• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija najceneje vsaj 1980 m2 - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • zemljišča parcele slovenija najceneje vsaj 1980 m2 - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija najceneje vsaj 1980 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija najceneje vsaj 1980 m2" je bilo najdenih 890 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 57 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1880 m2 (malo manjši)
    • 2080 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 1700 eur
    • do 2200 eur (povprečna cena)
    • do 2600 eur
    • do 22 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, DOBRUŠKA VAS, 894.465 €, 13761,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

13.761 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, Posest se nahaja znotraj poslovne cone Dobruška vas. Podrobni prostorski načrt je sprejet. Parcela je ravna. Infrastruktura: vodovod, elektrika, optika, plin in kanalizacija, prodamo. Cena: 65,00 EUR/m2 Po OPPN je dovoljena gradnja stavb....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRUŠKA VAS, 894.465 €, 13761,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

13.761 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, prodamo. Cena: 894.465,00 EUR Dobruška Vas, zazidljivo zemljišče za poslovno gradnjo v izmeri 13.761m2 za ceno 65,00 EUR/m2 oz. 894.465,00 EUR, prodamo. Po sprejetem OPPN je dovoljena gradnja stavb za skladiščno, industrijsko, trgovsko,....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 900.960 €, 5631,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

5.631 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, posredujemo pri prodaji lepe urejene in uravnane parcele za industrijsko gradnjo u poslovni coni Logatec, prodamo. Cena: 160,00 EUR/m2 Na prodaj je zazidljiva parcela v velikosti 5.631 m², namenjena industrijski oziroma poslovni gradnji,....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 924.000 €, 5600,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

5.600 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče za investicijo, prodamo. Cena: 924.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča na V delu Ljubljane ob Zaloški cesti v Slapah, ki leži na območju OPN MOL, in je namenjeno gradnji večstanovanjskih objektov v skladu z OPPN....

 
 
 
  Zemljišče, DOBROVO, 926.500 €, 8060,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2025.,

www.indomio.si

8.060 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, V osrčju Goriških Brd ob centru mesta Dobrovo prodamo posest - namenska raba centralne dejavnosti. Možna gradnja poslovnih in stanovanjskih objektov. Zanimiva investicija, prodamo. Cena: 926.500,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, KRANJ, 936.980 €, 4259,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

4.259 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V Čirčah v Kranju prodamo zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 4259 m2, ki bo primerno za izgradnjo 7 stanovanjskih hiš etažnosti (K) + P + 1, prodamo. Cena: 220,00 EUR/m2 V Čirčah v Kranju prodamo zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 4259....

 
 
 
  Zemljišče, GORJANSKO, 951.510 €, 22655,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2025.,

www.indomio.si

22.655 m2, za investicijo, za poslovno gradnjo, Edinstvena priložnost za investiranje v turizem, prodamo. Cena: 42,00 EUR/m2 Območje stavbnih zemljišč pri nekdanjem mejnem prehodu Gorjansko-Žekenc za postavitev turistično-gostinske infrastruktureProdamo skoraj 2,5 hektarja stavbnega....

 
 
 
  Zemljišče, MURSKA SOBOTA, 980.000 €, 12212,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

12.212 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, investicijska priložnost - gospodarska cona murska sobota, prodamo. Cena: 980.000,00 EUR V Murski Soboti prodamo zazidljivo stavbno zemljišče, veliko 12.212 m2 (enota urejanja prostora SO117). Lokacija – cca 1.000 m oddaljena od trgovskega....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 1.062.685 €, 16349,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2025.,

www.indomio.si

16.349 m2, zazidljiva, Na prodaj je sveženj gradbenih parcel v katastrski občini Bukovec - skupna površina 16.349 m2, urejena prostorska dokumentacija in odlične možnosti za takojšnjo investicijsko realizacijo, prodamo. Cena: 1.062.685,00 EUR Število parcel: 36 (parcele primerne za....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE LAŠČE, 1.066.150 €, 21323,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.04.2022.,

