• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija vsaj 2080 m2 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • zemljišča parcele slovenija vsaj 2080 m2 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija vsaj 2080 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija vsaj 2080 m2" je bilo najdenih 876 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 55 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1980 m2 (malo manjši)
    • 2180 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 1700 eur
    • do 2200 eur (povprečna cena)
    • do 2600 eur
    • do 22 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, IZOLA, 690.000 €, 2907,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2025.,

www.indomio.si

2.907 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Gradbena parcela z ruševino oz. starejšo majhno stanovanjsko hišico s hišno številko, svojo elektriko in vodo. Odličen panoramski razgled na morje in Izolo, velika ravna parcela na vrhu hriba, celoten vrh hriba v lastništvu, na samem, urejen....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 29.080 €, 2908,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.indomio.si

2.908 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče Vanganel, prodamo. Cena: 10,00 EUR/m2 KJE: kmetijsko zemljišče se nahaja v naselju Vanganel, pri Kopru. OBJEKTIVNI PODATKI: kmetijsko zemljišče je po podatkih javne evidence velikosti 2.908 m2. Parcela je ravna. Dostop do parcele....

 
 
 
  Zemljišče, IG, 1.100.000 €, 2909,00 m2 cca 380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

2.909 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 1.100.000,00 EUR Prodamo zazidljivo zemljišče za stanovanjsko gradnjo – Ig (Zabrv) Na prodaj je zemljišče v skupni izmeri 2.909 m², namenjeno stanovanjski gradnji, ki se nahaja na Ig-u, v naselju Zabrv. Zemljišče leži v območju....

 
 
 
  Zemljišče, ŽUŽEMBERK, 165.000 €, 1940,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.08.2025.,

www.indomio.si

1.940 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljiva parcela na prelepi lokaciji, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR V Dolgi vasi pri Žužemberku na odlični lokaciji posredujemo pri prodaji lepe parcele, v skupni velikosti 1940 m2, od tega 948 m2 stavbnega zemljišča in 992 m2 zemljišča mešane....

 
 
 
  Zemljišče, TINJAN, 58.480 €, 2924,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2024.,

www.indomio.si

2.924 m2, kmetijsko zemljišče, Prodajajo se kmetijska zemljišča v skupni velikosti 2924 s pogledom na morje, prodamo. Cena: 25,00 EUR/m2 Na pobočju tinjanskega hriva se prodajajo 3 kmetijska zemljišča. Eno zemljišče se nahaja v bližini vasi Slatine. Dostopno je po poljski poti in....

 
 
 
  Zemljišče, OKROGLO, 479.000 €, 2928,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

2.928 m2, zazidljiva, naklo, zazidljivo zemljišče, prodamo. Cena: 479.000,00 EUR V Naklem, na mirni lokaciji je naprodaj zazidljivo zemljišče, ki nosi naslednje namembnosti: Gradbeno dovoljenje PROJEKT 1 in je veljavno še do začetka aprila letos. Za izdajo novega je potrebno plačati....

 
 
 
  Zemljišče, NAKLO, 483.120 €, 2928,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

2.928 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 165,00 EUR/m2 Izjemna investicijska priložnost, ki jo ne gre zamuditi! Na zelo dobri lokaciji v Naklem prodamo zazidljivo parcelo, s pripravljeno projektno dokumentacijo (DGD) in delno plačanim komunalnim prispevkom. Na parceli je predvidena izgradnja....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 590.000 €, 2950,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

2.950 m2, zazidljiva, V Šmarjah pri Kopru prodamo veliko zazidalno parcelo (2.950 m2), na čudoviti lokaciji, s prelepim razgledom. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 200,00 EUR/m2 V Šmarjah pri Kopru prodamo veliko zazidalno parcelo (2.950 m2), na čudoviti lokaciji, s prelepim....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 590.000 €, 2950,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

