• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija vsaj 1980 m2 najdražje - GoHome preiščite nepremičnine
  • zemljišča parcele slovenija vsaj 1980 m2 najdražje - GoHome preiščite nepremičnine
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija vsaj 1980 m2 najdražje

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija vsaj 1980 m2 najdražje" je bilo najdenih 888 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 57 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1880 m2 (malo manjši)
    • 2080 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 1700 eur
    • do 2200 eur (povprečna cena)
    • do 2600 eur
    • do 22 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, KOSTANJEVICA NA KRKI, 42.225 €, 8445,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.indomio.si

8.445 m2, kmetijsko zemljišče, Na lepi in lahko dostopni lokaciji v Kostanjevici na Krki, prodamo večje kmetijsko zemljišče, katerega del sega tudi v območje individualne stanovanjske pozidave. Zemljišče ima dostop iz javne ceste. Urejeno lastništvo, bremen prosto. Pogoj prodaje:....

 
 
 
  Zemljišče, GRABROVEC, 42.000 €, 1809,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

1.809 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Parcela za gradnjo stanovanjeske hiše. Za gradnjo je pridobljeno pravnomočno gradbeno dovoljenje, ki velja še 3 leta. Plačan je komunalni prispevek. Pri UE Metlika je bila opravljena prijava pričetka gradnje. Narejena....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 42.000 €, 20831,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

20.831 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Travnik in gozd na razgledni legi pri Kamnici, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Dober kilometer iz centra Kamnice prodamo kmetijsko zemljišče. Zemljišče v naravi predstavlja pretežno gozd in delno travnik. Do parcel vodi javna vzdrževana makadamska....

 
 
 
  Zemljišče, DRAGONJA, 41.900 €, 2120,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.01.2026.,

www.indomio.si

2.120 m2, kmetija, prodamo. Cena: 41.900,00 EUR V prijetnem in mirnem naselju Dragonja, v občini Piran (k.o. Sečovlje), prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 2.120 m². Parcela je v celoti ravna in v naravi predstavlja urejen travnik, kar omogoča enostavno obdelavo in raznovrstno kmetijsko....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 41.500 €, 2075,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-9 Ogled oglasa na strani ponudnika Kmetijsko zemljišče, deloma oljčnik, deloma gozd. Parcela je na lepi poziciji ob potočku. Vredno ogleda in nakupa! Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, MAJŠPERK, 41.000 €, 13062,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-152 Ogled oglasa na strani ponudnika V zaselku Preša, je na prodaj večje zemljišče, na delu katerega je možno graditi. Zemljišče skupne velikosti 13.062 m2 je v večji meri gozd (1 ha), preostanek sta travnika ter ob asfaltirani cesti je zazidljivo zemljišče. Zemljišče....

 
 
 
 
-25%

Spremembe cen iz 53.744 € na 40.308 € z dne 12.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, OPLOTNICA, 40.308 €, 6718,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.06.2024 - 58.194 €
13.12.2025 - 53.744 €
12.02.2026 - 40.308 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

6.718 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče na odlični legi in lokaciji - Gorica pri Oplotnici, prodamo. Cena: 6,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v skupni izmeri 6.718 m2, ki v naravi predstavlja travnik. Zemljišče se nahaja ob lokalni asfaltirani cesti.....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 40.000 €, 4366,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.07.2025.,

www.indomio.si

4.366 m2, kmetijsko zemljišče, Parcela za kmetijske namene na elitni lokaciji v Kromberku, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR Na razpolago parcela v izmeri 4366 m2, s pogledom na Kromberški grad in bližnjo okolico. Parcela je po namenski rabi opredeljena kot kmetijso zemljišče.Na parceli....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 40.000 €, 40091,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2023.,

www.indomio.si

40.091 m2, kmetijsko zemljišče, v naravi je gozd, travnik in njiva, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, LOKA PRI ŽUSMU, 40.000 €, 19889,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.06.2025.,

www.indomio.si

19.889 m2, nezazidljiva, gozd, Kmetijsko in gozdno zemljišče Loka pri Žusmu, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji kmetijskega in gozdnega zemljišča v skupni izmeri 19889 m2. Za več informacij me kontaktirajte. .

