• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija vsaj 1960 m2 - GoHome vsi mali oglasi
  • zemljišča parcele slovenija vsaj 1960 m2 - GoHome vsi mali oglasi
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija vsaj 1960 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija vsaj 1960 m2" je bilo najdenih 901 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 57 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1860 m2 (malo manjši)
    • 2060 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 1800 eur
    • do 2200 eur (povprečna cena)
    • do 2700 eur
    • do 22 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, DOB, 834.300 €, 8343,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2024.,

www.indomio.si

8.343 m2, za investicijo, Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v naselju Dob, v občini Domžale. Za nepremičnino je bila v letu 2023 oddana pobuda za spremembo namenske rabe iz kmetijskega v stavbno zemljišče, in sicer na podlagi izdelane idejne zasnove za gradnjo desetih....

 
 
 
  Zemljišče, CERKVENJAK, 450.000 €, 12695,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

12.695 m2, za investicijo, Na prodaj je čudovita posest v skupni izmeri 12.695 m2, ki ponuja izjemen potencial tako za bivanje kot za poslovno dejavnost. Na zemljišču se nahajajo prostorna stanovanjska hiša, urejen gostinski obrat, ločena pokrita terasa, garaža, velik rastlinjak,....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 550.000 €, 13000,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.indomio.si

13.000 m2, za investicijo, gozd, prodamo. Cena: 550.000,00 EUR Posestvo nudi potencial za manjše turistično naselje/glamping – ekskluzivno bivanje v naravi. Posestvo je veliko 1,3 ha, nahaja se v neposredni bližini urejenega igrišča za nogomet. Od bližnjih hiš je oddaljeno 300 m.....

 
 
 
  Zemljišče, LJUTOMER, 300.000 €, 20000,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Gradbeno zemljišče primerno za kmetijsko trgovino, za odkup poljščin, izgradnjo sušilnice, bioplinarne. V okolici se nahajajo kmetijska zemljišča. Neposredno ob parceli je asfaltirana cesta. .

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 170.000 €, 13866,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2026.,

www.indomio.si

13.866 m2, kmetija, stavbno zemljišče, edinstvena posest z hišo in zemljiščem za konje, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Kamnagora, zemljišče z posestjo in hišo, edinstvena priložnost za nakup podeželskega dragulja. Na izjemni lokaciji v neokrnjeni naravi, na naslovu Kamnogora 22, je....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 63.271 €, 63271,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

63.271 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 V k.o. Bukovje se prodajata dva gozda, oba v deležu 1/12,(boste solastnik) Parcelne št. so: 700/425 in 695/4. Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davka na promet nepremičnin! .

 
 
 
  Zemljišče, BLED, 273.126 €, 26012,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

26.012 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 273.126,00 EUR Ekskluzivna prodaja zemljišča ob reki Savi Dolinki v neposredni bližini Bleda Na izjemni lokaciji v Občini Žirovnica, ob reki Savi Dolinki, prodamo zemljišče v skupni izmeri 26.012 m². Posest je delno kmetijska in delno....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 25.000 €, 6229,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.07.2025.,

www.indomio.si

6.229 m2, kmetijsko zemljišče, V kraju Tinsko vam nudimo v prodaj zidanico z zemljiščem. Zidanica ni priklopljena na elektriko niti na vodo, vse pa imate v neposredni bližini. Voda je celo na parceli in enako elektrika, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR V kraju Tinsko vam nudimo v prodaj....

 
 
 
  Zemljišče, CERKVENJAK, 450.000 €, 37445,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

37.445 m2, zazidljiva, Na prodaj je 37.445 m2 velika posest v Cerkvenjaku z 14.285 m2 zemljišča namenjenega turizmu in tremi objekti, vključno s stanovanjsko hišo (144 m2) in hlevom. Posest predstavlja izjemno investicijsko priložnost za razvoj turizma. Zaradi lokacije, velikosti....

 
 
 
  Zemljišče, DESTRNIK, 54.000 €, 9517,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-464 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj pretežno kmetijsko zemljišče, delno zazidljivo zemljišče. Nahaja se na dobri, dostopni lokaciji v Janežovskem vrhu. Južna lega in čudovit razgled. Možen nakup ločeno, samo travnik (8.413m2, kmetijsko zemljišče, travnik,....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 12.000 €, 9366,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

9.366 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, prodamo. Cena: 12.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji mešanega gozda (smreka, geber, kostanj) na območju katastrske občine Cerovec. Kupec plača polovico stroškov, ki nastanejo pri prodaji gozda. .

 
 
 
  Zemljišče, ROGAŠKA SLATINA, 150.000 €, 13263,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.07.2025.,

www.indomio.si

13.263 m2, zazidljiva, gozd, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Zazidljivo zemljišče se nahaja na hribčku v bližini centru mesta Rogaška Slatina na sončni in mirni lokaciji s prekrasnim pogledom na naravo in okolico. Skupna izmera zemljišča je 13.263 m2 Za izgradnjo enostanovanjske hiše....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Trnovo, 7.068.800 €, 17672,00 m2 cca 400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

17.672 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 400,00 EUR/m2 Ljubljana, Trnovo, prodamo nezazidano stavbno zemljišče v skupni izmeri 17.672 m2, ki je predvideno za izgradnjo stanovanjsko poslovnih objektov. Cena: 400,00 EUR/m2 Lokacija celotnega območja je v Trnovem, enem najlepših predelov....

