• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija parkirno mesto - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • zemljišča parcele slovenija parkirno mesto - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija parkirno mesto

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija parkirno mesto" je bilo najdenih 1 773 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 126 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1630 m2
    • do 2040 m2
    • 2040 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 2040 m2
    • 2450 m2
  •  Po ceni
    • do 4100 eur
    • do 5200 eur (povprečna cena)
    • do 6200 eur
    • do 52 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, TURJAK, 376.740 €, 4830,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.d-5.si

4.830 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, V idilični naravi, obrobljeno z zelenimi pobočji in mirno okolico, se nahaja nad Laporjami in med Gradežem in Turjakom, kjer lahko uživate v popolnem miru in zasebnosti, a hkrati ste le nekaj minut stran od vseh potrebnih storitev, prodamo.....

 
 
 
  Zemljišče, TOPOL PRI MEDVODAH, 64.000 €, 780,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2020.,

www.kumi.si

Povezava -dostop. -cca 3km do ceste Ljubljana -Polhov gradec -11 km do Medvod preko Trnovca -11 km do AC Uvoz Brezovica Pogoj nakupa prodajalca,da plačilo DPN prevzame kupec in prodajno pogodbo. Kontakt Prodajalec: KU-MI nepremičnine d.o.o. Naslov: Tbilisijska 57, 1000 Ljubljana Telefon:....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO PRI LITIJI, 50.325 €, 915,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2021.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Parcela se nahaja v urejenem zaselku, urejen dostop, 2 km iz Šmartnega pri Litiji, vsa infrastruktura ob oz. na parceli, z naklonom na zahod, možnost gradnje enostanovanjske ali dvo stanovanjske gradnje. Možnost nakupa dodatne parcele v velikosti 746 m² z istimi značilnostmi. Priložnost....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE MALENCE, 13.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2024.,

www.kumi.si

Ravno zemljišče po namenski rabi kmetijsko zemljišče K2. Na voljo je več parcel, vsaka obsega cca. 2000m², možnost nakupa samo posamezne parcele ali več parcel skupaj. Vsega skupaj na voljo 22.189m². Meje zemljišča so znane in urejene. Izjemna priložnost za tiskega, ki vidi poslovni....

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 27.000 €, 884,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Zemljišče ob potoku v Premu pri Ilirski Bistrici .

 
 
 
  Zemljišče, DOBRAVLJE, 47.905 €, 737,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V samem centru vasi ponujamo zazidljivo zemljišče z urejenim dostopom na glavno vaško asfaltirano ulico. .

 
 
 
  Zemljišče, MALA NEDELJA, 35.000 €, 5700,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.06.2024.,

www.gral-nepremicnine.si

VEČJA PARCELA, ki je kombinacija GRADBENIH, KMETIJSKIH in GOZDNIH POVRŠIN, 5.700 m², V MIRNEM IN LEPO UREJENEM NASELJU .

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 340.000 €, 2000,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.08.2025.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 2.000 m2, zazidljiva, Že izdano gradbeno dovoljenje za gradnjo poslovne stavbe: delavnica in pisarne za poslovanje podjetja, prodamo. Cena: 170,00 EUR/m2 Gradbeno dovoljenje je izdano za objekt velikosti 10,30 m x 15,60 m, gabarit: pritličje, medetaža in mansarda. Začetek....

 
 
 
  Zemljišče, KAMPEL, 496.470 €, 2613,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.obala-realestate.com

Prodamo večje gradbeno zemljišče, v naravi tri parcele za tri ločene stanovanjske gradnje, na zelo mirnem, zelenem in redko poseljenem predelu, na strmem terenu, s čudovitim razgledom na morje, Koper mesto in širšo okolico, oddaljeno le približno 4 km iz centra Kopra. Cena je za m2,....

 
 
 
  Zemljišče, MALA SELA, 40.000 €, 1038,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.03.2026.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Parcela se nahaja nad vasjo Mala sela ob gozdu, asfalten dostop, elektrika, telekomunikacije na oz. ob parceli, javni vodovod oddaljen cca. 300 m zračne razdalje. .

