• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija do 50 eur/m2 najdražje - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • zemljišča parcele slovenija do 50 eur/m2 najdražje - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija do 50 eur/m2 najdražje

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija do 50 eur/m2 najdražje" je bilo najdenih 860 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 21 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 3040 m2
    • do 3800 m2
    • 3800 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 3800 m2
    • 4560 m2
  •  Po ceni
    • 47 eur/m2 (malo cenejši)
    • 52 eur/m2 (malo dražje)
    • do 1600 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, KOBARID, 49.000 €, 1255,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

1.255 m2, za investicijo, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Priložnost za investiranje v nastanitveni objekt, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR V idilični vasici Logje, Breginj, na razpolago zazidljiva parcela s pridobljenim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, STARI GRAD, 49.000 €, 1345,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.novdom.si

V Starem Gradu je naprodaj zemljišče, ki je po namenski rabi opredeljeno deloma kot območje stanovanjskih površin v izmeri cca. 1000 m² in del kot kmet. zemljišče v izmeri 345 m². .

 
 
 
  Zemljišče, GALICIJA, 49.000 €, 2200,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.03.2025.,

www.indomio.si

2.200 m2, zazidljiva, prodamo zazidljivo zemljo, 2200 m2, sončna, 40% zazidljivost v urejenem okolju stanovanjskih hiš, blizu ac lopata, 5 min do celja(naslov najbližjega soseda galicija 78, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, CETORE, 49.000 €, 3501,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.04.2026. - 49.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

3.501 m2, kmetijsko zemljišče, 4 parcele, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 4 parcel vse k.o. Cetore, delno gozd in kmetijska površina. Urejen dostop, parcele se prodajajo v kompletu, 10 min iz centra Šareda. Pogoj naročnika je prevzem v plačilo 2% stroškov od končne....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJI PETROVCI, 49.000 €, 3595,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2025.,

www.indomio.si

3.595 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Prodaja zazidljive parcele z gradbenim dovoljenjem – Šulinci, Prekmurje (3595 m²) Na mirni lokaciji v vasi Šulinci (občina Gornji Petrovci) prodam večjo zazidljivo parcelo v izmeri 3595 m² z že pridobljenim in pravnomočnim gradbenim....

 
 
 
 
-17%

Spremembe cen iz 59.000 € na 49.000 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOL PRI LJUBLJANI, 49.000 €, 4485,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.12.2025 - 59.000 €
21.03.2026 - 49.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2025.,

www.indomio.si

4.485 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Posredujemo pri PRODAJI parcele v občini Dol pri Ljubljani. Površina parcele: 4.485 m2 Vrsta dejanske rabe zemljišč na parceli: Gozdna zemljišča Delež dejanske rabe zemljišč na parceli: 100 % Osnovna namenska raba: Območja stavbnih....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 49.000 €, 5456,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2024.,

www.indomio.si

5.456 m2, kmetijsko zemljišče, sadovnjak z gospodarskim objektom in vodovodnim priključkom, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Sadovnjak, nasad jablan z gospodarskim objektom in vodovodnim kmetijskim priključkom. Sadovnjak se nahaja na lepi lokaciji, na gozdni jasi ob dostopni asfaltirani....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 49.000 €, 6997,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

6.997 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Parcela za gradnjo stanovanjske hiše. Približno 570 m2 je stavbnega zemljišča, ostalo je kmetijsko. Na parceli je elektrika in optika. Dostop je po asfaltirani javni cesti, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, KOMEN, 49.000 €, 35873,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-143 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 28 parcel v skupni površini 35.873,00m2, ki se nahajajo v vasi Tomačevica v občini Komen na Krasu. V naravi predtsavljajo kmetijska in gozdna zemljišča. Predmet prodaje so se vsa zemljišča skupaj. Številke....

 
 
 
  Zemljišče, TOMAČEVICA, 49.000 €, 35873,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.11.2024.,

www.indomio.si

35.873 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko in gozdno zemljišče v Komnu (vas Tomačevica), prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 28 parcel v skupni površini 35.873,00m2, ki se nahajajo v vasi Tomačevica v občini Komen na Krasu. V naravi predtsavljajo kmetijska in gozdna....

