• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija vsaj 2300 m2 - GoHome nepremičnine naprodaj v Sloveniji
  • zemljišča parcele slovenija vsaj 2300 m2 - GoHome nepremičnine naprodaj v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija vsaj 2300 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija vsaj 2300 m2" je bilo najdenih 825 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 52 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2180 m2 (malo manjši)
    • 2420 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 1600 eur
    • do 2000 eur (povprečna cena)
    • do 2400 eur
    • do 20 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, LOZICE, 380.580 €, 6343,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2021.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-109 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji večjega stavbnega zemljišča velikosti 6343 m2, v naselju Lozice v bližini Podnanosa. Podrobnejša namenska raba zemljišča je za stanovanjske površine, v katere spadajo enostanovanjske, dvostanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 350.790 €, 6378,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

6.378 m2, za investicijo, Zazidljivo zemljišče Štorje pri Sežani, 6.378 m2 primerno za poslovne namene - poslovna cona. Lokacija je na SZ delu Štorij.5 km od avtoceste, 8 km od italijanske meje. Cena 55 EUR/ m2. Za več informacij in oglede smo vam na voljo. Pokličite 041 695 312 -....

 
 
 
  Zemljišče, VELIČANE, 15.000 €, 6383,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

6.383 m2, kmetijsko zemljišče, V Veličanah prodamo kmetijsko in gozdno zemljišče v skupni izmeri cca 6.383 m2. Dve parceli z nasadom cca. 50 orehov, tretja gozd z bukvami. Urejen dostop z občinske ceste in dovoz na parcelo. Mirna lokacija, primerno za samooskrbo ali investicijo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, HRVATINI, 340.000 €, 6389,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

6.389 m2, nezazidljiva, Istra: urejen oljčnik z objektom in čudovito jugozahodno lego, prodamo. Cena: 340.000,00 EUR Čudovito kmetijsko zemljišče z oljčnikom in objektom – Hrvatini (Brageti) Na izjemni lokaciji na sončnem južnem pobočju Hrvatinov, v mirnem zaselku Brageti, prodamo....

 
 
 
  Zemljišče, METLIKA, 416.195 €, 6403,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

6.403 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65,00 EUR/m2 METLIKA, Črnomaljska cesta, prodamo stavbno zemljišče v izmeri 6.403,00 m2. Zemjišče je opredeljeno kot OBMOČJE CENTRALNIH DEJAVNOSTI. Nahaja se ob cesti, v bližini avtobusne postaje in doma za ostarele. Vsa infrastruktura je v bližini,....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 148.580 €, 6460,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za tiste, ki vedo kaj je zeleno okolje in hkrati bližina Ljubljane. Prosimo, če kličejo le resni interesenti, ker je cena znižana (le 23 €/m2) in se o njej ne pogajamo. .

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zelo ugodna znižana cena !! GSM: 041-698-432 .

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJERNEJ, 15.000 €, 6464,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2024.,

www.indomio.si

6.464 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR ŠENTJERNEJ, Gorenja Orehovica, prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 6.464 m2. Zemljišče se nahaja v bližini vasi Zapuže. Po namenski rabi so zemljišča opredeljena kot najboljša kmetijska zemljišča, v naravi pa zemljišča predstavljajo....

 
 
 
  Zemljišče, OPLOTNICA, 58.000 €, 6466,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281036-23 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v skupni izmeri 6.466 m2, ki v naravi predstavlja travnik. Zemljišče se nahaja ob lokalni asfaltirani cesti. Celotno zemljišče je izjemno lepo umeščeno in vzdrževano ter se od spodnjega....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 79.900 €, 6473,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

6.473 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Naprodaj je zazidljivo zemljišče v Ivanovcih, deset minut vožnje iz Moravskih Toplic.4240 m2 zemljišča je zazidljivega (površine podeželskega naselja), na fotografiji je to desni oz. vzhodni del zemljišča.Infrastruktura je v neposredni bližini,....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 9.771 €, 6514,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

6.514 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 9.771,00 EUR Parcela leži vzhodno nad vasjo Kubed, nad kraško prelomnico, približno 80 m SV nad hišo Kubed št. 47 B, oziroma cca 13 m severno pod cesto, ki vodi proti kubejskem Gradu. Teren se spušča proti SV. Dostopnost do parcele je....

