• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija do 52 eur/m2 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • zemljišča parcele slovenija do 52 eur/m2 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija do 52 eur/m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija do 52 eur/m2" je bilo najdenih 871 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 21 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2990 m2
    • do 3730 m2
    • 3730 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 3730 m2
    • 4480 m2
  •  Po ceni
    • 49 eur/m2 (malo cenejši)
    • 54 eur/m2 (malo dražje)
    • do 1600 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 35.261 €, 953,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.09.2019.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-24 Ogled oglasa na strani ponudnika V Selnici ob Dravi prodamo stavbno zemljišče v velikosti 953 m2. Zemljišče se nahaja v neposredni bližini centra mesta in nedaleč stran od glavne ceste. Dostop do zemljišča je po asfaltirani občinski cesti s pločnikom na obeh....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 41.100 € na 38.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, NEBOVA, 38.000 €, 1027,00 m2 cca 40 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.05.2024 - 41.098 €
03.04.2025 - 41.100 €
23.04.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2024.,

www.indomio.si

1.027 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo gradbeno parcelo v velikosti 1.027,43 m2, ki se nahaja v naselju Nebova. Ta parcela ponuja izjemno priložnost za izgradnjo vašega sanjskega doma, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Parcela se nahaja v naselju Nebova, ki je del Maribora.....

 
 
 
  Zemljišče, ČRMOŠNJICE PRI STOPIČAH, 55.000 €, 1494,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2025.,

www.indomio.si

1.494 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na res lepi in mirni lokaciji ter v neposredni bližini Novega mesta prodamo večjo zazidljivo parcelo za individualno stanovanjsko gradnjo, po namenski rabi opredeljeno kot "površine podeželskega naselja", voda, el. kanalizacija, optika,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJERNEJ, 55.000 €, 1500,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.11.2023.,

www.indomio.si

1.500 m2, zazidljiva, ravno zemljišče na čudoviti sončni lokaciji, ob manjšem potoku, z idejnim projektom za gradnjo manjše hiše in pridobljenimi soglasji, lokacija ima dobro prometno povezavo z Novim mestom in Šentjernejem, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR Zemljišče je v celoti stavbno,....

 
 
 
  Zemljišče, DOBROVNIK, 69.000 €, 1886,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

1.886 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 69.000,00 EUR V Strehovcih, manjšem naselju sredi vasi v občini Dobrovnik, prodamo v celoti stavbno zemljišče pravilne, pravokotne oblike, skupne površine 1.886 m2. Sončno, popolnoma ravno zemljišče ob lokalni občinski cesti,....

 
 
 
  Zemljišče, PODVIN PRI POLZELI, 89.000 €, 2434,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

2.434 m2, zazidljiva, Stavbna parcela z gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR Na prodaj je gradbena parcela, površine 1000 m2 in kmetijska površina velikosti 1434 m2, za katero je že podana vloga za spremembo namembnosti. Dostop do parcele z javne asfaltne ceste. Pogled....

 
 
 
  Zemljišče, PIVKA, 79.000 €, 2162,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2024.,

www.indomio.si

2.162 m2, zazidljiva, 2.162 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 79.000,00 EUR, prodamo. Cena: 79.000,00 EUR Na Krasu v vasi Čepno je naprodaj 5 zazidljivih zemljišč v skupni velikosti 2.162 m², ki se prodajajo v kosu. Zemljišča se nahajajo ob glavni cesti cca 20 min od Postojne, Divače....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, 135.000 €, 3700,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

IG , IŠKA , Parcela v naravnem okolju na robu parka Natura 2000, ob bistri rečici z tolmunom (možno kopanje), v bližini plezališče z varovanimi smermi, veliko pešpoti ter gozdnih cest za kolesarjenje, le 14 km od centra Ljubljane (Tromostovje). Izdano pravnomočno gradbeno dovoljenje....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Golovec, 97.000 €, 2661,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

2.661 m2, kmetijsko zemljišče, Na odlični lokaciji na koncu naselja Bizovik, zraven urjenega športnega igrišča, prodamo ravno parcelo - kmetijskio zemljišče, prodamo. Cena: 97.000,00 EUR .

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

2.661 m2, kmetijsko zemljišče, Na odlični lokaciji na koncu naselja, zraven urjenega šprtnega igrišča prodamo ravno parcelo - kmetijskio zemljišče, prodamo. Cena: 97.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, STARI GRAD, 49.000 €, 1345,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.novdom.si

V Starem Gradu je naprodaj zemljišče, ki je po namenski rabi opredeljeno deloma kot območje stanovanjskih površin v izmeri cca. 1000 m² in del kot kmet. zemljišče v izmeri 345 m². .

 
 
 
  Zemljišče, DOBRINA, 35.000 €, 962,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-154 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 926 m2. Vsi priključki gredo čez parcelo. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je primerno osončena. Zemljišče se....

