• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija vsaj 2050 m2 - GoHome kupim prodam - GoHome
  • zemljišča parcele slovenija vsaj 2050 m2 - GoHome kupim prodam - GoHome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija vsaj 2050 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija vsaj 2050 m2" je bilo najdenih 885 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 56 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1950 m2 (malo manjši)
    • 2150 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 1700 eur
    • do 2200 eur (povprečna cena)
    • do 2600 eur
    • do 22 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, RADOVLJICA, 460.425 €, 6139,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stavbno zemljišče za namen športa in rekreacije. Možna gradnja gostinskega objekta s prostorom za šport in rekreacijo. Leži ob parceli hotela Grad Podvin, ki sedaj ne obratuje in je tudi naprodaj. .

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 28.580 €, 6143,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

6.143 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 28.580,00 EUR V Trnovem se prodaja parcela, ki meji na rob naselja. Parcela je združena iz dveh parcel v skupni velikosti 6.193 m2 od tega je 2.493 m2 površin za oddih, rekreacijo in šport, 292 m2 površine podeželskega naselja in 3.358m2 gozdnih....

 
 
 
  Zemljišče, KOMEN, 21.581 €, 16860,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2020.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Parcele se nahajajo v blizini ceste med Komnom in Pliskovico. Moznost nakupa posamezno ali skupno, Parcela je kmetijska v naravi gozd in delno travnik. Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine d.o.o. Naslov: Tolminskih Puntarjev 12, 5000 Nova Gorica GSM: 041/806-440 Email: info@vilmar-nepremicnine.si....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 53.500 €, 7566,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2024.,

www.tikida.si

Nedaleč stran od Moravskih Toplic in Murske Sobote, v kraju Suhi vrh, prodamo veliko zemljišče. Zemljišče je veliko skupaj 7.566 m2, od tega je kmetijskega 5.824 m2, stavbnega pa 1.742 m2. Zemljišče leži ob asfaltirani cesti. Na parceli je vodni priključek(plačan) ter mimo gre elektrika.....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 65.000 €, 11981,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.nesta.si

MORAVŠKA GORA, 58 A - Prodaja, Posest Drugo .

 
 
 
  Zemljišče, VOLČJA DRAGA, 240.427 €, 9337,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.11.2022.,

www.forma-nepremicnine.si

9.337 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče za gradnjo več stanovanjskih hiš, 6846 m² stavbnega zrmljišča, 2491m kmetijsko zemljišče ( gozd). Dostopno. Elektrika voda na parceli, prodamo. Cena: 240.427,00 EUR Dodaten opis Zemljišče se proda samo, kot celota. ZK stanje urejeno.....

 
 
 
  Zemljišče, BOŠAMARIN, 91.234 €, 7018,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.obala-realestate.com

Prodamo večje kmetijsko zemljišče na Bošamarinu, v bližini stavbnih zemljišč, primerno za oljčnik, vinograd ali nasad sadnega drevja, z urejenim dostopom in lepim razgledom na morje, Koper mesto in širšo okolico. Izhodiščna cena znaša le 13 EUR/m2. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO PRI LITIJI, 83.000 €, 53000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

ŠMARTNO pri LITIJI – okolica , k.o.VINTARJEVEC -kmetijsko zemljišče cca 53.000,oo m2, , ( 1/2 njive, travniki in 1/2 gozd). Prodamo - cena 83.000,00 €. KODA P5789VV Za dodatno posredovanje podatkov o predmetni nepremičnini smo dosegljivi v poslovni enoti TREBNJE oz. pokličite v družbo....

 
 
 
  Zemljišče, HRAŠE, 89.278 €, 13325,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.07.2024.,

www.inf-ing.si

V naselju Hraše v sklopu občine Radovljica se prodaja večje kmetijsko zemljišče z lepim razgledom. Parcela meri 13.325 m². Je večinsko ravna. .

