• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija gradbeno dovoljenje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • zemljišča parcele slovenija gradbeno dovoljenje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija gradbeno dovoljenje

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija gradbeno dovoljenje" je bilo najdenih 116 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 193 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1010 m2
    • do 1260 m2
    • 1260 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 1260 m2
    • 1510 m2
  •  Po ceni
    • do 8700 eur
    • do 10000 eur (povprečna cena)
    • do 13000 eur
    • do 108 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, BRUNŠVIK, 72.000 €, 1085,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

1.085 m2, zazidljiva, gradbeno dovoljenje, plačan komunalni prispevek, izdelan PZI projekt, prodamo. Cena: 72.000,00 EUR PRODAMO ravno parcelo z GRADBENIM DOVOLJENJEM in PZI projektom, na sončni legi Odlična priložnost za nakup popolnoma ravne parcele z že izdelanim projektom za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, ROGAŠKA SLATINA, 600.000 €, 3318,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2025.,

www.indomio.si

3.318 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, Na vrhunski lokaciji v Rogaški Slatini, na stičišču turističnega mesta z naravo, posredujemo pri prodaji petih parcel z gradbenim dovoljenjem za gradnjo stanovanjskih hiš. Zemljišče, ki skupaj meri 3.318 m2 ima obliko črke L, ki jo sestavlja....

 
 
 
  Zemljišče, ROGOZA, 180.000 €, 615,00 m2 cca 290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

615 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Parcela z gradbenim dovoljenjem + temeljna plošča in opeka z lepilom za celotno hišo in garažo Na prodaj je odlična zazidljiva parcela v Rogozi, v urejenem naselju novejših hiš, z že urejeno dokumentacijo in začetkom gradnje. Idealna....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 450.000 €, 20000,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2024.,

www.indomio.si

20.000 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, prodamo. Cena: 450.000,00 EUR Prodaja se kmetijsko zemljišče velikosti 20000 m2, ki je delno zazidljivo za kmetijsko industrijske namene. Zazidljivih je 3500 m2. Izdano je pravnomočno gradbeno dovoljenje za objekt v velikosti 1000 m2.....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 350.000 €, 808,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.11.2025.,

www.indomio.si

808 m2, zazidljiva, ŠARED - IZOLA: Zazidljiva parcela s pridobljenim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom.Na izjemni lokaciji v Šaredu prodamo zazidljivo parcelo v skupni izmeri 808 m2, z izdanim gradbenim dovoljenjem, ter plačanim komunalnim prispevkom. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNO, 70.000 €, 10389,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.01.2026.,

www.indomio.si

10.389 m2, zazidljiva, gradbeno dovoljenje, veliko zemljišče v enem kosu, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Nepremičnine - Cerkno; Prodamo večje, sončno posestvo v vasi Bukovo, kjer lahko uživate v naravi in svežem zraku. Lokacija je primerna za družinsko hišo, počitniško domovanje ali....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 179.000 €, 855,00 m2 cca 210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

855 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR PRODAJA: Parcela z gradbenim dovoljenjem za rekonstrukcijo – Levec, Žalec Na odlični lokaciji v kraju Levec pri Žalcu se prodaja zazidljiva parcela-poslovni kompleks (namembnost po rekonstrukciji) s pripadajočim pomožnim objektom,....

 
 
 
 
+4%

Spremembe cen iz 119.000 € na 124.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, HRPELJE, 124.000 €, 678,00 m2 cca 180 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.11.2025 - 119.000 €
16.04.2026 - 124.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

678 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 124.000,00 EUR Na odlični lokaciji, prodamo osončeno parcelo. Zemljišče je umeščeno na koncu vasi, v bližini sprehajalnih poti in gozda. Pridobljeno je že gradbeno dovoljenje za gradnjo enostanovanjske hiše, v kratkem, pa bo do....