 
 
 
  Zemljišče, KRŠKA VAS, 45.000 €, 1200,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.salomon.si

.

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO OB PAKI, 49.200 €, 1355,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2025.,

www.indomio.si

1.355 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V naselju Gavce (Šmartno ob Paki) prodamo stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 49.200,00 EUR V naselju Gavce (Šmartno ob Paki), na mirni lokaciji in v naravi, prodamo večje stavbno zemljišče. Spodnji del zemljišča ima rahel naklon, zgornji del....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 17.500 €, 484,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

484 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče za vikend ali hiško Klanc- Parož. Dostop asfalt, prodamo. Cena: 17.500,00 EUR V občini Dobrna na Klancu prodajamo za vas stavbno zemljišče površine podeželskega naselja, za gradnjo manjše hiške oziroma vikenda . Dopustna....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 39.000 €, 1080,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

1.080 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, blizu center Dobrna, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR Prodamo zazidljivo parcelo na mirni lokaciji v Dobrni, Zavrh nad Dobrno. Parcela je za stanovanjsko gradnjo in je v skupni velikosti 1.080m2. Za lokacijsko inforamcijo nas kontaktirajte. V neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOCJAN, 33.000 €, 918,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

918 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 33.000,00 EUR ŠKOCJAN, Zagrad, posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, v skupni izmeri 918,00 m2. Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno kot 100 % površine podeželskega naselja. Priključki in dostop: Priključki na električno, vodovodno....

 
 
 
  Zemljišče, ANKARAN, 255.000 €, 7102,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2025.,

www.indomio.si

7.102 m2, kmetijsko zemljišče, večje urejeno zemljišče primerno tudi za vadbišča, rekreacijo, športne dejavnosti, prodamo. Cena: 255.000,00 EUR Večje urejeno in melioririano kmetijsko in gozdno zemljišče v bližini Ankarana Na izjemno dostopni in mirni lokaciji, le 2,5 km od Ankarana....

 
 
 
  Zemljišče, HRASTNIK, 30.000 €, 837,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

HRASTNIK, 837 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, Prodam parcelo (837 m2) za poslovno gradnjo, v območju predvidenega centra v Hrastniku "Ob Bobnu". Cena: 30.000,00 EUR Parcela se nahaja v območju, ki je po OPPN predvideno za opravljanje centralnih dejavnosti, ki so namenjene oskrbnim,....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 52.000 €, 1458,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.458 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zemljišče za gradnjo po predvidenem OPN, mirna lokacija, 3 minute vožnje iz centra Celja, Polule, prodamo. Cena: 52.000,00 EUR Če iščete zemljišče za gradnjo v okolici Celja, na mirni lokaciji, v objemu narave imamo eno res zanimivo ponudbo....

 
 
 
  Zemljišče, GLOBOČE, 250.000 €, 7028,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2025.,

www.indomio.si

7.028 m2, posest, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Zazidljivo in kmetijsko zemljišče-Globoče-Vojnik, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zemljišča v skupni izmeri izmeri 7.028 m2 od tega je zazidljivega 1.234 m2 in 5.794 m2 kmetijskega zemljišča. Na zazidljivem....

 
 
 
  Zemljišče, STUDENICE, 24.000 €, 677,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2025.,

www.indomio.si

677 m2, zazidljiva, Prodamo zazidljivo zemljišče v Studenicah pri Poljčanah v velikosti 677 m2, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR Po lokacijski informaciji je navedeno, da je zemljišče stavbno. Ob parceli je tudi elektirka in voda. Priporočamo ogled in nakup! .

 
 
 
  Zemljišče, CERKVENJAK, 450.000 €, 12695,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

12.695 m2, za investicijo, Na prodaj je čudovita posest v skupni izmeri 12.695 m2, ki ponuja izjemen potencial tako za bivanje kot za poslovno dejavnost. Na zemljišču se nahajajo prostorna stanovanjska hiša, urejen gostinski obrat, ločena pokrita terasa, garaža, velik rastlinjak,....

 
 
 
  Zemljišče, TREBNJE, 65.000 €, 1187,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

TREBNJE – okolica , k.o. Škovec -zazidljivo zemljišče 1.187,oo m2, , na odlični lokaciji, mirna, sončna prisoja lega, na obrobju manjšega naselja , voda, elektrika in optika do parcele, primerno za ljubitelje narave . Cca 5 minut do AC priključka Lj. - NM . Prodamo - cena 65.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 455.000 €, 12861,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.ruj-meridoma.si

PRODAJA SE ATRAKTIVNA PARCELA NA LIPIŠKI CESTI – IDEALNA PRILOŽNOST ZA INVESTITORJE IN INDIVIDUALNE GRADITELJE! .

