• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija vsaj 2280 m2 do 20 eur - GoHome vsi mali oglasi za nepremičnine preko gohome.si
  • zemljišča parcele slovenija vsaj 2280 m2 do 20 eur - GoHome vsi mali oglasi za nepremičnine preko gohome.si
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija vsaj 2280 m2 do 20 eur/m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija vsaj 2280 m2 do 20 eur/m2" je bilo najdenih 428 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 8 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2170 m2 (malo manjši)
    • 2390 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 19 eur/m2 (malo cenejši)
    • 21 eur/m2 (malo dražje)
    • do 599 eur
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • urejeno
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, HRENOVICE, 45.670 €, 30447,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

30.447 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,50 EUR/m2 V k.o. Hrenovice se prodajajo parcele v deležu 1/12 kmetijskih površin. Št. parcelo so: 357,358,426,427,461,513/1,569,570,571,572,573,709,718,1590/1,1590/2,1590/3,1591,1689/1,1689/2,1742,1777/1,1777/2,1791,2036,2037. Pogoj....

 
 
 
  Zemljišče, AJDOVŠČINA, 22.992 €, 15328,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

15.328 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 22.992,00 EUR Prostorno kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 15.328,00 m2 primerno za travnik oz. pašnik na področju Lokavec - Gorenje. Cena 1,50 EUR/m2, skupaj 22.992,00 EUR. Vse dodatne informacije dobite na tel. št. 051 690 437 (Matija)....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 9.771 €, 6514,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

6.514 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 9.771,00 EUR Parcela leži vzhodno nad vasjo Kubed, nad kraško prelomnico, približno 80 m SV nad hišo Kubed št. 47 B, oziroma cca 13 m severno pod cesto, ki vodi proti kubejskem Gradu. Teren se spušča proti SV. Dostopnost do parcele je....

 
 
 
  Zemljišče, AJDOVŠČINA, 8.800 €, 5877,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

5.877 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, brje na vipavskem - prodamo kmetijsko zemljišče - gozd, prodamo. Cena: 8.800,00 EUR V BRJAH na vipavskem PRODAMO GOZDNO zemljišče. Naprodaj so štiri parcele s katastrskimi številkami 622, 626, 1514/7 in 2090, KO 2395 BRJE. Skupna velikost parcel....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 16.000 €, 10789,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2024.,

www.indomio.si

10.789 m2, posest, prodamo. Cena: 16.000,00 EUR Na območju Povirja se nahaja več kmetijskih parcel in gozdov. Parcele se prodajajo v sklopu-nerazdružljivi celoti. Vse k.o. 2453 Povir parcele so št. 4003,4002,607/2,828,829,830,835,836,1058/79 Skupna velikost vseh parcel je 10.790 m2,....

 
 
 
  Zemljišče, KOMEN, 49.000 €, 35873,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-143 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 28 parcel v skupni površini 35.873,00m2, ki se nahajajo v vasi Tomačevica v občini Komen na Krasu. V naravi predtsavljajo kmetijska in gozdna zemljišča. Predmet prodaje so se vsa zemljišča skupaj. Številke....

 
 
 
  Zemljišče, TOMAČEVICA, 49.000 €, 35873,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.11.2024.,

www.indomio.si

35.873 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko in gozdno zemljišče v Komnu (vas Tomačevica), prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 28 parcel v skupni površini 35.873,00m2, ki se nahajajo v vasi Tomačevica v občini Komen na Krasu. V naravi predtsavljajo kmetijska in gozdna....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 10.000 €, 7386,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.01.2025.,

www.indomio.si

7.386 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, prodamo. Cena: 10.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, VUKOVSKI DOL, 18.000 €, 13391,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

13.391 m2, kmetijsko zemljišče, Ta čudovita posest je še posebej primerna za vse, ki iščejo zemljišče za pridelavo raznolike, zdrave hrane na sončni legi - za samooskrbo, sonaravno kmetovanje ali uresničitev vizije življenja v stiku z naravo. Zemlja je rodovitna, lega pa nudi obilje....