 
 
 
  Zemljišče, CIRKULANE, 40.000 €, 7719,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

7.719 m2, za investicijo, Na izpostavljeni slemenski lokaciji v Paradižu (Cirkulane) je na voljo zemljišče v skupni izmeri 7.719 m2, ki predstavlja zanimivo priložnost za kupca, ki zna prepoznati potencial lokacije in razume dolgoročni razvoj prostora, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR....

 
 
 
  Zemljišče, RAZKRIŽJE, 39.998 €, 6874,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.06.2025.,

www.indomio.si

6.874 m2, zazidljiva, Deloma gradbena in deloma kmetijska zemljišča prodamo na Gibini. Možnost nakupa posamezne parcelne številke. Zdaj je čas, prodamo. Cena: 39.998,00 EUR Tip nepremičnine: Zazidljiva in kmetijska zemljišča Opis: Ta izjemna nepremičninska priložnost predstavlja zazidljive....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 39.900 €, 39085,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2025.,

www.indomio.si

39.085 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 39.900,00 EUR Prodamo lepo urejen gozd na JV legi v Podkumu. Sestoj gozda je pretežno listavci, po pridobljenih informacijah pregledovalnik ZGS bukev, hrast. Lastništvo je urejeno, brez bremen. Povezava do javne poti za enostavno spravilo....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 39.510 €, 3951,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2025.,

www.indomio.si

3.951 m2, kmetijsko zemljišče, V Slovenskih Konjicah imamo na prodaj kmetijsko zemljišče.v naravi je travnik. Lega je ob Dravinji, Pokličite me za informacije, prodamo. Cena: 10,00 EUR/m2 .

 
 
 
  Zemljišče, MURSKA SOBOTA, 39.500 €, 22696,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stoletna trta išče novega gospodarja. Na koncu naselja in z odprtim pogledom na travnike je domačija iz l. 1800. Cimprača s pripadajočimi gospodarskimi poslopji. Njive in travniki so v neposredni bližini. .

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 39.244 €, 32704,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.03.2024.,

www.indomio.si

32.704 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,20 EUR/m2 V Studenem prodamo kmetijska in gozdna zemljišča v skupni izmeri 32.704 m2. Od tega je 7.447 m2 kmetijskih zemljišč, 25.067,00 m2 pa gozda. Cena za kmetijska zemljišča znaša 1,20 €/m2, za gozdna pa 1,00 €/m2. K.O. 2473 STUDENO.....

 
 
 
  Zemljišče, SEVNICA, 39.000 €, 4527,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.kumi.si

Uspešno poslano .

 
 
 
  Zemljišče, MAJŠPERK, 39.000 €, 13062,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

13.062 m2, kmetija, Večje zemljišče, delno gradbeno, v mirnem okolju, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR V zaselku Preša, je na prodaj večje zemljišče, na delu katerega je možno graditi. Zemljišče skupne velikosti 13.062 m2 je v večji meri gozd (1 ha), preostanek sta travnika ter ob asfaltirani....

 
 
 
  Zemljišče, GAŽON, 39.000 €, 6134,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2025.,

www.indomio.si

6.134 m2, kmetijsko zemljišče, V GAŽONU prodamo oljčni nasad z vodovodom in 167 oljkami (samo OLJKE brez nepremičnine) mešanih sort starih preko 20 let, ki dobro obrodijo. Dostopno z avtomobilom - urejena javna kolovozna pot. Nahaja se na mirni lokaciji z odprtim pogledom na jugo-vzhod....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 44.000 € na 38.000 € z dne 09.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ŽALEC, 38.000 €, 1867,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 44.000 €
09.05.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

1.867 m2, zazidljiva, V naselju Kale v občini Žalec prodamo stavbno zemljišče velikosti 1867 m2 (GURS). Po namenski rabi je zemljišče primerno za gradnjo stanovanjskega objekta. Lokacija je mirna, sončna ter z lepim razgledom. Teren je pod zmernim naklonom z dostopom iz javne ceste.....

