• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija najceneje - GoHome kupim prodam - GoHome
  • zemljišča parcele slovenija najceneje - GoHome kupim prodam - GoHome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija najceneje

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija najceneje" je bilo najdenih 1 748 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 114 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1640 m2
    • do 2050 m2
    • 2050 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 2050 m2
    • 2460 m2
  •  Po ceni
    • do 4100 eur
    • do 5100 eur (povprečna cena)
    • do 6200 eur
    • do 51 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, BELSKI VRH, 49.000 €, 38065,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

38.065 m2, kmetijsko zemljišče, Naprodaj čudovita posest - Belski in Gorenjski vrh, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Novo na trgu! Priložnost, da postanete lastnik izjemnega, v glavnem kmetijskega zemljišča, v idiličnem podeželskem okolju Slovenije, v občini Zavrč - Belski in Gorenjski....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 49.000 €, 6997,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

6.997 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Parcela za gradnjo stanovanjske hiše. Približno 570 m2 je stavbnega zemljišča, ostalo je kmetijsko. Na parceli je elektrika in optika. Dostop je po asfaltirani javni cesti, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, CETORE, 49.000 €, 3501,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.04.2026. - 49.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

3.501 m2, kmetijsko zemljišče, 4 parcele, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 4 parcel vse k.o. Cetore, delno gozd in kmetijska površina. Urejen dostop, parcele se prodajajo v kompletu, 10 min iz centra Šareda. Pogoj naročnika je prevzem v plačilo 2% stroškov od končne....

 
 
 
  Zemljišče, TOMAČEVICA, 49.000 €, 35873,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.11.2024.,

www.indomio.si

35.873 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko in gozdno zemljišče v Komnu (vas Tomačevica), prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 28 parcel v skupni površini 35.873,00m2, ki se nahajajo v vasi Tomačevica v občini Komen na Krasu. V naravi predtsavljajo kmetijska in gozdna....

 
 
 
 
-17%

Spremembe cen iz 59.000 € na 49.000 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOL PRI LJUBLJANI, 49.000 €, 4485,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.12.2025 - 59.000 €
21.03.2026 - 49.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2025.,

www.indomio.si

4.485 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Posredujemo pri PRODAJI parcele v občini Dol pri Ljubljani. Površina parcele: 4.485 m2 Vrsta dejanske rabe zemljišč na parceli: Gozdna zemljišča Delež dejanske rabe zemljišč na parceli: 100 % Osnovna namenska raba: Območja stavbnih....

 
 
 
  Zemljišče, GAŽON, 49.000 €, 791,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2025.,

www.indomio.si

791 m2, kmetijsko zemljišče, kmetijska parcela s pogledom na morje, prodamo. Cena: cca 59.000,00 EUR Parcela se nahaja na robu vasi ob asfaltni cesti. Voda in elektrika potekajo ob parceli. Nahaja se v II. območje kmetijskih zemljišč. Pogoj prodajalca za prodajo nepremičnine je, da....

 
 
 
  Zemljišče, KOBARID, 49.000 €, 1255,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

1.255 m2, za investicijo, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Priložnost za investiranje v nastanitveni objekt, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR V idilični vasici Logje, Breginj, na razpolago zazidljiva parcela s pridobljenim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 49.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281030-68 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Šmarju pri Jelšah. Po podatkih javne evidence Gurs- gre za zemljišče namenjeno za industrijsko rabo. Trenutno gre za parcelo, ki je v velikosti 1166 m2, kjer je postavljen kmetijski....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO OB PAKI, 49.200 €, 1355,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2025.,

www.indomio.si

1.355 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V naselju Gavce (Šmartno ob Paki) prodamo stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 49.200,00 EUR V naselju Gavce (Šmartno ob Paki), na mirni lokaciji in v naravi, prodamo večje stavbno zemljišče. Spodnji del zemljišča ima rahel naklon, zgornji del....

 
 
 
  Zemljišče, OLIKA, 49.580 €, 1914,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-44 Ogled oglasa na strani ponudnika V zaselku OLIKA, v zaledju slovenske Istre, v bližini mejnega prehoda SOČERGA, PRODAMO STAVBNO ZEMLJIŠČE. Zemljišče meri 1914 m2, od česar je za pozidavo namenjeno 1 339,8 m2, ostalo je pa kmetijsko oz. gozdno zemljišče. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 49.880 €, 1713,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.10.2025.,

www.indomio.si

1.713 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbne parcel v skupni velikosti 1.713 m2. Zemljišče se nahaja v mirnem naselju Šentgotard v občini Zagorje ob Savi. Lega zemljišča je pod naklonom. Parcela je pravilne pravokotne oblike in ima urejene parcelne meje. Dostop je urejen....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA VAS NAD DRAGONJO, 49.900 €, 5022,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

5.022 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: cca 49.900,00 EUR Posredujem pri prodaji dveh kmetijskih zemljišč v katastrski občini Nova Vas nad Dragonjo. Njena skupna velikost je 5.022 m2 in je usmerjena proti samem jugu, v smeri vasi Krkavče. Prva parcela je velikosti 1.032 m2 in....