 
 
 
  Zemljišče, KRKAVČE, 32.735 €, 6547,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

6.547 m2, kmetijsko zemljišče, Na zanimivi lokaciji se prodaja kmetijsko zemljišče, z urejenim dostopom. UGODNO, prodamo. Cena: 32.735,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, GRINTOVEC, 80.000 €, 8165,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-87 Ogled oglasa na strani ponudnika Na južnem delu hriba Grintovec so naprodaj gozdna zemljišča v velikosti 8.165 m2. Nahajajo se v bližini republiške ceste Koper - Dragonja in imajo urejen dostop iz ceste Bandel - Šmarje. Dve parceli so primerne velikosti za....

 
 
 
  Zemljišče, LEPENA, 180.090 €, 6210,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2025.,

www.indomio.si

6.210 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 29,00 EUR/m2 Naprodaj je čudovita parcela, ki se nahaja v Lepeni – v slikoviti dolini v objemu Julijskih Alp. Gre za kmetijsko zemljišče na ravni površini. Do parcele se dostopa po cesti. Nahaja se v občini Bovec. Pogoj prodaje: Kupec....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 1.546.745 €, 18197,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.08.2025.,

www.indomio.si

18.197 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, investicijska priložnost - naprodaj večje zemljišče v sežani, prodamo. Cena: 85,00 EUR/m2 Na odlični lokaciji v Sežani, tik ob objektih Komunale Sežana, prodamo prostorno in večinoma ravno zemljišče skupne velikosti 18.197 m². Del zemljišča....

 
 
 
  Zemljišče, DOLENJE LAKNICE, 27.000 €, 22185,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.indomio.si

22.185 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Gozdno zemljišče v gozdu med naselji Dolenje Laknice in Čužnja vas. Parcela je približno 750 metrov dolga in 30 metrov široka, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJERNEJ, 550.000 €, 10000,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

10.000 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 55,00 EUR/m2 ŠENTJERNEJ, Levičnikova cesta, prodamo zazidljivo zemljišče, v skupni izmeri cca. 10.000,00 m2. Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno kot površine drugih območij (namenjene za: večje nakupovalne centre, sejmišča, zabaviščne parke,....

 
 
 
  Zemljišče, DOBJE PRI PLANINI, 61.058 €, 40705,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-393 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Presečno v občini Dobje posredujemo pri prodaji nezazidljivega kmetijskega zemljišča, na katerem je pretežno gozd. Sestavljen pa je iz mešanega drevja. - Skupaj devet med seboj povezahih parcel, od tega je ena v drugi....

 
 
 
  Zemljišče, CANKOVA, 59.999 €, 7323,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

7.323 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, po večini stavbno, manjši del kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 59.999,00 EUR V Kraščih, razpršenem naselju v občini Cankova, prodamo večje zemljišče, skupne površine 7.323 m2, ki je po namenski rabi po večini stavbno, nekaj....

 
 
 
  Zemljišče, PESNIŠKI DVOR, 1.350.000 €, 22291,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

22.291 m2, za investicijo, odlična investicijska priložnost, možnost izgradnje večjega objekta, sončna elektrarna, prodamo. Cena: 1.350.000,00 EUR PESNIŠKI DVOR, PESNICA: Na prodaj je skoraj v celoti zazidljivo zemljišče, ki se nahaja le nekaj minut vožnje od avtoceste. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, KOMEN, 49.000 €, 35873,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-143 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 28 parcel v skupni površini 35.873,00m2, ki se nahajajo v vasi Tomačevica v občini Komen na Krasu. V naravi predtsavljajo kmetijska in gozdna zemljišča. Predmet prodaje so se vsa zemljišča skupaj. Številke....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 790.000 €, 8972,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2025.,

www.indomio.si

8.972 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 8.972 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, sežana - lokev: 7 zazidljivih parcel za dvostanovanjske hiše (p4-p14) v novi soseski - sprejet oppn, cena: cca. 90 EUR na m2, prodamo. Cena: 790.000,00 EUR, prodamo. Cena: 790.000,00 EUR SEŽANA – LOKEV:....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 1.570.800 €, 12578,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.11.2023.,

www.indomio.si

12.578 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 1.570.800,00 EUR VEČJI POSLOVNI KOMPLEKS 1.565 m2 ZA PROIZVODNJO, SKLADIŠČENJE IN DRUGE OBRTNE DEJAVNOSTI, velikost zemljišča 12.578 m2 Na odlični lokaciji na področju Slovenske Bistrice, prodamo proizvodno-skladiščne objekte v skupni velikosti....