 
 
 
  Zemljišče, KRKAVČE, 38.000 €, 2660,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

2.660 m2, nezazidljiva, vaš skriti kotiček v slovenski Istri, Idilično posestvo s prikolico in nadstreškom, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Na prodaj je izjemno atraktivno zemljišče, ki ponuja edinstveno priložnost za pobeg v naravo in ustvarjanje lastnega mirnega zatočišča. Ta čudovit....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 38.000 €, 3050,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

3.050 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR PRODAMO KMETIJSKO ZEMLJIŠČE – 3.050 m² – BOŠKARJI (SV. ANTON) Na izjemni lokaciji v zaselku Boškarji pri Sv. Antonu prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 3.050 m². Zemljišče se nahaja v mirnem, sončnem okolju z odprtim pogledom....

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 37.746 €, 4194,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

4.194 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, hrušica pri podgradu - naprodaj - stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 37.746,00 EUR Na jugozahodni meji Slovenije, med Slovensko obalo in Kvarnerjem, v vasi HRUŠICA pri Podgradu PRODAMO zemljišče, ki je delno ZAZIDLJIVO, delno pa gre za kmetijsko....

 
 
 
  Zemljišče, VRANJI VRH, 36.400 €, 2599,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

2.599 m2, zazidljiva, zemljišče za izgradnjo stanovanjskih hiš, sončna lega, ob reki Muri, mirna okolica, idilična lokacija v občini Šentilj, komunalna infrastruktura v neposredni bližini, prodamo. Cena: 36.400,00 EUR OBČINA ŠENTILJ, VRANJI VRH: ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V SKUPNI VELIKOSTI....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 36.290 €, 12514,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-236 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem naselju Klanc, ki se nahaja v osrčju Dobrne je na voljo kmetijsko zemljišče v izmeri 12.514 m2. Zemljišče se lepo vzdolžno razprostira, tako da je v celoti osončeno in zelo lahko dostopno z javne asfaltirane ceste.....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNOVA, 36.200 €, 22157,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281027-108 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Črnova, v občini Velenje imamo na prodaj kmetijsko zemljišče v skupni velikosti 22.157 m2. Oddaljenost od Velenja znaša cca. 9,3 km. Predmet prodaje so parcele v katastrski občini Črnova, ki v naravi predstavljajo....

 
 
 
  Zemljišče, GORICA PRI SLIVNICI, 36.000 €, 3000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

.

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

.

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 36.000 €, 4796,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2023.,

www.indomio.si

4.796 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče z dostopom po javni poti, prodamo. Cena: cca 36.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče je parcela v enem kosu cca 100m oddaljena od asfaltne ceste Padna - Puče, do nje se dostopa po javni poti. Naklon parcele je minimalen in je zaželjen za....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 36.000 €, 12078,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

12.078 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, gozd v bližini vanganela - prodamo, prodamo. Cena: 36.000,00 EUR Med Vanganelom in Manžanom PRODAMO gozdno zemljišče. Gre za dve parceli, ki ležita ena poleg druge in se nahajata na območju med Vanganelom in Manžanom, cca 350 m zračne linije od....

 
 
 
  Zemljišče, VRANJI VRH, 35.900 €, 2992,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

2.992 m2, zazidljiva, zemljišče za izgradnjo stanovanjskih hiš, ob reki Muri, sončna lega, mirna okolica, idilična lokacija v občini Šentilj, komunalna infrastruktura v bližini, prodamo. Cena: 35.900,00 EUR OBČINA ŠENTILJ, VRANJI VRH: ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V SKUPNI VELIKOSTI 2992 m2....