 
 
 
  Zemljišče, BLED, 273.126 €, 26012,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

26.012 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 273.126,00 EUR Ekskluzivna prodaja zemljišča ob reki Savi Dolinki v neposredni bližini Bleda Na izjemni lokaciji v Občini Žirovnica, ob reki Savi Dolinki, prodamo zemljišče v skupni izmeri 26.012 m². Posest je delno kmetijska in delno....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE MALENCE, 94.000 €, 18417,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2024.,

www.kumi.si

Večje ravno zemljišče po namenski rabi kmetijsko zemljišče K2. Zemljišče je sestavljeno iz več različnih parcel različne kvadrature. Možnost nakupa celote ali nakup posameznih parcel. Meje zemljišča so znane in urejene. Izjemna priložnost za tiskega, ki vidi poslovni potencial na....

 
 
 
  Zemljišče, LENDAVA, 669.000 €, 12140,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.gral-nepremicnine.si

NAMESTITVENI CENTER S ŠTIRIMI ZVEZDICAMI ZA NASTANITEV 20 DO 28 GOSTOV in VEČNAMENSKA STAVBA, SKUPAJ 1.032 m², vse na 1,2 ha VELIKEM POSESTVU, Z MOŽNOSTJO IZGRADNJE ENE ALI DVEH DODATNIH STAVB .

 
 
 
  Zemljišče, RAVNE PRI ZDOLAH, 23.102 €, 15401,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.novdom.si

V kraju Ravne pri Zdolah je naprodaj ravninsko kmetijsko in gozdno zemljišče v izmeri cca. 15401 m². .

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 1.650.000 €, 15000,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2024.,

www.gral-nepremicnine.si

ZA ZNANEGA KUPCA IŠČEMO INDUSTRIJSKO STAVBNO ZEMLJIŠČE KOT INVESTICIJA .

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 623.450 €, 12469,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Zazidljivo zemljišče za investitorje – Rakek, 12.469 m² .

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 124.335 €, 24867,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodajalec pogojuje prodajo tako, da mu kupec povrne del stroškov, ki nastanejo pri prodaji. Ključne specifikacije Parcela: 24867 m 2 Šifra: K -21 Cena: 124.335 € Deli: Ruj&Meridoma team 031 449 833 .

 
 
 
  Zemljišče, DESTRNIK, 54.000 €, 9517,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-464 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj pretežno kmetijsko zemljišče, delno zazidljivo zemljišče. Nahaja se na dobri, dostopni lokaciji v Janežovskem vrhu. Južna lega in čudovit razgled. Možen nakup ločeno, samo travnik (8.413m2, kmetijsko zemljišče, travnik,....

 
 
 
  Zemljišče, REPČE, 15.000 €, 7600,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.10.2025.,

www.kumi.si

Pogoj nakupa: - nakup vseh parcel skupaj oz. eno parcelo v izmeri cca. 2.300m² se lahko proda/kupi posebaj - pri nakupu je potreben postopek s kmetijskimi zemljišči oz. gozdom na Upravni enoti, prodajna pogodba se sklepa v obliki notarskega zapisa, kupec ima strošek postopka v višini....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 2.250.000 €, 15000,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Na vidni lokaciji v Industrijski coni Zapolje prodajamo zemljišče, ki je namenjeno poslovni, skladiščni in proizvodni dejavnosti. Cona je urejena, komunalno opremljena. Zgrajeno je cestno omrežje znotraj cone, priključki na električno omrežje, vodovodno, kanalizacijsko, telekomunikacijsko....

 
 
 
  Zemljišče, KOMEN, 252.440 €, 6311,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na odlični lokaciji na robu naselja v Komnu je naprodaj zazidljiva parcela v skupni izmeri 6.311 m². Parcela se nahaja v mirnem in urejenem okolju, v neposredni bližini osnovne šole, kar zagotavlja prijetno bivanje in dobro dostopnost do osnovne infrastrukture. .

