• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija vsaj 2090 m2 - GoHome iskalnik za nepremičnine GoHome
  • zemljišča parcele slovenija vsaj 2090 m2 - GoHome iskalnik za nepremičnine GoHome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija vsaj 2090 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija vsaj 2090 m2" je bilo najdenih 870 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 56 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1980 m2 (malo manjši)
    • 2190 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 1700 eur
    • do 2200 eur (povprečna cena)
    • do 2600 eur
    • do 22 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, VRTOJBA, 1.931.900 €, 19319,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321004-447 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji večjega stavbnega zemljišča - 19.319 m2 v poslovni coni Vrtojba, tik ob Italijanski meji. Zemljišče je dostopno po Občinski asfaltirani cesti in urejen dostop na hitro cesto. Zemljišče je ravno in razdeljeno....

 
 
 
  Zemljišče, STARA SUŠICA, 9.805 €, 8171,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

8.171 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,20 EUR/m2 Prodaja se kmetijska zemljišče v izmeri 8171 m2, ki je locirano v bližnji okolici vasi Stara Sušica. Lastništvo urejeno in brez bremen. Pogoj prodajalca je, da kupec plača davek na promet nepremičnin v višini 2% in stroške....

 
 
 
  Zemljišče, LOZICE, 380.580 €, 6343,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2021.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-109 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji večjega stavbnega zemljišča velikosti 6343 m2, v naselju Lozice v bližini Podnanosa. Podrobnejša namenska raba zemljišča je za stanovanjske površine, v katere spadajo enostanovanjske, dvostanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 35.000 €, 8500,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

parcela leži na sončni legi v zelo umirjenem okolju, oddaljena 14 km od zdravilišča Rogaška Slatina in zdravilišča Podčetrtek 20 km, na parceli je priklopljen vodovod in elektrika, obstaja možnost priklopa telefona in kabelske, na parceli je vinograd v katerem je 250 trstov(sivi pino,....

 
 
 
  Zemljišče, SENČAK PRI JURŠINCIH, 54.900 €, 17070,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

17.070 m2, kmetijsko zemljišče, Na sončni legi v osrčju Slovenskih goric, v naselju Senčak pri Juršincih, se prodaja izjemno lepo urejen in popolnoma ograjen bio-eko sadovnjak skupne površine po podatkih GURS-a 17070 m2. Celotno posestvo je zasnovano z mislijo na kakovostno pridelavo....

 
 
 
  Zemljišče, POLŠNIK, 179.000 €, 34424,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2026.,

www.indomio.si

34.424 m2, kmetija, stavbno zemljišče, Prodamo posest, kmetija, Polšnik, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR Na izjemno mirni in sončni lokaciji v naselju POLŠNIK posredujemo pri prodaji skrbno vzdrževane kmetije, ki vključuje štiri stavbe: stanovanjsko hišo, pomožni objekt, kozolec in....

 
 
 
  Zemljišče, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 12.000 €, 9614,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

V Skokah, v bližini Dobrovc - Letališča Maribor; prodamo gozd v skupni velikosti 9614 m2. Sestavljen je iz 2 parcel, in sicer: 423/2 ter 425, obe K.O.: 708 -SKOKE. Obe parceli se držita skupaj. Dostop do gozda je urejen. V gozdu je večinoma hrastov les, nekaj je tudi gabra in bora.....

 
 
 
  Zemljišče, KOMEN, 49.000 €, 35873,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-143 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 28 parcel v skupni površini 35.873,00m2, ki se nahajajo v vasi Tomačevica v občini Komen na Krasu. V naravi predtsavljajo kmetijska in gozdna zemljišča. Predmet prodaje so se vsa zemljišča skupaj. Številke....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 20.000 €, 19589,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2023.,

www.indomio.si

19.589 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, BUJE, 183.652 €, 26236,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-16 Ogled oglasa na strani ponudnika Iščete idealno kmetijsko zemljišče, kjer se lahko uresničijo vaše kmetijske sanje? Imamo odlično priložnost za vas! Na voljo imamo kmetijsko zemljišče, ki se nahaja neposredno v bližini mesta Buje. Glavne značilnosti zemljišča:....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 90.000 €, 6295,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111025-26 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, v naravi Oljčnika, v skupni izmeri 6295m2 v Borštu. Na zemljišču je možna postavitev gospodarskega objekta velikosti 35m2. Lega je južna, osončena in odprta. Lepo vabljeni na ogled.....

