• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija najceneje do 52 eur/m2 - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • zemljišča parcele slovenija najceneje do 52 eur/m2 - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija najceneje do 52 eur/m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija najceneje do 52 eur/m2" je bilo najdenih 873 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 21 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2990 m2
    • do 3730 m2
    • 3730 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 3730 m2
    • 4480 m2
  •  Po ceni
    • 49 eur/m2 (malo cenejši)
    • 54 eur/m2 (malo dražje)
    • do 1600 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, TRČOVA, 279.000 €, 6781,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2026.,

www.indomio.si

6.781 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR Zemljišče z izdanim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom. Si želite miru, narave in razgleda v občini Maribor? S prelepim razgledom, na s soncem obsijani lokaciji, prodamo zemljišče primerno za izgradnjo stanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 280.850 €, 5617,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Nova Gorica – Preserje Branik, skupna površina 5.617,00 m2, zazidljivo zemljišče 1.904,00 m2. Cena: 280.850 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE ZUNANJOSTI OBJEKTA. Posredujemo pri prodaji delno zazidljivega zemljišča med Vipavsko in Braniško....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 290.000 €, 6184,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2025.,

www.indomio.si

6.184 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Na voljo za nakup zazidljivo zemljišče v Starih Slemenah v bližini Žičke kartuzije. Sončna lokacija na nadmorski višini 620 m. Pridobljeno gradbeno dovoljenje za 6 objektov na parcellah cca 1000 m2. Plačan komunalni prispevek. Komunalno....

 
 
 
  Zemljišče, LORMANJE, 298.000 €, 7889,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.indomio.si

7.889 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 298.000,00 EUR Jugozahodno od Lenarta natančneje v Lormanju, prijetnem naselju, s hitrim dostopom do AC je na voljo večje stavbno zemljišče v skupni velikosti 7.889m2. V naravi je 6.634m2 gradbene parcele in 1.255m2 ceste oz.....

 
 
 
  Zemljišče, PESNIŠKI DVOR, 300.000 €, 17983,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

17.983 m2, zazidljiva, prodaja - atraktivno zemljišče ob regionalni cesti, prodamo. Cena: 300.000,00 EUR PRODAJA – ATRAKTIVNO ZEMLJIŠČE OB REGIONALNI CESTI Na prepoznavni in lahko dostopni lokaciji ob regionalni cesti Pesnica - Pernica je na voljo večje zemljišče, ki predstavlja odlično....

 
 
 
  Zemljišče, LJUTOMER, 300.000 €, 20000,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Gradbeno zemljišče primerno za kmetijsko trgovino, za odkup poljščin, izgradnjo sušilnice, bioplinarne. V okolici se nahajajo kmetijska zemljišča. Neposredno ob parceli je asfaltirana cesta. .

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 300.000 €, 24200,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.indomio.si

24.200 m2, zazidljiva, Na izjemni lokaciji v Prekmurju se nahaja zemljišče z izjemnim potencialom. Zemljišče z izdelanim projektom za edinstven kamp, ki bo drugačen, zanimiv in izviren, se razteza na skoraj 2,5 hektarja. Zemljišča obsegajo 4.000 m2 stavbnih zemljišč, več kot 1000....

 
 
 
  Zemljišče, BERTOKI, 310.000 €, 12500,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

15.000 m2, kmetijsko zemljišče, 1,5 ha najboljših kmetijskih zemljišč, prodamo. Cena: cca 20,00 EUR/m2 V neposredni bližini Kopra v Bertokih, se prodaja veliko ravninsko kmetisko zemljišče, primerno za pridelavo zelenjave, vinogradništvo,sadjarstvo, Zemljišče je v enem kosu in....

 
 
 
  Zemljišče, DROBINSKO, 320.000 €, 44000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.indomio.si

44.000 m2, kmetija, stavbno zemljišče, Na idilični lokaciji s pogledom na Slivniško jezero (Gorica pri Slivnici) prodamo kmetijo s stavbnim zemljiščem, prodamo. Cena: 320.000,00 EUR Kmetija je primerna za vse tiste ki iščejo mir, naravo in zemljišče za samooskrbo ali tudi kakšno kmetijsko....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 320.000 €, 80000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

80.000 m2, kmetija, stavbno zemljišče, Posest v bližini Slivniškega jezera na odlični sončni lokaciji, prodamo. Cena: 320.000,00 EUR V mirnem okolju v bližini Slivniškega jezera posredujemo pri prodaji posesti z stanovanjsko hišo in hlevom. Velikost zemljišča omogoča kmetovanje in....

