• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija novogradnja do 1950 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele slovenija novogradnja do 1950 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija novogradnja do 1950 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija novogradnja do 1950 m2" je bilo najdenih 6 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 208 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1850 m2 (malo manjši)
    • 2050 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 13000 eur
    • do 16000 eur (povprečna cena)
    • do 19000 eur
    • do 164 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ŠTORE, 104.610 €, 1902,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.indomio.si

1.902 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 55,00 EUR/m2 Zazidljivo zemljišče z vsemi priključki v bližini — priložnost za gradnjo doma po meri Na prodaj je zazidljivo zemljišče velikosti 1.902 m², ki se nahaja v Pružinski vasi, občina Štore v naselju z vso potrebno infrastrukturo v bližini.....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šmarna Gora, 790.000 €, 2006,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.indomio.si

2.006 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zanimivo kaj ljudje tako v življenju vse kupujemo. Čevlje, tekstil, avtomobile, celo življenje cigaret in alkohola, plastiko, ki bo ležala v naravi in dnu oceanov še sledečih 1000 let, dopust, storitve in naklonjenost drugih ljudi.. vse živo.....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJE HOČE, 151.900 €, 1519,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

1.519 m2, zazidljiva, Ob Polanski cesti v Zgornjih Hočah prodamo zazidano stavbno zemljišče z gospodarskim poslopjem.Sama nepremičnina se nahaja v mirni coni stanovanjskih objektov, ob lokalni cesti ter predvsem na izjemni razgledni lokaciji. Povšina zemljišča je 1.519 m2, prodamo.....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele slovenija novogradnja do 1950 m2'
176.800 €
96.750 €
  Zemljišče, BRATISLAVCI, 80.000 €, 1149,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.09.2024.,

www.indomio.si

1.149 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR V Bratislavcih, razpršenem naselju v občini Dornava (poštni okoliš Polenšak), prodamo v celoti stavbno zemljišče, skupne površine 1.149 m2. V gornjem delu ob cesti ravno, nato z nekoliko naklona, ki omogoča razgled po sosednjih gričih....

 
 
 
  Zemljišče, GOZD MARTULJEK, 152.070 €, 411,00 m2 cca 370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.10.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

Zazidljivo zemljišče v GOZD MARTULJKU - KRANJSKA GORA v velikosti 411,00 m 2 v zelo mirnem delu naselja, na sončni in ravni lokaciji in čudovitim razgledom na Špik in Martuljkovo skupino – PRODAMO. V zelo mirnem in sončnem delu idilične vasi Gozd Martuljek prodamo lepo zazidljivo....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 134.184 €, 383,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.06.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE V Mojstrani v strogem centru prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 383 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti. V Mojstrani v strogem centru prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 383 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-6 (od skupaj 6)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!