• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija najdražje vsaj 2150 m2 - GoHome GoHome
  • zemljišča parcele slovenija najdražje vsaj 2150 m2 - GoHome GoHome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija najdražje vsaj 2150 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija najdražje vsaj 2150 m2" je bilo najdenih 850 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 55 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2040 m2 (malo manjši)
    • 2260 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 1700 eur
    • do 2100 eur (povprečna cena)
    • do 2600 eur
    • do 21 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, SEVNICA, 65.000 €, 2300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam kmetijo ali zamenjam za manjše stanovanje. Na Razborju, 7km iz Sevnice. Kmetija je na samem, v neokrnjeni naravi. Na zemljišču je nova nedokončana hisa 128 m2. Stari objekti: gospodarsko poslopje, skedenj, čebeljnak, drvarnica, stara hiša in klet. Na posesti je izvir vode,....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 77.000 € na 65.000 € z dne 21.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, JAGODJE, 65.000 €, 3250,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.01.2025 - 100.000 €
12.03.2025 - 85.000 €
18.04.2025 - 77.000 €
21.02.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

3.250 m2, kmetijsko zemljišče, Ljubitelji oljk in narave ter vsi, ki vas navdušuje obdelovanje zemlje..EKSKLUZIVNA PONUDBA. V Jagodju v Izoli sta na prodaj 2 sončni parceli skupne površine 3.250 m2. Južna (sončna) lega in zavetrje nudita idealne pogoje za oljke, sadno drevje in povrtnine.....

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 65.000 €, 3956,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.10.2025.,

www.indomio.si

3.956 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, Na prodaj je zemljišče v Počehovi pri Mariboru s čudovitim razgledom na mesto. Skupna površina 3.956 m2 vključuje 789 m2 zazidljivega in 3.167 m2 kmetijskega zemljišča. Parcela leži ob novem naselju, dostop je urejen po občinski cesti.....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 65.000 €, 11981,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.nesta.si

MORAVŠKA GORA, 58 A - Prodaja, Posest Drugo .

 
 
 
  Zemljišče, ČRNI VRH, 65.000 €, 38807,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.04.2026.,

www.indomio.si

38.807 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče s kmetijskimi zemljišči, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Zazidljivo posestvo z obsežnimi kmetijskimi in gozdnimi zemljišči Tabor V slikovitem in mirnem naravnem okolju naselij Loke in Miklavž pri Taboru prodamo posestvo,....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 68.000 € na 65.000 € z dne 27.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 65.000 €, 32594,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.10.2025 - 72.000 €
13.11.2025 - 68.000 €
27.02.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.10.2025.,

www.indomio.si

32.594 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijska in gozdna zemljišča v neposredni bližini naselja Strelac.Trenutno v naravi parcele predstavljajo pašnik, njivo in gozdna zemljišča. Vse parcele so urejene in obdelovane. Do vseh je urejen dostop po uradni javni poti. Njiva in gozdno zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 65.000 €, 26717,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

26.717 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR DOLINA RAŠE. 26.717,00 m2 kmetijskih in gozdnih zemljišč, dostop je urejen. Kupec ne plača provizije. Kupec plača davek na promet nepremičnin (DPN) v višini 2% od prodajne cene. .

 
 
 
  Zemljišče, MORAVŠKA GORA, 65.000 €, 11981,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

11.981 m2, posest, Na sončnem pobočju SZ od kraja Gabrovka prodamo zaključeno posest, katera je delno zazidljiva (cca. 1.100 m2) in na kateri stoji zidanica s hišno številko, lesen objekt, v katerem je možno prespati, rastlinjak, kokošnjak in še kaj. Posest ima svoj električni in....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 63.440 €, 3172,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2024.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v izmeri 3.172 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti Kranjska Gora – Podkoren – PRODAMO Kmetijsko zemljišče v izmeri 3.172 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti Kranjska Gora – Podkoren – PRODAMO V vasi....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 63.271 €, 63271,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

63.271 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 V k.o. Bukovje se prodajata dva gozda, oba v deležu 1/12,(boste solastnik) Parcelne št. so: 700/425 in 695/4. Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davka na promet nepremičnin! .

 
 
 
  Zemljišče, CMEREŠKA GORCA, 63.000 €, 5326,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

5.326 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 63.000,00 EUR Parcela Cmereška Gorca, Pristava pri Mestinju, Podčetrtek V ponudbi je zazidljiva parcela v kraju Cmereška Gorca, v občini Podčetrtek. Parcela predstavlja zanimivo možnost za različne kupce, ki iščejo priložnost v urejenem in naravnem....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 62.490 €, 21759,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

21.759 m2, kmetijsko zemljišče, delno gozdno v velikosti 1394 m2, ravna parcela, sončna, blizu lokalne asfaltne poti, blizu avtoceste LJ-Trojane-Vransko, prodamo. Cena: 62.490,00 EUR Pogoj lastnika: - kupec plača davek na promet nepremičnin v višini 2% - kupec plača sestavo prodajne....