 
 
 
  Zemljišče, KRKAVČE, 32.735 €, 6547,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

6.547 m2, kmetijsko zemljišče, Na zanimivi lokaciji se prodaja kmetijsko zemljišče, z urejenim dostopom. UGODNO, prodamo. Cena: 32.735,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 119.000 €, 6569,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2025.,

www.indomio.si

6.569 m2, zazidljiva, *Zemljišče na odlični lokaciji, *delno stavbno (3.538 m2), delno kmetijsko (3.031 m2), *komunalno urejen, *dobra investicijska priložnost za razvoj zemljišča, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR Zemljišče za investicijo, 6.569 m2, Šmarje pri Jelšah - Šerovo Na lepi....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 792.240 €, 6602,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

6.602 m2, za investicijo, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Posest za poslovno stanovanjsko gradnjo ob eni od bodočih vpadnic v Novo mesto. Potrebna urbanistična ureditev, prodamo. Cena: 120,00 EUR/m2 Za to območje OPN Novo mesto določa da se: "Območje se ureja za stanovanjsko....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 199.000 €, 6636,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela je primerna za poslovno, obrtno in industrijsko gradnjo. Parcela ima urejen dostop po asfaltirani cesti, vsi priključki so na robu parcele. Cena je spuščena za 20%, tako da je trenutna cena daleč najbolj ugodna za tovrstno nepremičnino v Postojni in okolici. Lega ob avtocesti....

 
 
 
  Zemljišče, KOMPOLE, 45.000 €, 6655,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2024.,

www.indomio.si

6.655 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljiva parcela, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljive parcele v Kompolah. Če iščete parcelo za gradnjo hiše, vikenda ali podobno, je to zemljišče za vas! Parcela obsega 6655m2 površin, od tega je cca 440m2 zazidljivega....

 
 
 
  Zemljišče, OPLOTNICA, 40.308 €, 6718,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

6.718 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče na odlični legi in lokaciji - Gorica pri Oplotnici, prodamo. Cena: 6,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v skupni izmeri 6.718 m2, ki v naravi predstavlja travnik. Zemljišče se nahaja ob lokalni asfaltirani cesti.....

 
 
 
  Zemljišče, SEČOVLJE, 590.000 €, 6744,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

6.744 m2, kmetijsko zemljišče, rodaja kmetijskega zemljišča z edinstvenim razgledom nad Sečovljami, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Opis nepremičnine: Lokacija: Nad slikovitimi Sečovljami, na mirni in sončni legi. Površina: (vstavite površino) Razgled: Neprekosljiv pogled na čudovite....

 
 
 
  Zemljišče, TRČOVA, 279.000 €, 6781,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2026.,

www.indomio.si

6.781 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR Zemljišče z izdanim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom. Si želite miru, narave in razgleda v občini Maribor? S prelepim razgledom, na s soncem obsijani lokaciji, prodamo zemljišče primerno za izgradnjo stanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, RAZKRIŽJE, 39.998 €, 6874,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.06.2025.,

www.indomio.si

6.874 m2, zazidljiva, Deloma gradbena in deloma kmetijska zemljišča prodamo na Gibini. Možnost nakupa posamezne parcelne številke. Zdaj je čas, prodamo. Cena: 39.998,00 EUR Tip nepremičnine: Zazidljiva in kmetijska zemljišča Opis: Ta izjemna nepremičninska priložnost predstavlja zazidljive....