2.950 m2, zazidljiva, Prodamo zazidljivo zemljišče v Šmarjah pri Kopru (2.950 m2) z odprtim pogledom na morje. Odlična investicijska priložnost - parcela omogoča gradnjo več stanovanjskih objektov v mirnem okolju, le nekaj minut od Kopra, prodamo. Cena: 200,00 EUR/m2 Prodamo zazidljivo....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, 395.000 €, 2958,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391009-464 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji le 15km iz Ljubljane, v Senožetih, posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, v velikosti 2.958 m2. Zemljišče je pravokotne oblike in je malo pod naklonom ter je poraščeno z drevesi in podrastjo. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, DOL PRI LJUBLJANI, 591.600 €, 2958,00 m2 cca 200 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.11.2023. - 591.600 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.11.2023.,

www.indomio.si

2.958 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na odlični lokaciji le 15km iz Ljubljane, v Senožetih, posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, v velikosti 2.958 m2. Zemljišče je pravokotne oblike in je malo pod naklonom ter je poraščeno z drevesi in podrastjo. Zemljišče je na sončni....

 
 
 
  Zemljišče, BRESTOVICA PRI KOMNU, 14.875 €, 2975,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Komen okolica, Brestovica pri Komnu, 2975 m2, najboljše kmetijsko zemljišče, ki se drži zazidljivega območja hiš. Ključne specifikacije Parcela: 2975 m 2 Cena: 5 €/m2 Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 28.500 € na 24.000 € z dne 18.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, NOVO MESTO, 24.000 €, 2975,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.02.2026 - 28.500 €
18.03.2026 - 24.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

2.975 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR Parcela za gradnjo zidanice. Na parcele že stoji brunarica, ki jo je možno legalizirati, sicer je možna gradnja zidanice 6 m x 8 m pritličje plus mansadra - zgrajena temelna plošča. Del parcele cca 160 m2 je stavbno....

 
 
 
  Zemljišče, VRANJI VRH, 35.900 €, 2992,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

2.992 m2, zazidljiva, zemljišče za izgradnjo stanovanjskih hiš, ob reki Muri, sončna lega, mirna okolica, idilična lokacija v občini Šentilj, komunalna infrastruktura v bližini, prodamo. Cena: 35.900,00 EUR OBČINA ŠENTILJ, VRANJI VRH: ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V SKUPNI VELIKOSTI 2992 m2....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKA NEDELJA, 34.704 €, 1928,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

1.928 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: cca 18,00 EUR/m2 V mirnem in urejenem okolišu naselja Velika Nedelja, južno od železnice, posredujemo pri prodaji gradbene parcele oz. stavbnega zemljišča. Teren oz. parcela je v pretežnem delu ravna in ima skoraj popolno obliko....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 90.000 €, 3000,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na parceli sta elektrika in telefon. Možno parceliranje. Cena za skupni nakup zemljišča po dogovoru. .

 
 
 
  Zemljišče, PIVKA, 44.000 €, 3000,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

3.000 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 44.000,00 EUR Parcela v izmeri 3.000 m2 se nahaja na zunanjem robu naselja Narin. Sosedov praktično nima. Zadnjih 50 m ceste ni asfaltirane. Možna parcelacija na dve parceli. Parcela je primerna za ljubitelje narave in miru in je cel dan lepo osončena.....

 
 
 
  Zemljišče, CETORE, 44.000 €, 3008,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.01.2026. - 44.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2026.,

www.indomio.si

3.008 m2, kmetijsko zemljišče, dve parceli, prodamo. Cena: 44.000,00 EUR Na odlični lokaciji posredujemo pri prodaji dveh parcel, ki se prodajata izključno v kompletu. Urejen dostop, ravna parcela, 10 min iz centra Šareda. Pogoj naročnika je, da kupec prevzame v plačilo stroške prodaje....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA KUNGOTA, 31.882 €, 1925,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2021.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-18 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Gradiška I prodamo dve zazidljivi parceli. Parceli sta locirani na sončnem pobočju, v ne strnjenem delu naselja in sta pod rahlim naklonom. 1. Parcela 205/2 1086 m2 41.402,00 eur 2. Parcela 205/3 839 m2 31.882,00 eur....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 75.075 €, 1925,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2024.,

www.indomio.si

1.925 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 39,00 EUR/m2 Iščete idealno lokacijo, kjer bi zgradili hiško po vaših željah, pa se zdi, da še niste našli pravega zemljišča? Predstavljamo vam idealno rešitev - stavbno zemljišče, ki se nahaja v idiličnem naselju Gradiška pri Kungoti in obsega....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Bežigrad, 89.000 €, 3013,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391009-448 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji na robu naselja hiš prodajamo kmetijsko zemljišče velikosti 3013 m2 Kupec plača stroške agencije, ki znašajo skupaj v višini 2%+ddv. Za dodatne informacije in ogled nepremičnine pokličite 070 900 340 Prodajalcu....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Črnuče, 89.000 €, 3013,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