 
 
 
  Zemljišče, BELSKI VRH, 49.000 €, 38065,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

38.065 m2, kmetijsko zemljišče, Naprodaj čudovita posest - Belski in Gorenjski vrh, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Novo na trgu! Priložnost, da postanete lastnik izjemnega, v glavnem kmetijskega zemljišča, v idiličnem podeželskem okolju Slovenije, v občini Zavrč - Belski in Gorenjski....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI, 48.500 €, 7491,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.indomio.si

7.491 m2, kmetijsko zemljišče, 7491 m2 Kmetijskih površin v Šmartnem v rožni dolini, prodamo. Cena: 48.500,00 EUR Na voljo je izjemna priložnost za vse ljubitelje podeželskega življenja! V prekrasnem Šmartnem v Rožni dolini, ki se nahaja v osrčju slikovite Savinjske regije, je na....

 
 
 
  Zemljišče, ŠEKI, 48.300 €, 16100,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2025.,

www.indomio.si

16.100 m2, kmetijsko zemljišče, Vas Šeki, prodamo kmetijska, gozdna zemljišča ter stavbna zemljišča, možen posamezen nakup, prodamo. Cena: cca 3,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji večjega sklopa kmetijskih, gozdnih zemljišč ter stavbnih zemljišč, ki se nahajajo v bližini in okolici....

 
 
 
  Zemljišče, MALEČNIK, 48.000 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321054-125 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni lokaciji v Zg. Ruperčah, 10 minut iz Maribora, je na prodaj parcela, kjer bo omogočena gradnja enega ali dveh stanovanjskih objektov - s tem se ponuja možnost za lastno gradnjo ali investicijsko priložnost. Pravkar....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 48.000 €, 2506,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-34 Ogled oglasa na strani ponudnika Parcele meri 2506 m2, je ravna in pravokotna. Nahaja se na robu vasi in ima prelep, odprt pogled na piranski zaliv in Savudrijo, Gre za prvovrstno kmetijsko zemljišče deloma oljčnik. Ima dostopno pot in je primerna za kmetijsko....

 
 
 
  Zemljišče, PODSREDA, 48.000 €, 39167,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.indomio.si

39.167 m2, nezazidljiva, gozd, gozd podsreda, prodamo. Cena: 48.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji nezazidljivega zemljišča, ki je po namenski rabi delno kmetijsko in delno gozdno zemljišče. Nahaja se v občini Kozje, natančneje v naselju Podsreda. Pogoj prodajalca je, da kupec prevzame....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 47.900 €, 47487,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.07.2024.,

www.indomio.si

47.487 m2, kmetijsko zemljišče, Posest Čemšenik - zagorje ob Savi, prodamo. Cena: 47.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji 8 parcel v Čemšeniku pri Zagorju ob Savi. Gre za 47.487 m2 zemljišč, od tega je 19.056 kmetijskih zemljišč in 28.431 gozda. Večinoma v enem kosu. Na enem izmed kmetijskih....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 47.784 €, 2172,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2025.,

www.indomio.si

2.172 m2, kmetijsko zemljišče, POTOK - KOPER, cca. 7 km do Kopra prodamo kmetijsko zemljišče z dostopom z asfaltirane ceste v skupni izmeri 2.172 m2, prodamo. Cena: 22,00 EUR/m2 POTOK - KOPER, cca. 7 km do Kopra prodamo kmetijsko zemljišče z dostopom z asfaltirane ceste v izmeri 2.172m2.....

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 47.500 €, 946,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2026.,

www.indomio.si

946 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 47.500,00 EUR Ponujamo redko priložnost za nakup večjega stavbnega zemljišča v naselju Lindek, v neposredni bližini Frankolovega in le nekaj minut vožnje do Vojnika ter Celja. Gre za zemljišče velikosti 946 m², ki se nahaja na mirni, zeleni lokaciji,....