 
 
 
 
+16%

Spremembe cen iz 125.000 € na 145.000 € z dne 17.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, GABROVKA, 145.000 €, 24124,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.09.2025 - 125.000 €
17.02.2026 - 145.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2025.,

www.hisanepremicnine.si

GABROVKA, zemljišče 24.126,oo m2 , od tega zazidljivo cca 7.000,oo m2 , z 117,7o m2, hiš a , L. 1905, zadnja obnova 1985, gospodarski objekt 62,oo m2, dvorišče, parkirna mesta, zelenica, sadovnjak, zelenjavni vrt, njive, travniki , gozd, itd ……, na obrobju mirnega naselja , v neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 35.300 €, 35290,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

URŠNA SELA, k. o. Dobindol, prodamo delno kmetijska in delno gozdna zemljišča v skupni površini 35.290,00 m2 . .

 
 
 
  Zemljišče, JESENICE, 51.586 €, 25793,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2021.,

www.kumi.si

Gozd v izmeri 25.793 m² parc.št. 1196/4 k.o. 2167 Rateče. Kontakt Prodajalec: KU-MI nepremičnine d.o.o. Naslov: Tbilisijska 57, 1000 Ljubljana Telefon: 01/256-62-00 GSM: 041/257-623 GSM: 031/372-511 Email: info@kumi.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Uspešno poslano .

 
 
 
  Zemljišče, LORMANJE, 298.000 €, 7889,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.indomio.si

7.889 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 298.000,00 EUR Jugozahodno od Lenarta natančneje v Lormanju, prijetnem naselju, s hitrim dostopom do AC je na voljo večje stavbno zemljišče v skupni velikosti 7.889m2. V naravi je 6.634m2 gradbene parcele in 1.255m2 ceste oz.....

 
 
 
  Zemljišče, KRŠKO, 700.000 €, 7000,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V Poslovni coni prodamo zazidljivo zemljišče - za poslovno gradnjo. Nahaja se na odlični lokaciji v neposredni bližini avtocestnega priključka. .

 
 
 
  Zemljišče, BRESTOVICA PRI KOMNU, 158.075 €, 31615,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Ključne specifikacije Parcela: 31615 m 2 Luksuz Lep razgled Zelo sončno Ambient Lep razgled Zelo sončno Cena: 0,5 €/m2 Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .

 
 
 
  Zemljišče, ROGAŠKA SLATINA, 150.000 €, 13263,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.07.2025.,

www.indomio.si

13.263 m2, zazidljiva, gozd, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Zazidljivo zemljišče se nahaja na hribčku v bližini centru mesta Rogaška Slatina na sončni in mirni lokaciji s prekrasnim pogledom na naravo in okolico. Skupna izmera zemljišča je 13.263 m2 Za izgradnjo enostanovanjske hiše....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRAVLJE, 451.820 €, 90364,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

POGLEJ NA ZEMLJEVIDU POGLEJ NA ZEMLJEVIDU Ključne specifikacije Parcela: 90.364 m 2 Šifra: K-29 Cena: 0,5 €/m2 Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .

 
 
 
  Zemljišče, OSOJNICA, 495.000 €, 38658,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

38.658 m2, kmetija, prodamo. Cena: 495.000,00 EUR V okolici Žirov v prodajo ponujamo sklop več kmetijskih parcel in stanovanjskih objektov s pomožnimi kmetijskimi delom:. Kmetijskih del znaša cca 30923m2. Po uradnih podatkih GURS-a gre za gozdna in druga kmetijska zemljišča. Večinoma....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 75.000 €, 7000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.salomon.si

KLANC , 7.000 m2, posest, od tega stavbno zemljišče v izmeri 2.500 m2 in kmetijsko zemljišče v izmeri 4.500 m2, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji posestva v naselju Klanc v Občini Dobrna , ki predstavlja delno stavbno zemljišče v okvirni velikosti 2.500 m2 in delno....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 10.000 €, 7386,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.01.2025.,

www.indomio.si

7.386 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, prodamo. Cena: 10.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, DOBRAVLJE, 28.203 €, 18802,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

POGLEJ NA ZEMLJEVIDU POGLEJ NA ZEMLJEVIDU Ključne specifikacije Parcela: 18802 m 2 Šifra: K-30 Cena: 1,5 €/m2 Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .

