Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija najdražje" je bilo najdenih 1 737 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 113 €/m2
Omeji iskanje
23.05.2025.,
www.indomio.si
1.878 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 Odprta južno orientirana parcela, leži na koncu vasi tik pred avtocesto, 4km proč od Postojne (vas Studenec) . Parcela je ravna v rahlem nagibu proti vzhodu. Mogoča je gradnja največ dveh enodružinskih hiš s kmetijskimi gospodarstvi.....
04.12.2025.,
www.indomio.si
913 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 131.300,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....
25.06.2025.,
www.forma-nepremicnine.si
2.012 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, nezazidano stavbno zemljišče, na parceli je vodovod, elektrika, parcela ima dostop na asfaltirano občinsko cesto. Višje ležeča parcela, z odlično mirno lokacijo z krasnim razgledom, razgled vse do morja, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Kontakt....
31.01.2026.,
www.indomio.si
505 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Posredujemo pri ekskluzivni prodaji zazidljive parcele velikosti 505m2 v Vanganelu pri Kopru. Parcela je pravilne oblike, kar omogoča enostavno načrtovanje in gradnjo. Dostop je urejen. Vsi priključki so v neposredni bližini. Parcela....
06.08.2025.,
www.indomio.si
878 m2, za investicijo, Stanežiče, ravno sončno investicijsko zemljišče 878 m2, z asfaltnim dostopom, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR V Medno, ravno sončno investicijsko zemljišče 878 m2, z asfaltnim dostopom, prodamo. Cena: 130.000,00 eur CDj - območje....
31.01.2025.,
www.indomio.si
5.304 m2, kmetijsko zemljišče, izola - malija; prodamo kmetijsko parcelo z dostop s ceste v izmeri 5304 m2, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR IZOLA – MALIJA; prodamo kmetijsko parcelo z dostop s ceste, na sončni lokaciji, v izmeri 5304m2. Z.K. urejeno, brez bremen. Cena: 130.000,00EUR....
16.09.2024.,
www.indomio.si
599 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče s gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: cca 130.000,00 EUR Prodamo stavbno zemljišče v izmeri 599,00m2 s pridobljenim gradbenim dovoljenjem za gradnjo enostanovanjske hiše z možnostjo ureditve poslovnega dela. Kot izhaja iz....
17.12.2025.,
www.indomio.si
724 m2, zazidljiva, tabor, ojstriška vas, zazidljiva parcela, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Naprodaj je zelo lepo, zazidljivo zemljišče v izmeri 724 m², ki se nahaja v urejenem naselju Tabor, v katastrski občini Ojstriška vas, kjer so v neposredni okolici novejše hiše. Parcela se....
08.04.2026.,
www.indomio.si
1.467 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, komunalno opremljeno, primerno za takojšnjo gradnjo, zadnja parcela v ulici, dvignjena pozicija, urejena, ravna, osončena, čudovit razgled, zasebnosti, urejen dostop, odprt razgled, bližina AC, bližina mesta Zagorje ob Savi, prodamo. Cena:....
Spremembe cen iz 149.000 € na 129.000 €
z dne 11.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
01.07.2025 - 149.000 €
11.03.2026 - 129.000 €
01.07.2025.,
www.indomio.si
27.572 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Na eni najlepših lokacij v Sloveniji, v bližini Rogaške Slatine in Podčetrtka, je naprodaj čudovito posestvo s skupno površino 27.572 m². Zemljišče obsega 169 m² stavbnega zemljišča ter 27.403 m² kmetijskega zemljišča. Na posestvu....
31.12.2025.,
www.indomio.si
210 m2, kmetija, hiša je zgrajena l. 1900, 26.800 m2 zemljišča, Na mirni in sončni lokaciji v Zlatečah pri Novi Cerkvi, v občini Vojnik, se prodaja razgibano posestvo s skupno površino 2,68 ha. Obsega več povezanih parcel s travniki, pašniki in gozdom, na katerih stoji starejša domačija....
Spremembe cen iz 119.000 € na 129.000 €
z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
cena zrasla
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
25.10.2025 - 119.000 €
16.04.2026 - 129.000 €
25.10.2025.,
www.indomio.si
678 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbna parcela s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem skupne površine s lastniško dostopno potjo 788 m2, prodamo. Cena: cca 129.000,00 EUR V Rodiku, 3 min od Kozine prodajmo gradbeno parcelo s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem in pravnomočnim....
21.05.2025.,
www.forma-nepremicnine.si
2.542 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, večja parcela za stanovanjsko gradnjo v Opatjem selu na Goriškem Krasu. Zemljišče dostopno, voda, elektrika na parceli. Sončna lega, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Kontakt Prodajalec: FORMA nepremičnine KLAVDIO ŠTRUKELJ S.P. Naslov: Delpinova....