 
 
 
  Zemljišče, KANAL, 14.900 €, 11548,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371004-83 Ogled oglasa na strani ponudnika Naprodaj je sklop šestih parcel v skupni površini 11.548 m2, pretežno kmetijska zemljišča, tudi boniteta 44 in del gozdno zemljišče. Parcele se nahajajo v k.o. Kožbana, številke parcel so: 552/1,553/1,553/2,554/1,561/1,561/2.....

 
 
 
  Zemljišče, BELSKI VRH, 49.000 €, 38065,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

38.065 m2, kmetijsko zemljišče, Naprodaj čudovita posest - Belski in Gorenjski vrh, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Novo na trgu! Priložnost, da postanete lastnik izjemnega, v glavnem kmetijskega zemljišča, v idiličnem podeželskem okolju Slovenije, v občini Zavrč - Belski in Gorenjski....

 
 
 
  Zemljišče, PREDANOVCI, 9.900 €, 7685,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2026.,

www.indomio.si

7.685 m2, kmetijsko zemljišče, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 9.900,00 EUR PREDANOVCI – ZANIMIVO ZEMLJIŠČE V ENEM KOSU V Predanovcih prodamo lepo urejeno zemljišče v skupni velikosti 7.685 m², ki zajema kombinacijo gozda in kmetijskega zemljišča. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, KOMEN, 21.581 €, 16860,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2020.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Parcele se nahajajo v blizini ceste med Komnom in Pliskovico. Moznost nakupa posamezno ali skupno, Parcela je kmetijska v naravi gozd in delno travnik. Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine d.o.o. Naslov: Tolminskih Puntarjev 12, 5000 Nova Gorica GSM: 041/806-440 Email: info@vilmar-nepremicnine.si....

 
 
 
  Zemljišče, PIVKA, 6.398 €, 5000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.12.2024.,

www.indomio.si

5.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 6.398,00 EUR Prodajamo parcele v deležu 7/158 Agrarne skupnosti - Selce. Parcele se prodajajo v sklopih, kot je razvidno na sliki, nakup posamičnih parcel ni mogoč. POMEMBNO PRODAJA SE ZGOLJ DELEŽ 7/158. Cena posameznega sklopa, kvadrature....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 12.000 €, 9366,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

9.366 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, prodamo. Cena: 12.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji mešanega gozda (smreka, geber, kostanj) na območju katastrske občine Cerovec. Kupec plača polovico stroškov, ki nastanejo pri prodaji gozda. .

 
 
 
  Zemljišče, GROBELNO, 10.000 €, 7823,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

7.823 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 10.000,00 EUR Kmetijska parcela Grobelno za investicijo V kraju Grobelno na sončni lokaciji, ki je obrnjena proti jugu, je na prodaj kmetijska parcela v velikosti 7.823 m2. V naravi in po GURS evidenci je parcela ovrednotena delno kot....

 
 
 
  Zemljišče, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 12.000 €, 9614,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

V Skokah, v bližini Dobrovc - Letališča Maribor; prodamo gozd v skupni velikosti 9614 m2. Sestavljen je iz 2 parcel, in sicer: 423/2 ter 425, obe K.O.: 708 -SKOKE. Obe parceli se držita skupaj. Dostop do gozda je urejen. V gozdu je večinoma hrastov les, nekaj je tudi gabra in bora.....

 
 
 
  Zemljišče, PODSREDA, 48.000 €, 39167,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.indomio.si

39.167 m2, nezazidljiva, gozd, gozd podsreda, prodamo. Cena: 48.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji nezazidljivega zemljišča, ki je po namenski rabi delno kmetijsko in delno gozdno zemljišče. Nahaja se v občini Kozje, natančneje v naselju Podsreda. Pogoj prodajalca je, da kupec prevzame....

 
 
 
  Zemljišče, DOLENJE LAKNICE, 27.000 €, 22185,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.indomio.si

22.185 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Gozdno zemljišče v gozdu med naselji Dolenje Laknice in Čužnja vas. Parcela je približno 750 metrov dolga in 30 metrov široka, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 39.244 €, 32704,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.03.2024.,

www.indomio.si

32.704 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,20 EUR/m2 V Studenem prodamo kmetijska in gozdna zemljišča v skupni izmeri 32.704 m2. Od tega je 7.447 m2 kmetijskih zemljišč, 25.067,00 m2 pa gozda. Cena za kmetijska zemljišča znaša 1,20 €/m2, za gozdna pa 1,00 €/m2. K.O. 2473 STUDENO.....

