• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija gradbeno dovoljenje vs - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • zemljišča parcele slovenija gradbeno dovoljenje vs - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija gradbeno dovoljenje vsaj 1260 m2 najceneje

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija gradbeno dovoljenje vsaj 1260 m2 najceneje" je bilo najdenih 70 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 120 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1200 m2 (malo manjši)
    • 1320 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 6000 eur
    • do 7500 eur (povprečna cena)
    • do 9000 eur
    • do 75 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, VOGRSKO, 315.000 €, 4500,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-46 Ogled oglasa na strani ponudnika V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, ki bo z novim OPN spremenjeno v območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene površine novonastalih parcel so 563 m2, 555 m2, 664 m2, 1352....

 
 
 
  Zemljišče, SLAVČE, 335.000 €, 1532,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

1.532 m2, zazidljiva, SLAVČE-BRDA; v čudovitem zaselku Slavče, v občini Brda prodamo zemljišča s skupno površino 1532m2, s pridobljenim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za projekt treh stanovanjskih objektov z bazenom, ter objekta za shrambe: Stavba A (dvostanovanjski objekt): v....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 340.000 €, 2000,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.08.2025.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 2.000 m2, zazidljiva, Že izdano gradbeno dovoljenje za gradnjo poslovne stavbe: delavnica in pisarne za poslovanje podjetja, prodamo. Cena: 170,00 EUR/m2 Gradbeno dovoljenje je izdano za objekt velikosti 10,30 m x 15,60 m, gabarit: pritličje, medetaža in mansarda. Začetek....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 340.000 €, 2000,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2025.,

www.indomio.si

2.000 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, Delno zazidljiva parcela s pridobljenim gradbenim dovoljenjem za poslovno stavbo, prodamo. Cena: 170,00 EUR/m2 GD je izdano za delavnico s pisarnami. Velikost objekta 10,30 x 15,60. Gabarit: pritličje, medetaža in mansarda. Na terenu že izvedena....

 
 
 
  Zemljišče, SREDNJE GRČEVJE, 345.000 €, 5353,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

5.353 m2, za investicijo, turistični kompleks s spremljajočimi objekti, vsa infrastruktura, asfaltni dostop, parkirišče, prodamo. Cena: 345.000,00 EUR Lokacija: Na lokaciji Otočec, Srednje Grčevje prodamo turistični kompleks z ribogojnico in spremljajočimi objekti. Od AC priključka....

 
 
 
  Zemljišče, PIJAVA GORICA, 380.000 €, 2479,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

2.479 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, V območju okolice Ljubljane, se v Pijavi Gorici v bližini vse infrastrukture in hkrati v mirni soseski nahaja več stavbnih zemljišč, na katerih bo zrastla nova stanovanjska soseska. Izdelan urbanistični načrt OPPN, ki ureja celotno....

 
 
 
  Zemljišče, PIVKA, 401.840 €, 5023,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

5.023 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 80,00 EUR/m2 Izjemna priložnost za investicijo ali gradnjo doma v Pivki! Na voljo je zazidljiva parcela v skupni velikosti 5023 m² (razdeljena na manjše parcele po 800 m2 in 1200 m2, kar predstavlja redko priložnost za razvoj in gradnjo v mirnem....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 415.000 €, 3420,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

3.420 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Gradbena parcela nekaj minut iz centra Maribora, prodamo. Cena: 415.000,00 EUR Na mirni lokaciji nad zadnjimi hišami na pobočjih Piramide je na prodaj veliko, unikatno zemljišče v izmeri 3.470 m2. Sestavlja ga obsežen del za stanovanjsko gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 449.100 €, 2495,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2025.,

www.indomio.si

2.495 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, na mirni in sončni lokaciji, z dobrim dostopom, odmaknjeno od mestnega vrveža, z projektom za novogradnjo 2 stanovanjskih enot - dvojčkov, z gradbenim dovoljenjem in izdelanimi projekti, vsa infrastruktura je na zemljišču, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 450.000 €, 20000,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2024.,

www.indomio.si

20.000 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, prodamo. Cena: 450.000,00 EUR Prodaja se kmetijsko zemljišče velikosti 20000 m2, ki je delno zazidljivo za kmetijsko industrijske namene. Zazidljivih je 3500 m2. Izdano je pravnomočno gradbeno dovoljenje za objekt v velikosti 1000 m2.....