 
 
 
  Zemljišče, DOLENJI LESKOVEC, 54.000 €, 16267,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

16.267 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 54.000,00 EUR DOLENJI LESKOVEC, 1.700 m2 zazidljiva, za stanovanjsko gradnjo, ostalo 14.567 m2 kmetijsko zemljišče. Na lepi mirni lokaciji prodamo gradbeno parcelo cca 1.700 m2, s kmetijskim zemljiščem 14.567m2, skupne površine....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE LAŠČE, 1.066.150 €, 21323,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.04.2022.,

www.indomio.si

21.323 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, Zazidljivo zemljišče za poslovni namen v Vel. Laščah, blizu železniške postaje. Vsi priključki ob parceli. Parcelne številke: 316/25, 316/26, 316/27, 316/28, 322/2, 323/2, 679/67, 679/68, 679/126, 679/127, 679/128. BREZ PROVIZIJE, prodamo.....

 
 
 
  Zemljišče, FIJEROGA, 18.600 €, 7787,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.12.2025.,

www.indomio.si

7.787 m2, kmetijsko zemljišče, Oljčnik in gozd, prodamo. Cena: 18.600,00 EUR V prodaji imamo kmetijsko in gozdno zemljišče med Fijerogo in Župančiči. Zemljišče je sestavljeno iz dveh parcel v skupni velikosti 7.787 kvadratnih metrov. Majša parcela je kategorizirana kot kmetijsko zemljišče,....

 
 
 
  Zemljišče, PLAVJE, 47.000 €, 19077,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111024-27 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji gozdnega zemljišča v izmeri 19.077m2, na Plavjah. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 609.000 €, 12675,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.10.2023.,

www.indomio.si

12.675 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodaja se ruševina stanovanjske stavbe s hišno številko in priključkom za vodo, na mirni, sončni lokaciji z urejenim, asfaltiranim dostopom, in 9 parcel, skupno 12.675 m2, dve od teh parcel, v velikosti 594 m2 se nahajata v območju obrtne....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 65.000 €, 26717,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

26.717 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR DOLINA RAŠE. 26.717,00 m2 kmetijskih in gozdnih zemljišč, dostop je urejen. Kupec ne plača provizije. Kupec plača davek na promet nepremičnin (DPN) v višini 2% od prodajne cene. .

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 1.968.500 €, 78740,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.10.2024.,

www.indomio.si

78.740 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, naprodaj industrijsko zemljišče - hrušica pri podgradu, prodamo. Cena: cca 1.968.500,00 EUR V industrijski coni PLAMA v Hrušici pri Podgradu PRODAMO več parcel za industrijsko gradnjo. Skupna površina parcel, ki jih prodajamo znaša 78....

 
 
 
  Zemljišče, VRTOJBA, 733.875 €, 7725,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2025.,

www.indomio.si

7.725 m2, za investicijo, za industrijsko gradnjo, Na odlični lokaciji naprodaj zemljišče za industrijsko gradnjo, prodamo. Cena: 95,00 EUR/m2 V neposredni bližini avtoceste, na razpolago zemljišče v območju gospodarske cone, ki je namenjeno obrtnim, skladiščnim, prometnim, trgovski....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENJA VAS, 1.896.360 €, 31606,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

31.606 m2, zazidljiva, Če iščete lokacijo, kjer lahko svojo investicijo uresničite hitro in z minimalnimi tveganji, je vzhodni del poslovne cone Hajdina prava izbira. Sprejet OPPN, ki mu lahko dodate še svoj končni pečat, da bo do popolnosti ustrezal potrebam vaše dejavnosti, odlična....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 499.000 €, 24886,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2024.,

www.indomio.si

24.886 m2, kmetija, v enem kosu, na lepi in mirni lokaciji, toda do priključka avtoceste je le cca 6 km, možno dodatno kupiti v bližini kmetije še gozd ca 18 ha in 16.5 ha kmetijskega zemljišča, prodamo. Cena: 499.000,00 EUR Objekti na kmetiji: - prenoveljena hiša leta 2000, zgrajena....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 1.062.685 €, 16349,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2025.,

www.indomio.si

16.349 m2, zazidljiva, Na prodaj je sveženj gradbenih parcel v katastrski občini Bukovec - skupna površina 16.349 m2, urejena prostorska dokumentacija in odlične možnosti za takojšnjo investicijsko realizacijo, prodamo. Cena: 1.062.685,00 EUR Število parcel: 36 (parcele primerne za....