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 260.000 €, 1000,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.dfi.si

1.000 m², zazidljiva, Kupimo sončno zazidljivo parcelo funkcionalne oblike za gradnjo družinske hiše, kupimo. Cena: 260.000,00 EUR Dodaten opis Zaželeno, da ima vse komunalne priključke ob parceli (voda, elektrika, kanalizacija, optika). Prednost imajo mirne lokacije z dobro dostopnostjo....

 
 
 
 
-26%

Spremembe cen iz 18.900 € na 13.900 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOLNJA BISTRICA, 13.900 €, 1561,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.07.2025 - 18.900 €
21.03.2026 - 13.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.07.2025.,

www.tikida.si

Na Dolnji Bistrici, ki leži v občini Črenšovci, prodamo zazidljivo parcelo, ki je velika 1.561 m2. Parcela je v celoti zazidljiva. .

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE ČEŠNJICE, 125.000 €, 700,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.09.2025.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 700 m2, zazidljiva, Na lepi sončni lokaciji z odprtim pogledom na travnike in gozd. Meji na kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Možnost gradnje ene ali dvostanovanjske stavbe. Višinski gabariti: klet+P+1+M. Urejen dostop. Vsa infrastruktura v bližini. Okolica....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOCJAN, 33.000 €, 918,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ŠKOCJAN, Zagrad, posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, v skupni izmeri 918,00 m2. Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno kot 100 % površine podeželskega naselja. .

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 63.440 €, 3172,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2024.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v izmeri 3.172 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti Kranjska Gora – Podkoren – PRODAMO Kmetijsko zemljišče v izmeri 3.172 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti Kranjska Gora – Podkoren – PRODAMO V vasi....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 1.650.000 €, 15000,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2024.,

www.gral-nepremicnine.si

ZA ZNANEGA KUPCA IŠČEMO INDUSTRIJSKO STAVBNO ZEMLJIŠČE KOT INVESTICIJA .

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 80.000 €, 500,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2019.,

www.loka-nepremicnine.si

Škofja Loka, kupimo zazidljivo parcelo, cca. 500 m², komunalno opremljeno, ravna in sončna lega. .

 
 
 
  Zemljišče, LANIŠČE, 189.000 €, 568,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.08.2025.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 568 m2, zazidljiva, V naravi. Obdana z zelenjem. Meji na kmetijsko in gozdno zemljišče. Lep razgled. Voda, elektrika, kanalizacija ob parceli. Možnost gradnje modernistične stanovanjske hiše. Lahko pritličje, nadstropje in mansardo. Nepremičnino odlikuje: – zemljišče obdano....

 
 
 
  Zemljišče, BOŠAMARIN, 91.234 €, 7018,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.obala-realestate.com

Prodamo večje kmetijsko zemljišče na Bošamarinu, v bližini stavbnih zemljišč, primerno za oljčnik, vinograd ali nasad sadnega drevja, z urejenim dostopom in lepim razgledom na morje, Koper mesto in širšo okolico. Izhodiščna cena znaša le 13 EUR/m2. .

 
 
 
  Zemljišče, GORNJE PRAPREČE, 97.000 €, 1595,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.11.2025.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 1.595 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na odlični lokaciji je naprodaj lepo urejena in lahko dostopna parcela. Parcela je ravna, sončna in ponuja prečudovit pogled na okoliške travnike in gozdove. Del zemljišča v velikosti 870 m je stavbno, ostalo je kmetijsko, prodamo.....

 
 
 
  Garaža, RADOVLJICA, 12.999 €, 12,50 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - Poteka postopek prodaje RADOVLJICA – v poslovno stanovanjskem objektu ob Vurnikovem trgu prodamo garažni boks v 1. etaži garažne hiše v izmeri 12,50 m2. Prodamo parkirno mesto v garažni hiši pod Poslovno stanovanjskim objektom ob Vurnikovem trgu v izmeri 12,50 m2. Garažna....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 134.184 €, 383,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.06.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE V Mojstrani v strogem centru prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 383 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti. V Mojstrani v strogem centru prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 383 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti.....