 
 
 
  Zemljišče, BENEDIKT, 460.000 €, 7967,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-123 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 13 parcel v skupni izmeri 7. 967 m2 v okolici Benedikta. Parcele so locirane ob glavni cesti in v so naravi. Na parcelah so že postavljene 3 hiše, ki so v 3. gradbeni fazi. LOKACIJA: šola, vrtec, trgovine,....

 
 
 
  Zemljišče, ČERNELAVCI, 465.040 €, 5813,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.indomio.si

5.813 m2, zazidljiva, Ravno, sončno stavbno zemljišče 5.813 m2 v Černelavcih pri Murski Soboti, ob glavni cesti in v neposredni bližini nakupovalnega centra Maximus; delno komunalno opremljeno, možnost nakupa celote ali delitve, idealno za investicijo ali gradnjo stanovanj, prodamo.....

 
 
 
  Zemljišče, BOVEC, 475.000 €, 1592,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2025.,

www.indomio.si

1.592 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Veliko zazidljivo zemljišče v središču Bovca z izdanim gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 475.000,00 EUR Veliko zazidljivo zemljišče s skoraj 1.600 m2 v središču Bovca z izdanim gradbenim dovoljenjem za 8 manjših hišic, 1 večnamensko stavbo....

 
 
 
  Zemljišče, HRVATINI, 475.000 €, 1846,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na izjemni lokaciji v občini Milje (Muggia), tik ob meji s Slovenijo, 5 minut od Hrvatinov, ponujamo edinstveno priložnost za gradnjo moderne enodružinske vile v enem najprivlačnejših predelov Tržaškega zaliva. Ta redka zazidljiva parcela z izjemnim razgledom, urejenimi dostopi in....

 
 
 
  Zemljišče, OKROGLO, 479.000 €, 2928,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

2.928 m2, zazidljiva, naklo, zazidljivo zemljišče, prodamo. Cena: 479.000,00 EUR V Naklem, na mirni lokaciji je naprodaj zazidljivo zemljišče, ki nosi naslednje namembnosti: Gradbeno dovoljenje PROJEKT 1 in je veljavno še do začetka aprila letos. Za izdajo novega je potrebno plačati....

 
 
 
  Zemljišče, PODČETRTEK, 487.800 €, 9756,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

9.756 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljive parcele za investicijo ali gradnjo hiše, prodamo. Cena: 50,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivih parcel v Nezbišah, 3 minute vožnje iz naselja Pristava pri Mestinju. Primerne za gradnjo hiš - investicijo. Možnost odkupa tudi....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 500.000 €, 1221,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

1.221 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 500.000,00 EUR URESNIČITE SANJE O DOMU NA GORENJSKEM V ČUDOVITI RADOVLJICI Zazidljiva parcela, 1.221 m², Radovljica – Vaša priložnost se začne tukaj! Predstavljamo vam izjemno priložnost za gradnjo sanjskega nizkoenergijskega doma na eni najboljših....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 500.000 €, 9083,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.07.2025.,

www.indomio.si

9.083 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 500.000,00 EUR Izjemna priložnost za razvoj butičnega eko turističnega naselja le korak od priljubljenega Bukovniškega jezera, ene največjih naravnih znamenitosti Prekmurja. Parcela v velikosti 9.083 m² ima veljavno gradbeno dovoljenje in poravnane....

 
 
 
  Zemljišče, LESKOVEC PRI KRŠKEM, 510.000 €, 4413,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.09.2023.,

www.indomio.si

4.413 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, poslovna priložnost, nepozidano zemljišče, območje proizvodnih dejavnosti, a ugodni lokaciji, frekventni lokaciji, nedaleč od vseh pomembnejših trgovskih centrov v naselju, pokličite 041 761 957, prodamo. Cena: 510.000,00 EUR Posredujemo....

