• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija vsaj 1970 m2 najdražje - GoHome iskalnik za nepremičnine GoHome
  • zemljišča parcele slovenija vsaj 1970 m2 najdražje - GoHome iskalnik za nepremičnine GoHome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija vsaj 1970 m2 najdražje

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija vsaj 1970 m2 najdražje" je bilo najdenih 891 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 57 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1870 m2 (malo manjši)
    • 2070 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 1700 eur
    • do 2200 eur (povprečna cena)
    • do 2600 eur
    • do 22 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 60.000 €, 3028,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2024.,

www.indomio.si

Delno zazidljivo zemljišče, Pomurska – Sebeborci, skupna površina zemljišča 3028 m2 (zazidljivi del 2241 m2). Cena: 60.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE ZUNANJOSTI OBJEKTA. V Sebeborcih, na izjemni in mirni lokaciji, prodamo urejeno zemljišče v skupni....

 
 
 
  Zemljišče, KRKAVČE, 60.000 €, 3059,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

3.059 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče s pogledom na dolino Dragonje, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR V zaselku Mačkujek se prodaja zemljišče k.o. Krkavče številka 2000 v velikosti 3.059m2. Zemljišče sestavlja ena od teras na pobočju hriba, ki je orientirano na jug.....

 
 
 
  Zemljišče, POMJAN, 60.000 €, 3686,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2024.,

www.indomio.si

3.686 m2, kmetijsko zemljišče, Parcela v bližini ceste za Šmarje, prodamo. Cena: cca 60.000,00 EUR Ravna parcela se nahaja v II. območju kmetijskih zemljišč z urejeno dostopno potjo. Pogoj prodajalca za prodajo nepremičnine je, da kupec prevzame in plača del stroškov v zvezi s prodajo....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA HAJDINA, 60.000 €, 3745,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.10.2024.,

www.indomio.si

3.745 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, delno stavbno, delno kmetijsko, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Na Zgornji Hajdini v strnjenem naselju ob ulični cesti prodamo ravno, sončno, delno stavbno (cca 1.477 m2), delno kmetijsko zemljišče (njiva 2.268 m2). Vsa infrastruktura je v neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, HRASTJE, 60.000 €, 3814,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

3.814 m2, kmetijsko zemljišče, HRASTJE - 2 km od Pohorske vzpenjače, naprodaj štiri parcele za postavitev vikenda. Kmetijska zemljišča so na čudoviti sončni legi, z naklonom, z asfaltnim dovozom. Možnost nakupa samostojno ali v celoti. Cena: 15.000 EUR/parcela, prodamo. Cena: 60.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, PODBORŠT, 60.000 €, 4285,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.11.2025.,

www.indomio.si

4.285 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR P R O D A J A – ZAZIDLJIVA / KMETIJSKA PARCELA – PODBORŠT PRI ŠENTJANŽU (4.285 m²) Na voljo je izjemna priložnost za nakup prostorne parcele v mirnem podeželskem okolju, v vasi Podboršt pri Šentjanžu. Lokacija je odlična za vse, ki....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 60.000 €, 24329,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

24.966 m2, posest, prodamo. Cena: cca 60.000,00 EUR OBORA ZA DIVJE ŽIVALI V predelu Ljutomersko ormoških goric, v prelepem naravnem okolju, se nahaja, ujeta med gozdovi, travniki in vinogradi, obora za rejo divjih živali. Obora obsega skupno 24.329 m2 površine, od tega je cca. 3560....

 
 
 
  Zemljišče, CANKOVA, 59.999 €, 7323,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

7.323 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, po večini stavbno, manjši del kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 59.999,00 EUR V Kraščih, razpršenem naselju v občini Cankova, prodamo večje zemljišče, skupne površine 7.323 m2, ki je po namenski rabi po večini stavbno, nekaj....

 
 
 
  Zemljišče, MALEČNIK, 59.500 €, 25086,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

25.086 m2, kmetijsko zemljišče, terasasto zemljišče, vinograd, prodamo. Cena: 59.500,00 EUR Na območju Malečnika, v Hrenci prodajamo VEČJI VINOGRAD, stoopničasto zemljišče v izmeri 25.086 m2, orinetirano proti jugu, s pogledom na Maribor. Vinograd sicer trenutno ni obdelovan oz.negovan,....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 59.355 €, 3957,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2025.,

www.indomio.si

3.957 m2, kmetijsko zemljišče, potok - (vanganel) koper, cca. 7 km do kopra prodamo kmetijska zemljišča z dostopom z asfaltirane ceste v skupni izmeri 3957 m2, prodamo. Cena: 15,00 EUR/m2 POTOK – (VANGANEL) KOPER, cca. 7 km do Kopra prodamo kmetijska zemljišča z dostopom z asfaltirane....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 59.000 €, 3250,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2025.,

www.indomio.si

3.250 m2, zazidljiva, *Zemljišče na odlični lokaciji, *delno stavbno (1/2), delno kmetijsko (1/2), *komunalno urejen, *dobra investicijska priložnost za razvoj zemljišča, prodamo. Cena: 59.000,00 EUR Zemljišče za investicijo, 3.250 m2, Šmarje pri Jelšah - Šerovo Na lepi lokaciji v....

