• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija gradbeno dovoljenje vs - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • zemljišča parcele slovenija gradbeno dovoljenje vs - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija gradbeno dovoljenje vsaj 1260 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija gradbeno dovoljenje vsaj 1260 m2" je bilo najdenih 69 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 122 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1200 m2 (malo manjši)
    • 1320 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 6400 eur
    • do 8000 eur (povprečna cena)
    • do 9600 eur
    • do 80 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, SREDNJE GRČEVJE, 30.000 €, 3316,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

3.316 m2, zazidljiva, Parcela z gradbenim dovoljenjem za gradnjo zidanice 6 x 8 m.Na parceli je vodovod, elektrika in tel.. Urejen dostop. Lep razgled. Vredno ogleda, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, ROGAŠKA SLATINA, 600.000 €, 3318,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2025.,

www.indomio.si

3.318 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, Na vrhunski lokaciji v Rogaški Slatini, na stičišču turističnega mesta z naravo, posredujemo pri prodaji petih parcel z gradbenim dovoljenjem za gradnjo stanovanjskih hiš. Zemljišče, ki skupaj meri 3.318 m2 ima obliko črke L, ki jo sestavlja....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 415.000 €, 3420,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

3.420 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Gradbena parcela nekaj minut iz centra Maribora, prodamo. Cena: 415.000,00 EUR Na mirni lokaciji nad zadnjimi hišami na pobočjih Piramide je na prodaj veliko, unikatno zemljišče v izmeri 3.470 m2. Sestavlja ga obsežen del za stanovanjsko gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJI PETROVCI, 49.000 €, 3595,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2025.,

www.indomio.si

3.595 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Prodaja zazidljive parcele z gradbenim dovoljenjem – Šulinci, Prekmurje (3595 m²) Na mirni lokaciji v vasi Šulinci (občina Gornji Petrovci) prodam večjo zazidljivo parcelo v izmeri 3595 m² z že pridobljenim in pravnomočnim gradbenim....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, 135.000 €, 3700,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

IG , IŠKA , Parcela v naravnem okolju na robu parka Natura 2000, ob bistri rečici z tolmunom (možno kopanje), v bližini plezališče z varovanimi smermi, veliko pešpoti ter gozdnih cest za kolesarjenje, le 14 km od centra Ljubljane (Tromostovje). Izdano pravnomočno gradbeno dovoljenje....

 
 
 
  Zemljišče, PIVKA, 401.840 €, 5023,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

5.023 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 80,00 EUR/m2 Izjemna priložnost za investicijo ali gradnjo doma v Pivki! Na voljo je zazidljiva parcela v skupni velikosti 5023 m² (razdeljena na manjše parcele po 800 m2 in 1200 m2, kar predstavlja redko priložnost za razvoj in gradnjo v mirnem....

 
 
 
  Zemljišče, ČRENŠOVCI, 780.000 €, 13388,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2026.,

www.indomio.si

13.388 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, gospodarske cone - gradbeno dovoljenje za poslovno - proizvodni objekt, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR V centru Črenšovc, v razvijajoči se poslovni coni je naprodaj 13.388 m2 veliko zemljišče, ki je po namembnosti v celoti stavbno zemljišče,....

 
 
 
  Zemljišče, VOGRSKO, 315.000 €, 4500,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-46 Ogled oglasa na strani ponudnika V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, ki bo z novim OPN spremenjeno v območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene površine novonastalih parcel so 563 m2, 555 m2, 664 m2, 1352....

 
 
 
  Zemljišče, PODČETRTEK, 487.800 €, 9756,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

9.756 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljive parcele za investicijo ali gradnjo hiše, prodamo. Cena: 50,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivih parcel v Nezbišah, 3 minute vožnje iz naselja Pristava pri Mestinju. Primerne za gradnjo hiš - investicijo. Možnost odkupa tudi....

 
 
 
  Zemljišče, BENEDIKT, 460.000 €, 7967,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-123 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 13 parcel v skupni izmeri 7. 967 m2 v okolici Benedikta. Parcele so locirane ob glavni cesti in v so naravi. Na parcelah so že postavljene 3 hiše, ki so v 3. gradbeni fazi. LOKACIJA: šola, vrtec, trgovine,....

 
 
 
  Zemljišče, TRČOVA, 279.000 €, 6781,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2026.,

www.indomio.si

6.781 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR Zemljišče z izdanim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom. Si želite miru, narave in razgleda v občini Maribor? S prelepim razgledom, na s soncem obsijani lokaciji, prodamo zemljišče primerno za izgradnjo stanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, ČERNELAVCI, 465.040 €, 5813,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.indomio.si

5.813 m2, zazidljiva, Ravno, sončno stavbno zemljišče 5.813 m2 v Černelavcih pri Murski Soboti, ob glavni cesti in v neposredni bližini nakupovalnega centra Maximus; delno komunalno opremljeno, možnost nakupa celote ali delitve, idealno za investicijo ali gradnjo stanovanj, prodamo.....

 
 
 
  Zemljišče, KOMENDA, 2.750.000 €, 6135,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

6.135 m2, zazidljiva, 3/3 nad., prodamo. Cena: 2.750.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zemljišča v izmeri 6135m2 s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za izgradnjo poslovnega kompleksa s skupno površino 6.790 m2 v Poslovni coni Žeje pri Komendi, na izjemno strateški lokaciji, ki omogoča....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJI DUPLEK, 108.800 €, 4544,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.12.2024.,

www.indomio.si

4.544 m2, zazidljiva, Zemljišče v Zimici, Zgornja Korena, ponuja podeželsko okolje, obdano z naravo in bližino gozda. Skupna velikost je 4.544 m2, od tega 3.170 m2 zazidljivega in 1.374 m2 kmetijskega zemljišča. Zemljišče omogoča delitev na manjša gradbena zemljišča. Lokacija nudi....

 
 
 
  Zemljišče, BRESTOVICA PRI KOMNU, 225.000 €, 5048,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

5.048 m2, zazidljiva, večje zemljišče z gradbenim dovoljenjem za hišo z bazenom ter za poslovni prostor, prodamo. Cena: 225.000,00 EUR VEČJE ZEMLJIŠČE Z GRADBENIM DOVOLJENJEM ZA VILO Z BAZENOM - DGD IN KOMPLETNA PZI DOKUMENTACIJA V slikoviti kraški vasici Brestovica pri Komnu, kjer....