• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija lekarna čim večje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele slovenija lekarna čim večje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija lekarna čim večje

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija lekarna čim večje" je bilo najdenih 36 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 98 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1000 m2
    • do 1250 m2
    • 1250 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 1250 m2
    • 1500 m2
  •  Po ceni
    • do 5700 eur
    • do 7200 eur (povprečna cena)
    • do 8600 eur
    • do 72 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, LUCIJA, 350.000 €, 992,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-190 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 992 m2. Priključek za vodo, elektriko in mestno kanalizacijo se nahaja na parceli. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, OREŠJE NA BIZELJSKEM, 150.000 €, 43413,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.06.2025.,

www.indomio.si

43.413 m2, kmetija, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Orešje na Bizeljskem, kmetijo-posest, ki obsega: stanovanjsko stavbo, zgrajeno 1884, obnovljeno 1950 ( okna), 1986 ( instalacije), z uporabno površino 74,4m2, neto tlorisno površino 86,9m2, pomožni kmetijski del stavbe- kozolec, zgrajen....

 
 
 
  Zemljišče, ŽIROVNICA, 403.260 €, 26884,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2025.,

www.indomio.si

26.884 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 15,00 EUR/m2 Zemljišče ob reki Savi Dolinki v neposredni bližini Bleda Na izjemni lokaciji v Občini Žirovnica, ob reki Savi Dolinki, prodamo zemljišče s skupno površino 26.884 m². Zemljišče obsega 12.501 m2 kmetijskega zemljišča in 14.383....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele slovenija lekarna čim večje'
256.000 €
150.000 €
450.000 €
  Zemljišče, BLED, 273.126 €, 26012,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

26.012 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 273.126,00 EUR Ekskluzivna prodaja zemljišča ob reki Savi Dolinki v neposredni bližini Bleda Na izjemni lokaciji v Občini Žirovnica, ob reki Savi Dolinki, prodamo zemljišče v skupni izmeri 26.012 m². Posest je delno kmetijska in delno....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA KUNGOTA, 137.000 €, 19650,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.indomio.si

19.650 m2, zazidljiva, Čudovito posestvo v Zgornji Kungoti z možnostjo nadomestne gradnje. Le 1.200 m od trgovine, šole in vrtca - popolna lega med udobjem kraja in mirno naravo. Dvignjeno zemljišče z lepim razgledom, možnost razdelitve na dve enoti. Idealno za nov dom, kmetijo ali....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI DUPLEK, 516.000 €, 9383,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2025.,

www.indomio.si

9.383 m2, zazidljiva, V bližini centra občine Duplek, v stanovanjskem naselju v Spodnjem Dupleku, prodamo zazidljivi gradbeni parceli. Zemljišče ima urejen dostop z asfaltnega cestišča. Vodovod, elektrika, kanalizacija in optika so v neposredni bližini. Idealno za investicijo za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, POLZELA, 99.500 €, 8075,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2023.,

www.indomio.si

8.075 m2, kmetija, stavbno zemljišče, V naselju Založe prodamo kmetijo s stavbnim in kmetijskim zemljiščem, prodamo. Cena: 109.000,00 EUR Na obrobju Polzele, v naselju Založe prodamo posest-kmetijo, ki ima 3975 m2 stavbnega zemljišča in 4100 m2 kmetijskega zemljišča. Na posesti stoji....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 362.745 €, 8061,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

8.061 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, s sprejetim OPPN za gradnjo naselja individualnih enodružinskih stanovanjskih hiš, 45 EUR/ m2, prodamo. Cena: 362.745,00 EUR Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča za gradnjo naselja individualnih enodružinskih stanovanjskih hiš v Zagorju....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 1.890.000 €, 4621,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

4.621 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, Investicijska priložnost v Slovenskih Konjicah za gradnjo 9 večstanovanjskih stavb, skupaj 63 stanovanjskih enot od tega 40% varovanih stanovanj in 60% nadstandardnih stanovanj. Gradnja je ekološko varčna, prodamo. Cena: cca 1.890.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 180.000 €, 4560,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2025.,

www.indomio.si

4.560 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na prodaj je zazidljiva parcela velikosti 4.560 m2 v Selnici ob Dravi, na mirni in sončni lokaciji z urejenim dostopom, vso potrebno infrastrukturo v bližini ter čudovitim razgledom na Pohorje. Parcela je primerna za investicijo v stanovanjske....

