• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija najceneje 2890 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • zemljišča parcele slovenija najceneje 2890 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija najceneje 2890 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija najceneje 2890 m2" je bilo najdenih 92 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 74 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2740 m2 (malo manjši)
    • 3030 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 2900 eur
    • do 3600 eur (povprečna cena)
    • do 4300 eur
    • do 36 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, NOVO MESTO, 90.000 €, 3000,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na parceli sta elektrika in telefon. Možno parceliranje. Cena za skupni nakup zemljišča po dogovoru. .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Golovec, 97.000 €, 2661,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

2.661 m2, kmetijsko zemljišče, Na odlični lokaciji na koncu naselja Bizovik, zraven urjenega športnega igrišča, prodamo ravno parcelo - kmetijskio zemljišče, prodamo. Cena: 97.000,00 EUR .

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

2.661 m2, kmetijsko zemljišče, Na odlični lokaciji na koncu naselja, zraven urjenega šprtnega igrišča prodamo ravno parcelo - kmetijskio zemljišče, prodamo. Cena: 97.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, SVETINA, 100.000 €, 3034,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

3.034 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR Zazidljivo zemljišče na izjemno redki lokaciji! Zgodovinska vasica Svetina. Posredujemo pri prodaji večjega zemljišča na lokaciji Svetina nad Štorami. Zemljišče je nekoliko dvignjeno nad naselje in ima pogled na osrednji del naselja.....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO OB PAKI, 100.135 €, 2861,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.indomio.si

2.861 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V bližini Šmartnega ob Paki, naselje Gavce, prodamo večje stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 35,00 EUR/m2 V bližini Šmartnega ob Paki, naselje Gavce, prodamo večje stavbno zemljišče, ki je orientirano na jug in vzhod, kar je idealno za energetsko....

 
 
 
  Zemljišče, VRHNIKA PRI LOŽU, 105.183 €, 2697,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

2.697 m2, zazidljiva, vrhnika pri ložu, parcela, zazidljiva, prodamo. Cena: 39,00 EUR/m2 Na Vrhniki pri Ložu ( Občina Loška dolina ) je v sklopu petih parcel ( dve sta že prodani ) z dostopno potjo naprodaj 2.697 m2 velika zazidljiva parcela. Oznaka namenske rabe: SSe Naziv podrobne....

 
 
 
  Zemljišče, STRAŽA, 112.000 €, 2861,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

2.861 m2, zazidljiva, ravna parcela ob glavni cesti, vsa infrastruktura je ob zemljišču, primerno tudi za poslovno stanovanjsko rabo, prodamo. Cena: 112.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, SENOŽEČE, 126.960 €, 3174,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

3.174 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 40,00 EUR/m2 Odprt razgled, pravokotne oblike, kom. oprema v neposredni bližini (el., voda in tel.), vpisano v ZK, lokacijska informacija, sončna lega. Kupec ne plača provizije. Kupec plača davek na promet nepremičnin (DPN) v višini 2%....

 
 
 
  Zemljišče, ČRMOŠNJICE PRI STOPIČAH, 128.000 €, 3062,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2024.,

www.indomio.si

3.062 m2, zazidljiva, Na res lepi in mirni lokaciji ter v neposredni bližini Novega mesta prodamo večjo zazidljivo parcelo za individualno stanovanjsko gradnjo, po namenski rabi opredeljeno kot "površine podeželskega naselja", voda, el. kanalizacija, optika, se nahajajo....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE LAŠČE, 140.000 €, 3144,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

3.144 m2, zazidljiva, Na izjemni lokaciji sredi narave v okolici Turjaka prodamo zazidljivo zemljišče, namenjeno turistični dejavnosti. Zemljišče je idealno za razvoj turističnega projekta, kot so glamping resort, eko turizem ali oddih v naravi, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Namembnost....