3.013 m2, kmetijsko zemljišče, Na odlični lokaciji na robu naselja hiš prodajamo kmetijsko zemljišče velikosti 3013 m2 Kupec plača davek na promet nepremičnin in izpeljavo pravnega posla. Za dodatne informacije in ogled nepremičnine pokličite 070 900 340, prodamo. Cena: cca 89.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, POPETRE, 7.552 €, 3021,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

4.003 m2, kmetijsko zemljišče, Popetre, prodamo kmetijska in gozdna zemljišča, možen posamezen nakup, prodamo. Cena: cca 2,50 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji večjega sklopa kmetijskih in gozdnih zemljišč, ki se nahajajo v bližini in okolici vasi Popetre. Vsa zemljišča se prodajajo....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 60.000 €, 3028,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2024.,

www.indomio.si

Delno zazidljivo zemljišče, Pomurska – Sebeborci, skupna površina zemljišča 3028 m2 (zazidljivi del 2241 m2). Cena: 60.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE ZUNANJOSTI OBJEKTA. V Sebeborcih, na izjemni in mirni lokaciji, prodamo urejeno zemljišče v skupni....

 
 
 
  Zemljišče, VOLAVLJE, 115.000 €, 1922,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391002-102 Ogled oglasa na strani ponudnika V Volavljah posredujemo pri prodaji lepe parcele, velikosti 1922 m2. Lokacijska informacija glede na namensko rabo na zemljišču predvideva stanovanjske površine za izgradnjo eno in dvostanovanjskih objektov. Dostop do parcele....

 
 
 
  Zemljišče, SVETINA, 790.000 €, 3034,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2024.,

www.indomio.si

3.034 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 790.000,00 EUR PRODAMO ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE Z GD. 3.034 m2, – RAZKOŠNA INDIVIDUALNA HIŠA ali POČITNIŠKI OBJEKT NA HRIBU, ODMAKNJENI OD VRVEŽA, V OSRČJU NARAVE! Vrhunska priložnost za oddih v popolni zasebnosti in naravnem okolju! Prodamo zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, ŠTORE, 350.000 €, 3034,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

3.034 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR PRODAMO ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE . 3.034 m2, – RAZKOŠNA INDIVIDUALNA HIŠA ali POČITNIŠKI OBJEKT NA HRIBU, ODMAKNJENI OD VRVEŽA, V OSRČJU NARAVE! Vrhunska priložnost za oddih v popolni zasebnosti in naravnem okolju! Prodamo zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, SVETINA, 100.000 €, 3034,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

3.034 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR Zazidljivo zemljišče na izjemno redki lokaciji! Zgodovinska vasica Svetina. Posredujemo pri prodaji večjega zemljišča na lokaciji Svetina nad Štorami. Zemljišče je nekoliko dvignjeno nad naselje in ima pogled na osrednji del naselja.....

 
 
 
  Zemljišče, SEMIČ, 7.597 €, 3039,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2023.,

www.indomio.si

3.039 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 7.597,50 EUR Občina Semič, na območju bivše kočevarske vasi Ašelice k.o. 1521 Črmošnjice, prodamo nepremičnine: 1521 - Črmošnjice *96 gozd 489 1522 - Črmošnjice *99 gozd 327 1523 - Črmošnjice *100 gozd 428 1524 - Črmošnjice 3834 gozd 20%,....

 
 
 
  Zemljišče, GORICA PRI SLIVNICI, 36.000 €, 3000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

.

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

.