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 22.900 € na 18.800 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOBROVNIK, 18.800 €, 3698,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.11.2025 - 22.900 €
05.03.2026 - 18.800 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

3.698 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 18.800,00 EUR PRODAMO ČUDOVITO ZEMLJIŠČE Z RAZGLEDOM – DOBROVNIK (3698 m²) Na mirni in sončni lokaciji v naselju Dobrovnik se prodaja zemljišče skupne velikosti 3698 m² Podrobnosti: Skupna površina: 3698 m² Stavbno zemljišče:....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 322.110 €, 3579,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

• 10 km do Maribora • 3km do priključka AC (LJ, Zagreb, Šentilj, Lendava) • v Hočah vrtec, osnovna šola s podružnico le 1km od parcele, trgovine (Hofer, Mercator, Lidl, Tuš) • zdravstvena in zobozdravstvena ambulanta, lekarna, • pekarna, lokali, picerije, frizerski in kozmetični saloni,....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 415.000 €, 3420,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

3.420 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Gradbena parcela nekaj minut iz centra Maribora, prodamo. Cena: 415.000,00 EUR Na mirni lokaciji nad zadnjimi hišami na pobočjih Piramide je na prodaj veliko, unikatno zemljišče v izmeri 3.470 m2. Sestavlja ga obsežen del za stanovanjsko gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, VODICE, 550.000 €, 2850,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2024.,

www.indomio.si

2.850 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 550.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Vodicah. Zemljišče je ravno in osončeno ves dan. Namenska raba: 2.427m2 stanovanjske površine 171m2 površine cest 252m2 površine za oddih, rekreacijo in šport Zemljišče je po lokacijski....

 
 
 
  Zemljišče, DOL PRI BOROVNICI, 435.400 €, 2488,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

2.488 m2, zazidljiva, 4 parcele + dovozna pot, za gradnjo eno in dvostanovanjskih stavb s spremljajočimi dejavnostmi, podolgovat tloris objekta lahko tudi lomljen v obliki črke L, razmerje stranic najmanj 1:1,2; Višinski gabarit največ (K)+P+1+M oziroma max. višina kapi 7,50 m, faktor....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE HOČE, 148.915 €, 2291,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

2.291 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65,00 EUR/m2 Priložnost za gradnjo novega doma ali kot investicija Predstavljamo vam atraktivno zemljišče na odlični lokaciji v Hočah, ki ponuja številne možnosti za gradnjo vašega sanjskega doma ali kot donosen investicijski projekt. Značilnosti....

 
 
 
  Zemljišče, RADIZEL, 61.072 €, 1388,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2024.,

www.indomio.si

1.388 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo gradbeno parcelo (1388 m2) na mirni lokaciji v Radizlu, tik ob cesti. Vsa infrastruktura je ob parceli, električni vod je speljan podzemno. Le 3 km od avtocestnega izvoza Fram in 2,5 km od OŠ Slivnica. Idealno za gradnjo družinske hiše....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 19.900 € na 16.000 € z dne 01.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SELNICA OB MURI, 16.000 €, 1254,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.07.2025 - 27.000 €
27.02.2026 - 19.900 €
01.04.2026 - 16.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.07.2025.,

www.indomio.si

1.254 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 16.000,00 EUR GRADBENA PARCELA S PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM Zazidljivo zemljišče s plačanim komunalnim prispevkom v mirnem okolju naselja Selnica ob Muri . Za to zemljišče je že bilo izdano gradbeno dovoljenje za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, ŠTRIHOVEC, 64.900 €, 1124,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2025.,

www.indomio.si

1.124 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 64.900,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE S PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM V ŠTRIHOVCU PRI ŠENTILJU Prodaja se zazidljivo zemljišče v čudoviti, podeželski okolici Štrihovec pri Šentilju. Ta nepremičnina je novost na trgu in ponuja priložnost....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI DUPLEK, 79.200 €, 1100,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

1.100 m2, zazidljiva, V bližini osnovne šole v Spodnjem Dupleku, na koncu slepe ulice, prodamo zazidljivo gradbeno parcelo. Zemljišče ima urejen dostop. Vodovod, elektrika, kanalizacija in optika so v neposredni bližini. Idealno za gradnjo dvojčka ali samostojne individualne hiše,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠTRIHOVEC, 61.900 €, 1060,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2025.,

www.indomio.si

1.060 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 61.900,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V ŠTRIHOVCU S PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM Prodaja se zazidljivo zemljišče v čudoviti, podeželski okolici Štrihovec pri Šentilju. Ta nepremičnina je novost na trgu in ponuja priložnost za....