 
 
 
  Zemljišče, TINJAN, 58.480 €, 2924,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2024.,

www.indomio.si

2.924 m2, kmetijsko zemljišče, Prodajajo se kmetijska zemljišča v skupni velikosti 2924 s pogledom na morje, prodamo. Cena: 25,00 EUR/m2 Na pobočju tinjanskega hriva se prodajajo 3 kmetijska zemljišča. Eno zemljišče se nahaja v bližini vasi Slatine. Dostopno je po poljski poti in....

 
 
 
  Zemljišče, OPLOTNICA, 58.000 €, 6466,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281036-23 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v skupni izmeri 6.466 m2, ki v naravi predstavlja travnik. Zemljišče se nahaja ob lokalni asfaltirani cesti. Celotno zemljišče je izjemno lepo umeščeno in vzdrževano ter se od spodnjega....

 
 
 
  Zemljišče, STARI TRG PRI LOŽU, 57.500 €, 2300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2020.,

www.kumi.si

Prijeten kraj -turistično razvito okolica ponuja veliko različnih aktivnosti tako kulturnih kot turističnih. Infrastruktura je v kraju Stari trg pri Ložu, ki je odmaknjen cca.1,2km v katerem je šola, ZD, trgovine, banka, Možnost nakupa še dodatnega zemljišča v izmeri 2.700m². Skupno....

 
 
 
  Zemljišče, RIMSKE TOPLICE, 56.000 €, 27245,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.10.2025.,

www.indomio.si

27.245 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 56.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 712,51 m2. Ostali del parcele predstavlja kmetijske in gozdne površine v velikosti 27245 m2. Na parceli je stala starejša hiša s hišno številko, ki....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 69.800 € na 55.840 € z dne 12.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, LIPOVCI, 55.840 €, 2792,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.07.2025 - 69.800 €
12.03.2026 - 55.840 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.07.2025.,

www.indomio.si

2.792 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 55.840,00 EUR Na sončni odprti lokaciji ob stranski lokalni cesti v Lipovcih (občina Beltinci) prodamo povsem ravno stavbno zemljišče, skupne površine 2.792 m2, po namembnosti za stanovanjsko naselje, sprejet OPPN, in sicer cona....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 55.470 €, 3698,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela je zazidljiva. .

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 55.000 €, 24434,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.06.2025.,

www.indomio.si

24.434 m2, zazidljiva, Večje kmetijsko zemljišče z gozdom in delom stavbnega zemljišča prodamo popolnoma na samem in kot celoto v kraju Kog v severovzhodni vinogradniški regiji Jeruzalemsko-ormoške gorice. Več kot 2 hektarja zemlje z urejenim dostopom, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR....

 
 
 
  Zemljišče, SENČAK PRI JURŠINCIH, 54.900 €, 17070,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

17.070 m2, kmetijsko zemljišče, Na sončni legi v osrčju Slovenskih goric, v naselju Senčak pri Juršincih, se prodaja izjemno lepo urejen in popolnoma ograjen bio-eko sadovnjak skupne površine po podatkih GURS-a 17070 m2. Celotno posestvo je zasnovano z mislijo na kakovostno pridelavo....

 
 
 
  Zemljišče, MURSKA SOBOTA, 54.400 €, 2720,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

a isto .

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 54.250 €, 3875,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-454 Ogled oglasa na strani ponudnika V Hajndlu, strnjenem manjšem zaselku Velike Nedelje v občini Ormož, na koncu vaške ulice na delno sončni legi ob gozdu prodamo 3 parcele s površinami: 1.308 m2, 1.123 m2 in 1.239 m2, vse tri v celoti stavbna zemljišča. Dostop....

 
 
 
  Zemljišče, DESTRNIK, 54.000 €, 9517,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-464 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj pretežno kmetijsko zemljišče, delno zazidljivo zemljišče. Nahaja se na dobri, dostopni lokaciji v Janežovskem vrhu. Južna lega in čudovit razgled. Možen nakup ločeno, samo travnik (8.413m2, kmetijsko zemljišče, travnik,....

 
 
 
  Zemljišče, DOLENJI LESKOVEC, 54.000 €, 16267,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

16.267 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 54.000,00 EUR DOLENJI LESKOVEC, 1.700 m2 zazidljiva, za stanovanjsko gradnjo, ostalo 14.567 m2 kmetijsko zemljišče. Na lepi mirni lokaciji prodamo gradbeno parcelo cca 1.700 m2, s kmetijskim zemljiščem 14.567m2, skupne površine....