 
 
 
  Zemljišče, KRASNO, 140.000 €, 2635,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

2.635 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V Goriških brdih, v vasi Krasno, je naprodaj stavbno zeljišče za stanovanjsko gradnjo. Parcela ima lep, odprt pogled na Goriška brda. Mirna in sončna lega. Brez provizije za kupca, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 143.700 €, 2874,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-18 Ogled oglasa na strani ponudnika Sanje postanejo resničnost na tem čudovitem kmetijskem zemljišču velikosti 2.874 m2, ki vam nudi osupljiv razgled na morje in omamni vonj po sivki. LOKACIJA IN DOSTOP Nahaja se tik nad slikovito vasjo Šmarje (11 km do Kopra,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 143.700 €, 2874,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

2.874 m2, kmetijsko zemljišče, osupljiv pogled na morje, tik nad zazidalnim področjem, ob nasadu lavande, urejen dostop iz glavne ceste, prodamo. Cena: 143.700,00 EUR Sanje postanejo resničnost na tem čudovitem kmetijskem zemljišču velikosti 2.874 m2, ki vam nudi osupljiv razgled....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNOMELJ, 170.665 €, 3103,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2024.,

www.indomio.si

3.103 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, V občini Šentrupert v vasi Bistrica prodamo 2 parceli v celoti stavbnega zemljišča. V naravi predstavljata parceli travnik in makadamsko nasutje, prodamo. Cena: 55,00 EUR/m2 V občini Šentrupert v vasi Bistrica prodamo 2 parceli....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 176.000 €, 2837,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2025.,

www.kvadratnimeter.si

2.837 m², nezazidljiva, prodajajo se dve parceli, nahajata se na robu naselja sta sončni, malo podolgovati, priključki so zraven, dostop urejen po asfaltu do obeh parcel, možen dokup še dodatnega kmetijskega zemljišča 1500 m² (cena po dogovoru), parceli se nahajajo v območju kjer....

 
 
 
  Zemljišče, CELESTRINA, 179.000 €, 3100,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2025.,

www.indomio.si

3.100 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Večje zazidljivo zemljišče v Malečniku, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR Na prodaj je zazidljivo zemljišče v naselju Celestrina (Malečnik 2), v skupni izmeri približno 3.100 m².Gre za izjemno priložnost v enem najbolj priljubljenih in hitro razvijajočih....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 180.000 €, 3161,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

3.161 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Krasna parcela v vasi Goriče obdana s kmetijskimi površinami-travniki. Jugovzodno orientirana z urejenim dostopom. Odlična za iskalce miru v neposrednem stiku z naravo, vendar oddaljena samo par km od Postojne. Komunalna oprema v....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 188.800 €, 3070,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2024.,

www.indomio.si

3.070 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče v hrpeljah - naprodaj, prodamo. Cena: 188.800,00 EUR V HRPELJAH PRODAMO zemljišče namenjeno Gradnji stanovanjskih stavb. Gre za tri parcele, 3117/1, 3118/1 in 3118/4 KO 2560 HRPELJE, ki ležijo ena poleg druge. Skupna velikost....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 198.870 €, 2841,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

2.841 m2, zazidljiva, Ravna parcela, sončna lokacija, rob naselja odlična dostopnost, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 Prodamo zazidljivo parcelo velikosti 2.841 m², ki se nahaja na mirni lokaciji. Zemljišče je ravno, kar omogoča enostavno načrtovanje in gradnjo različnih objektov. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 212.000 €, 2779,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

2.779 m2, nezazidljiva, prodamo. Cena: 212.000,00 EUR Prodamo 2779 m2 trenutno nezazidljivega zemljišča na lepi lokaciji, med zazidljivimi zemljišči. Primerno kot srednje ali dolgoročna naložba za nekoga, ki se spozna na postopke spremembe namembnosti. .

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA PRI GRADINU, 215.000 €, 2877,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

2.877 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 215.000,00 EUR V Brezovici pri Gradinu - notranjost slovenske Istre - prodajamo zazidljivo zemljiše v velikosti 2.877 m2, ki ga je možno še dodatno deliti na manjše enote. Zemljišče se po planu nahaja na območju....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 215.880 €, 3084,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

3.084 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, 3.084 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, 3.084 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, V neposredni bližine osnovne šole Stopiče, prodamo zazidljivo parcelo za gradnjo poslovno - storitvenih dejavnosti. Možna postavitev trgovskih in gostinskih....