 
 
 
  Zemljišče, RIMSKE TOPLICE, 50.000 €, 1041,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

1.041 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR V centru Rimskih Toplic, v urejenem in prijetnem stanovanjskem okolju imamo na prodaj zazidljivo zemljišče velikosti 1.041 m², najbolj primerno za gradnjo družinske hiše. Lokacija združuje mirno bivalno okolje in odlično dostopnost....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI DUPLEK, 74.000 €, 1039,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2024.,

www.indomio.si

1.039 m2, zazidljiva, V bližini osnovne šole v Spodnjem Dupleku, na koncu slepe ulice, prodamo zazidljivo gradbeno parcelo. Zemljišče ima urejen dostop. Vodovod, elektrika, kanalizacija in optika so v neposredni bližini. Idealno za gradnjo dvojčka ali samostojne individualne hiše,....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 100.000 €, 964,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2024.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Ljubljana okolica – Logatec, površina 964,00 m2. Cena: 100.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE ZUNANJOSTI OBJEKTA. V Logatcu prodamo sončno in čudovito umeščeno zazidljivo zemljišče v velikosti 964,00 m2. Zemljišče se nahaja v bližini....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 171.000 €, 950,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2024.,

www.indomio.si

950 m2, zazidljiva, mirna, sončna lokacija nad središčem naselja z odprtim razgledom na vzhodni del Škofljice proti Malem hribu. Dostop je direkten po lokalni asfaltirani cesti iz smeri Šmarske ceste v dolini. Zemljišče se nahaja na brežini nad cesto, med dvema stanovanjskima stavbama,....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 118.900 €, 949,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lastnosti zemljišča: Namembnost: samostojna/stanovanjska hiša Velikost zemljišča: 949 m2 Lokacija: Celje - Nova vas oddaljenost od centra 5 min dostop do avtoceste z dveh strani, izhoda (Celje center in Celje zahod) trgovina 2 min pošta, banka, lekarna 5 min vrtec 2 min bljižina osnovne....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB DRAVI, 75.900 €, 845,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

845 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče na sončni legi blizu Ruš, prodamo. Cena: 75.900,00 EUR Na mirni lokaciji v Logu, Bistrica ob Dravi, so na prodaj tri zazidljiva zemljišča v izmerah 785 m2, 845 m2 in 724 m2 ( na sliki označena z A,B,C ). Parcele ležijo ob lokalni cesti, v manjšem....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB DRAVI, 69.500 €, 785,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

785 m2, zazidljiva, Prložnost za gradnjo na sončni legi v Logu, prodamo. Cena: 69.500,00 EUR Na mirni lokaciji v Logu, Bistrica ob Dravi, so na prodaj tri zazidljiva zemljišča v izmerah 785 m2, 845 m2 in 724 m2 ( na sliki označena z A,B,C ). Parcele ležijo ob lokalni cesti, v manjšem....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB DRAVI, 65.000 €, 724,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

724 m2, zazidljiva, Zanimivo zazidljivo zemljišče blizu Ruš, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Logu, Bistrica ob Dravi, so na prodaj tri zazidljiva zemljišča v izmerah 785 m2, 845 m2 in 724 m2 (na sliki označena z A,B,C). Parcele ležijo ob lokalni cesti v Logu v manjšem....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 45.000 €, 548,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.indomio.si

548 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče, Filovci Moravske Toplice, prodamo. Cena: cca 45.000,00 EUR Na prodaj je zazidljiva parcela v velikosti 548 m² v idilični vasi Filovci pri Moravskih Toplicah. Zemljišče je komunalno opremljeno, ob njem poteka mestna kanalizacija,....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 45.000 €, 535,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.indomio.si

535 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče, Filovci Moravske Toplice 2, prodamo. Cena: cca 45.000,00 EUR Na prodaj je zazidljiva parcela v velikosti 535 m² v idilični vasi Filovci pri Moravskih Toplicah. Zemljišče je komunalno opremljeno, ob njem poteka mestna kanalizacija,....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE HOČE, 65.000 €, 524,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

524 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Priložnost za gradnjo novega doma ali kot investicijo Predstavljamo vam zazidljivo zemljišče, ki se nahaja na odlični lokaciji v Hočah. Značilnosti zemljišča: zemljišče je ravno, velikost 524 m2 namembnost: stavbno zemljišče komunalna....

 
 
 
  Zemljišče, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 38.000 €, 508,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.indomio.si

508 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Parcela blizu narave, čeprav le streljaj od Maribora! V mirnem okolišu v Miklavžu, prodajamo stavbno zemljišče v izmeri 508m2. Sončna parcela je na koncu slepe ulice. Kraj nudi vso potrebno infrastrukturo, hkrati pa tudi ogromno sprehajalnih....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 170.000 €, 500,00 m2 cca 340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

500 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Hrpelje Nova soseka samostojnih hiš. STAVBNO ZEMLJIŠČE 500 m2 + IZDANO GRADBENO DOVOLJENJE za samostojno hišo 170m2 + PLAČANI KOMUNALNI PRISPEVKI (do parcele urejen električni, vodovodni, fekalni in telekomunikacijski....

 
 
 
  Zemljišče, STRAŽA, 53.000 €, 471,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

471 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR STRAŽA, Resa, prodamo stavbno zemljišče v izmeri 471,00 m2. Po namenski rabi se parcela nahaja v območju stavbnih zemljišč (SSs - stanovanjske površine). Teren je raven in ima dostop do javne poti z obeh stran zemljišča. Po prostorskem....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-35 (od skupaj 34)

<< <1> >>