 
 
 
  Zemljišče, TREBNJE, 65.000 €, 1187,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

TREBNJE – okolica , k.o. Škovec -zazidljivo zemljišče 1.187,oo m2, , na odlični lokaciji, mirna, sončna prisoja lega, na obrobju manjšega naselja , voda, elektrika in optika do parcele, primerno za ljubitelje narave . Cca 5 minut do AC priključka Lj. - NM . Prodamo - cena 65.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 125.035 €, 1471,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2026.,

www.nesta.si

ŠMARTNO PRI LITIJI - Prodaja, Posest Zazidljiva .

 
 
 
  Zemljišče, KOKRICA, 189.120 €, 591,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Kokrica pri Kranju se prodaja zazidljiva parcela, pravilne oblike. Komunalni vodi so zraven. .

 
 
 
  Zemljišče, VODICE, 200.000 €, 502,00 m2 cca 400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.inf-ing.si

V občini Vodice pri Ljubljani se prodaja zazidljivo zemljišče, velikosti 502 m² s ceno 398 eur/m². Parcela je ravna, pravilne oblike. Komunalni vodi so ob parceli. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 176.000 €, 2837,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2025.,

www.kvadratnimeter.si

2.837 m², nezazidljiva, prodajajo se dve parceli, nahajata se na robu naselja sta sončni, malo podolgovati, priključki so zraven, dostop urejen po asfaltu do obeh parcel, možen dokup še dodatnega kmetijskega zemljišča 1500 m² (cena po dogovoru), parceli se nahajajo v območju kjer....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠČE PRI TREBNJEM, 43.000 €, 4145,05 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2026.,

www.hisanepremicnine.si

TREBNJE – Gradišče – zemljišče 4.145,10 m 2 , (vinograd), primerno za postavitev nezahtevnega objekta , na obrobju naselja , na odlični lokaciji – mirna, sončna prisojna lega, ob gozdu , asfaltni dostop, voda in elektrika do parcele, primerno za ljubitelje narave in samooskrbe – počitniško....

 
 
 
  Zemljišče, REPČE, 15.000 €, 7600,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.10.2025.,

www.kumi.si

Pogoj nakupa: - nakup vseh parcel skupaj oz. eno parcelo v izmeri cca. 2.300m² se lahko proda/kupi posebaj - pri nakupu je potreben postopek s kmetijskimi zemljišči oz. gozdom na Upravni enoti, prodajna pogodba se sklepa v obliki notarskega zapisa, kupec ima strošek postopka v višini....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 23.120 €, 1445,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.02.2026.,

www.loka-nepremicnine.si

ŠKOFJA LOKA – Lipica, na sončni lokaciji, prodamo ravno, kmetijsko zemljišče, v naravi travnik, v izmeri 1.445 m². .

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 124.335 €, 24867,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodajalec pogojuje prodajo tako, da mu kupec povrne del stroškov, ki nastanejo pri prodaji. Ključne specifikacije Parcela: 24867 m 2 Šifra: K -21 Cena: 124.335 € Deli: Ruj&Meridoma team 031 449 833 .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 189.000 €, 403,00 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V objemu narave prodamo zazidljivo zemljišče za gradnjo eno ali dvostanovanjske hiše. V naravi je zemljišče travnik in se nahaja tik ob zelenih površinah - ob robu zazidljivosti. Poleg zazidljivega dela je možen nakup tudi dodatne parcele, ki je kmetijsko zemljišče, v izmeri 470 m2.....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 47.000 € na 42.000 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, VANEČA, 42.000 €, 1881,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.01.2026 - 47.000 €
14.05.2026 - 42.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.halodom.com

Na sončni in razgledni legi v naselju Vaneča prodamo v celoti gradbeno parcelo v izmeri 1.881 m², ki zaradi južne orientacije nudi obilico naravne svetlobe skozi ves dan, na višjem delu zemljišča pa se odpira čudovit razgled na okoliško pokrajino. .

