• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija do 50 eur/m2 3170 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • zemljišča parcele slovenija do 50 eur/m2 3170 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija do 50 eur/m2 3170 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija do 50 eur/m2 3170 m2" je bilo najdenih 63 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 22 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 3010 m2 (malo manjši)
    • 3330 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 47 eur/m2 (malo cenejši)
    • 52 eur/m2 (malo dražje)
    • do 2000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, DOLNJI SUHOR PRI METLIKI, 84.300 €, 3372,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2022.,

www.indomio.si

3.372 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: cca 25,00 EUR/m2 Prodamo zazidljivo zemljišče velikosti 3.370 m2 na Hrastu. Ob zemljišču je asfaltirana cesta (z dveh strani), vodovod, elektrika). Možna je tudi parcelacija. Parcela se nahaja se na sončni legi z lepim pogledom na Belo Krajino.....

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 17.000 €, 3379,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2025.,

www.indomio.si

3.379 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče v Bukovici, prodamo. Cena: 17.000,00 EUR RE/MAX Nova Gorica posreduje pri prodaji solastniškega deleža prvovrstnega kmetijskega zemljišča v Bukovici. Predmet prodaje je solastniški delež 1/2 zemljišča ker predstavlja 3.379,5 m2.Za....

 
 
 
  Zemljišče, GORICA PRI SLIVNICI, 36.000 €, 3000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

.

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

.

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJI LESKOVEC, 6.000 €, 3405,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.10.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-31 Ogled oglasa na strani ponudnika V Veliki Varnici je na prodaj mešan gozd, v katerem prevladujejo listavci, kostanj, bukev, Velikost je 34 arov in se nahaja na dostopnem področju. Za dodatne informacije, ste vabljeni, da nas pokličete. Prodajalcu povejte....

 
 
 
  Zemljišče, TINJAN, 58.480 €, 2924,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2024.,

www.indomio.si

2.924 m2, kmetijsko zemljišče, Prodajajo se kmetijska zemljišča v skupni velikosti 2924 s pogledom na morje, prodamo. Cena: 25,00 EUR/m2 Na pobočju tinjanskega hriva se prodajajo 3 kmetijska zemljišča. Eno zemljišče se nahaja v bližini vasi Slatine. Dostopno je po poljski poti in....

 
 
 
  Zemljišče, STRUNJAN, 171.050 €, 3421,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.indomio.si

3.421 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 50,00 EUR/m2 STRUNJAN: prodamo kmetijski parceli v skupni izmeri 3.421m2. Dostop do parcele je urejen. Zemljišča se nahajajo na lepem sončnem področju, ter v bližini pokrajinskega parka Strunjan (ne spada v park). V naravi travnik. Pogoj....

 
 
 
  Zemljišče, DRENOVEC PRI BUKOVJU, 6.000 €, 3422,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341002-370 Ogled oglasa na strani ponudnika Bizeljsko, Drenovec pri Bukovju, zemljišče 675m2, na katerem stoji ne stanovanjska stavba, zgrajena 1972, 13,5m2 in zemljišče 2.750m2, prodamo za 9.000,00 EUR. Možnost izgradnje nezahtevnega objekta ( kmečka lopa, molzišče,....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 45.000 €, 3424,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Ob parceli je potok ki nikoli ne presuši. Parcela ima elektro priključek (omarica). Dostop je urejen po asfaltirani(lokalni)cesti. Zraven parcele so hiše in vodovod. lokacija zelo prijetna, mirna v bližini pa kmečki turizem nemoteč!!! .

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 29.080 €, 2908,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.indomio.si

2.908 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče Vanganel, prodamo. Cena: 10,00 EUR/m2 KJE: kmetijsko zemljišče se nahaja v naselju Vanganel, pri Kopru. OBJEKTIVNI PODATKI: kmetijsko zemljišče je po podatkih javne evidence velikosti 2.908 m2. Parcela je ravna. Dostop do parcele....

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 89.500 €, 2905,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.03.2019.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490331001-149 Ogled oglasa na strani ponudnika Zazidljivo zemljišče Jelšane - več parcel, 2905 m2, 22 km od Opatije, 25 km od Reke. Cena 30,8 eur/m2. Kupec ne plača provizije za posredovanje. Za več informacij in oglede smo vam na voljo. Pokličite 041 695 312 - Slavko Guštin.....