 
 
 
  Zemljišče, BUTARI, 35.523 €, 11841,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2025.,

www.indomio.si

11.841 m2, kmetijsko zemljišče, Butari, prodamo kmetijska in gozdna zemljišča, možen posamezen nakup, prodamo. Cena: cca 3,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji večjega sklopa kmetijskih in gozdnih zemljišč, ki se nahajajo v bližini in okolici vasi Butari. Možen skupen nakup z dodatnimi....

 
 
 
  Zemljišče, AJDOVŠČINA, 35.360 €, 5440,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

5.440 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 35.360,00 EUR Prodajamo kmetijsko zemljišče 1. kategorije v velikosti 5.440 m2. Dostop urejen, trenutno se površina kosi. Parcela se nahja v omoču, katero bo imelo možnost namakanja iz vodnega zadrževalnika Vogršček, tako da bo primerna....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 35.300 €, 35290,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

URŠNA SELA, k. o. Dobindol, prodamo delno kmetijska in delno gozdna zemljišča v skupni površini 35.290,00 m2 . .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 35.300 €, 35290,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2025.,

www.indomio.si

35.290 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 35.300,00 EUR URŠNA SELA, k. o. Dobindol, prodamo delno kmetijska in delno gozdna zemljišča v skupni površini 35.290,00 m2. Pravno stanje: Vpisano v ZK in bremen prosto. Pogoj prodaje: Kupec plača vse stroške, ki nastanejo pri prodaji....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 35.000 €, 2016,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

GORENJE KAMENJE, NEPOSREDNJA BLIŽINA NOVEGA MESTA 2.016 m2, posest, Prodamo zidanico z vionogradom na zelo lepi mirni in sončni lokaciji v neposrednji bližini Novega mesta. Cena po dogovoru, prodamo. Tel. 040/832-514, 07/620-90-06. .

 
 
 
  Zemljišče, SEVNICA, 35.000 €, 3700,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam manjšo kmetijo. na eni skupni parceli se tako nahaja hiša, hlev, kozolec in lopa z drvarnico, hiša je bila dograjena pred tridesetimi leti in je brez fasade, ima kopalnico, wc, kuhinjo, shrambo, spalnico, ter dnevno sobo, tako da je prostora dovolj. Hlev je zelo lepo ohranjen....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 39.000 € na 35.000 € z dne 27.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IMENJE, 35.000 €, 4735,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.03.2025 - 39.000 €
27.02.2026 - 35.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2025.,

www.indomio.si

4.735 m2, kmetijsko zemljišče, 4.735 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 4735m². Nahaja se na sončni lokaciji v bližini vasi Imenje.Na zemljišču je nasad 48 oljk (starost 20 let) ter 1200 trt rebule....

 
 
 
  Zemljišče, MALA NEDELJA, 35.000 €, 5700,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.06.2024.,

www.gral-nepremicnine.si

VEČJA PARCELA, ki je kombinacija GRADBENIH, KMETIJSKIH in GOZDNIH POVRŠIN, 5.700 m², V MIRNEM IN LEPO UREJENEM NASELJU .

 
 
 
  Zemljišče, MANŽAN, 35.000 €, 6057,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-93 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji, kmetijskega zemljišča, ki v naravi predstavlja gozd, v naselju Manžan. Zemljišče je v skupni izmeri 6057m2 in je sestavljeno iz 4 parcel, ki se držijo skupaj in ima pogled na morje. Vabljeni na ogled.....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 35.000 €, 8500,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

parcela leži na sončni legi v zelo umirjenem okolju, oddaljena 14 km od zdravilišča Rogaška Slatina in zdravilišča Podčetrtek 20 km, na parceli je priklopljen vodovod in elektrika, obstaja možnost priklopa telefona in kabelske, na parceli je vinograd v katerem je 250 trstov(sivi pino,....