07.05.2026.,
www.indomio.si
872 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR SANJSKA PARCELA V LOGATCU – VAŠA ZGODBA SE ZAČENJA TU 872 m² zazidljivega raja – z že izdelano projektno dokumentacijo za gradbeno dovoljenje! Lokacija, ki nima konkurence: V mirnem, urejenem in zaželenem naselju, kjer sosedje še vedno....
14.12.2024.,
www.indomio.si
3.062 m2, zazidljiva, Na res lepi in mirni lokaciji ter v neposredni bližini Novega mesta prodamo večjo zazidljivo parcelo za individualno stanovanjsko gradnjo, po namenski rabi opredeljeno kot "površine podeželskega naselja", voda, el. kanalizacija, optika, se nahajajo....
19.02.2026.,
www.indomio.si
871 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 127.100,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....
17.03.2026.,
www.hisanepremicnine.si
TREBNJE – okolica , k.o. Škovec -zazidljivo zemljišče 2.293,oo m2, , na odlični lokaciji, mirna, sončna prisoja lega, na obrobju manjšega naselja , voda, elektrika in optika do parcele, primerno za ljubitelje narave . Cca 5 minut do AC priključka Lj. - NM . Prodamo - cena 127.000,00....
08.01.2026.,
www.indomio.si
635 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 127.000,00 EUR Zazidljiva parcela – Velika Kostrevnica, Šmartno pri Litiji V mirnem in urejenem naselju Velika Kostrevnica pri Šmartnem pri Litiji posredujemo pri prodaji zazidljive parcele velikosti 635 m². Parcela je ravna in zelo primerna za gradnjo....
02.03.2026.,
www.indomio.si
2.216 m2, zazidljiva, Dole pri Polici, na mirni in sončni lokaciji, le 5 minut vožnje do AC priključka Grosuplje. Možna je gradnja eno ali dvostanovanjskih stavb, prodamo. Cena: 127.000,00 EUR Prodamo zazidljivo parcelo v naselju Dole pri Polici, ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji,....
16.06.2022.,
www.indomio.si
3.174 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 40,00 EUR/m2 Odprt razgled, pravokotne oblike, kom. oprema v neposredni bližini (el., voda in tel.), vpisano v ZK, lokacijska informacija, sončna lega. Kupec ne plača provizije. Kupec plača davek na promet nepremičnin (DPN) v višini 2%....
26.05.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Prodamo zazidljivo parcelo z urejeno dokumentacijo cca 15km iz Šentjakoba proti Litiji na odlični lokaciji. Cena po dogovoru. Parcela je v velikosti 1.184 m2 in se prodaja v celoti ali v dveh delih. Ima vso potrebno urejeno dokumentacijo .
28.07.2025.,
www.indomio.si
880 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 126.000,00 EUR Na čudoviti lokaciji pod Storžičem, Orlove glave nad Trstenikom, posredujemo pri prodaji parcele v velikosti 880m2. Parcela leži kot zadnja v vrsti počitniških hiš. Na parceli je dopustna postavitev počitniške hiše,....
05.10.2022.,
www.indomio.si
5.010 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče ob robu naselja, prodamo. Cena: cca 25,00 EUR/m2 Kmetijsko zemljišče v naravi predstavlja urejen vinograd cca 1200 trsov trt refošk, na površin cca 3500 m2 , preostanek površine predstavlja očiščen in urejen gozd. Gleda na velikost....
14.02.2026.,
www.nesta.si
ŠMARTNO PRI LITIJI - Prodaja, Posest Zazidljiva .
04.07.2025.,
www.indomio.si
1.471 m2, zazidljiva, Na zahodnem robu naselja ob asfaltni javni poti prodamo stavbno zemljišče po namenski rabi osrednja območja cetralnih dejavnosti, prodamo. Cena: 85,00 EUR/m2 .
07.05.2026.,
www.indomio.si
773 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 125.030,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....
09.09.2025.,
www.azur-nepremicnine.si
Velikost 700 m2, zazidljiva, Na lepi sončni lokaciji z odprtim pogledom na travnike in gozd. Meji na kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Možnost gradnje ene ali dvostanovanjske stavbe. Višinski gabariti: klet+P+1+M. Urejen dostop. Vsa infrastruktura v bližini. Okolica....
07.05.2020.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Začnite z gradnjo vaše hiše že »jutri«. Vsa zemljišča v velikosti od cca.460m2 do cca.600m2 imajo vso komunalno ureditev, asfalt do parcele, vsi prkiljučki že na parceli (voda,elektrika,plin ). Vsa zemljišča v novem naselju Dragočajna v sklopu 57hiš, ležijo na povsem ravni in sončni....
05.02.2026.,
www.indomio.si
1.893 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Parcela se nahaja na izjemno lepi, sončni in odprti lokaciji v mirnem okolju v bližini Pivke. Na parceli stoji obstoječ objekt, zgrajen leta 2011, ki ponuja odlično osnovo za prenovo, rekonstrukcijo ali ureditev po željah novega....
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490111019-154 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, velikosti 523 m2, v naselju Vanganel. Ob parceli se nahaja asfaltirana cesta, kjer so tudi vsi komunalni priključki. Za parcelo je pripravljena DGD dokumentacija in v pridobivanju....
20.03.2026.,
www.indomio.si
17.548 m2, kmetija, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Posestvo 17.548 m2 v Kuršincih pri Mali Nedelji, brez bližnjih sosedov. Ograjeno zemljišče s stavbnim in kmetijskim delom, 2 hleva ter temeljna plošča z gradbenim dovoljenjem. Idealno za samooskrbo ali rejo živali. Mir, narava....
13.02.2026.,
www.indomio.si
3.562 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na robu vasi Volče na prodaj parcela z urejenim dostopom. Del je stavbno zemljišče površine cca 1.250 m2, preostalo cca 2.312 m2 je kmetijsko zemljišče. Ravna, sončna, mirna lega. Brez provizije in dodatnih stroškov nakupa. Priložnost, prodamo.....
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490281028-152 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega delno komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 3180 m2. Priključki se nahajajo na parceli (voda in mestna kanalizacija). Dostop do parcele je urejen neposredno z javne ceste. Elektrika....
06.02.2025.,
www.ruj-meridoma.si
Prodajalec pogojuje prodajo tako, da mu kupec povrne del stroškov, ki nastanejo pri prodaji. Ključne specifikacije Parcela: 24867 m 2 Šifra: K -21 Cena: 124.335 € Deli: Ruj&Meridoma team 031 449 833 .
Spremembe cen iz 119.000 € na 124.000 €
z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
cena zrasla
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
13.11.2025 - 119.000 €
16.04.2026 - 124.000 €
13.11.2025.,
www.indomio.si
678 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 124.000,00 EUR Na odlični lokaciji, prodamo osončeno parcelo. Zemljišče je umeščeno na koncu vasi, v bližini sprehajalnih poti in gozda. Pridobljeno je že gradbeno dovoljenje za gradnjo enostanovanjske hiše, v kratkem, pa bo do....
04.03.2026.,
www.indomio.si
1.100 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Večja parcela na umirjeni lokaciji - Bresternica, prodamo. Cena: 123.900,00 EUR Na mirni in zeleni lokaciji v Bresternici je naprodaj prostorno zemljišče skupne izmere 8.460 m², ki predstavlja odlično priložnost za gradnjo, investicijo ali....
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490281032-27 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji v celoti zazidljivega, komunalno neopremljenega zemljišča v velikosti 2.152 m2. Vsi priključki se nahajajo na sosednjih parcelah. Dostop do zemljišča je urejen neposredno z javne poti. Iz parcele se razprostira....
27.05.2025.,
www.indomio.si
700 m2, zazidljiva, Za postavitev enostanovanjske ali dvostanovanjske hiše. Sončna lega. Lep razgled, prodamo. Cena: 122.000,00 EUR Dostop je urejen. Komunalni vodi so v bližini, oz se bodo urejali celostno. Rahlo nagnjen teren, kar omogoča zanimive arhitekturne rešitve. Mirno naselje,....
04.12.2025.,
www.indomio.si
643 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 189,00 EUR/m2 Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo redko priložnost za nakup zemljišča na eni izmed najbolj iskanih lokacij v Celju na Babnem. Zemljišče je sestavljeno iz dveh parcel, od katerih predstavlja večja parcela 540m2 in manjša parcela....
09.04.2026.,
www.indomio.si
643 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 121.500,00 EUR Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo redko priložnost za nakup zemljišča na eni izmed najbolj iskanih lokacij v Celju na Babnem. Zemljišče je sestavljeno iz dveh parcel, od katerih predstavlja večja parcela 540m2 in manjša parcela....
05.08.2024.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Obe parceli sta ob asfaltnih cestah, električni priključek deluje, zemljišče ima svoj vodnjak. Zemljišče je primerno za izgradnjo naselja vrstnih hiš. Vse ostale informacije na tel.: 068 182 125 ali po e-pošti na andrej.fric@kbf.si .
01.12.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
100 % Zazidljivo, ne-težavno komunalno urejeno zemljišče, s priključki za vodo, elektriko, telefon in kanalizacijo grajeno v 2015. Prijetna lega blizu travnikov in gozdov z razgledom, par minut oddaljena od mesta Velenje po asfaltirani cesti. Posest dobi veliko sonca, obrnjena proti....
www.insa.siMontažne, varčne in pasivne hiše Rihter vas popeljejo v svet naravnega bivanja!
www.rihter.si