• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija vsaj 2280 m2 - GoHome kupim prodam - GoHome
  • zemljišča parcele slovenija vsaj 2280 m2 - GoHome kupim prodam - GoHome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija vsaj 2280 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija vsaj 2280 m2" je bilo najdenih 823 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 52 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2170 m2 (malo manjši)
    • 2390 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 1600 eur
    • do 2000 eur (povprečna cena)
    • do 2400 eur
    • do 20 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, SEŽANA, 455.000 €, 12861,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.ruj-meridoma.si

PRODAJA SE ATRAKTIVNA PARCELA NA LIPIŠKI CESTI – IDEALNA PRILOŽNOST ZA INVESTITORJE IN INDIVIDUALNE GRADITELJE! .

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE MALENCE, 94.000 €, 18417,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2024.,

www.kumi.si

Večje ravno zemljišče po namenski rabi kmetijsko zemljišče K2. Zemljišče je sestavljeno iz več različnih parcel različne kvadrature. Možnost nakupa celote ali nakup posameznih parcel. Meje zemljišča so znane in urejene. Izjemna priložnost za tiskega, ki vidi poslovni potencial na....

 
 
 
  Zemljišče, CEROVEC POD BOČEM, 175.000 €, 37180,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

37.180 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 37.180 m2, kmetija, stavbno zemljišče, posest, zemljišče, zazidljivo zemljišče, dobra investicija, parcelacija v več zazidljivih parcel, ranč, vzreja konjev, ravnina, kmetijski objekt, Rogaška Slatina, Cerovec pod Bočem, blizu zdravilišč,....

 
 
 
  Zemljišče, TRNOVSKA VAS, 45.000 €, 23169,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321069-8 Ogled oglasa na strani ponudnika Na idiličnem območju Sovjak, v neposredni bližini vasice Trnovska vas, vam ponujamo edinstveno priložnost za nakup kmetijskega zemljišča. Zemljišče, meri obsežnih 23.169 kvadratnih metrov in je delno ravno, delno pa rahlo nagnjeno.....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 69.000 €, 21696,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.08.2025.,

www.indomio.si

21.696 m2, zazidljiva, "Investirajte v Zemljišče v Ivanjkovcih - Žvab", prodamo. Cena: 69.000,00 EUR Nepremičninska priložnost: večje, delno zazidljivo, zemljišče v Ivanjkovcih - Žvab Predstavljamo vam večje kmetijsko in delno zazidljivo zemljišče v naselju Žvab, ki obsega....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 270.050 €, 12275,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2025.,

www.indomio.si

12.275 m2, kmetijsko zemljišče, POTOK - KOPER, cca. 7 km do Kopra prodamo kmetijska zemljišča z dostopom z asfaltirane ceste v skupni izmeri 12.275 m2, prodamo. Cena: 22,00 EUR/m2 POTOK - KOPER, cca. 7 km do Kopra prodamo kmetijska zemljišča z dostopom z asfaltirane ceste v skupni....

 
 
 
  Zemljišče, KRAJNA BRDA, 145.000 €, 81662,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

81.662 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR V Krajnih Brdih prodamo cca. 5.500 m2 stavbnega zemljišča. Skupna površina celotnega kompleksa, kjer se nahaja stavbno zemljišče je 2,8 ha, kar predstavlja travnik in zaraščeno površino. Na tem delu se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 61.031 €, 26535,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Ratež , prodamo kmetijska zemljišča v skupni izmeri 26.535,00 m2. Po namenski rabi se parcele nahajajo na območju najboljših kmetijskih zemljišč. V naravi gre za travnike, njivo in manjši gozd. .

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 68.093 €, 68093,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

k.o.2439 št.parcele 1148/16 (14.258 m2), k.o. 2440 št.parcele 1323/50 (13.309 m2), št. parcele 1474/0 (4.535), št.parcele 1876/0 (1.320 m2), parcela št. 306/0 (950 m2), parcela št. 384/0 (4.244 m2), parcela št. 385/0 (8.830 m2), parcela št. 565/18 ( 7.169m2), parcela št. 620/0 (2.500....