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 144.000 €, 900,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.09.2025.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 900 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljiva parcela le 5 km iz Ivančne Gorice. V mirnem in zelenem okolju s čudovito naravo, prodamo. Cena: 160,00 EUR/m2 Primerna za gradnjo eno ali dvostanovanjske stavbe. Parcela se nahaja na mirni in sončni lokaciji. Od Ivančna Gorice....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 34.062 € na 29.196 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, GROSUPLJE, 29.196 €, 4866,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.03.2026 - 34.062 €
26.03.2026 - 29.196 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.kvadratnimeter.si

4.866 m², kmetijsko zemljišče, dve parceli v skupni izmeri 2.989 m² se držita skupaj, sta ravni, v naravi sta travnik, zraven teče potok, dostop iz makedamske ceste, tretja parcela se v izmeri 1826 m² se nahaja 200 metrov stran je ravna v naravi je tudi travnik, dostop traktorska....

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 669.900 € na 550.200 € z dne 28.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PRIMSKOVO, 550.200 €, 1572,00 m2 cca 350 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.12.2025 - 644.000 €
17.01.2026 - 669.900 €
28.02.2026 - 550.200 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.mp-projekt.si

Kranj Primskovo – poslovna cona, prodamo zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1.572m² . Primerno za poslovno rabo, investicijo. Ključne značilnosti Komunalno opremljeno zemljišče – vsa infrastruktura ob parceli Odlična prometna povezava – bližina regijskih cest, visoka prepoznavnost....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 7.300.000 €, 57546,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2023.,

www.indomio.si

57.546 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 7.300.000,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE ZA STANOVANJSKO ALI POSLOVNO GRADNJO, 57.546 m2 Na odlični lokaciji na področju Slovenske Bistrice, prodamo zazidljivo zemljišče za stanovanjsko ali poslovno gradnjo, veliko 57.546,00 m2. Pridobljena je....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 27.500 €, 1712,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se kmetijska parcela v izmeri 1.712 m², ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji. .

 
 
 
  Zemljišče, SEGOVCI, 35.000 €, 840,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.11.2025.,

www.indomio.si

840 m2, zazidljiva, Iščete sanjski dom? V Apačah, Pomurje, vas čaka zazidljivo zemljišče velikosti 840 m2, idealno za vaš projekt. Ponudba investicije obsega 840 m2 zazidljive površine za vaš popoln dom, bodisi moderen ali tradicionalen. Uživajte v podeželskem miru z mestnimi ugodnostmi.....

 
 
 
  Zemljišče, RAVNE PRI ZDOLAH, 69.900 €, 1407,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.12.2025.,

www.novdom.si

V kraju Ravne pri Zdolah na izjemni panoramski in osončeni lokaciji, ki je objeta v prijeten objem narave vendar še v urbani okolici je naprodaj ravninsko zemljišče v enem kosu. Zemljišče ponuja čudovit razgled na okoliško hribovje in na Krško polje vse do Gorjancev. Zemljišče je....

 
 
 
  Zemljišče, BANJŠICE, 7.500 €, 1262,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.06.2022.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Odlična parcela za vrtickarje oz. odih.. Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine d.o.o. Naslov: Tolminskih Puntarjev 12, 5000 Nova Gorica GSM: 041/806-440 Email: info@vilmar-nepremicnine.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Uspešno poslano .

 
 
 
  Zemljišče, KRŠKO, 150.000 €, 1500,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.novdom.si

V Krškem in v Brestanici ali njeni okolici kupimo gradbeno zemljišče velikosti od 1000 do 2000 m². Gotovinsko plačilo. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 43-84 (od skupaj 823)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

Pogosto uporabljeni iskalni nizi za iskanje nepremičnin

  • stanovanje ljubljana 140000 eur
  • stanovanja Ljubljana
  • nepremičnine piran
  • nepremičnine maribor
  • 2-sobno stanovanje v ljubljani
  • 3-sobno stanovanje ljubljana

Vsi mali oglasi za prodajo nepremičnin na slovenskem webu na enem mestu.

Sledite nam