 
 
 
  Zemljišče, HRVATINI, 340.000 €, 6389,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

6.389 m2, nezazidljiva, Istra: urejen oljčnik z objektom in čudovito jugozahodno lego, prodamo. Cena: 340.000,00 EUR Čudovito kmetijsko zemljišče z oljčnikom in objektom – Hrvatini (Brageti) Na izjemni lokaciji na sončnem južnem pobočju Hrvatinov, v mirnem zaselku Brageti, prodamo....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 199.000 €, 6636,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela je primerna za poslovno, obrtno in industrijsko gradnjo. Parcela ima urejen dostop po asfaltirani cesti, vsi priključki so na robu parcele. Cena je spuščena za 20%, tako da je trenutna cena daleč najbolj ugodna za tovrstno nepremičnino v Postojni in okolici. Lega ob avtocesti....

 
 
 
  Zemljišče, GORENJI LESKOVEC, 115.000 €, 37774,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.indomio.si

37.774 m2, kmetijsko zemljišče, Nižinska posest, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR V naselju Gorenji Leskovec - Senovo je na prodaj večja posest v velikosti 37.774 m2. Parcele so večinoma kmetijska zemljišča. Urejen sadovnjak in vinograd se razprostira po nizkoležečem pobočju. Na površinah....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 348.215 €, 9949,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2024.,

www.indomio.si

9.949 m2, zazidljiva, dostop iz asfaltirane javne ceste, prodamo. Cena: 35,00 EUR/m2 Nepremičnine Logatec - Prodamo travnik v Blekovkih gmajnah. To ravno zemljišče je idealno za razvoj različnih kmetijskih dejavnosti, kot so vrtnarstvo, poljedelstvo, ali pa postavitev sadovnjaka.....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 790.000 €, 8972,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2025.,

www.indomio.si

8.972 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 8.972 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, sežana - lokev: 7 zazidljivih parcel za dvostanovanjske hiše (p4-p14) v novi soseski - sprejet oppn, cena: cca. 90 EUR na m2, prodamo. Cena: 790.000,00 EUR, prodamo. Cena: 790.000,00 EUR SEŽANA – LOKEV:....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, Pobrežje, 567.630 €, 6307,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151001-615 Ogled oglasa na strani ponudnika ZNIŽANO! Prodamo zazidljivo zemljišče na Pobrežju, površine 6307 m2. Nahaja se na desnem bregu Drave, v soseski deloma strnjene in deloma razpršene izgradnje stanovanjskih objektov, na področju občine, ki je pozidano pretežno....

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 53.200 €, 16643,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

16.643 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče na dostopni in sončni legi, prodamo. Cena: 53.200,00 EUR V Počehovi je naprodaj kmetijsko zemljišče, površine 16.643 m2. Zemljišče se nahaja na sončni legi, dostop je urejen z lokalne ceste, na zgornji strani pa je s kmetijskimi....

 
 
 
  Zemljišče, HRAST PRI JUGORJU, 15.000 €, 12783,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2025.,

www.indomio.si

12.783 m2, nezazidljiva, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR HRAST PRI JUGORJU, zemljišča v izmeri 12.783m2 ( gozdno zemljišče 8.359m2, kmetijsko zemljišče 3.942m2, stavbno zemljišče 482m2), prodam.Prodajalčev pogoj je plačilo 2% davka na promet nepremičnin od pogodbene cene s strani kupca.Kupec....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 350.790 €, 6378,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

6.378 m2, za investicijo, Zazidljivo zemljišče Štorje pri Sežani, 6.378 m2 primerno za poslovne namene - poslovna cona. Lokacija je na SZ delu Štorij.5 km od avtoceste, 8 km od italijanske meje. Cena 55 EUR/ m2. Za več informacij in oglede smo vam na voljo. Pokličite 041 695 312 -....