 
 
 
  Zemljišče, DOBROVO, 926.500 €, 8060,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2025.,

www.indomio.si

8.060 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, V osrčju Goriških Brd ob centru mesta Dobrovo prodamo posest - namenska raba centralne dejavnosti. Možna gradnja poslovnih in stanovanjskih objektov. Zanimiva investicija, prodamo. Cena: 926.500,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 1.548.560 €, 19357,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.04.2025.,

www.indomio.si

19.357 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, zemljišče za industrijsko gradnjo - sežana terminal, prodamo. Cena: cca 80,00 EUR/m2 ZEMLJIŠČE ZA INDUSTRIJSKO GRADNJO - V SEŽANI prodamo zemljišče za industrijsko - poslovno gradnjo. Zemljišče leži tik ob tovornem terminalu je velikosti....

 
 
 
  Zemljišče, BENEDIKT, 460.000 €, 7967,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-123 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 13 parcel v skupni izmeri 7. 967 m2 v okolici Benedikta. Parcele so locirane ob glavni cesti in v so naravi. Na parcelah so že postavljene 3 hiše, ki so v 3. gradbeni fazi. LOKACIJA: šola, vrtec, trgovine,....

 
 
 
  Zemljišče, DOLENJE LAKNICE, 27.000 €, 22185,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.indomio.si

22.185 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Gozdno zemljišče v gozdu med naselji Dolenje Laknice in Čužnja vas. Parcela je približno 750 metrov dolga in 30 metrov široka, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE LAŠČE, 550.000 €, 10000,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.08.2025.,

www.indomio.si

10.000 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, Zazidljivo zemljišče za poslovni namen v Vel. Laščah, blizu železniške postaje. Vsi priključki ob parceli.Parcelne številke: 316/25, 316/26, 316/27, 316/28, 322/2, 323/2, 679/67, 679/68, 679/126, 679/127, 679/128, prodamo. Cena: 55,00 EUR/m2....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMOHOR, 750.000 €, 64991,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2024.,

www.indomio.si

Zemljišče za investicijo, Savinjska – Šmohor nad Laškim, 64.991 m2. Cena: 750.000 EUR. Sredi neokrnjene narave, na Šmohorju nad Laškim, prodamo posest v skupni izmeri cca. 64.991 m2, ki predstavlja odlično priložnost za investicijo in razvoj turizma. Lokacijsko je oddaljena 9 km od....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 42.820 €, 8564,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.10.2024.,

www.indomio.si

8.564 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče v Šempasu, prodamo. Cena: 5,00 EUR/m2 Na južnem obrobju Šempasa sta naprodaj dve kmetijski zemljišči s skupno površino 8.564 m2. Teren je blizu glavne ceste in lepo dostopen. Na treh terasah so bile obdelane rodovitne njive in sadovnjaki.....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 1.770.000 €, 11800,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V Mariboru zemljišče v industrijski coni - primerno za proizvodnjo in skladiščenje. Namembnost komunalno opremljenega zemljišča, ki je v prodaji, je za trgovsko poslovne dejavnosti, skladiščne in logistične ter industrijsko proizvodne dejavnosti. Zemljišče je opremljeno z hidrantnim....

 
 
 
  Zemljišče, MURSKA SOBOTA, 39.500 €, 22696,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stoletna trta išče novega gospodarja. Na koncu naselja in z odprtim pogledom na travnike je domačija iz l. 1800. Cimprača s pripadajočimi gospodarskimi poslopji. Njive in travniki so v neposredni bližini. .

 
 
 
  Zemljišče, SENADOLE, 9.900 €, 9000,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.05.2025. - 9.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2025.,

www.indomio.si

9.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,10 EUR/m2 Na območju vasi Senadole se prodajajo naslednje kmetijske parcele in gozdovi: 2443-52/8 (Parcela) 2443-308 (Parcela) 3443-322 (Parcela) 2443-325 (Parcela) 2443-327/2 (Parcela) 2443-344 (Parcela) 2443-450 (Parcela) 2443-483/39....

 
 
 
  Zemljišče, SENOVO, 477.945 €, 10621,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

10.621 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 477.945,00 EUR ZEMLJIŠČE V PRIVLAČNI LOKACIJI – KRŠKO, SENOVO – IDEALNO ZA VAŠ NASLEDNJI PROJEKT! KRŠKO, Senovo, 10.621 m2 zazidljivega zemljišča v odlično povezani lokaciji, samo nekaj korakov od vseh potrebnih storitev. Neposredna bližina: ✔️....