 
 
 
  Zemljišče, GOTOVLJE, 80.000 €, 637,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

637 m2, zazidljiva, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR PLEVNA. Ko imaš raje jelene kot sosedove kosilnice. Dobrodošli v kotiček sveta, kjer jutra dišijo po smrekovem gozdu, ne po prometu. Tu, na robu Gotovelj, vas čaka parcela....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šmarna Gora, 790.000 €, 2006,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.indomio.si

2.006 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zanimivo kaj ljudje tako v življenju vse kupujemo. Čevlje, tekstil, avtomobile, celo življenje cigaret in alkohola, plastiko, ki bo ležala v naravi in dnu oceanov še sledečih 1000 let, dopust, storitve in naklonjenost drugih ljudi.. vse živo.....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 259.988 €, 2419,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2025.,

www.indomio.si

2.419 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, Odlična investicijska priložnost za turbulentne čase - varna naložba v industrijsko zemljišče po konkurenčni ceni. Industrijska cona Kisovec (Loke pri Zagorju) za 88 evr/ m2. Zemljišče je opremljeno z vso potrebno infrastrukturo. Od avtocestnega....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 500.000 €, 1221,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

1.221 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 500.000,00 EUR URESNIČITE SANJE O DOMU NA GORENJSKEM V ČUDOVITI RADOVLJICI Zazidljiva parcela, 1.221 m², Radovljica – Vaša priložnost se začne tukaj! Predstavljamo vam izjemno priložnost za gradnjo sanjskega nizkoenergijskega doma na eni najboljših....

 
 
 
  Zemljišče, PREŠNICA, 119.000 €, 1200,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

1.200 m2, zazidljiva, V Prešnici prodamo zazidljivo parcelo (skupaj 1.200 m2) na mirni in sončni lokaciji. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR V Prešnici prodamo zazidljivo zemljišče v skupni velikosti 1.200 m², ki se nahaja na mirni, sončni lokaciji na robu vasi,....

 
 
 
  Zemljišče, LENART V SLOV. GORICAH, 119.900 €, 1295,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.07.2025.,

www.indomio.si

1.295 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo zemljišče s pridobljenim veljavnim gradbenim dovoljenjem, ki vam omogoča gradnjo nadstandardne čudovito zasnovane moderne hiše, prodamo. Cena: 119.900,00 EUR TOP CENA! Predstavljamo vam zazidljivo zemljišče s pridobljenim veljavnim....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 47.000 €, 1206,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.indomio.si

1.206 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 47.000,00 EUR Na odlični lokaciji na severovzhodni strani naselja Dobrna, nad zdraviliškim kompleksom, imamo na prodaj zazidljivo parcelo v izmeri 1.206 m2. Parcela je skladno z lokacijsko informacijo opredeljena kot stavbno zemljišče (stanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, LJUTOMER, 125.000 €, 17548,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

17.548 m2, kmetija, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Posestvo 17.548 m2 v Kuršincih pri Mali Nedelji, brez bližnjih sosedov. Ograjeno zemljišče s stavbnim in kmetijskim delom, 2 hleva ter temeljna plošča z gradbenim dovoljenjem. Idealno za samooskrbo ali rejo živali. Mir, narava....

 
 
 
  Zemljišče, SREDNJE GRČEVJE, 345.000 €, 5353,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

5.353 m2, za investicijo, turistični kompleks s spremljajočimi objekti, vsa infrastruktura, asfaltni dostop, parkirišče, prodamo. Cena: 345.000,00 EUR Lokacija: Na lokaciji Otočec, Srednje Grčevje prodamo turistični kompleks z ribogojnico in spremljajočimi objekti. Od AC priključka....

 
 
 
  Zemljišče, VRZDENEC, 120.000 €, 1088,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2025.,

www.indomio.si

1.088 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR Za parcelo je bilo že l. 2007 pridobljeno gradbeno dovoljenje, nakar je bila nepričakovano izključena iz namena zazidljivosti in stanovanjske rabe. Ponovno je postala zazidljiva po več letih in s tem vrednost povrnjena.....

