• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija vsaj 2180 m2 čim večje - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • zemljišča parcele slovenija vsaj 2180 m2 čim večje - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija vsaj 2180 m2 čim večje

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija vsaj 2180 m2 čim večje" je bilo najdenih 845 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 55 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2070 m2 (malo manjši)
    • 2290 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 1600 eur
    • do 2100 eur (povprečna cena)
    • do 2500 eur
    • do 21 eur/m2 (povprečna cena)
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • urejeno
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, BRESTERNICA, 20.000 €, 2194,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

2.194 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče v Kamnici s potencialom za zazidljivo - sončna lega, čudovit razgled, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče v Kamnici z možnostjo preureditve v ZAZIDLJIVO OBMOČJE. Nahaja se na sončni legi z osupljivim razgledom na okoliške....

 
 
 
  Zemljišče, HOTEMEŽ, 10.000 €, 2192,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

2.192 m2, posest, Na prodaj sta dve gozdni zemljišči v Hotemežu, občina Radeče, skupne površine 5.755 m2, po ceni 10.000 EUR. Zemljišči imata rastiščni koeficient 11, kar omogoča odlično rast mešanega gozda. Večje zemljišče vključuje 6 % stavbnega zemljišča (213,78 m2) za vikend ali....

 
 
 
  Zemljišče, ŠEŠČE PRI PREBOLDU, 110.000 €, 2180,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.08.2025.,

www.indomio.si

2.180 m2, zazidljiva, Na idilični sončni legi ob gozdu, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Na obrobju urejene vasi Šešče pri Preboldu je na prodaj večja parcela na ravninskem območju. Del parcele predstavlja gozd cca 1.211 m2 preostali del v izmeri cca 969m2 pa predstavlja stavbno zemljišče.....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 47.784 €, 2172,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2025.,

www.indomio.si

2.172 m2, kmetijsko zemljišče, POTOK - KOPER, cca. 7 km do Kopra prodamo kmetijsko zemljišče z dostopom z asfaltirane ceste v skupni izmeri 2.172 m2, prodamo. Cena: 22,00 EUR/m2 POTOK - KOPER, cca. 7 km do Kopra prodamo kmetijsko zemljišče z dostopom z asfaltirane ceste v izmeri 2.172m2.....

 
 
 
  Zemljišče, PIVKA, 79.000 €, 2162,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2024.,

www.indomio.si

2.162 m2, zazidljiva, 2.162 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 79.000,00 EUR, prodamo. Cena: 79.000,00 EUR Na Krasu v vasi Čepno je naprodaj 5 zazidljivih zemljišč v skupni velikosti 2.162 m², ki se prodajajo v kosu. Zemljišča se nahajajo ob glavni cesti cca 20 min od Postojne, Divače....

 
 
 
  Zemljišče, POLZELO, 122.664 €, 2152,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-27 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji v celoti zazidljivega, komunalno neopremljenega zemljišča v velikosti 2.152 m2. Vsi priključki se nahajajo na sosednjih parcelah. Dostop do zemljišča je urejen neposredno z javne poti. Iz parcele se razprostira....

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 100.500 €, 2147,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2026.,

www.indomio.si

2.147 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 100.500,00 EUR Ponujamo redko priložnost za nakup večjega stavbnega zemljišča v naselju Lindek, v neposredni bližini Frankolovega in le nekaj minut vožnje do Vojnika ter Celja. Gre za zemljišče velikosti 2.147 m², ki se nahaja na mirni, zeleni....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 29.500 €, 2145,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2025.,

www.indomio.si

2.145 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo - kmetijsko zemljišče - oljčnik - šmarje, prodamo. Cena: 29.500,00 EUR V Šmarjah (občina KOPER) PRODAMO OLJČNIK Oljčnik sestavljata dve parceli,ki se držita ena druge. Gre za parceli 1264 in 1265 KO ŠMARJE, v skupni izmeri 2145 m2. Na parcelah....

 
 
 
  Zemljišče, HRASTNIK, 42.840 €, 2142,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

2.142 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v skupni velikosti 2.142 m2, sestavljenega iz dveh parcel:- 855 m2- 1.287 m2, prodamo. Cena: 42.840,00 EUR Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v skupni velikosti 2.142 m², sestavljenega iz....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 28.000 €, 2135,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: škofije ID oglasa: 490111024-63 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Spodnjih Škofijah se prodaja kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 2.135 m2, ki ga sestavljata dve parceli. Na delu zemljišča je so ob robu zemljišča posajene starejše oljke, glavnina parcele pa je trenutno....

 
 
 
  Zemljišče, SENIČICA, 510.720 €, 2128,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

2.128 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 510.720,00 EUR Zazidljiva parcela v izmeri 2128 m2 se nahaja v naselju Seničica pri Medvodah. Primerna je za vse, ki iščete prostorno zemljišče v mirnem okolju, ki obenem omogoča hiter dostop do vseh pomembnih urbanih središč. Na parceli se lahko....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 17.008 €, 2126,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2025.,

www.indomio.si

2.126 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 8,00 EUR/m2 V Hrpeljah posredujemo pri prodaji kmetijskih zemljišč. Na prodaj sta dve kmetijski zemljišči v skupni izmeri 2.126 m². Lokacija zemljišč je mirna, obdana z naravo, hkrati pa le nekaj minut oddaljena od središča naselja, kjer....

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 11.500 €, 2123,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

2.123 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 11.500,00 EUR NAPRODAJ JE DELEŽ 1/8 VSEH SPODAJ NAVEDENIH PARCEL ZA SKUPNO VREDNOST 11.500 € kmetijsko zemljišče, v izmeri 2.123 m2 z ID znakom: parcela 1827 877 gozdno zemljišče, v izmeri 3.595 m2 z ID znakom: parcela 1827 879/1 gozdno....

 
 
 
  Zemljišče, DRAGONJA, 41.900 €, 2120,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.01.2026.,

www.indomio.si

2.120 m2, kmetija, prodamo. Cena: 41.900,00 EUR V prijetnem in mirnem naselju Dragonja, v občini Piran (k.o. Sečovlje), prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 2.120 m². Parcela je v celoti ravna in v naravi predstavlja urejen travnik, kar omogoča enostavno obdelavo in raznovrstno kmetijsko....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJA RADGONA, 69.500 €, 2120,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.indomio.si

2.120 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam priložnost, ki se redko pojavi na trgu - zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 2.170 m2 na mirni in urejeni lokaciji v Gornji Radgoni, prodamo. Cena: 69.500,00 EUR Pozdravljeni, Predstavljamo vam priložnost, ki se redko pojavi na trgu – zazidljivo....

 
 
 
  Zemljišče, VRANJI VRH, 25.300 €, 2108,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

2.108 m2, zazidljiva, zemljišče za gradnjo stanovanjske hiše, ob reki Muri, sončna lega, mirna okolica, idilična lokacija v občini Šentilj, komunalna infrastruktura v bližini, prodamo. Cena: 25.300,00 EUR OBČINA ŠENTILJ, VRANJI VRH: ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V SKUPNI VELIKOSTI 2108 m2....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 189.450 €, 2105,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

2.105 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 90,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zelo lepega kmetijskega zemljišča v Lucanu, velikosti 2.105 m2, s prelepim razgledom na Strunjanske in Sečoveljske soline.Večji del parcele je kategorizirano kot kmetijsko zemljišče in sicer K1 - najboljša....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 799-815 (od skupaj 816)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!