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 330.000 €, 11000,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

Vir – Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 11000 m2; Predivan i otvoren pogled na more i otoke ; Udaljenost od plaže je 500 metara ; Blizina kuća i građevinske zone; Prilaz na zemljište s asfaltne ceste; Vlasništvo uredno 1/1; Cijena 30 eura / m2. Prodajalcu povejte da ste....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 338.800 €, 7229,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-34 Ogled oglasa na strani ponudnika V SEŽANI, blizu lokalne ceste proti Lokvi, PRODAMO STAVBNO ZEMLJIŠČE. Parcela je velika 7 229 m2. Za gradnjo je predviden del parcele velikosti v velikosti 4 482 m2, ostalo je gozdno zemljišče. Sežana predstavlja gospodarsko....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 338.800 €, 7229,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

7.229 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče v sežani - prodamo, prodamo. Cena: 338.800,00 EUR V SEŽANI, blizu lokalne ceste proti Lokvi, PRODAMO STAVBNO ZEMLJIŠČE. Parcela je velika 7 229 m2. Za gradnjo je predviden del parcele velikosti v velikosti 4 482 m2, ostalo....

 
 
 
  Zemljišče, HRVATINI, 340.000 €, 6389,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

6.389 m2, nezazidljiva, Istra: urejen oljčnik z objektom in čudovito jugozahodno lego, prodamo. Cena: 340.000,00 EUR Čudovito kmetijsko zemljišče z oljčnikom in objektom – Hrvatini (Brageti) Na izjemni lokaciji na sončnem južnem pobočju Hrvatinov, v mirnem zaselku Brageti, prodamo....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 348.215 €, 9949,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2024.,

www.indomio.si

9.949 m2, zazidljiva, dostop iz asfaltirane javne ceste, prodamo. Cena: 35,00 EUR/m2 Nepremičnine Logatec - Prodamo travnik v Blekovkih gmajnah. To ravno zemljišče je idealno za razvoj različnih kmetijskih dejavnosti, kot so vrtnarstvo, poljedelstvo, ali pa postavitev sadovnjaka.....

 
 
 
  Zemljišče, MURSKA SOBOTA, 349.958 €, 7142,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.07.2025.,

www.indomio.si

7.142 m2, za investicijo, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 55,00 EUR/m2 ZAZIDLJIVO INDUSTRIJSKO ZEMLJIŠČE – MURSKA SOBOTA, OB POMURSKI MLEKARNI (7.140 m²) Prodamo zazidljivo stavbno zemljišče v skupni izmeri 7.140 m², na odlični lokaciji v gospodarski (industrijski)....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 350.790 €, 6378,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

6.378 m2, za investicijo, Zazidljivo zemljišče Štorje pri Sežani, 6.378 m2 primerno za poslovne namene - poslovna cona. Lokacija je na SZ delu Štorij.5 km od avtoceste, 8 km od italijanske meje. Cena 55 EUR/ m2. Za več informacij in oglede smo vam na voljo. Pokličite 041 695 312 -....

 
 
 
  Zemljišče, KRAJNA, 359.900 €, 50342,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2025.,

www.indomio.si

50.342 m2, za investicijo, prodamo. Cena: cca 359.900,00 EUR Krajina pri Murski Soboti IZJEMNA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST – Veliko zemljišče z jezerom za razvoj turizma in rekreacije (50.342 m²) V vaši bližini se odpira redka priložnost – prodamo večje zemljišče v enem kosu, ki vključuje....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 362.745 €, 8061,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

8.061 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, s sprejetim OPPN za gradnjo naselja individualnih enodružinskih stanovanjskih hiš, 45 EUR/ m2, prodamo. Cena: 362.745,00 EUR Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča za gradnjo naselja individualnih enodružinskih stanovanjskih hiš v Zagorju....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 365.000 €, 8983,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.10.2025.,

www.indomio.si

8.983 m2, nezazidljiva, VANGANEL-KOPER; na lepi lokaciji, v dolini Vanganela prodamo posest kmetijskih parcel v skupni izmeri 8983 m2. J lega. V naravi je travnik, del gozdička (ki nudi senco), ter urejena tenis igrišča, prodamo. Cena: 365.000,00 EUR VANGANEL–KOPER; na lepi lokaciji,....

 
 
 
  Zemljišče, RAČE, 368.685 €, 13655,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-133 Ogled oglasa na strani ponudnika Parcele se nahajajo v vaškem okolju Pohorja, ob glavni cesti Fram-Pohorje (izvoz iz A1, priključek Fram). Celotna površina zemljišča znaša 13.655 m2. Zemljišče ima namembnost stanovanjske rabe, je komunalno neopremljeno in....