• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija parkirno mesto - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • zemljišča parcele slovenija parkirno mesto - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija parkirno mesto

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija parkirno mesto" je bilo najdenih 1 772 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 126 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1620 m2
    • do 2030 m2
    • 2030 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 2030 m2
    • 2440 m2
  •  Po ceni
    • do 4100 eur
    • do 5200 eur (povprečna cena)
    • do 6200 eur
    • do 52 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, MURSKA SOBOTA, 980.000 €, 12212,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

12.212 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, investicijska priložnost - gospodarska cona murska sobota, prodamo. Cena: 980.000,00 EUR V Murski Soboti prodamo zazidljivo stavbno zemljišče, veliko 12.212 m2 (enota urejanja prostora SO117). Lokacija – cca 1.000 m oddaljena od trgovskega....

 
 
 
  Zemljišče, TOPOL, 71.200 €, 800,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-70 Ogled oglasa na strani ponudnika V Topolu nad Medvodami posredujemo pri prodaji dveh zazidljivih parcel. Skupna izmera je 800 m2. Parceli sta v celoti zazidljivi. Dovoljena je gradnja nizkih enostanovanjskih ali dvostanovanjskih objektov tipa P+1+M ali P+T.....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 214.585 €, 6131,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

6.131 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 35,00 EUR/m2 Iščete popolno lokacijo za stanovanjsko gradnjo? V mirnem in urejenem naselju individualnih stanovanjskih hiš na Hardeku, v neposredni bližini osnovne šole, športne dvorane in Gimnazije Ormož je na prodaj prostorno....

 
 
 
  Zemljišče, GRINTOVEC, 80.000 €, 8165,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

8.165 m2, nezazidljiva, gozd, hrastov gozd z dostopom, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Na južnem delu hriba Grintovec so naprodaj gozdna zemljišča v velikosti 8.165 m². Nahajajo se v bližini republiške ceste Koper – Dragonja in imajo urejen dostop iz ceste Bandel – Šmarje. Dve parceli....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJI PETROVCI, 25.000 €, 27,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.06.2025.,

www.indomio.si

27,12 m2, posest, Gozd več parcel, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Na prodaj je gozd skupne velikosti 27117 m2. Pokličite za info o parcelnih številkah. .

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 78.900 €, 1052,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Omogočen dostop z javne ceste, komunalna, energetska, telekomunikacijska infrastruktura so v neposredni bližini parcele, prav tako kabelsko razdelilno omrežje. .

 
 
 
  Zemljišče, JESENICE, 152.500 €, 610,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Ugodno prodam parcelo z gr. dovoljenjem. V račun vzamem novejši avtomobil. Možna menjava za stanovanje. Prosim kličite samo resni. .

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA PRI GRADINU, 180.000 €, 1870,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.09.2025.,

www.indomio.si

1.870 m2, zazidljiva, ravna parcela, omogoča gradnjo dveh individualnih hiš ali dveh dvojčkov, urejen dostop, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Izjemna priložnost za gradnjo vašega doma ali investicije! OPIS ZEMLJIŠČA V Brezovici pri Gradinu je na voljo zazidljivo zemljišče v izmeri 1870....

 
 
 
  Zemljišče, BABIČI, 12.500 €, 1136,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.09.2025.,

www.indomio.si

1.136 m2, kmetijsko zemljišče, Babiči ob cesti proti Glemu, v bližini Rokave, Kmetijsko zemljišče (travnik/njiva), 1.136 m2, prodamo. Cena: cca 12.500,00 EUR V Babičih, posredujemo pri prodaji treh kmetijskih zemljišč, v skupni izmeri 1136 m2, ki se nahajajo ob bližini ceste v smeri....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO OB PAKI, 167.000 €, 4173,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-123 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega, komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 4173 m2. Vodovod in elektrika se nahajata na parceli. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne ceste z dveh strani. (spodnja in zgonja....

 
 
 
  Zemljišče, JESENICE, 400.000 €, 980,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kanalizacijski priključek (2x), voda, elektrika, dostop z javne poti, na eni strani meje potok, sončna lega,center vasi. .

 
 
 
  Zemljišče, VELIKA NEDELJA, 34.704 €, 1928,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

1.928 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: cca 18,00 EUR/m2 V mirnem in urejenem okolišu naselja Velika Nedelja, južno od železnice, posredujemo pri prodaji gradbene parcele oz. stavbnega zemljišča. Teren oz. parcela je v pretežnem delu ravna in ima skoraj popolno obliko....

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 89.500 €, 2905,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.03.2019.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490331001-149 Ogled oglasa na strani ponudnika Zazidljivo zemljišče Jelšane - več parcel, 2905 m2, 22 km od Opatije, 25 km od Reke. Cena 30,8 eur/m2. Kupec ne plača provizije za posredovanje. Za več informacij in oglede smo vam na voljo. Pokličite 041 695 312 - Slavko Guštin.....