 
 
 
  Zemljišče, KOBARID, 49.000 €, 1255,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

1.255 m2, za investicijo, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Priložnost za investiranje v nastanitveni objekt, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR V idilični vasici Logje, Breginj, na razpolago zazidljiva parcela s pridobljenim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, KOZJE, 79.000 €, 7337,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

7.337 m2, zazidljiva, mirna posest, Dobležiče, izdano gradbeno dovoljenje, plačan komunalni prispevek, cca. 10min do center Podčetrtek, cca. 10min do center Kozje, prodamo. Cena: 79.000,00 EUR Prodamo posest na mirni lokaciji v Dobležičah, med Kozjem in Podčetrtkom. Posest je v skupni....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 130.000 €, 599,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.09.2024.,

www.indomio.si

599 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče s gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: cca 130.000,00 EUR Prodamo stavbno zemljišče v izmeri 599,00m2 s pridobljenim gradbenim dovoljenjem za gradnjo enostanovanjske hiše z možnostjo ureditve poslovnega dela. Kot izhaja iz....

 
 
 
  Zemljišče, MOKRONOG, 60.500 €, 640,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.09.2025.,

www.indomio.si

640 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, vodovod, elektrika, dostop do javne ceste, prodamo. Cena: 60.500,00 EUR Prodamo parcelo velikosti 640 m2, sončno, rahlo položno, ob robu naselja. Na parceli je možno graditi stanovanjsko stavbo, za katero je že pridobljeno gradbeno....

 
 
 
  Zemljišče, KOŠNICA PRI CELJU, 95.000 €, 602,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

602 m2, zazidljiva, starejša montažna hiša potrebna rušitve, odlična sončna lega, center Celje oddaljeno cca. 8min vožnje, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Prodamo zazidljivo parcelo z obstoječo hišo na odlični lokaciji v Košnici pri Celju. Zemljišče je v velikosti 602m2 in ima odlično....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 87.000 € na 80.000 € z dne 04.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PODKRAJ PRI VELENJU, 80.000 €, 718,00 m2 cca 110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.03.2026 - 87.000 €
04.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

718 m2, zazidljiva, Gradbena parcela z gradbenim dovoljenjem v pridobivanju, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Na lepi razgledni točki je na prodaj parcela za gradnjo. Parcela je na sončni strani. V bližini so vsi komunalni priključki. Na parceli je predvidena modrna enostanovanjska hiša,....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 477.000 € na 445.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IZOLA, 445.000 €, 635,00 m2 cca 700 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.05.2026 - 477.000 €
10.05.2026 - 445.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2026.,

www.indomio.si

635 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 445.000,00 EUR IZOLA - EKSKLUZIVNA PONUDBA STAVBNO ZEMLJIŠČE Z GRADBENIM DOVOLJENJEM! za izgradnjo enostanovanjske hiše, na eni izmed zadnjih razpoložljivih zemljišč v bližini mestnega jedra. Predmet prodaje: stavbno zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, MIRNA PEČ, 11.000 €, 2697,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

2.697 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, bližina naselja Čemše, s čebelnjakom, ob asfaltni cesti, prodamo. Cena: 11.000,00 EUR V občini Mirna peč prodajamo gozd, ki se nahaja ob asfaltni cesti, v bližini naselja Grivec. Na parcelo je narejena dovozna pot z rampo. Za lesen čebelnjak, ki....

 
 
 
  Zemljišče, DOLENJSKE TOPLICE, 9.400 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

DOLENJSKE TOPLICE, Veliki Rigelj, prodamo kmetijsko zemljišče v površini 1.511,00 m2 . Na parceli je TAKOJ možno zgraditi enostaven objekt v tlorisni velikosti 40 m2. S strani občine je za gradnjo pridobljeno Soglasje za načrtovani poseg - postavitev EO in za poseg v varovalni pas....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 449.100 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

2.495 m², za investicijo, stavbno zemljišče, na mirni in sončni lokaciji, z dobrim dostopom, odmaknjeno od mestnega vrveža, z gradbenim dovoljenjem in izdelanim projektom za izvedbo 2 stanovanjskih enot - dvojčkov, vsa infrastruktura je na zemljišču, prodamo. Cena: 449.100,00 EUR....