 
 
 
  Zemljišče, POLŠNIK, 179.000 €, 34424,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2026.,

www.indomio.si

34.424 m2, kmetija, stavbno zemljišče, Prodamo posest, kmetija, Polšnik, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR Na izjemno mirni in sončni lokaciji v naselju POLŠNIK posredujemo pri prodaji skrbno vzdrževane kmetije, ki vključuje štiri stavbe: stanovanjsko hišo, pomožni objekt, kozolec in....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 72.000 €, 6000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

40-letna poraščena rjavolaska, lepa in urejena, oprsja 4, išče avanturista za diskretno druženje v Ljubljani. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 1.956.981 €, 14079,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2024.,

www.indomio.si

14.079 m2, za investicijo, po novem občinsko prostorskem načrtu, ki še ni sprejet predvidena v večjem delu gradnja obrtno-gospodarske dejavnosti ter manjšem delu stanovanjska gradnja, dostop iz dveh dovozov, že nasuto zemljišče in industrijska elektrika ter voda na parceli, blizu....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 7.360 €, 6134,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

6.134 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,20 EUR/m2 Blizu vasi Koritno v občini Brežice prodamo kmetijsko zemljišče. Kmetijsko zemljišče predstavljata 2 parceli, ki se NE držita skupaj. PARCELA 1: 1.235 m2 je 84 % najboljša kmetijska zemljišča in 16 % gozdna zemljišča. PARCELA....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 50.000 €, 13948,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.indomio.si

13.948 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Lepa, sončna parcela locirna na robu naselja Pod ridami v vasi Planina. Zazidljivi del parcele v velikosti 697 m2 je pod OPPN-jem. Ostali del zemljišča je 65 % kmetijskega in 30 % gozdnega. Zazidljivi del parcele bo predvidoma primerne....

 
 
 
  Zemljišče, GAŽON, 30.590 €, 6118,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

6.118 m2, kmetijsko zemljišče, kmetijsko zemljišče v zaraščanju na vrhu stare šmarske ceste, prodamo. Cena: cca 5,00 EUR/m2 Parcela spada v II. območje kmetijskih zemljišč. Nahaja se v neposredni bližini stare šmarske ceste. Parcela je ža dalj časa neobdelana in posledično rahlo zaraščena.....

 
 
 
  Zemljišče, MURSKA SOBOTA, 840.000 €, 11904,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.02.2026.,

www.indomio.si

11.904 m2, zazidljiva, V gospodarski coni v bližini trgovskega centra BTC v Murski Soboti prodamo zazidljivo stavbno zemljišče namenjeno za gradnjo proizvodnih -gospodarskih dejavnosti, prodamo. Cena: 840.000,00 EUR Namenska raba prostora: gospodarske cone, ki so namenjene obrtnim,....

 
 
 
  Zemljišče, BERTOKI, 310.000 €, 12500,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

15.000 m2, kmetijsko zemljišče, 1,5 ha najboljših kmetijskih zemljišč, prodamo. Cena: cca 20,00 EUR/m2 V neposredni bližini Kopra v Bertokih, se prodaja veliko ravninsko kmetisko zemljišče, primerno za pridelavo zelenjave, vinogradništvo,sadjarstvo, Zemljišče je v enem kosu in....

 
 
 
  Zemljišče, CERKLJE NA GORENJSKEM, 2.051.790 €, 31566,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

31.566 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65,00 EUR/m2 Zazidljivo območje na Krvavcu - izjemna priložnost za izgradnjo projekta novega turističnega naselja. V neposredni bližini RTC Krvavec, po oceni World Ski Awards najboljšega smučišča v Sloveniji, je naprodaj večje zazidljivo območje....

 
 
 
  Zemljišče, DESTRNIK, 29.000 €, 8413,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-381 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj kmetijsko zemljišče, ki v naravi predstavlja travnik na dobri lokaciji v Janežovskem vrhu. Obsega 8.413 m2, zemljišča, bonitetni razred 53. Parcela je urejena ter vpisana v zemljiško knjigo. Brez bremen. Cena 3,5....

 
 
 
  Zemljišče, RADIZEL, 792.275 €, 18425,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

18.425 m2, zazidljiva, RADIZEL, ekskluzivno vam predstavljam investicijsko gradbeno zemljišče, v izmeri cca 18.425 m2, s trafo postajo, vodovodnim priključkom na parceli, kanalizacijo v ulici, dovozom in OPPN-jem v pridobivanju. Sončna lega, v neposredni bližini infrastrukure. Primerna....

 
 
 
  Zemljišče, PONGRAC, 178.000 €, 8854,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.11.2025.,

www.indomio.si

8.854 m2, kmetija, stavbno zemljišče, V naselju Pongrac, stran od vrveža, prodamo posest s hišo in gospodarskim poslopjem, prodamo. Cena: 178.000,00 EUR Stran od vrveža, v objemu narave, zelenja in tišine, prodamo posest na kateri stoji obnovljena starejša hiša in gospodarsko poslopje.....

 
 
 
  Zemljišče, HRVATINI, 340.000 €, 6389,00 m2 cca 50 €/m2