 
 
 
  Zemljišče, LOPAR, 47.262 €, 7877,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.07.2025.,

www.indomio.si

7.877 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 6,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v Loparju. Gre za 2 povezani parceli s skupno površino 7877m2.Dostop je urejen po makadamski poti. Za več informacij pokličite na telefon: 040-503-434 .

 
 
 
  Zemljišče, VIDEM, 150.000 €, 96673,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321049-140 Ogled oglasa na strani ponudnika Blizu Ptuja prodamo sončno posestvo v izmeri ok. 10 ha po podatkih Gurs-a. Na zemljišču je ok. 3 ha vinograda ( rumeni muškat, sauvignon, starost trte ok. 40 let ),ok. 5 ha gozda, ostalo so travniki in njive. Na vrhu posestva....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 61.031 €, 26535,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Ratež , prodamo kmetijska zemljišča v skupni izmeri 26.535,00 m2. Po namenski rabi se parcele nahajajo na območju najboljših kmetijskih zemljišč. V naravi gre za travnike, njivo in manjši gozd. .

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 455.000 €, 12861,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.ruj-meridoma.si

PRODAJA SE ATRAKTIVNA PARCELA NA LIPIŠKI CESTI – IDEALNA PRILOŽNOST ZA INVESTITORJE IN INDIVIDUALNE GRADITELJE! .

 
 
 
  Zemljišče, OPLOTNICA, 58.000 €, 6466,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281036-23 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v skupni izmeri 6.466 m2, ki v naravi predstavlja travnik. Zemljišče se nahaja ob lokalni asfaltirani cesti. Celotno zemljišče je izjemno lepo umeščeno in vzdrževano ter se od spodnjega....

 
 
 
  Zemljišče, SENADOLICE, 9.450 €, 6300,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se pet ločenih kmetijskih parcel, ki se nahajajo v neposredni bližini naselja Senadolice. Do njih peljejo kolovozne poti, dobro ohranjene, mogoč dostop tudi z avtom. .

 
 
 
  Zemljišče, KOSTRIVNICA, 14.000 €, 6301,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.indomio.si

6.301 m2, kmetijsko zemljišče, kmetijsko zemljišče, ravna, osončena parcela, ob glavni cesti, dobra lokacija, Kostrivnica, Šentjur, prodamo. Cena: 14.000,00 EUR Na prodaj kmetijsko zemljišče – 6.301 m² – Kalobje, Kostrivnica Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v skupni izmeri....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB SOTLI, 17.976 €, 15106,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

15.106 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,19 EUR/m2 V Trebčah v občini Bistrica ob Sotli prodamo zaraščeno kmetijsko zemljišče. Zemljišče predstavlja 9 parcel, ki se držijo skupaj. Zemljišče je zaraščeno z grmičevjem cca 20 let. Nekoč je stala na eni izmed parcel hiša in so....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE LAŠČE, 550.000 €, 10000,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.08.2025.,

www.indomio.si

10.000 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, Zazidljivo zemljišče za poslovni namen v Vel. Laščah, blizu železniške postaje. Vsi priključki ob parceli.Parcelne številke: 316/25, 316/26, 316/27, 316/28, 322/2, 323/2, 679/67, 679/68, 679/126, 679/127, 679/128, prodamo. Cena: 55,00 EUR/m2....

 
 
 
  Zemljišče, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 12.000 €, 9614,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

V Skokah, v bližini Dobrovc - Letališča Maribor; prodamo gozd v skupni velikosti 9614 m2. Sestavljen je iz 2 parcel, in sicer: 423/2 ter 425, obe K.O.: 708 -SKOKE. Obe parceli se držita skupaj. Dostop do gozda je urejen. V gozdu je večinoma hrastov les, nekaj je tudi gabra in bora.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 505-546 (od skupaj 817)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!