 
 
 
  Zemljišče, SEVNICA, 231.000 €, 3080,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

3.080 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 Opis nepremičnine: V mestu Sevnica prodamo večje stavbno zemljišče, v skupni velikosti 3.080 m². Parcela je ravna in lepo dostopna, kar omogoča enostavno načrtovanje in izvedbo gradnje. Na zemljišču stoji večja starejša....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 246.840 €, 2805,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.07.2025.,

www.indomio.si

2.805 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče s pogledom na Piranski zaliv, prodamo. Cena: 246.840,00 EUR Na prodaj je kmetijsko zemljišče, v naselju Seča blizu slikovitega Portoroža, v slovenski Istri. Nepremičnina meri skupno 2.805 kvadratnih metrov in je idealna za tiste,....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Golovec, 249.000 €, 3067,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

3.067 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče parcela Bizovik, neposredna bližina Grad Fužine, prodamo. Cena: 249.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljve parcele na lepi, ravni in sončni lokaciji v občini Bizovik v bližini Fužinske ceste ter PST.Površina parcele: 3.067 m2. Po Lokacijski....

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA PRI LJUBLJANI, 255.000 €, 3109,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

3.109 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 255.000,00 EUR Na enem najlepših predelov na Brezovici pri Ljubljani, se prodajajo tri zemljišča, v skupni izmeri 3.109 m2. Trenutno je zazidljivo le najmanjše, v izmeri 53m2. Ostala so kmetijska. Na občini je bila oddana....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 270.000 €, 2700,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo zazidljivo zemljišče namenjeno za večstanovanjsko gradnjo. Parcela je primerna za večstanovanjski objekt ali prestižno vilo.Predviden je nepremičninski projekt dveh vila blokov. Pridobljena so vsa soglasja za graditev. Parcela leži na odlični ravni legi, kjer se ne sliši nobenih....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 305.800 €, 3058,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

KOPER, Hrastovlje, cca 15 km iz Kopra, prodamo 3.058 m2 zazidljive parcele za stanovanjsko gradnjo ali gradnjo za turistične namene (apartmaje...) Parcela je v bližini cerkve Svete trojice s fresko Mrtvaški ples. Cena: 100,00 EUR/m2 .

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE ŠKOFIJE, 307.000 €, 3051,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2024.,

www.indomio.si

3.051 m2, zazidljiva, večje stavbno zemljišče za investicijo, prodamo. Cena: 307.000,00 EUR Nepozidano stavbno zemljišče na robu naselja. Zemljišče ima južno lego, nahaja se na robu planote v naravnem okolju, je v zmernem naklonu. Razgled iz zemljišča se rasteza na okoliško gričevje....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 317.300 €, 3173,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.01.2025.,

www.indomio.si

3.173 m2, kmetijsko zemljišče, prodaja kmetijskega zemljišča v seči, prodamo. Cena: 100,00 EUR/m2 Prodamo kmetijsko zemljišče v Seči, le 250 m od Forma Vive. Parcela ponuja čudovit razgled na Portorož in soline, kar ji daje poseben čar. Na zemljišču se nahaja tudi manjši nasad oljk,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠTORE, 350.000 €, 3034,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

3.034 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR PRODAMO ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE . 3.034 m2, – RAZKOŠNA INDIVIDUALNA HIŠA ali POČITNIŠKI OBJEKT NA HRIBU, ODMAKNJENI OD VRVEŽA, V OSRČJU NARAVE! Vrhunska priložnost za oddih v popolni zasebnosti in naravnem okolju! Prodamo zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, 395.000 €, 2958,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391009-464 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji le 15km iz Ljubljane, v Senožetih, posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, v velikosti 2.958 m2. Zemljišče je pravokotne oblike in je malo pod naklonom ter je poraščeno z drevesi in podrastjo. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 472.050 €, 3147,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.indomio.si

3.147 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Mirna in sončna lokacija z odprtim pogledom na naravo, prodamo. Cena: 150,00 EUR/m2 Zemljišče je primerno za gradnjo več eno ali dvostanovanjskih hiš, zato predstavlja odlično priložnost za investitorje ali tiste, ki si želijo zgraditi svoj....