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 40.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

Vir, predio SITE – prodajem građevinsko zemljište 500 m2; pravilnog oblika – dimenzija 23 metra x 21 metar; udaljenost od plaže 480 metara; pogled na more; cijena 80 eura / m2. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, BENEDIKT, 17.000 €, 1208,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-285 Ogled oglasa na strani ponudnika V Štajngrovi pri Benediktu prodamo zazidljivo parcelo velikosti 1.208 m2, od tega je 562 m2 stavbnega in 646 m2 kmetijskega zemljišča. Parcela je delno ravna, delno pod rahlim naklonom, osončena, zahodne lege in locirana cca....

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 136.800 €, 760,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR, predio Podvornice – Prodaje se građevinsko zemljište površine 760 m2; Prilaz na parcelu s asfaltnoga puta; Moguća izgradnja 2 samostojeće kuće; Uz gradilište je priključak struje, vode i kanalizacije; Udaljenost od plaže “Jadro“ samo 200 metara; Jako lijepa pozicija za vikendicu....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI DUPLEK, 15.348 €, 1279,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-49 Ogled oglasa na strani ponudnika Nepremičnina za tiste, ki želijo v toplejšem delu leta prosti čas preživljati v naravi -si urediti svoj piknik prostor, vrt, manjši nasad, postaviti manjši objekt (do 40m2 površine). Ekskluzivno posredujemo pri prodaji zadnje....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 60.000 €, 24329,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

24.966 m2, posest, prodamo. Cena: cca 60.000,00 EUR OBORA ZA DIVJE ŽIVALI V predelu Ljutomersko ormoških goric, v prelepem naravnem okolju, se nahaja, ujeta med gozdovi, travniki in vinogradi, obora za rejo divjih živali. Obora obsega skupno 24.329 m2 površine, od tega je cca. 3560....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 47.000 €, 1206,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.indomio.si

1.206 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 47.000,00 EUR Na odlični lokaciji na severovzhodni strani naselja Dobrna, nad zdraviliškim kompleksom, imamo na prodaj zazidljivo parcelo v izmeri 1.206 m2. Parcela je skladno z lokacijsko informacijo opredeljena kot stavbno zemljišče (stanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, CIGLENCE, 24.000 €, 351,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.indomio.si

351 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ciglence-parcela s projektom, klet, priključki, HŠ, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji dveh zazidljivih parcel v skupni izmeri 351 m2. Nakup je primeren za tiste: - ki si želijo mirno bivanje stran od mestnega vrveža in biti....

 
 
 
  Zemljišče, ZABUKOVICA, 18.300 €, 242,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2021.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-137 Ogled oglasa na strani ponudnika MENJŠE GRADBENO ZEMLJIŠČE 242 M2 ZABUKOVICA - ŽALEC Novemu lastniku je na voljo manjše gradbeno zemljišče, pravilne štirikotne oblike in popolnoma ravno. Dostop do zemljišča je urejen po asfaltni cesti, prav tako je v neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 18.000 €, 675,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lega parcele je lepa in sončna, neporaščena, urejen ima dostop do vode, elektrike, urejeno ima služnostno pot, vpisana v zemljiško knjigo. Podatki na GURSu - parcela št. 1612/6 k.o 1659 - RAKEK (ID 4384704) .

 
 
 
  Zemljišče, IMENSKA GORCA, 25.500 €, 1275,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

1.275 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Del zemljišča je opredeljen kot stavbno zemljišče, kjer je možno graditi objekt (stanovanjsko stavbo) tlorisne velikosti 80 m2, prodamo. Cena: 25.500,00 EUR Sončna parcela v Imenski Gorci – 1.275 m² v naravnem okolju krajinskega parka Posredujemo....

 
 
 
  Zemljišče, RADIZEL, 61.072 €, 1388,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2024.,

www.indomio.si

1.388 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo gradbeno parcelo (1388 m2) na mirni lokaciji v Radizlu, tik ob cesti. Vsa infrastruktura je ob parceli, električni vod je speljan podzemno. Le 3 km od avtocestnega izvoza Fram in 2,5 km od OŠ Slivnica. Idealno za gradnjo družinske hiše....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 124.900 €, 3180,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-152 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega delno komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 3180 m2. Priključki se nahajajo na parceli (voda in mestna kanalizacija). Dostop do parcele je urejen neposredno z javne ceste. Elektrika....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOCJAN, 140.000 €, 11332,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

11.332 m2, kmetijsko zemljišče, Škocjan ob poti Prade - Triban, kmetijsko zemljišče, 11.311 m2, prodamo. Cena: cca 140.000,00 EUR V Škocjanu, posredujemo pri prodaji, 4-ih kmetijskih zemljišč, v skupni izmeri 11.311 m2. Posamezna zemljišča, so velikosti 1.963 m2, 6.790 m2, 1.596 m2....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 25.400 €, 25400,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

25.400 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 V k.o. Postojna se prodaja gozd v deležu 1/12 (boste solastnik) Parcelne številke so 1/86 in 1/113. Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davka na promet nepremičnin! .