 
 
 
  Zemljišče, LOPAR, 47.262 €, 7877,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.07.2025.,

www.indomio.si

7.877 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 6,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v Loparju. Gre za 2 povezani parceli s skupno površino 7877m2.Dostop je urejen po makadamski poti. Za več informacij pokličite na telefon: 040-503-434 .

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 47.000 €, 1206,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.indomio.si

1.206 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 47.000,00 EUR Na odlični lokaciji na severovzhodni strani naselja Dobrna, nad zdraviliškim kompleksom, imamo na prodaj zazidljivo parcelo v izmeri 1.206 m2. Parcela je skladno z lokacijsko informacijo opredeljena kot stavbno zemljišče (stanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, HRASTNIK, 47.000 €, 2819,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

2.819 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V občini Hrastnik imate na voljo večjo parcelo za gradnjo stanovanjske hiše. Parcela je komunalno opremljena. Na parceli je Elektrika, kanalizacija, voda, plin. Poleg navedenega imate za poletje primerno brunarico za preživljanje prostih uric....

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 55.000 € na 47.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IZOLA, 47.000 €, 3531,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.02.2025 - 55.000 €
23.04.2026 - 47.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se kmetijska parcela (3.531 m2) v čudoviti vasici Korte, ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji. Trenutno je na parceli 19 oljk. .

 
 
 
  Zemljišče, GORNJE CEROVO, 47.000 €, 5251,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.indomio.si

5.251 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 47.000,00 EUR Na izjemni lokaciji v slikovitih Goriških Brdih z razgledom do morja, v kraju Gornje Cerovo, posredujemo pri prodaji skrbno urejenega oljčnika. Kraj Gornje Cerovo je od centra Nove Gorice oddaljen približno 13 kilometrov,....

 
 
 
  Zemljišče, PLAVJE, 47.000 €, 19077,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111024-27 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji gozdnega zemljišča v izmeri 19.077m2, na Plavjah. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, PLAVJE, 47.000 €, 19077,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

19.077 m2, posest, gozd, Gozdno zemljišče. 19.077 m2, prodamo. Cena: 47.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji gozdnega zemljišča v izmeri 19.077m2, na Plavjah. .

 
 
 
  Zemljišče, HRENOVICE, 45.670 €, 30447,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

30.447 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,50 EUR/m2 V k.o. Hrenovice se prodajajo parcele v deležu 1/12 kmetijskih površin. Št. parcelo so: 357,358,426,427,461,513/1,569,570,571,572,573,709,718,1590/1,1590/2,1590/3,1591,1689/1,1689/2,1742,1777/1,1777/2,1791,2036,2037. Pogoj....

 
 
 
  Zemljišče, KRŠKA VAS, 45.000 €, 1200,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

14.05.2026.,

www.salomon.si

.

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 45.000 €, 1657,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vpisano v zemljiško knjigo. 031 752 894 .

 
 
 
  Zemljišče, MARIJA GRADEC, 45.000 €, 2656,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2025.,

www.indomio.si

2.656 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče z razgledom na okoliške hribe in Laško, stavbno zemljišče v naklonu, primerno za enodružinsko hišo, dostop iz javne poti, blizu vse potrebne infrastrukture, na dosegu narave, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR Zemljišče z razgledom nad....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 45.000 €, 3424,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Ob parceli je potok ki nikoli ne presuši. Parcela ima elektro priključek (omarica). Dostop je urejen po asfaltirani(lokalni)cesti. Zraven parcele so hiše in vodovod. lokacija zelo prijetna, mirna v bližini pa kmečki turizem nemoteč!!! .

 
 
 
  Zemljišče, BORŠT, 45.000 €, 3971,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2025.,

www.indomio.si

3.971 m2, kmetijsko zemljišče, Urejen oljčnik, prodamo. Cena: cca 52.000,00 EUR Parcela v naravi predstavlja urejen, ograjen in redno obdelovan oljčnik s 60 drevesi starosti 16 let. Parcela ima urejen dostop po poljski poti, rahlo odmaknjena od asfaltirane ceste. Zagotovljen takojšnji....