 
 
 
  Zemljišče, TOLMIN, 125.000 €, 3562,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

3.562 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na robu vasi Volče na prodaj parcela z urejenim dostopom. Del je stavbno zemljišče površine cca 1.250 m2, preostalo cca 2.312 m2 je kmetijsko zemljišče. Ravna, sončna, mirna lega. Brez provizije in dodatnih stroškov nakupa. Priložnost, prodamo.....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 34.650 €, 990,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam zazidljivo parcelo na mirni in lepi lokaciji od centra oddaljeni 500 m. Nekaj dokumentacije za gradnjo že urejeno! V bližini šola, vrtec, trgovine, zdravstveni dom, zdravilišče..... .

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 70.000 €, 2000,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

zemljisce primerno za gradnjo hise ali vikenda,soncna lega,lep razgled,blizina avtoceste ugodno prodam .

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 214.585 €, 6131,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

6.131 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 35,00 EUR/m2 Iščete popolno lokacijo za stanovanjsko gradnjo? V mirnem in urejenem naselju individualnih stanovanjskih hiš na Hardeku, v neposredni bližini osnovne šole, športne dvorane in Gimnazije Ormož je na prodaj prostorno....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 85.505 €, 2443,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zazidljivo zemljišče ob glavni magistralni cesti Postojna-Pivka, parcela je primerna za poslovno, obrtno in industrijsko gradnjo. Parcela ima urejen dostop, ki je direkten z glavne ceste. Zemljišče ni na osamljenem predelu, ampak se okrog že gradijo poslovni objekti. Ceno na podlagi....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 348.215 €, 9949,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2024.,

www.indomio.si

9.949 m2, zazidljiva, dostop iz asfaltirane javne ceste, prodamo. Cena: 35,00 EUR/m2 Nepremičnine Logatec - Prodamo travnik v Blekovkih gmajnah. To ravno zemljišče je idealno za razvoj različnih kmetijskih dejavnosti, kot so vrtnarstvo, poljedelstvo, ali pa postavitev sadovnjaka.....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 61.600 €, 1760,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

1.760 m2, zazidljiva, prodamo lepo, sončno parcelo z izjemnim pogledom, prodamo. Cena: cca 35,00 EUR/m2 Sončna lokacija z odprtim pogledom. Na mirni in sončni lokaciji v osrčju Menišije je naprodaj zazidljiva parcela velikosti približno 1.760 m². Ko bo znan kupec se bo izvedla parcelacija,....

 
 
 
  Zemljišče, MURSKA SOBOTA, 273.490 €, 7814,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2024.,

www.indomio.si

7.814 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, zemljišče / murska sobota / poleg merkurja /, prodamo. Cena: 35,00 EUR/m2 MURSKA SOBOTA / ZEMLJIŠČA INDUSTRIJSKA RABA / POLEG MERKUR TRGOVINE CENA 35 EUR / M2 Posredujemo pri prodaji zemljišča v velikosti 7.814 m2. Zemljišče se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO OB PAKI, 100.135 €, 2861,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.indomio.si

2.861 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V bližini Šmartnega ob Paki, naselje Gavce, prodamo večje stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 35,00 EUR/m2 V bližini Šmartnega ob Paki, naselje Gavce, prodamo večje stavbno zemljišče, ki je orientirano na jug in vzhod, kar je idealno za energetsko....

 
 
 
  Zemljišče, KORENITKA, 32.000 €, 917,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

TREBNJE, Korenitka, prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 917,00 m2. Zemljišče je v celoti stavno, namenska raba: površine podeželskega naselja. Nahaja v mirnem in urejenem podeželskem naselju stanovanjskih hiš. Lega zemljišča je v rahlem naklonu. .

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 67.900 €, 1952,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2025.,

www.indomio.si

1.952 m2, zazidljiva, v naravi, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, urejeno naselje, hiter dostop do Maribora, na novo komunalno opremljeno zemljišče, nov asfalt, prodamo. Cena: 67.900,00 EUR GRADIŠKA, PESNICA PRI MARIBORU: Prodamo zazidljivo zemljišče, ki se nahaja v urejenem naselju,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 19.500 €, 563,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

563 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 19.500,00 EUR Gradbena parcela Paridol, občina Šentjur pri Celju Ponujamo vam edinstveno priložnost za nakup gradbene parcele v idiličnem kraju Paridol, ki se nahaja v občini Šentjur pri Celju. Parcela v velikosti 563 m2 (po GURS) predstavlja odlično....

 
 
 
  Zemljišče, ZAZID, 57.000 €, 1038,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-129 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Morski jarek (del naselja v Sp. Kungoti v smeri proti Kamnici, Urbanu v Občini Kungota), prodamo dve povezani zazidljivi parceli za gradnjo ene ali dveh stanovanjskih hiš. Na sosednjih parcelah se bo v naslednjem....