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 26.138 €, 3734,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2025.,

www.indomio.si

3.734 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 7,00 EUR/m2 V Hrpeljah posredujemo pri prodaji kmetijskih zemljišč. Na prodaj je sklop šestih kmetijskih zemljišč v skupni izmeri 3.734 m². Lokacija zemljišč je mirna, obdana z naravo, hkrati pa le nekaj minut oddaljena od središča naselja,....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 180.000 €, 464,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

464 m2, kmetija, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR GOSPODARSKO POSLOPJE - HLEV IN RAVNINSKA ZEMLJIŠČA V Šempetru v Savinjski dolini, Spodnje Grušovlje posredujemo pri prodaji gospodarskega poslopja hlev, zgrajenega leta 1984. Stoji na 10.808 m2 velikem zemljišču, prodamo, cena 180.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, KRAJNA BRDA, 145.000 €, 81662,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

81.662 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR V Krajnih Brdih prodamo cca. 5.500 m2 stavbnega zemljišča. Skupna površina celotnega kompleksa, kjer se nahaja stavbno zemljišče je 2,8 ha, kar predstavlja travnik in zaraščeno površino. Na tem delu se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, PODBOČJE, 490.000 €, 19018,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

19.018 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, Na izjemni in redko dostopni lokaciji v Podbočju je naprodaj nadstandardno veliko stavbno zemljišče, ki predstavlja odlično priložnost za investitorje in razvijalce nepremičnin. Velikost in konfiguracija zemljišča omogočata načrtovanje....

 
 
 
  Zemljišče, MURSKA SOBOTA, 7.000 €, 1247,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

SELO 1.274 m2, zazidljiva, za stanovanjsko gradnjo, Prodam v celoti zazidljivo parcelo 1274 m2.zelo lep razgled.Brez bremen knjižno urejeno. .

 
 
 
  Zemljišče, BABIČI, 100.000 €, 7150,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

7.150 m2, kmetijsko zemljišče, Večje kmetijsko zemljišče ob naselju Babiči, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR PRODAJA: Večje kmetijsko zemljišče ob naselju Babiči Ob začetku vasi Babiči prodamo večje kmetijsko zemljišče s skupno površino 7.150 m², ki predstavlja odlično priložnost za....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 57.900 €, 600,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321068-78 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj je zazidljiva parcela z izdanim gradbenim dovoljenjem, velikosti 600 m2. Parcela leži v naselju Gradiška, na mirni lokaciji v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture, odlikuje jo sončna lega in lep razgled.....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 49.000 €, 1142,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.07.2025.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-141 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Polene, občina Slovenske Konjice prodamo zazidljivo zemljišče v velikosti 1.142 m2. Dostop do zemljišča je neposredno iz asfaltirane občinske ceste. Zemljišče je delno ravno, delno pod naklonom, na sončni legi, delno....

 
 
 
  Zemljišče, TOPOL, 112.700 €, 1266,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-104 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Topolu pri Medvodah posredujemo pri prodaji treh stavbnih zemljišč v skupni izmeri 1266m2. Dostop do parcel je asfaltirani občinski cesti.. Parcele so komunalno neopremljene, komunalni priključki (elektrika in voda)....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 42.540 €, 1418,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zemljišča so deljena zaradi pripravljenega projekta izgradnje bivalnih enot, zato je možen dogovor glede investicijske gradnje oz priložnost za gradbena podjetja(projekt je že izdelan) ali nakup posameznih zemljišč. .

 
 
 
  Zemljišče, DOBRINA, 35.000 €, 962,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-154 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 926 m2. Vsi priključki gredo čez parcelo. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je primerno osončena. Zemljišče se....

 
 
 
  Zemljišče, ŠETAROVA, 88.000 €, 138,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

138 m2, kmetija, 950 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 88.000,00 EUR Pozdravljeni, z veseljem vam predstavljam staromeščansko hišo tipa kmetija, ki se nahaja v kraju Lenart. KJE: Šetarova cca 3 km do mesta Lenart ob vsej potrebni infrastrukturi in cca 1,5km do uvoza na avtocesto OBJEKTIVNI....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 1.570.800 €, 12578,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.11.2023.,

www.indomio.si

12.578 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 1.570.800,00 EUR VEČJI POSLOVNI KOMPLEKS 1.565 m2 ZA PROIZVODNJO, SKLADIŠČENJE IN DRUGE OBRTNE DEJAVNOSTI, velikost zemljišča 12.578 m2 Na odlični lokaciji na področju Slovenske Bistrice, prodamo proizvodno-skladiščne objekte v skupni velikosti....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 118.900 €, 949,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lastnosti zemljišča: Namembnost: samostojna/stanovanjska hiša Velikost zemljišča: 949 m2 Lokacija: Celje - Nova vas oddaljenost od centra 5 min dostop do avtoceste z dveh strani, izhoda (Celje center in Celje zahod) trgovina 2 min pošta, banka, lekarna 5 min vrtec 2 min bljižina osnovne....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJI LESKOVEC, 6.000 €, 3405,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.10.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-31 Ogled oglasa na strani ponudnika V Veliki Varnici je na prodaj mešan gozd, v katerem prevladujejo listavci, kostanj, bukev, Velikost je 34 arov in se nahaja na dostopnem področju. Za dodatne informacije, ste vabljeni, da nas pokličete. Prodajalcu povejte....