www.indomio.si

21.323 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, Zazidljivo zemljišče za poslovni namen v Vel. Laščah, blizu železniške postaje. Vsi priključki ob parceli. Parcelne številke: 316/25, 316/26, 316/27, 316/28, 322/2, 323/2, 679/67, 679/68, 679/126, 679/127, 679/128. BREZ PROVIZIJE, prodamo.....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 1.068.200 €, 5341,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.06.2024.,

www.indomio.si

5.341 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, v industrijski coni jug. Zemljišče je že nasuto, prodamo. Cena: 200,00 EUR/m2 Nahaja se na področju OPPN - gospodarska cona jug. Namenjena je poslovnim in proizvodnim dejavnostim, storitvenim, trgovskim. Infrastruktura še ni napeljana,....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 1.073.000 €, 14000,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2025.,

www.indomio.si

14.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1.073.000,00 EUR Sončno Kmetijsko Posestvo z Razgledom na Koper Prodamo kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 14.319 m2, ki se nahaja na zelo zanimivi in atraktivni lokaciji v Kopru. Zemljišče je pravilne oblike in na sončni legi ter s....

 
 
 
  Zemljišče, BERTOKI, 1.090.000 €, 3424,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2026.,

www.indomio.si

3.424 m2, zazidljiva, Bertoki, 3.424 m2, zazidljivo zemljišče, komunalno opremljeno, možnost poslovno-stanovanjske gradnje, trenutni dohodek iz naslova najemnin 55.000 EUR/letno, prodamo. Cena: cca 1.090.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Bertokih, v neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, IG, 1.100.000 €, 2909,00 m2 cca 380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

2.909 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 1.100.000,00 EUR Prodamo zazidljivo zemljišče za stanovanjsko gradnjo – Ig (Zabrv) Na prodaj je zemljišče v skupni izmeri 2.909 m², namenjeno stanovanjski gradnji, ki se nahaja na Ig-u, v naselju Zabrv. Zemljišče leži v območju....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 1.112.700 €, 2309,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

2.309 m2, zazidljiva, na najboljši tržni lokaciji v centru sežane ob partizanski cestiprodamo zazidalno parcelo s projektom za gradnjo stanovanjsko-poslovnega bloka s:4.400 m2 prodajnih površin v 55 stanovanjih,80 parkirnih mest v garažni hiši pod objektom700 m2 poslovnih površin....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 1.133.340 €, 5812,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.07.2025.,

www.gradex.si

V prijetnem naselju hiš Lancovo, odmaknjenem od vse industrije, s pogledom na Radovljico prodamo čudovito, v celoti zazidljivo parcelo v velikosti 5.812 m². Parcela je pretežno vzhodno orientirana in je v večjem delu ravna, le manjši pas zahodnega dela je v naklonu in prehaja v gozdiček.....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 1.133.340 €, 5812,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2023.,

www.indomio.si

5.812 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, sončna, pretežno ravna, odprt pogled, izjemna priložnost za investicijo, prodamo. Cena: cca 195,00 EUR/m2 V prijetnem naselju hiš Lancovo, odmaknjenem od vse industrije, s pogledom na Radovljico prodamo čudovito, v celoti zazidljivo parcelo....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJE HOČE, 1.175.000 €, 18071,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

18.071 m2, zazidljiva, ZGORNJE HOČE - priložnost za investitorje. Gradbena parcela za gradnjo enostanovanjskih hiš ali dvojčkov. Rravna in sončna lokacija, neposredna bližina narave in infrastrukture. Komunalni priključki ob parceli. OPPN v oblikovanju. Možnost priključitve sosednjih....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 1.200.000 €, 5022,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

5.022 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR EKSKLUZIVNA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST – UNIKATNO POSESTVO V LOGATCU 5.022 m² zemljišča | 580 m² stanovanjskih površin | 609 m² gospodarskega poslopja Zasnujte svojo prihodnost v srcu urejenega naselja! Nepremičnina, ki združuje....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 799-817 (od skupaj 818)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

MyGoHome - Piškotki so onemogočeni

www.finance.si

Rubrika nepremičnine na Finance.si