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 38.000 €, 3050,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

3.050 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR PRODAMO KMETIJSKO ZEMLJIŠČE – 3.050 m² – BOŠKARJI (SV. ANTON) Na izjemni lokaciji v zaselku Boškarji pri Sv. Antonu prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 3.050 m². Zemljišče se nahaja v mirnem, sončnem okolju z odprtim pogledom....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE ŠKOFIJE, 307.000 €, 3051,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2024.,

www.indomio.si

3.051 m2, zazidljiva, večje stavbno zemljišče za investicijo, prodamo. Cena: 307.000,00 EUR Nepozidano stavbno zemljišče na robu naselja. Zemljišče ima južno lego, nahaja se na robu planote v naravnem okolju, je v zmernem naklonu. Razgled iz zemljišča se rasteza na okoliško gričevje....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 305.800 €, 3058,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

KOPER, Hrastovlje, cca 15 km iz Kopra, prodamo 3.058 m2 zazidljive parcele za stanovanjsko gradnjo ali gradnjo za turistične namene (apartmaje...) Parcela je v bližini cerkve Svete trojice s fresko Mrtvaški ples. Cena: 100,00 EUR/m2 .

 
 
 
  Zemljišče, KRKAVČE, 60.000 €, 3059,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

3.059 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče s pogledom na dolino Dragonje, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR V zaselku Mačkujek se prodaja zemljišče k.o. Krkavče številka 2000 v velikosti 3.059m2. Zemljišče sestavlja ena od teras na pobočju hriba, ki je orientirano na jug.....

 
 
 
  Zemljišče, ČRMOŠNJICE PRI STOPIČAH, 128.000 €, 3062,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2024.,

www.indomio.si

3.062 m2, zazidljiva, Na res lepi in mirni lokaciji ter v neposredni bližini Novega mesta prodamo večjo zazidljivo parcelo za individualno stanovanjsko gradnjo, po namenski rabi opredeljeno kot "površine podeželskega naselja", voda, el. kanalizacija, optika, se nahajajo....

 
 
 
  Zemljišče, KOMENDA, 550.000 €, 1916,00 m2 cca 290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.08.2024.,

www.indomio.si

1.503 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo stavbno zemljišče - Moste pri komendi, prodamo. Cena: 550.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji treh lepih in ravnih parcel v naselju Moste pri Komendi. Skupna velikost parcel, ki se držijo skupaj je 1503m2. Poleg je še dodatna parcela....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Golovec, 249.000 €, 3067,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

3.067 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče parcela Bizovik, neposredna bližina Grad Fužine, prodamo. Cena: 249.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljve parcele na lepi, ravni in sončni lokaciji v občini Bizovik v bližini Fužinske ceste ter PST.Površina parcele: 3.067 m2. Po Lokacijski....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 188.800 €, 3070,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2024.,

www.indomio.si

3.070 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče v hrpeljah - naprodaj, prodamo. Cena: 188.800,00 EUR V HRPELJAH PRODAMO zemljišče namenjeno Gradnji stanovanjskih stavb. Gre za tri parcele, 3117/1, 3118/1 in 3118/4 KO 2560 HRPELJE, ki ležijo ena poleg druge. Skupna velikost....

 
 
 
  Zemljišče, DOMŽALE, 344.700 €, 1915,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

O G L A S -parcela (stavbno zemljišče) Lepa,soncna parcela,ob glavni cesti na Dobenem, z pogledom na Domzale in Ljubljano, en del v naklonu, povrsine 1.915m2, od tega 1.069m2-zazidljiva in 856m2-ne zazidljiva(dvorisce). Cena 180,00 €/m2. .

 
 
 
  Zemljišče, OLIKA, 49.580 €, 1914,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-44 Ogled oglasa na strani ponudnika V zaselku OLIKA, v zaledju slovenske Istre, v bližini mejnega prehoda SOČERGA, PRODAMO STAVBNO ZEMLJIŠČE. Zemljišče meri 1914 m2, od česar je za pozidavo namenjeno 1 339,8 m2, ostalo je pa kmetijsko oz. gozdno zemljišče. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, LENART V SLOV. GORICAH, 27.000 €, 3079,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2024.,

www.indomio.si

3.079 m2, zazidljiva, Prodamo parcelo, ki je deloma gradbena v Zavrhu, ki jo odlikuje čudovit razgled na dolino, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR Lokacija: Zavrh, v bližini razglednega stolpa Velikost parcele: 3.079 m² Gradbeni del: 489,3 m² Kmetijsko zemljišče: preostali del Lastnosti....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 169-210 (od skupaj 817)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>