 
 
 
  Zemljišče, KOMEN, 21.581 €, 16860,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2020.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Parcele se nahajajo v blizini ceste med Komnom in Pliskovico. Moznost nakupa posamezno ali skupno, Parcela je kmetijska v naravi gozd in delno travnik. Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine d.o.o. Naslov: Tolminskih Puntarjev 12, 5000 Nova Gorica GSM: 041/806-440 Email: info@vilmar-nepremicnine.si....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 53.500 €, 7566,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2024.,

www.tikida.si

Nedaleč stran od Moravskih Toplic in Murske Sobote, v kraju Suhi vrh, prodamo veliko zemljišče. Zemljišče je veliko skupaj 7.566 m2, od tega je kmetijskega 5.824 m2, stavbnega pa 1.742 m2. Zemljišče leži ob asfaltirani cesti. Na parceli je vodni priključek(plačan) ter mimo gre elektrika.....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 65.000 €, 11981,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.nesta.si

MORAVŠKA GORA, 58 A - Prodaja, Posest Drugo .

 
 
 
  Zemljišče, VOLČJA DRAGA, 240.427 €, 9337,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.11.2022.,

www.forma-nepremicnine.si

9.337 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče za gradnjo več stanovanjskih hiš, 6846 m² stavbnega zrmljišča, 2491m kmetijsko zemljišče ( gozd). Dostopno. Elektrika voda na parceli, prodamo. Cena: 240.427,00 EUR Dodaten opis Zemljišče se proda samo, kot celota. ZK stanje urejeno.....

 
 
 
  Zemljišče, BOŠAMARIN, 91.234 €, 7018,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.obala-realestate.com

Prodamo večje kmetijsko zemljišče na Bošamarinu, v bližini stavbnih zemljišč, primerno za oljčnik, vinograd ali nasad sadnega drevja, z urejenim dostopom in lepim razgledom na morje, Koper mesto in širšo okolico. Izhodiščna cena znaša le 13 EUR/m2. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO PRI LITIJI, 83.000 €, 53000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

ŠMARTNO pri LITIJI – okolica , k.o.VINTARJEVEC -kmetijsko zemljišče cca 53.000,oo m2, , ( 1/2 njive, travniki in 1/2 gozd). Prodamo - cena 83.000,00 €. KODA P5789VV Za dodatno posredovanje podatkov o predmetni nepremičnini smo dosegljivi v poslovni enoti TREBNJE oz. pokličite v družbo....

 
 
 
  Zemljišče, HRAŠE, 89.278 €, 13325,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.07.2024.,

www.inf-ing.si

V naselju Hraše v sklopu občine Radovljica se prodaja večje kmetijsko zemljišče z lepim razgledom. Parcela meri 13.325 m². Je večinsko ravna. .

 
 
 
  Zemljišče, BLED, 273.126 €, 26012,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

26.012 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 273.126,00 EUR Ekskluzivna prodaja zemljišča ob reki Savi Dolinki v neposredni bližini Bleda Na izjemni lokaciji v Občini Žirovnica, ob reki Savi Dolinki, prodamo zemljišče v skupni izmeri 26.012 m². Posest je delno kmetijska in delno....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE MALENCE, 94.000 €, 18417,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2024.,

www.kumi.si

Večje ravno zemljišče po namenski rabi kmetijsko zemljišče K2. Zemljišče je sestavljeno iz več različnih parcel različne kvadrature. Možnost nakupa celote ali nakup posameznih parcel. Meje zemljišča so znane in urejene. Izjemna priložnost za tiskega, ki vidi poslovni potencial na....

 
 
 
  Zemljišče, LENDAVA, 669.000 €, 12140,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.gral-nepremicnine.si

NAMESTITVENI CENTER S ŠTIRIMI ZVEZDICAMI ZA NASTANITEV 20 DO 28 GOSTOV in VEČNAMENSKA STAVBA, SKUPAJ 1.032 m², vse na 1,2 ha VELIKEM POSESTVU, Z MOŽNOSTJO IZGRADNJE ENE ALI DVEH DODATNIH STAVB .