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 49.900 €, 752,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.indomio.si

752 m2, zazidljiva, sončno, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, čudovit razgled, narava, hiter dostop do Maribora, komunalno opremljena, prodamo. Cena: 49.900,00 EUR POČEHOVA, MARIBOR: Prodamo gradbeno zemljišče, ki se nahaja v mirnem naselju, odmaknjeno od mestnega vrveža, na sončni....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 49.988 €, 1109,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.01.2026.,

www.indomio.si

1.109 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo zazidljivo zemljišče v mirnem in sončnem zaselku Šedule, le 5 minut vožnje od AC priključka Dramlje. Skupna površina 1.109 m2 obsega 623 m2 stavbnega dela. Dovoljena gradnja prostostoječe hiše (K + P + M), urejen dostop s služnostjo,....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 50.000 €, 2521,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

BREŽICE, na izjemni lokaciji v mirnem naselju enodružinskih hiš Velike Malence prodamo zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 2.521,00 m2, ki ponuja popolno kombinacijo narave, zasebnosti in možnosti za gradnjo vašega sanjskega doma. Po namenski rabi je 855,13 m2 stanovansjkih površin....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V mirnejšem predelu osrednjeslovenske regije, do 45 km iz Ljubljane, zazeljeno v smeri Trebnje, Ig oziroma Velike Lašče. .

 
 
 
  Zemljišče, GORNJI PETROVCI, 50.000 €, 41,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

41,1 m2, posest, Več gozdnih parcel in kmetijskih površin, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Na prodaj je več gozdnih parcel in kmetijskih površin. Skupno velikosti 41.096 m2. Gozdnih površin je 27.117 m2. Kmetijskih površin je 13.979 m2. Površine se prodajajo v celoti. Možen je tudi nakup....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Želiva si zemljišče, ki je v naravi in nudi zasebnost. Zaželeno je tudi, da so na parceli oziroma v njeni bližini priključki (elektrika, vodovod...) Minimalno 1000m2 .

 
 
 
  Zemljišče, TRBOVLJE, 50.000 €, 905,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam 905 m2 parcele na Nezi v Trbovljah. Lokacije je soncna in mirna. Na njej je tudi hiska primerna za nadomestno zgradbo ter garaza. Urejen prikljucek na vodovodno, elektricno (podzemno), kanalizacijsko omrezje (greznica urejeno, speljano pa je tudi do ceste, ce bi zeleli prikljuciti).....

 
 
 
  Zemljišče, LOZICE, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-137 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji več stavbnih zemljišč (6x) velikosti 1000 m2, v naselju Lozice v bližini Podnanosa. Podrobnejša namenska raba zemljišča so stanovanjske površine, v katere spadajo enostanovanjske, dvostanovanjske stavbe....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šentvid, 50.000 €, 2006,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2025.,

www.indomio.si

2.006 m2, kmetijsko zemljišče, ljubljana, k.o. vižmarje, kmetijsko zemljišče v neposredni bližini ministrstva za obrambo, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR V Ljubljani, k.o. Vižmarje, je naprodaj ravno, kmetijsko zemljišče in sicer tri parcelne številke v skupni velikosti 2.006 m2. Lokacija....

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 50.000 €, 1007,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.indomio.si

1.007 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Naprodaj zazidalna parcela ob glavni cesti v Zarečju, bližina križa, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Prodaja se zazidalna parcela ob glavni cesti v Zarečju, bližina križa, v izmeri 1007 m2. Zemljišče se nahaja na sončni legi, vsa infrastruktura....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 50.000 €, 2725,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2025.,

www.indomio.si

2.725 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče v Šmarjah Posredujem pri prodaji treh kmetijskih zemljišč v katastrski občini Šmarje pri Kopru. Njihova skupna velikost je 2.725 m2 in je usmerjena proti samem jugu, v smeri vasi Puče. Prva parcela je....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 50.000 €, 13948,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.indomio.si

13.948 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Lepa, sončna parcela locirna na robu naselja Pod ridami v vasi Planina. Zazidljivi del parcele v velikosti 697 m2 je pod OPPN-jem. Ostali del zemljišča je 65 % kmetijskega in 30 % gozdnega. Zazidljivi del parcele bo predvidoma primerne....

 
 
 
  Zemljišče, RIMSKE TOPLICE, 50.000 €, 1041,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

1.041 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR V centru Rimskih Toplic, v urejenem in prijetnem stanovanjskem okolju imamo na prodaj zazidljivo zemljišče velikosti 1.041 m², najbolj primerno za gradnjo družinske hiše. Lokacija združuje mirno bivalno okolje in odlično dostopnost....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI, 50.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-269 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Šmartno v Rožni dolíni blizu Šmartinskega jezera prodamo kmetijsko zemljišče z nasadom lešnikov. Parcela je ograjena z visoko ograjo. Velikost zemljišča je 7823m2 in je obrnjeno proti jugu. Urejeno je parkiranje ob....

 
 
 
  Zemljišče, LENDAVA, 50.000 €, 2500,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela za izgradnjo vikenda. .