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 72.625 €, 2905,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

2.905 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče Jelšane - več parcel, 2905 m2, 22 km od Opatije, 25 km od Reke. Cena 30,8 EUR/ m2. Kupec ne plača provizije za posredovanje. Za več informacij in oglede smo vam na voljo. Pokličite 041 695 312 - Slavko Guštin, prodamo. Cena: cca 89.500,00....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 68.760 €, 3438,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

3.438 m2, kmetijsko zemljišče, Atraktivno zemljišče z oljčnikom na planoti pod vasjo Marezige, prodamo. Cena: 68.760,00 EUR Atraktivno zemljišče na planoti pod vasjo Marezige Na lepi in osončeni planoti Marišče, tik pod vasjo Marezige v smeri proti Kopru, prodamo urejeno in prostorno....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 88.000 €, 2888,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2024.,

www.indomio.si

2.888 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 88.000,00 EUR V vasi Studeno pri Postojni prodajamo zazidljivo parcelo v izmeri 2.888 m2, od katere je 1.429,56 m2 zazidljive in 1.458,44 m2 kmetijske površine. Elektrika je na parceli, voda je zelo blizu parcele, kanalizacije ni, zato je potrebna....

 
 
 
  Zemljišče, CETORE, 103.620 €, 3454,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

3.454 m2, kmetijsko zemljišče, Idilični vinograd s čudovitim razgledom, prodamo. Cena: 103.620,00 EUR Kmetijsko zemljišče se nahaja v vasi Cetore nad Izolo OBJEKTIVNI PODATKI: kmetijsko zemljišče v naravi predstavlja vinograd – sorta refošk. Po podatkih javne evidence je velikost....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 143.700 €, 2874,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-18 Ogled oglasa na strani ponudnika Sanje postanejo resničnost na tem čudovitem kmetijskem zemljišču velikosti 2.874 m2, ki vam nudi osupljiv razgled na morje in omamni vonj po sivki. LOKACIJA IN DOSTOP Nahaja se tik nad slikovito vasjo Šmarje (11 km do Kopra,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 143.700 €, 2874,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

2.874 m2, kmetijsko zemljišče, osupljiv pogled na morje, tik nad zazidalnim področjem, ob nasadu lavande, urejen dostop iz glavne ceste, prodamo. Cena: 143.700,00 EUR Sanje postanejo resničnost na tem čudovitem kmetijskem zemljišču velikosti 2.874 m2, ki vam nudi osupljiv razgled....

 
 
 
  Zemljišče, STRMCA, 80.248 €, 2866,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2025.,

www.indomio.si

2.866 m2, zazidljiva, Prodamo zazidljivo parcelo v Laškem - Strmca. Parcela se nahaja nad glavno cesto Laško - Rimske Toplice, kjer je možno urediti dovoz na parcelo. Zgornji del parcele je ravninski in vam nudi veliko zasebnosti. Cela parcela je obrnjena na jug in tako zagotovljeno....

 
 
 
  Zemljišče, JELOVEC, 43.900 €, 2865,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.indomio.si

2.865 m2, zazidljiva, Tri zazidljive parcele v bližini Maribora (K.O. Jelovec), primerne za gradnjo prostostoječih enodružinskih hiš (K+P+M ali K+P+1). Velikost posamezne parcele je okoli 900 m2, možnost nakupa posamezno ali skupaj. Dvokapna ali večkapna streha do 35°. Mirna in sončna....

 
 
 
  Zemljišče, STRAŽA, 112.000 €, 2861,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

2.861 m2, zazidljiva, ravna parcela ob glavni cesti, vsa infrastruktura je ob zemljišču, primerno tudi za poslovno stanovanjsko rabo, prodamo. Cena: 112.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO OB PAKI, 100.135 €, 2861,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.indomio.si

2.861 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V bližini Šmartnega ob Paki, naselje Gavce, prodamo večje stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 35,00 EUR/m2 V bližini Šmartnega ob Paki, naselje Gavce, prodamo večje stavbno zemljišče, ki je orientirano na jug in vzhod, kar je idealno za energetsko....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-63 (od skupaj 63)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

• stanovanja Ljubljana
  • nepremičnine piran
  • nepremičnine maribor
  • 2-sobno stanovanje v ljubljani