 
 
 
  Zemljišče, SLADKI VRH, 19.900 €, 16632,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-115 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki ga sestavlja 6 parcel v skupni izmeri 16.632 m2. Zemljišče se nahaja ob javni cesti, je pod naklonom - pretežno mešani gozd, delno kmetijske površine. Prodajalcu povejte da....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 7.360 €, 6134,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

6.134 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,20 EUR/m2 Blizu vasi Koritno v občini Brežice prodamo kmetijsko zemljišče. Kmetijsko zemljišče predstavljata 2 parceli, ki se NE držita skupaj. PARCELA 1: 1.235 m2 je 84 % najboljša kmetijska zemljišča in 16 % gozdna zemljišča. PARCELA....

 
 
 
  Zemljišče, STARA SUŠICA, 9.805 €, 8171,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

8.171 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,20 EUR/m2 Prodaja se kmetijska zemljišče v izmeri 8171 m2, ki je locirano v bližnji okolici vasi Stara Sušica. Lastništvo urejeno in brez bremen. Pogoj prodajalca je, da kupec plača davek na promet nepremičnin v višini 2% in stroške....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 10.458 €, 8715,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2025.,

www.indomio.si

8.715 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Gozdno zemljišče v gozdu med Brezovico in Žalovčami. Dostop po gozdni javni poti, prodamo. Cena: 10.458,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, SLADKI VRH, 19.900 €, 16632,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

16.632 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Kmetijsko zemljišče v Sladkem vrhu, prodamo. Cena: 19.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki ga sestavlja 6 parcel v skupni izmeri 16.632 m2. Zemljišče se nahaja ob javni cesti, je pod naklonom - pretežno mešani gozd, delno....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB SOTLI, 17.976 €, 15106,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

15.106 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,19 EUR/m2 V Trebčah v občini Bistrica ob Sotli prodamo zaraščeno kmetijsko zemljišče. Zemljišče predstavlja 9 parcel, ki se držijo skupaj. Zemljišče je zaraščeno z grmičevjem cca 20 let. Nekoč je stala na eni izmed parcel hiša in so....

 
 
 
  Zemljišče, HRAST PRI JUGORJU, 15.000 €, 12783,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2025.,

www.indomio.si

12.783 m2, nezazidljiva, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR HRAST PRI JUGORJU, zemljišča v izmeri 12.783m2 ( gozdno zemljišče 8.359m2, kmetijsko zemljišče 3.942m2, stavbno zemljišče 482m2), prodam.Prodajalčev pogoj je plačilo 2% davka na promet nepremičnin od pogodbene cene s strani kupca.Kupec....

 
 
 
  Zemljišče, LJUTOMER, 22.600 €, 19728,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

19.728 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, mlajši mešani gozd, dostopno, prodamo. Cena: 24.660,00 EUR V Kuršincih, kakšna 2 km iz centra Male Nedelje prodamo 19.728 m2 mešanega gozda, čisto majhen procent je najboljšega kmetijskega zemljišča, vse skupaj v enem kosu. Mlajši gozd s potencialom,....

 
 
 
  Zemljišče, JESENICE, 45.000 €, 39308,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

39.308 m2, kmetijsko zemljišče, Prodamo kmetijsko zemljišče z izvirom manjšega studenca in kmetijskih objektom - senik, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 39.308 m2. Na zemljišču je izvir manjšega studenca, poleg se nahaja manjši kmetijski objekt - senik....

 
 
 
  Zemljišče, ROGAŠOVCI, 8.124 €, 7385,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2026.,

www.salomon.si

Prodaja kmetijskega zemljiša, primernega za trajni nasad ,vzrejo drobnice, pašnik ,ekološko kmetovanje, postavitev bruarice.. Ta zaradi lege na hribčku nudi čudoviti razgled . Trenutno je parcela v naravi kot travnik, ki pa se lahko preorje in na njej zasadi kultura,ki bo donosna....