 
 
 
  Zemljišče, MESTNI VRH, 62.000 €, 24001,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2024.,

www.indomio.si

24.001 m2, kmetijsko zemljišče, naprodaj večji vinograd na mestnem vrhu, prodamo. Cena: 72.000,00 EUR Novo na trgu! Na voljo je priložnost za nakup obdelanega vinograda na čudoviti lokaciji Mestni vrh, Ptuj v regiji Podravje. Vinograd je zasajen na zemljišču v izmeri 24.000 kvadratnih....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 61.632 €, 20544,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-52 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodaja se več kmetijskih parcel na območju Šmarij pri Kopru, Parcele (skupaj jih je 11) so različno velike in so razparcelirane. V naravi predstavljajo gozd oz njive, ki pa niso obdelane. Imajo jugo - zahodno lego in so dostopne.....

 
 
 
  Zemljišče, DOBJE PRI PLANINI, 61.058 €, 40705,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-393 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Presečno v občini Dobje posredujemo pri prodaji nezazidljivega kmetijskega zemljišča, na katerem je pretežno gozd. Sestavljen pa je iz mešanega drevja. - Skupaj devet med seboj povezahih parcel, od tega je ena v drugi....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 61.031 €, 26535,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Ratež , prodamo kmetijska zemljišča v skupni izmeri 26.535,00 m2. Po namenski rabi se parcele nahajajo na območju najboljših kmetijskih zemljišč. V naravi gre za travnike, njivo in manjši gozd. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 61.030 €, 26535,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

26.535 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 61.030,50 EUR NOVO MESTO, Ratež, prodamo kmetijska zemljišča v skupni izmeri 26.535,00 m2. Po namenski rabi se parcele nahajajo na območju najboljših kmetijskih zemljišč. V naravi gre za travnike, njivo in manjši gozd. Pravno stanje Lastništvo....

 
 
 
  Zemljišče, CERKVENJAK, 61.000 €, 5053,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2024.,

www.indomio.si

5.053 m2, zazidljiva, Naprodaj posest v Cogetincih - Cerkvenjak, prodamo. Cena: 61.000,00 EUR Zemljišče v Cogetincih, Cerkvenjak, Podravje predstavlja odlično priložnost za vse, ki iščejo mirno življenje v osrčju Slovenije. S skupno površino zemljišča kar 5053 m2, od tega zazidljivo....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 60.000 €, 2600,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

ostalo del je v fazi spremembe namembnosti .

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 60.000 €, 3028,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2024.,

www.indomio.si

Delno zazidljivo zemljišče, Pomurska – Sebeborci, skupna površina zemljišča 3028 m2 (zazidljivi del 2241 m2). Cena: 60.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE ZUNANJOSTI OBJEKTA. V Sebeborcih, na izjemni in mirni lokaciji, prodamo urejeno zemljišče v skupni....

 
 
 
  Zemljišče, KRKAVČE, 60.000 €, 3059,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

3.059 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče s pogledom na dolino Dragonje, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR V zaselku Mačkujek se prodaja zemljišče k.o. Krkavče številka 2000 v velikosti 3.059m2. Zemljišče sestavlja ena od teras na pobočju hriba, ki je orientirano na jug.....

 
 
 
  Zemljišče, POMJAN, 60.000 €, 3686,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2024.,

www.indomio.si

3.686 m2, kmetijsko zemljišče, Parcela v bližini ceste za Šmarje, prodamo. Cena: cca 60.000,00 EUR Ravna parcela se nahaja v II. območju kmetijskih zemljišč z urejeno dostopno potjo. Pogoj prodajalca za prodajo nepremičnine je, da kupec prevzame in plača del stroškov v zvezi s prodajo....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA HAJDINA, 60.000 €, 3745,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.10.2024.,

www.indomio.si

3.745 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, delno stavbno, delno kmetijsko, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Na Zgornji Hajdini v strnjenem naselju ob ulični cesti prodamo ravno, sončno, delno stavbno (cca 1.477 m2), delno kmetijsko zemljišče (njiva 2.268 m2). Vsa infrastruktura je v neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, HRASTJE, 60.000 €, 3814,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

3.814 m2, kmetijsko zemljišče, HRASTJE - 2 km od Pohorske vzpenjače, naprodaj štiri parcele za postavitev vikenda. Kmetijska zemljišča so na čudoviti sončni legi, z naklonom, z asfaltnim dovozom. Možnost nakupa samostojno ali v celoti. Cena: 15.000 EUR/parcela, prodamo. Cena: 60.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, PODBORŠT, 60.000 €, 4285,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.11.2025.,

www.indomio.si

4.285 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR P R O D A J A – ZAZIDLJIVA / KMETIJSKA PARCELA – PODBORŠT PRI ŠENTJANŽU (4.285 m²) Na voljo je izjemna priložnost za nakup prostorne parcele v mirnem podeželskem okolju, v vasi Podboršt pri Šentjanžu. Lokacija je odlična za vse, ki....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 60.000 €, 24329,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

24.966 m2, posest, prodamo. Cena: cca 60.000,00 EUR OBORA ZA DIVJE ŽIVALI V predelu Ljutomersko ormoških goric, v prelepem naravnem okolju, se nahaja, ujeta med gozdovi, travniki in vinogradi, obora za rejo divjih živali. Obora obsega skupno 24.329 m2 površine, od tega je cca. 3560....