 
 
 
  Zemljišče, ROGAŠKA SLATINA, 600.000 €, 3318,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2025.,

www.indomio.si

3.318 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, Na vrhunski lokaciji v Rogaški Slatini, na stičišču turističnega mesta z naravo, posredujemo pri prodaji petih parcel z gradbenim dovoljenjem za gradnjo stanovanjskih hiš. Zemljišče, ki skupaj meri 3.318 m2 ima obliko črke L, ki jo sestavlja....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 695.000 €, 1529,00 m2 cca 460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.10.2025.,

www.indomio.si

1.529 m2, zazidljiva, Na prodaj zazidljivo zemljišče 1529 m2 v vasi Majcni pri Sežani. Parcela 811 m2 ima pravnomočno gradbeno dovoljenje z vsemi plačanimi prispevki, ob njej pa še 621 m2 z idejno zasnovo za dodatno hišo ter 145 m2 dovozne poti. Sončna lokacija v urejenem naselju,....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Vič, 725.000 €, 1668,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2025.,

www.indomio.si

1.668 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, z gradbenim dovoljenjem (v postopku izdaje) za gradnjo moderne poslovne stavbe P+1+T v skupni izmeri 872 m2 bruto in 714 m2 neto, namenjene storitveni in pisarniški dejavnosti, komunalna infrastruktura je neposredno ob zemljišču, bližina....

 
 
 
  Zemljišče, ČRENŠOVCI, 780.000 €, 13388,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2026.,

www.indomio.si

13.388 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, gospodarske cone - gradbeno dovoljenje za poslovno - proizvodni objekt, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR V centru Črenšovc, v razvijajoči se poslovni coni je naprodaj 13.388 m2 veliko zemljišče, ki je po namembnosti v celoti stavbno zemljišče,....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šmarna Gora, 790.000 €, 2006,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.indomio.si

2.006 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zanimivo kaj ljudje tako v življenju vse kupujemo. Čevlje, tekstil, avtomobile, celo življenje cigaret in alkohola, plastiko, ki bo ležala v naravi in dnu oceanov še sledečih 1000 let, dopust, storitve in naklonjenost drugih ljudi.. vse živo.....

 
 
 
  Zemljišče, SVETINA, 790.000 €, 3034,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2024.,

www.indomio.si

3.034 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 790.000,00 EUR PRODAMO ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE Z GD. 3.034 m2, – RAZKOŠNA INDIVIDUALNA HIŠA ali POČITNIŠKI OBJEKT NA HRIBU, ODMAKNJENI OD VRVEŽA, V OSRČJU NARAVE! Vrhunska priložnost za oddih v popolni zasebnosti in naravnem okolju! Prodamo zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, PORTOROŽ, 1.500.000 €, 1382,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.indomio.si

1.382 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 1.500.000,00 EUR Za hotelom Life Class cca. 350 m oddaljeno od morja prodamo zazidljivo parcelo z lepim odprtim pogledom na morje, v izmeri 1.382 m2. Parcela je v dveh terasah. Pridobljeno je GD za gradnjo vile in že plačani komunaln prispevek.....

 
 
 
  Zemljišče, KOMENDA, 2.750.000 €, 6135,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

6.135 m2, zazidljiva, 3/3 nad., prodamo. Cena: 2.750.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zemljišča v izmeri 6135m2 s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za izgradnjo poslovnega kompleksa s skupno površino 6.790 m2 v Poslovni coni Žeje pri Komendi, na izjemno strateški lokaciji, ki omogoča....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, Po dogovoru, 1552,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

GORNJI ROGATEC, PRI GROSUPLJU, 1552 m2, zazidljiva, s projektom in s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem, zazidljivo parcelo za enostanovanjsko hišo, plačani vsi komunalni prispevki, na robu naselja, meji na gozdne površine, sončna, elektrika in voda na parceli, asfaltni dostop, rahel....