 
 
 
  Zemljišče, CANKOVA, 59.999 €, 7323,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

7.323 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, po večini stavbno, manjši del kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 59.999,00 EUR V Kraščih, razpršenem naselju v občini Cankova, prodamo večje zemljišče, skupne površine 7.323 m2, ki je po namenski rabi po večini stavbno, nekaj....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 18.000 €, 8728,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111025-20 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji godnih zemljišč v Novi vasi. Pogoj prodajalca je, da kupec poravna 2% Davka na promet nepremičnin. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 490.000 €, 10000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.09.2025.,

www.indomio.si

10.000 m2, zazidljiva, stavbnega zemljišča cca10.000 m2, sprejet OPN za gradnjo samostojnih hiš, predvidenih 9 samostojnih hiš, blizu Celjski grad, center Celje, prodamo. Cena: 49,00 EUR/m2 Prodamo večje stavbno zemljišče za investicijo na odlični lokaciji v Celju, Zagrad, Stegujev....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 1.847.194 €, 19651,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

19.651 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, gradbeno zemljišče / investicija, prodamo. Cena: 94,00 EUR/m2 PRODAJA / GRADBENO ZEMLJIŠČE ZA INVESTICIJO Šempeter v Savinjski dolini / 19.651,40 m² / Poslovno–stanovanjska raba Posredujemo pri prodaji večjega gradbenega zemljišča....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 120.000 €, 7470,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.08.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Obe parceli sta ob asfaltnih cestah, električni priključek deluje, zemljišče ima svoj vodnjak. Zemljišče je primerno za izgradnjo naselja vrstnih hiš. Vse ostale informacije na tel.: 068 182 125 ali po e-pošti na andrej.fric@kbf.si .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 470.000 €, 20778,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.08.2025.,

www.indomio.si

20.778 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 470.000,00 EUR Prodamo nezazidano stavbno zemljišče v Češči vasi pri Novem mestu. Celotno zemljišče meri 20.778 m2, možen je dodaten nakup sosednje parcele v izmeri 10.320 m2. Zemljišče je večji del v območju drugih urejenih zelenih površin in....

 
 
 
  Zemljišče, LJUTOMER, 300.000 €, 20000,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Gradbeno zemljišče primerno za kmetijsko trgovino, za odkup poljščin, izgradnjo sušilnice, bioplinarne. V okolici se nahajajo kmetijska zemljišča. Neposredno ob parceli je asfaltirana cesta. .

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 2.793.500 €, 21740,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.11.2023.,

www.indomio.si

21.740 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 2.793.500,00 EUR INVESTICIJSKO ZEMLJIŠČE. VEČJI POSLOVNI KOMPLEKS 760 m2 ZA PROIZVODNJO, SKLADIŠČENJE IN DRUGE OBRTNE DEJAVNOSTI, velikost zemljišča 21.740 m2 Na odlični lokaciji na področju Slovenske Bistrice, prodamo proizvodno-skladiščne....

 
 
 
  Zemljišče, VRTOJBA, 772.500 €, 7725,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-52 Ogled oglasa na strani ponudnika Na območju, namenjenega industrijski gradnji (IG) na razpolago zemljišče v izmeri 7725 m2 po 95 EUR/m2. Območje namenjeno obrtnim, skladiščnim, prometnim, trgovskim, poslovnim in proizvodnim dejavnostim in gostinstvu. Območje....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 1.956.981 €, 14079,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2024.,

www.indomio.si

14.079 m2, za investicijo, po novem občinsko prostorskem načrtu, ki še ni sprejet predvidena v večjem delu gradnja obrtno-gospodarske dejavnosti ter manjšem delu stanovanjska gradnja, dostop iz dveh dovozov, že nasuto zemljišče in industrijska elektrika ter voda na parceli, blizu....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 7.243.200 €, 60360,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2025.,

www.indomio.si

60.360 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 120,00 EUR/m2 IZJEMNA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST Na lokaciji v Podbrezniku v Novem mestu prodamo v celoti zazidljivo zemljišče, sestavljeno iz posameznih parcel, skupne kvadrature 60.360 m2. 1) PARCELE V NADALJEVANJU OBSTOJEČEGA....