 
 
 
  Zemljišče, SENADOLE, 9.900 €, 9000,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.05.2025. - 9.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2025.,

www.indomio.si

9.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,10 EUR/m2 Na območju vasi Senadole se prodajajo naslednje kmetijske parcele in gozdovi: 2443-52/8 (Parcela) 2443-308 (Parcela) 3443-322 (Parcela) 2443-325 (Parcela) 2443-327/2 (Parcela) 2443-344 (Parcela) 2443-450 (Parcela) 2443-483/39....

 
 
 
  Zemljišče, GRAJSKA VAS, 46.000 €, 42500,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.indomio.si

42.500 m2, nezazidljiva, gozd, Kmetijska in gozdna zemljišča, prodamo. Cena: 46.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 18 parcel v skupni površini 42.500 m2. Parcele se nahajajo v vasi Grajska vas v Braslovčah in Marija Reka v Preboldu. Kmetijska zemljišča predstavlja cca. 12.500 m2,....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 12.000 €, 11241,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

11.241 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 12.000,00 EUR Parcela se nahaja ob Gorjancih, lepi naravni okolici in gozdnatih pobočjih. Na mirni lokaciji prodamo kmetijsko parcelo veliko 11.241 m2. Nahaja se ob robu vasi Koritno. V naravi parcela predstavlja travnik, ki ga obdaja....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 39.900 €, 39085,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2025.,

www.indomio.si

39.085 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 39.900,00 EUR Prodamo lepo urejen gozd na JV legi v Podkumu. Sestoj gozda je pretežno listavci, po pridobljenih informacijah pregledovalnik ZGS bukev, hrast. Lastništvo je urejeno, brez bremen. Povezava do javne poti za enostavno spravilo....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 20.000 €, 19589,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2023.,

www.indomio.si

19.589 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 70.000 €, 68789,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

68.789 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Prodamo zemljišče v Spodnjem Boču, velikosti 68.798 m2, ki ga predstavlja manjšem delu kmetijsko zemljišče, po večini pa gozdno zemljišče. Zemljišče ima južno lego in leži nad mestom Selnica ob Dravi. Na zemljišču se nahaja vodno zajetje in električni....

 
 
 
  Zemljišče, SOČERGA, 96.000 €, 95444,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2025.,

www.indomio.si

95.444 m2, kmetijsko zemljišče, kmetijska zemljišča, prodamo. Cena: 96.000,00 EUR V istrskem zaledju v bližini mejnega prehoda Sočerga ter zaselka Šeki prodamo več sklopov zemljiških parcel. Zemljiške parcele se nahajajo v katastrski občini 2619 - Sočerga. Parcele tvorijo več povezanih....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 47.900 €, 47487,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.07.2024.,

www.indomio.si

47.487 m2, kmetijsko zemljišče, Posest Čemšenik - zagorje ob Savi, prodamo. Cena: 47.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji 8 parcel v Čemšeniku pri Zagorju ob Savi. Gre za 47.487 m2 zemljišč, od tega je 19.056 kmetijskih zemljišč in 28.431 gozda. Večinoma v enem kosu. Na enem izmed kmetijskih....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 35.300 €, 35290,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

URŠNA SELA, k. o. Dobindol, prodamo delno kmetijska in delno gozdna zemljišča v skupni površini 35.290,00 m2 . .

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 68.093 €, 68093,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

k.o.2439 št.parcele 1148/16 (14.258 m2), k.o. 2440 št.parcele 1323/50 (13.309 m2), št. parcele 1474/0 (4.535), št.parcele 1876/0 (1.320 m2), parcela št. 306/0 (950 m2), parcela št. 384/0 (4.244 m2), parcela št. 385/0 (8.830 m2), parcela št. 565/18 ( 7.169m2), parcela št. 620/0 (2.500....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 22.556 €, 22556,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-62 Ogled oglasa na strani ponudnika Na območju Lazne na razpolago 2 parceli, po namenski rabi gozdno zemljišče v skupni površini 22556 m2,parc. št. 91/3 (2334 m2) in 92/13 (20222 m2), obe k.o. 2298 Lazna. Pod določenimi pogoji je na zemljišču možno postaviti manjši....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 63.271 €, 63271,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

63.271 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 V k.o. Bukovje se prodajata dva gozda, oba v deležu 1/12,(boste solastnik) Parcelne št. so: 700/425 in 695/4. Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davka na promet nepremičnin! .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 379-420 (od skupaj 428)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!