• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija urejeno Zadnjih 7 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele slovenija urejeno Zadnjih 7 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija urejeno Zadnjih 7 dni

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija urejeno zadnjih 7 dni" je bilo najdenih 5 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 68 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 680 m2
    • do 860 m2
    • 860 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 860 m2
    • 1030 m2
  •  Po ceni
    • do 4800 eur
    • do 6100 eur (povprečna cena)
    • do 7300 eur
    • do 61 eur/m2 (povprečna cena)
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • gradbeno dovoljenje
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, DESTRNIK, 28.000 €, 501,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

501 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 28.000,00 EUR PRODAMO kmetijsko zemljišče: lokacija Destrnik (k. o. 363) Mikrolokacija: ob objektu na naslovu Destrnik 23a Google Maps: https://maps.app.goo.gl/7QEDfFrhjQx9AHZk8 Namembnost: kmetijsko zemljišče Skupna velikost zemljišča:....

 
 
 
  Zemljišče, BRUNŠVIK, 72.000 €, 1085,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

1.085 m2, zazidljiva, gradbeno dovoljenje, plačan komunalni prispevek, izdelan PZI projekt, prodamo. Cena: 72.000,00 EUR PRODAMO ravno parcelo z GRADBENIM DOVOLJENJEM in PZI projektom, na sončni legi Odlična priložnost za nakup popolnoma ravne parcele z že izdelanim projektom za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, PREŠNICA, 119.000 €, 1200,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

1.200 m2, zazidljiva, V Prešnici prodamo zazidljivo parcelo (skupaj 1.200 m2) na mirni in sončni lokaciji. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR V Prešnici prodamo zazidljivo zemljišče v skupni velikosti 1.200 m², ki se nahaja na mirni, sončni lokaciji na robu vasi,....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele slovenija urejeno zadnjih 7 dni'
32.000 €
  Zemljišče, BREZJE, 1.392.300 €, 13923,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

13.923 m2, zazidljiva, Na prodaj je stavbno zemljišče v Brezju/Maribor skupne izmere 13.923 m2, umeščeno v območje z veljavnim OPPN za stanovanjsko gradnjo, ki omogoča urejen razvoj stanovanjskega naselja nižje gostote (P+M), prodamo. Cena: 100,00 EUR/m2 NAMEMBNOST IN MOŽNOSTI GRADNJE....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Dravlje, 9.900 €, 300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

300 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 300 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-5 (od skupaj 5)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!