 
 
 
  Zemljišče, CANKOVA, 59.999 €, 7323,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

7.323 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, po večini stavbno, manjši del kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 59.999,00 EUR V Kraščih, razpršenem naselju v občini Cankova, prodamo večje zemljišče, skupne površine 7.323 m2, ki je po namenski rabi po večini stavbno, nekaj....

 
 
 
  Zemljišče, MALEČNIK, 59.500 €, 25086,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

25.086 m2, kmetijsko zemljišče, terasasto zemljišče, vinograd, prodamo. Cena: 59.500,00 EUR Na območju Malečnika, v Hrenci prodajamo VEČJI VINOGRAD, stoopničasto zemljišče v izmeri 25.086 m2, orinetirano proti jugu, s pogledom na Maribor. Vinograd sicer trenutno ni obdelovan oz.negovan,....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 59.355 €, 3957,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2025.,

www.indomio.si

3.957 m2, kmetijsko zemljišče, potok - (vanganel) koper, cca. 7 km do kopra prodamo kmetijska zemljišča z dostopom z asfaltirane ceste v skupni izmeri 3957 m2, prodamo. Cena: 15,00 EUR/m2 POTOK – (VANGANEL) KOPER, cca. 7 km do Kopra prodamo kmetijska zemljišča z dostopom z asfaltirane....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 59.000 €, 3250,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2025.,

www.indomio.si

3.250 m2, zazidljiva, *Zemljišče na odlični lokaciji, *delno stavbno (1/2), delno kmetijsko (1/2), *komunalno urejen, *dobra investicijska priložnost za razvoj zemljišča, prodamo. Cena: 59.000,00 EUR Zemljišče za investicijo, 3.250 m2, Šmarje pri Jelšah - Šerovo Na lepi lokaciji v....

 
 
 
  Zemljišče, TINJAN, 58.480 €, 2924,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2024.,

www.indomio.si

2.924 m2, kmetijsko zemljišče, Prodajajo se kmetijska zemljišča v skupni velikosti 2924 s pogledom na morje, prodamo. Cena: 25,00 EUR/m2 Na pobočju tinjanskega hriva se prodajajo 3 kmetijska zemljišča. Eno zemljišče se nahaja v bližini vasi Slatine. Dostopno je po poljski poti in....

 
 
 
  Zemljišče, OPLOTNICA, 58.000 €, 6466,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281036-23 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v skupni izmeri 6.466 m2, ki v naravi predstavlja travnik. Zemljišče se nahaja ob lokalni asfaltirani cesti. Celotno zemljišče je izjemno lepo umeščeno in vzdrževano ter se od spodnjega....

 
 
 
  Zemljišče, STARI TRG PRI LOŽU, 57.500 €, 2300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2020.,

www.kumi.si

Prijeten kraj -turistično razvito okolica ponuja veliko različnih aktivnosti tako kulturnih kot turističnih. Infrastruktura je v kraju Stari trg pri Ložu, ki je odmaknjen cca.1,2km v katerem je šola, ZD, trgovine, banka, Možnost nakupa še dodatnega zemljišča v izmeri 2.700m². Skupno....

 
 
 
  Zemljišče, RIMSKE TOPLICE, 56.000 €, 27245,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.10.2025.,

www.indomio.si

27.245 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 56.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 712,51 m2. Ostali del parcele predstavlja kmetijske in gozdne površine v velikosti 27245 m2. Na parceli je stala starejša hiša s hišno številko, ki....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 69.800 € na 55.840 € z dne 12.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, LIPOVCI, 55.840 €, 2792,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.07.2025 - 69.800 €
12.03.2026 - 55.840 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.07.2025.,

www.indomio.si

2.792 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 55.840,00 EUR Na sončni odprti lokaciji ob stranski lokalni cesti v Lipovcih (občina Beltinci) prodamo povsem ravno stavbno zemljišče, skupne površine 2.792 m2, po namembnosti za stanovanjsko naselje, sprejet OPPN, in sicer cona....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 55.470 €, 3698,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela je zazidljiva. .

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 55.000 €, 24434,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.06.2025.,

www.indomio.si

24.434 m2, zazidljiva, Večje kmetijsko zemljišče z gozdom in delom stavbnega zemljišča prodamo popolnoma na samem in kot celoto v kraju Kog v severovzhodni vinogradniški regiji Jeruzalemsko-ormoške gorice. Več kot 2 hektarja zemlje z urejenim dostopom, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR....

 
 
 
  Zemljišče, SENČAK PRI JURŠINCIH, 54.900 €, 17070,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

17.070 m2, kmetijsko zemljišče, Na sončni legi v osrčju Slovenskih goric, v naselju Senčak pri Juršincih, se prodaja izjemno lepo urejen in popolnoma ograjen bio-eko sadovnjak skupne površine po podatkih GURS-a 17070 m2. Celotno posestvo je zasnovano z mislijo na kakovostno pridelavo....