 
 
 
  Zemljišče, RIMSKE TOPLICE, 56.000 €, 27245,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

27.245 m2, kmetija, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče Rimske Toplice, prodamo. Cena: 56.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 712,51 m2. Ostali del parcele predstavlja kmetijske in gozdne površine v velikosti 27245 m2.....

 
 
 
  Zemljišče, DESTRNIK, 54.000 €, 9517,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-464 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj pretežno kmetijsko zemljišče, delno zazidljivo zemljišče. Nahaja se na dobri, dostopni lokaciji v Janežovskem vrhu. Južna lega in čudovit razgled. Možen nakup ločeno, samo travnik (8.413m2, kmetijsko zemljišče, travnik,....

 
 
 
  Zemljišče, MAJŠPERK, 41.000 €, 13062,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-152 Ogled oglasa na strani ponudnika V zaselku Preša, je na prodaj večje zemljišče, na delu katerega je možno graditi. Zemljišče skupne velikosti 13.062 m2 je v večji meri gozd (1 ha), preostanek sta travnika ter ob asfaltirani cesti je zazidljivo zemljišče. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, DOBJE PRI PLANINI, 61.058 €, 40705,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-393 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Presečno v občini Dobje posredujemo pri prodaji nezazidljivega kmetijskega zemljišča, na katerem je pretežno gozd. Sestavljen pa je iz mešanega drevja. - Skupaj devet med seboj povezahih parcel, od tega je ena v drugi....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 45.000 €, 30000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupimo kmetijo v okolici Ljubljane. Ni pomembno kje, je pa pricakovana ugodna lokacija z ustreznim dostopom. .

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 36.290 €, 12514,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-236 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem naselju Klanc, ki se nahaja v osrčju Dobrne je na voljo kmetijsko zemljišče v izmeri 12.514 m2. Zemljišče se lepo vzdolžno razprostira, tako da je v celoti osončeno in zelo lahko dostopno z javne asfaltirane ceste.....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNOVA, 36.200 €, 22157,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281027-108 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Črnova, v občini Velenje imamo na prodaj kmetijsko zemljišče v skupni velikosti 22.157 m2. Oddaljenost od Velenja znaša cca. 9,3 km. Predmet prodaje so parcele v katastrski občini Črnova, ki v naravi predstavljajo....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 3.275.300 €, 18573,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.11.2023.,

www.indomio.si

18.573 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 3.275.300,00 EUR INVESTICIJSKO ZEMLJIŠČE. VEČJI POSLOVNI KOMPLEKS 5.672 m2 ZA PROIZVODNJO, SKLADIŠČENJE IN DRUGE OBRTNE DEJAVNOSTI, velikost zemljišča 18.57ž3 m2 Na odlični lokaciji na področju Slovenske Bistrice, prodamo proizvodno-skladiščne....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIN, 142.884 €, 79380,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.09.2025.,

www.indomio.si

79.380 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,80 EUR/m2 Na voljo lepe kmetijske parcel ob vasi Brezovica pri Gradin: 2621 590 (Parcela) - cena te parcele je 5€/m2 2621 591/1 (Parcela) - cena te parcele je 10€/m2 2621 741/1 (Parcela) - cena te parcele je 5€/m2 2621 1905/11 (Parcela)....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 712.880 €, 10184,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

10.184 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 EKSKLUZIVNA PRODAJA. ZA VSE INFORMACIJE POKLIČITE 031641040. Prodaja zemljišča – odlična priložnost za investicijo in bivanje! SLIKA JE IDEJA ZA PARCELACIJO. PARCELE V NARAVI NISO RAZPARCELIRANE IN NAKUP POSAMEZNIH PARCEL NI MOŽEN!....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 1.583.280 €, 8796,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo stavbno zemljišče (zazidljivo parcelo) v izmeri 8.796 m2, ki se nahaja na lepi lokaciji 5 minut od Kopra (v bližini ceste Šalara – Vanganel) s pogledom na vanganelsko dolino, Koper in koprski zaliv. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 505-546 (od skupaj 817)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!