 
 
 
  Zemljišče, OKROGLO, 479.000 €, 2928,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

2.928 m2, zazidljiva, naklo, zazidljivo zemljišče, prodamo. Cena: 479.000,00 EUR V Naklem, na mirni lokaciji je naprodaj zazidljivo zemljišče, ki nosi naslednje namembnosti: Gradbeno dovoljenje PROJEKT 1 in je veljavno še do začetka aprila letos. Za izdajo novega je potrebno plačati....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠČE NAD PIJAVO GORICO, 479.022 €, 2753,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2025.,

www.indomio.si

2.753 m2, zazidljiva, Na voljo so štiri parcele za gradnjo treh dvostanovanjskih hiš in eno enostanovanjsko hišo, prodamo. Cena: 174,00 EUR/m2 Možnost nakupa celotnega zemljišča ali posamezne parcele. Cena za posamezno parcelo je 100.000 eur + 22 % DDV skupaj 122.000,00 EUR. Dostop....

 
 
 
  Zemljišče, NAKLO, 483.120 €, 2928,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

2.928 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 165,00 EUR/m2 Izjemna investicijska priložnost, ki jo ne gre zamuditi! Na zelo dobri lokaciji v Naklem prodamo zazidljivo parcelo, s pripravljeno projektno dokumentacijo (DGD) in delno plačanim komunalnim prispevkom. Na parceli je predvidena izgradnja....

 
 
 
  Zemljišče, KAMPEL, 496.470 €, 2613,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.obala-realestate.com

Prodamo večje gradbeno zemljišče, v naravi tri parcele za tri ločene stanovanjske gradnje, na zelo mirnem, zelenem in redko poseljenem predelu, na strmem terenu, s čudovitim razgledom na morje, Koper mesto in širšo okolico, oddaljeno le približno 4 km iz centra Kopra. Cena je za m2,....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 496.470 €, 2613,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2025.,

www.indomio.si

2.613 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo večje gradbeno zemljišče, v naravi tri parcele za tri ločene stanovanjske gradnje, na zelo mirnem, zelenem in redko poseljenem predelu, na strmem terenu, s čudovitim razgledom na morje, Koper mesto in širšo okolico, oddaljeno le približno....

 
 
 
  Zemljišče, VODICE, 550.000 €, 2850,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2024.,

www.indomio.si

2.850 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 550.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Vodicah. Zemljišče je ravno in osončeno ves dan. Namenska raba: 2.427m2 stanovanjske površine 171m2 površine cest 252m2 površine za oddih, rekreacijo in šport Zemljišče je po lokacijski....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 560.000 €, 2800,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.07.2024.,

www.inf-ing.si

V poslovno-proizvodni coni v Radovljici se prodaja zazidljivo zemljišče, velikosti 2800 m². .

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 560.000 €, 2800,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2024.,

www.indomio.si

2.800 m2, za investicijo, za poslovno gradnjo, prodamo. Cena: 200,00 EUR/m2 V poslovno-proizvodni coni v Radovljici se prodaja zazidljivo zemljišče, velikosti 2800 m2. Namembnost je proizvodna, trgovska, storitvena, skladiščna, Območje cone se nahaja 500 m od AC uvoza/izvoza Radovljica....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 590.000 €, 2950,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

2.950 m2, zazidljiva, V Šmarjah pri Kopru prodamo veliko zazidalno parcelo (2.950 m2), na čudoviti lokaciji, s prelepim razgledom. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 200,00 EUR/m2 V Šmarjah pri Kopru prodamo veliko zazidalno parcelo (2.950 m2), na čudoviti lokaciji, s prelepim....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-84 (od skupaj 92)

<< <1 2 3> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

• stanovanja Ljubljana
  • nepremičnine piran
  • nepremičnine maribor
  • 2-sobno stanovanje v ljubljani
  • 3-sobno stanovanje ljubljana
  • hiša maribor