 
 
 
  Zemljišče, KOMPOLE, 45.000 €, 6655,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2024.,

www.indomio.si

6.655 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljiva parcela, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljive parcele v Kompolah. Če iščete parcelo za gradnjo hiše, vikenda ali podobno, je to zemljišče za vas! Parcela obsega 6655m2 površin, od tega je cca 440m2 zazidljivega....

 
 
 
  Zemljišče, TRNOVSKA VAS, 45.000 €, 23169,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321069-8 Ogled oglasa na strani ponudnika Na idiličnem območju Sovjak, v neposredni bližini vasice Trnovska vas, vam ponujamo edinstveno priložnost za nakup kmetijskega zemljišča. Zemljišče, meri obsežnih 23.169 kvadratnih metrov in je delno ravno, delno pa rahlo nagnjeno.....

 
 
 
  Zemljišče, TRNOVSKA VAS, 45.000 €, 23169,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

23.169 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Listnati gozd ter njiva in travnik, kjer trenutno poteka najemna dejavnost na približno 9.000 kvadratnih metrih njive, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR Na idiličnem območju Sovjak, v neposredni bližini vasice Trnovska vas, vam ponujamo edinstveno....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 45.000 €, 30000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupimo kmetijo v okolici Ljubljane. Ni pomembno kje, je pa pricakovana ugodna lokacija z ustreznim dostopom. .

 
 
 
  Zemljišče, JESENICE, 45.000 €, 39308,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

39.308 m2, kmetijsko zemljišče, Prodamo kmetijsko zemljišče z izvirom manjšega studenca in kmetijskih objektom - senik, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 39.308 m2. Na zemljišču je izvir manjšega studenca, poleg se nahaja manjši kmetijski objekt - senik....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 49.000 € na 44.900 € z dne 19.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, HRPELJE, 44.900 €, 5456,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.02.2026 - 49.000 €
19.03.2026 - 44.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Vododovdni priključek omogoča ustrezno namakanje tudi ob sušnem obdobju. Grajen gospodarski objekt omogoča kvalitetno shranjevanje in obselavo sadja in zatočišče v slabših vremenskih pogojih. Ograja s katero je sadovnjak ograjen omogoča varnost pred živalmi. Preostali del parcele....

 
 
 
  Zemljišče, ŠEKI, 44.871 €, 14957,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2025.,

www.indomio.si

14.957 m2, kmetijsko zemljišče, Vas Šeki, prodamo kmetijska, gozdna zemljišča ter stavbna zemljišča, možen posamezen nakup, prodamo. Cena: cca 3,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji večjega sklopa kmetijskih in gozdnih zemljišč, ki se nahajajo v bližini in okolici vasi Šeki. Možen skupen....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 44.492 €, 908,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2023.,

www.indomio.si

730 m2, kmetijsko zemljišče, izredo mirno okolje obkroženo z vikend hišicami, prodamo. Cena: cca 49,00 EUR/m2 Parcela v mirnem delu, odmaknjena od hrupa, vendar v bližini vse infrastrukture. .

 
 
 
  Zemljišče, APAČE, 44.225 €, 1525,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

1.525 m2, zazidljiva, Lokacija izstopa predvsem zaradi svoje lege na robu naselja, ki nudi več zasebnosti, odprt razgled in mir, hkrati pa omogoča hiter dostop do vsakodnevnih storitev in prometnih povezav. Parcela je primerna za vse, ki iščejo urejeno okolje za gradnjo doma ali dolgoročno....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 44.000 €, 1100,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

1.100 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 40,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivih parcele za stanovanjsko gradnjo v Orešju pri Šmarjeti. Naprodaj je več zazidljivih parcel : 1. parcela velikosti 1.100 m2 2. parcela velikosti 950 m2 3. parcela velikosti 950 m2....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 421-462 (od skupaj 818)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled