• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija najdražje obnovljena 1 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele slovenija najdražje obnovljena 1 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija najdražje obnovljena 10160 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija najdražje obnovljena 10160 m2" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 9650 m2 (malo manjši)
    • 10670 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, VIR, 330.000 €, 11000,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

Vir – Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 11000 m2; Predivan i otvoren pogled na more i otoke ; Udaljenost od plaže je 500 metara ; Blizina kuća i građevinske zone; Prilaz na zemljište s asfaltne ceste; Vlasništvo uredno 1/1; Cijena 30 eura / m2. Prodajalcu povejte da ste....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 1.699.500 €, 10300,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2024.,

www.indomio.si

10.300 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče za investicijo, prodamo. Cena: 165,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča na V delu Ljubljane ob Zaloški cesti v Slapah, ki leži na območju OPN MOL, in je namenjeno gradnji večstanovanjskih objektov v skladu z OPPN....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 1.400.000 €, 9892,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

9.892 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 1.400.000,00 EUR ŠARED – izjemna priložnost s pogledom na morje (Koper, Piranski zaliv) Na eni najlepših in najbolj mirnih lokacij v Šaredu prodamo večjo zemljiško celoto v skupni izmeri 9.892 m², od tega je 3.830 m² zazidljivega zemljišča in 6.062....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 846.630 €, 9407,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

9.407 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, prodamo. Cena: 90,00 EUR/m2 V Poslovno ekonomski coni Kromberk v Novi Gorici je naprodaj zemljišče v izmeri 9.407 m2. Namenjeno je trgovski, poslovni, proizvodni, obrtni in servisni dejavnosti. Namenska raba zemljišča so območja stavbnih....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 712.880 €, 10184,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

10.184 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 EKSKLUZIVNA PRODAJA. ZA VSE INFORMACIJE POKLIČITE 031641040. Prodaja zemljišča – odlična priložnost za investicijo in bivanje! SLIKA JE IDEJA ZA PARCELACIJO. PARCELE V NARAVI NISO RAZPARCELIRANE IN NAKUP POSAMEZNIH PARCEL NI MOŽEN!....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJERNEJ, 550.000 €, 10000,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

10.000 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 55,00 EUR/m2 ŠENTJERNEJ, Levičnikova cesta, prodamo zazidljivo zemljišče, v skupni izmeri cca. 10.000,00 m2. Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno kot površine drugih območij (namenjene za: večje nakupovalne centre, sejmišča, zabaviščne parke,....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI DUPLEK, 516.000 €, 9383,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2025.,

www.indomio.si

9.383 m2, zazidljiva, V bližini centra občine Duplek, v stanovanjskem naselju v Spodnjem Dupleku, prodamo zazidljivi gradbeni parceli. Zemljišče ima urejen dostop z asfaltnega cestišča. Vodovod, elektrika, kanalizacija in optika so v neposredni bližini. Idealno za investicijo za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 490.000 €, 10000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.09.2025.,

www.indomio.si

10.000 m2, zazidljiva, stavbnega zemljišča cca10.000 m2, sprejet OPN za gradnjo samostojnih hiš, predvidenih 9 samostojnih hiš, blizu Celjski grad, center Celje, prodamo. Cena: 49,00 EUR/m2 Prodamo večje stavbno zemljišče za investicijo na odlični lokaciji v Celju, Zagrad, Stegujev....

 
 
 
  Zemljišče, ANHOVO, 490.000 €, 10906,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

10.906 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, Parcela velikosti 10.906 m2 v industrijski coni Anhovo. Na parceli proizvodni prostor površine 262 m2 in pisarne površine 117 m2. Elektrika in vodovod priključena. Lahek dostop. V ceni ni vključen DDV, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, PODČETRTEK, 487.800 €, 9756,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

9.756 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljive parcele za investicijo ali gradnjo hiše, prodamo. Cena: 50,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivih parcel v Nezbišah, 3 minute vožnje iz naselja Pristava pri Mestinju. Primerne za gradnjo hiš - investicijo. Možnost odkupa tudi....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • zemljišča parcele slovenija najdražje 10160 m2 (36)
  • zemljišča parcele slovenija najdražje obnovljena (8)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!