 
 
 
 
-17%

Spremembe cen iz 60.000 € na 50.000 € z dne 25.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, BIZELJSKO, 50.000 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.04.2026 - 60.000 €
25.04.2026 - 50.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

prodam 2 zazidljivi parceli, na parceli je voda + elektrika, do parcele je asfalt Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, MURSKA SOBOTA, 50.220 €, 2790,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

a .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO PRI LITIJI, 50.325 €, 915,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2021.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Parcela se nahaja v urejenem zaselku, urejen dostop, 2 km iz Šmartnega pri Litiji, vsa infrastruktura ob oz. na parceli, z naklonom na zahod, možnost gradnje enostanovanjske ali dvo stanovanjske gradnje. Možnost nakupa dodatne parcele v velikosti 746 m² z istimi značilnostmi. Priložnost....

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 50.325 €, 671,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.indomio.si

671 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Obstoječi objekt z zemljiščem za individualno gradnjo ali investicijo - naprodaj v celoti kot del simetrične celote, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih....

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 50.325 €, 671,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.indomio.si

671 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče za gradnjo eno ali dvostanovanjske hiše, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene površine novonastalih....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 50.500 €, 2517,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111024-60 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo vam priložnost za nakup kmetijskega zemljišča v okolju Boršta. Zemljišče ima velikost 2.517 kvadratnih metrov. Lastnosti zemljišča: Po osnovna namenski rabi, spada zemljišče v : I. in II. območje kmetijskih zemljišč....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 51.200 €, 2048,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2025.,

www.indomio.si

2.048 m2, kmetijsko zemljišče, IZOLA - KORTE; na mirni in sončni lokaciji, J lega, prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 2048 m2, prodamo. Cena: 25,00 EUR/m2 IZOLA – KORTE; na mirni in sončni lokaciji, J lega, prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 2048m2, z dostopom po asfaltu. Na parceli....

 
 
 
  Zemljišče, JESENICE, 51.586 €, 25793,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2021.,

www.kumi.si

Gozd v izmeri 25.793 m² parc.št. 1196/4 k.o. 2167 Rateče. Kontakt Prodajalec: KU-MI nepremičnine d.o.o. Naslov: Tbilisijska 57, 1000 Ljubljana Telefon: 01/256-62-00 GSM: 041/257-623 GSM: 031/372-511 Email: info@kumi.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Uspešno poslano .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 51.660 €, 574,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2025.,

www.indomio.si

574 m2, zazidljiva, na odlični mirni, sončni lokaciji, južna lega z lepim razgledom, primerno tudi za investicijo, možen je takojšen pričetek pridobitve gradbene dokumentacije za gradnjo, prodamo. Cena: 51.660,00 EUR Lokacija: v centru urejenega zdraviliškega kraja, v sklopu stanovanjsko....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 51.660 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

574 m², zazidljiva, na odlični mirni, sončni lokaciji, južna lega z lepim razgledom, primerno tudi za investicijo, možen je takojšen pričetek pridobitve gradbene dokumentacije za gradnjo, prodamo. Cena: 51.660,00 EUR Lokacija: v centru urejenega zdraviliškega kraja, v sklopu stanovanjsko....

 
 
 
  Zemljišče, MALA NEDELJA, 52.000 €, 4445,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-476 Ogled oglasa na strani ponudnika V Mali Nedelji, po sončnih gričih razpršenem naselju občine Ljutomer, na točki z izjemnim razgledom po dolini, prodamo večje, popolnoma stavbno zemljišče, večina pod naklonom, skupne površine 4.445 m2. Osnovni infrastrukturni....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 52.000 €, 3991,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2025.,

www.indomio.si

3.991 m2, kmetijsko zemljišče, 42 oljčnih dreves starih 15 let, dostopno po urejeni betonski cesti, prodamo. Cena: 52.000,00 EUR V neposredni bližini vasi Šmarje je naprodaj lepo urejen oljčnik, ki se razprostira na 3.991 m² zemljišča. Posest leži na jugovzhodni strani in je zadnja....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 52.000 €, 1458,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.458 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zemljišče za gradnjo po predvidenem OPN, mirna lokacija, 3 minute vožnje iz centra Celja, Polule, prodamo. Cena: 52.000,00 EUR Če iščete zemljišče za gradnjo v okolici Celja, na mirni lokaciji, v objemu narave imamo eno res zanimivo ponudbo....

 
 
 
  Zemljišče, PODBORŠT, 52.000 €, 2000,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

2.000 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 52.000,00 EUR SEVNICA, Podboršt pri Šentjanžu, posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v izmeri cca 2.000,00 m2. Zemljišče je ravno, po namenski rabi gre za območje stanovanj. Dostopen je po javni poljski cesti v lasti občine. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, DOL PRI HRASTNIKU, 52.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2023.,

www.indomio.si

1.000 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 52,00 EUR/m2 Prodaja, posest, zazidljiva: DOL PRI HRASTNIKU, 1000 m2 Na prijetni in zelo dostopni lokaciji na Dolu pri Hrastniku, v občini Hrastnik, prodamo zelo lepo, sončno, zazidljivo zemljišče, ki je primerno za gradnjo individualnih hiš. Nahaja....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 505-546 (od skupaj 816)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!