 
 
 
  Zemljišče, GRINTOVEC, 80.000 €, 8165,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-87 Ogled oglasa na strani ponudnika Na južnem delu hriba Grintovec so naprodaj gozdna zemljišča v velikosti 8.165 m2. Nahajajo se v bližini republiške ceste Koper - Dragonja in imajo urejen dostop iz ceste Bandel - Šmarje. Dve parceli so primerne velikosti za....

 
 
 
  Zemljišče, KANAL, 14.900 €, 11548,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371004-83 Ogled oglasa na strani ponudnika Naprodaj je sklop šestih parcel v skupni površini 11.548 m2, pretežno kmetijska zemljišča, tudi boniteta 44 in del gozdno zemljišče. Parcele se nahajajo v k.o. Kožbana, številke parcel so: 552/1,553/1,553/2,554/1,561/1,561/2.....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 1.546.745 €, 18197,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.08.2025.,

www.indomio.si

18.197 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, investicijska priložnost - naprodaj večje zemljišče v sežani, prodamo. Cena: 85,00 EUR/m2 Na odlični lokaciji v Sežani, tik ob objektih Komunale Sežana, prodamo prostorno in večinoma ravno zemljišče skupne velikosti 18.197 m². Del zemljišča....

 
 
 
  Zemljišče, PODČETRTEK, 22.000 €, 7939,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-120 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji nezazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 7939 m2. Vsi priključki se nahajajo na sosednji parceli. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je ravna in primerno....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOCJAN, 169.000 €, 11311,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.06.2019.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-67 Ogled oglasa na strani ponudnika V Škocjanu, posredujemo pri prodaji, 4-ih kmetijskih zemljišč, v skupni izmeri 11.311 m2. Posamezna zemljišča, so velikosti 1.963 m2, 6.790 m2, 1.596 m2 in 962 m2 in se prodajajo kot celota. Sama zemljišča v naravi predstavljajo....

 
 
 
  Zemljišče, MAJŠPERK, 190.000 €, 96595,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2024.,

www.indomio.si

96.595 m2, kmetija, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Idilična kmetija na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 190.000,00 EUR Na voljo je unikatna stanovanjska kmetija, v čudovitem Haloškem okolju občine Majšperka, na naslovu Naraplje. Ta velika kmetija, katere stanovanjska stavba je....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 10.458 €, 8715,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2025.,

www.indomio.si

8.715 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Gozdno zemljišče v gozdu med Brezovico in Žalovčami. Dostop po gozdni javni poti, prodamo. Cena: 10.458,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, CIRKULANE, 40.000 €, 7719,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

7.719 m2, za investicijo, Na izpostavljeni slemenski lokaciji v Paradižu (Cirkulane) je na voljo zemljišče v skupni izmeri 7.719 m2, ki predstavlja zanimivo priložnost za kupca, ki zna prepoznati potencial lokacije in razume dolgoročni razvoj prostora, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR....

 
 
 
  Zemljišče, DOB, 834.300 €, 8343,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2024.,

www.indomio.si

8.343 m2, za investicijo, Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v naselju Dob, v občini Domžale. Za nepremičnino je bila v letu 2023 oddana pobuda za spremembo namenske rabe iz kmetijskega v stavbno zemljišče, in sicer na podlagi izdelane idejne zasnove za gradnjo desetih....

 
 
 
  Zemljišče, OPLOTNICA, 58.000 €, 6466,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281036-23 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v skupni izmeri 6.466 m2, ki v naravi predstavlja travnik. Zemljišče se nahaja ob lokalni asfaltirani cesti. Celotno zemljišče je izjemno lepo umeščeno in vzdrževano ter se od spodnjega....

 
 
 
  Zemljišče, LJUTOMER, 1.331.820 €, 19026,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

19.026 m2, za investicijo, za industrijsko gradnjo, poslovna priložnost, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 Prodajamo gradbeno zemljišče v skupni izmeri 19.026m2. Locirano v začetku industrijske cone Ljutomer, neposredno ob glavni cesti. Trenutno je na zemljišču farma, ki se umika. Parcelo....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 589-630 (od skupaj 817)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!