• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija najceneje 2870 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • zemljišča parcele slovenija najceneje 2870 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija najceneje 2870 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija najceneje 2870 m2" je bilo najdenih 92 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 74 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2730 m2 (malo manjši)
    • 3010 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 2700 eur
    • do 3300 eur (povprečna cena)
    • do 4000 eur
    • do 33 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ŠMARJE, 590.000 €, 2950,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

2.950 m2, zazidljiva, V Šmarjah pri Kopru prodamo veliko zazidalno parcelo (2.950 m2), na čudoviti lokaciji, s prelepim razgledom. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 200,00 EUR/m2 V Šmarjah pri Kopru prodamo veliko zazidalno parcelo (2.950 m2), na čudoviti lokaciji, s prelepim....

 
 
 
  Zemljišče, DOL PRI LJUBLJANI, 591.600 €, 2958,00 m2 cca 200 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.11.2023. - 591.600 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.11.2023.,

www.indomio.si

2.958 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na odlični lokaciji le 15km iz Ljubljane, v Senožetih, posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, v velikosti 2.958 m2. Zemljišče je pravokotne oblike in je malo pod naklonom ter je poraščeno z drevesi in podrastjo. Zemljišče je na sončni....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 690.000 €, 2907,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2025.,

www.indomio.si

2.907 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Gradbena parcela z ruševino oz. starejšo majhno stanovanjsko hišico s hišno številko, svojo elektriko in vodo. Odličen panoramski razgled na morje in Izolo, velika ravna parcela na vrhu hriba, celoten vrh hriba v lastništvu, na samem, urejen....

 
 
 
  Zemljišče, SVETINA, 790.000 €, 3034,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2024.,

www.indomio.si

3.034 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 790.000,00 EUR PRODAMO ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE Z GD. 3.034 m2, – RAZKOŠNA INDIVIDUALNA HIŠA ali POČITNIŠKI OBJEKT NA HRIBU, ODMAKNJENI OD VRVEŽA, V OSRČJU NARAVE! Vrhunska priložnost za oddih v popolni zasebnosti in naravnem okolju! Prodamo zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Vič, 835.000 €, 2749,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

2.749 m2, zazidljiva, hiter in enostaven dostop do priključka na obvoznico, ravna, nasuta in utrjena parcela, prodamo. Cena: 835.000,00 EUR Po lokacijski informaciji je primerno za: - samostojno parkirišče - kamp, počivališče za avtodome - športno igrišče na prostem brez spremljajočih....

 
 
 
  Zemljišče, IG, 870.000 €, 2900,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

2.900 m2, zazidljiva, Odlična priložnost za gradnjo novega doma ali investicijski projekt. V posredovanje smo prevzeli posestvo v kraju IG pri Ljubljani, v skupni izmeri 2.900 m2. Posestvo je komunalno opremljeno in je zazidljivo v celoti, prodamo. Cena: 870.000,00 EUR (Namembnost:....

 
 
 
  Zemljišče, IG, 1.100.000 €, 2909,00 m2 cca 380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

2.909 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 1.100.000,00 EUR Prodamo zazidljivo zemljišče za stanovanjsko gradnjo – Ig (Zabrv) Na prodaj je zemljišče v skupni izmeri 2.909 m², namenjeno stanovanjski gradnji, ki se nahaja na Ig-u, v naselju Zabrv. Zemljišče leži v območju....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 1.500.000 €, 3142,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2024.,

www.indomio.si

3.142 m2, zazidljiva, nepozidano stavbno zemljišče na vrhunski lokaciji v Sežani se nahaja tik ob Partizanski cesti, ki pelje iz Sežane proti mejnemu prehodu Fernetiči in v bližini AC priključka Sežana zahod, prodamo. Cena: 1.500.000,00 EUR V centru Sežane je naprodaj edinstvena 3.142....