• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija najceneje 1630 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • zemljišča parcele slovenija najceneje 1630 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija najceneje 1630 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija najceneje 1630 m2" je bilo najdenih 95 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 113 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1550 m2 (malo manjši)
    • 1710 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 5500 eur
    • do 6900 eur (povprečna cena)
    • do 8200 eur
    • do 69 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ČRNA VAS, 515.000 €, 1605,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

1.605 m2, zazidljiva, avna zazidljiva parcela, možnost gradnje enostanovanjske ali dvostanovanjske hiše, poslovnih prostorov, trgovine, storitvene dejavnosti ali objekta družbenega pomena, celodnevna osončenost, hiter dostop do centra Ljubljane, prodamo. Cena: 515.000,00 EUR Prodamo....

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 669.900 € na 550.200 € z dne 28.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PRIMSKOVO, 550.200 €, 1572,00 m2 cca 350 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.12.2025 - 644.000 €
17.01.2026 - 669.900 €
28.02.2026 - 550.200 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.mp-projekt.si

Kranj Primskovo – poslovna cona, prodamo zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1.572m² . Primerno za poslovno rabo, investicijo. Ključne značilnosti Komunalno opremljeno zemljišče – vsa infrastruktura ob parceli Odlična prometna povezava – bližina regijskih cest, visoka prepoznavnost....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 647.580 €, 1506,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.10.2024.,

www.indomio.si

1.506 m2, zazidljiva, LUCIJA - lepa ravna komunalno opremljena zazidalna parcela 1506 m2 S POGLEDOM NA MORJE iz 4 etaže bodoče poslovno-stanovanjske stavbe izmere do 841,79 m2Več preberite v podrobnem opisu oglasaParcela v izmeri 1506 m2 sestoji iz zazidljivega dela parcele v izmeri....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 649.000 €, 1506,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na voljo je redka in izjemno privlačna priložnost za nakup zemljišča na mirni in iskani lokaciji v Luciji, na samem robu naselja. Gre za zadnje stavbno zemljišče v območju – naprej se razprostirajo le še kmetijske površine, kar zagotavlja zasebnost in dolgoročno nepozidanost okolice.....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 650.000 €, 1506,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.indomio.si

1.506 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, V Liminjanu prodamo zadnjo v nizu zazidljivih parcel v obrtni coni. Za poslovno-stanovanjsko gradnjo. Vsa infrastruktura v bližini, priključki ob parceli. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: cca 650.000,00 EUR V Liminjanu prodamo....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 650.000 €, 1506,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.06.2024.,

www.indomio.si

1.506 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Zemljišče primerno za investicijo, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Ponujamo vam priložnost za nakup zemljišča v eni izmed najbolj iskanih lokacij na slovenski obali. Zemljišče se nahaja v Luciji in je idealno za poslovno-stanovanjsko....

 
 
 
  Zemljišče, ŠTORE, 669.000 €, 1573,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.12.2025.,

www.indomio.si

1.573,8 m2, za investicijo, izjemna investicijska priložnost- samski dom - štore, prodamo. Cena: 669.000,00 EUR V središču Štor se prodaja nepremičnina, ki ponuja izjemen potencial in široke možnosti razvoja. Samski dom, razkošen stanovanjski objekt s kar petimi etažami in impresivnimi....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 695.000 €, 1529,00 m2 cca 460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.10.2025.,

www.indomio.si

1.529 m2, zazidljiva, Na prodaj zazidljivo zemljišče 1529 m2 v vasi Majcni pri Sežani. Parcela 811 m2 ima pravnomočno gradbeno dovoljenje z vsemi plačanimi prispevki, ob njej pa še 621 m2 z idejno zasnovo za dodatno hišo ter 145 m2 dovozne poti. Sončna lokacija v urejenem naselju,....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Vič, 725.000 €, 1668,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2025.,

www.indomio.si

1.668 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, z gradbenim dovoljenjem (v postopku izdaje) za gradnjo moderne poslovne stavbe P+1+T v skupni izmeri 872 m2 bruto in 714 m2 neto, namenjene storitveni in pisarniški dejavnosti, komunalna infrastruktura je neposredno ob zemljišču, bližina....

 
 
 
  Zemljišče, BERTOKI, 890.000 €, 1580,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-132 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Bertokih, v neposredni bližini AC priključka, v izmeri 1.580 m2. Zemljišče je pravokotne, podolgovate oblike. Teren je in raven. Zemljišče je trenutno delno komunalno opremljeno....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, Po dogovoru, 1552,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

GORNJI ROGATEC, PRI GROSUPLJU, 1552 m2, zazidljiva, s projektom in s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem, zazidljivo parcelo za enostanovanjsko hišo, plačani vsi komunalni prispevki, na robu naselja, meji na gozdne površine, sončna, elektrika in voda na parceli, asfaltni dostop, rahel....