 
 
 
  Zemljišče, RAKITOVEC, 53.939 €, 53939,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

53.939 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče, 53.939 m2, prodamo, prodamo. Cena: cca 1,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji treh kmetijskih zemljišč,skupne velikosti 53.939 m2, ki v naravi predstavljajo travnike. Zemljišča se nahajajo v bližini naselja Rakitovec, v smeri HR meje....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 53.500 €, 7566,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2024.,

www.tikida.si

Nedaleč stran od Moravskih Toplic in Murske Sobote, v kraju Suhi vrh, prodamo veliko zemljišče. Zemljišče je veliko skupaj 7.566 m2, od tega je kmetijskega 5.824 m2, stavbnega pa 1.742 m2. Zemljišče leži ob asfaltirani cesti. Na parceli je vodni priključek(plačan) ter mimo gre elektrika.....

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 53.200 €, 16643,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

16.643 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče na dostopni in sončni legi, prodamo. Cena: 53.200,00 EUR V Počehovi je naprodaj kmetijsko zemljišče, površine 16.643 m2. Zemljišče se nahaja na sončni legi, dostop je urejen z lokalne ceste, na zgornji strani pa je s kmetijskimi....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 53.000 €, 1853,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.06.2024.,

www.indomio.si

1.853 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR Parcela za gradnjo stanovanjske hiše. Približno 530 m2 je stavbnega zemljišča, ostalo je kmetijsko. del parcele, ki je kmetijski je del travnik in del sadovnjak. Na parceli stoji starejši kmetijski objekt. Infrastruktura:....

 
 
 
  Zemljišče, BONINI, 53.000 €, 7668,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

7.668 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR Ob primestnem naselju Bonini, v dolini, prodamo kmetijsko zemljišče na sončni legi. Na mirni lokaciji v naravnem podeželskem okolju prodamo kmetijsko zemljišče, primerno za zasaditev oljčnika, sadovnjaka ali druge vrste pridelave....

 
 
 
  Zemljišče, PODBORŠT, 52.000 €, 2000,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

2.000 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 52.000,00 EUR SEVNICA, Podboršt pri Šentjanžu, posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v izmeri cca 2.000,00 m2. Zemljišče je ravno, po namenski rabi gre za območje stanovanj. Dostopen je po javni poljski cesti v lasti občine. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 52.000 €, 3991,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2025.,

www.indomio.si

3.991 m2, kmetijsko zemljišče, 42 oljčnih dreves starih 15 let, dostopno po urejeni betonski cesti, prodamo. Cena: 52.000,00 EUR V neposredni bližini vasi Šmarje je naprodaj lepo urejen oljčnik, ki se razprostira na 3.991 m² zemljišča. Posest leži na jugovzhodni strani in je zadnja....

 
 
 
  Zemljišče, MALA NEDELJA, 52.000 €, 4445,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-476 Ogled oglasa na strani ponudnika V Mali Nedelji, po sončnih gričih razpršenem naselju občine Ljutomer, na točki z izjemnim razgledom po dolini, prodamo večje, popolnoma stavbno zemljišče, večina pod naklonom, skupne površine 4.445 m2. Osnovni infrastrukturni....

 
 
 
  Zemljišče, JESENICE, 51.586 €, 25793,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2021.,

www.kumi.si

Gozd v izmeri 25.793 m² parc.št. 1196/4 k.o. 2167 Rateče. Kontakt Prodajalec: KU-MI nepremičnine d.o.o. Naslov: Tbilisijska 57, 1000 Ljubljana Telefon: 01/256-62-00 GSM: 041/257-623 GSM: 031/372-511 Email: info@kumi.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Uspešno poslano .

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 51.200 €, 2048,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2025.,

www.indomio.si

2.048 m2, kmetijsko zemljišče, IZOLA - KORTE; na mirni in sončni lokaciji, J lega, prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 2048 m2, prodamo. Cena: 25,00 EUR/m2 IZOLA – KORTE; na mirni in sončni lokaciji, J lega, prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 2048m2, z dostopom po asfaltu. Na parceli....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 50.500 €, 2517,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111024-60 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo vam priložnost za nakup kmetijskega zemljišča v okolju Boršta. Zemljišče ima velikost 2.517 kvadratnih metrov. Lastnosti zemljišča: Po osnovna namenski rabi, spada zemljišče v : I. in II. območje kmetijskih zemljišč....

 
 
 
  Zemljišče, MURSKA SOBOTA, 50.220 €, 2790,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

a .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šentvid, 50.000 €, 2006,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2025.,

www.indomio.si

2.006 m2, kmetijsko zemljišče, ljubljana, k.o. vižmarje, kmetijsko zemljišče v neposredni bližini ministrstva za obrambo, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR V Ljubljani, k.o. Vižmarje, je naprodaj ravno, kmetijsko zemljišče in sicer tri parcelne številke v skupni velikosti 2.006 m2. Lokacija....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 50.000 €, 2521,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

BREŽICE, na izjemni lokaciji v mirnem naselju enodružinskih hiš Velike Malence prodamo zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 2.521,00 m2, ki ponuja popolno kombinacijo narave, zasebnosti in možnosti za gradnjo vašega sanjskega doma. Po namenski rabi je 855,13 m2 stanovansjkih površin....