• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija do 47 eur/m2 bazen - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele slovenija do 47 eur/m2 bazen - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija do 47 eur/m2 bazen

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija do 47 eur/m2 bazen" je bilo najdenih 8 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 37 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2540 m2
    • do 3170 m2
    • 3170 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 3170 m2
    • 3810 m2
  •  Po ceni
    • 44 eur/m2 (malo cenejši)
    • 49 eur/m2 (malo dražje)
    • do 4200 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, VRANSKO, 79.965 €, 1777,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.01.2026.,

www.indomio.si

1.777 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče: Prisvoji si Vransko zdaj, prodamo. Cena: 45,00 EUR/m2 Predstavljamo vam zazidljivo zemljišče, ki je novo na trgu, v Vranskem, slikovitem naselju v osrčju Slovenije. To prazno zazidljivo zemljišče ponuja 1777 kvadratnih....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 89.000 €, 1992,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

1.992 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR Na eni izmed najbolj prepoznavnih in zaželenih lokacij v Laškem je na voljo izjemno zazidljivo zemljišče, namenjeno gradnji stanovanjske nepremičnine. Gre za redko priložnost, kjer se združijo lokacija, razgled, tradicija, sončna....

 
 
 
  Zemljišče, BRESTOVICA PRI KOMNU, 225.000 €, 5048,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

5.048 m2, zazidljiva, večje zemljišče z gradbenim dovoljenjem za hišo z bazenom ter za poslovni prostor, prodamo. Cena: 225.000,00 EUR VEČJE ZEMLJIŠČE Z GRADBENIM DOVOLJENJEM ZA VILO Z BAZENOM - DGD IN KOMPLETNA PZI DOKUMENTACIJA V slikoviti kraški vasici Brestovica pri Komnu, kjer....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele slovenija do 47 eur/m2 bazen'
50.000 €
590.000 €
47.000 €
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 58.000 €, 1370,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela v objemu narave, blago položena, dovoz urejen, plačani vsi komunalni prispevki ter izdelan gradbeni projekt za družinsko hišo v izmeri 257 m2 nadstropno z dvojno garažo in bazenom. V okolici en vikend ter 2 hiši. Na parceli voda in elektrika ter kanalizacija. Če si želite....

 
 
 
  Zemljišče, CANKOVA, 2.975.000 €, 59166,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

59.166 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, KOMPLEKS SONČNE TERME - naravni park za zdravje, sprostitev in rekreacijoEdinstvena priložnost za investitorje, ki vlagajo v nepremičnine ali projekte s področja medicine in turizma. Predmet prodaje je projekt, ki vključuje 59.166 m2 zemljišč,....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 63.440 €, 3172,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2024.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v izmeri 3.172 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti Kranjska Gora – Podkoren – PRODAMO Kmetijsko zemljišče v izmeri 3.172 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti Kranjska Gora – Podkoren – PRODAMO V vasi....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB SOTLI, 155.000 €, 10200,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.01.2026.,

www.indomio.si

10.200 m2, zazidljiva, bistrica ob sotli, trebče, zazidljivo zemljišče zazidljivo + kmetijsko, prodamo. Cena: 155.000,00 EUR V neposredni bližini naselja Trebče - BISTRICA OB SOTLI, 150 m od glavne ceste, je naprodaj komunalno opremljena parcela v velikosti 1200 m2, na parceli stoji....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 300.000 €, 24200,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.indomio.si

24.200 m2, zazidljiva, Na izjemni lokaciji v Prekmurju se nahaja zemljišče z izjemnim potencialom. Zemljišče z izdelanim projektom za edinstven kamp, ki bo drugačen, zanimiv in izviren, se razteza na skoraj 2,5 hektarja. Zemljišča obsegajo 4.000 m2 stavbnih zemljišč, več kot 1000....