 
 
 
  Zemljišče, RAVNE PRI ZDOLAH, 23.102 €, 15401,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.novdom.si

V kraju Ravne pri Zdolah je naprodaj ravninsko kmetijsko in gozdno zemljišče v izmeri cca. 15401 m². .

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 1.650.000 €, 15000,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2024.,

www.gral-nepremicnine.si

ZA ZNANEGA KUPCA IŠČEMO INDUSTRIJSKO STAVBNO ZEMLJIŠČE KOT INVESTICIJA .

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 623.450 €, 12469,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Zazidljivo zemljišče za investitorje – Rakek, 12.469 m² .

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 124.335 €, 24867,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodajalec pogojuje prodajo tako, da mu kupec povrne del stroškov, ki nastanejo pri prodaji. Ključne specifikacije Parcela: 24867 m 2 Šifra: K -21 Cena: 124.335 € Deli: Ruj&Meridoma team 031 449 833 .

 
 
 
  Zemljišče, DESTRNIK, 54.000 €, 9517,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-464 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj pretežno kmetijsko zemljišče, delno zazidljivo zemljišče. Nahaja se na dobri, dostopni lokaciji v Janežovskem vrhu. Južna lega in čudovit razgled. Možen nakup ločeno, samo travnik (8.413m2, kmetijsko zemljišče, travnik,....

 
 
 
  Zemljišče, REPČE, 15.000 €, 7600,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.10.2025.,

www.kumi.si

Pogoj nakupa: - nakup vseh parcel skupaj oz. eno parcelo v izmeri cca. 2.300m² se lahko proda/kupi posebaj - pri nakupu je potreben postopek s kmetijskimi zemljišči oz. gozdom na Upravni enoti, prodajna pogodba se sklepa v obliki notarskega zapisa, kupec ima strošek postopka v višini....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 2.250.000 €, 15000,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Na vidni lokaciji v Industrijski coni Zapolje prodajamo zemljišče, ki je namenjeno poslovni, skladiščni in proizvodni dejavnosti. Cona je urejena, komunalno opremljena. Zgrajeno je cestno omrežje znotraj cone, priključki na električno omrežje, vodovodno, kanalizacijsko, telekomunikacijsko....

 
 
 
 
+16%

Spremembe cen iz 125.000 € na 145.000 € z dne 17.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, GABROVKA, 145.000 €, 24124,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.09.2025 - 125.000 €
17.02.2026 - 145.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2025.,

www.hisanepremicnine.si

GABROVKA, zemljišče 24.126,oo m2 , od tega zazidljivo cca 7.000,oo m2 , z 117,7o m2, hiš a , L. 1905, zadnja obnova 1985, gospodarski objekt 62,oo m2, dvorišče, parkirna mesta, zelenica, sadovnjak, zelenjavni vrt, njive, travniki , gozd, itd ……, na obrobju mirnega naselja , v neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 35.300 €, 35290,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

URŠNA SELA, k. o. Dobindol, prodamo delno kmetijska in delno gozdna zemljišča v skupni površini 35.290,00 m2 . .

 
 
 
  Zemljišče, JESENICE, 51.586 €, 25793,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2021.,

www.kumi.si

Gozd v izmeri 25.793 m² parc.št. 1196/4 k.o. 2167 Rateče. Kontakt Prodajalec: KU-MI nepremičnine d.o.o. Naslov: Tbilisijska 57, 1000 Ljubljana Telefon: 01/256-62-00 GSM: 041/257-623 GSM: 031/372-511 Email: info@kumi.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Uspešno poslano .

 
 
 
  Zemljišče, LORMANJE, 298.000 €, 7889,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.indomio.si

7.889 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 298.000,00 EUR Jugozahodno od Lenarta natančneje v Lormanju, prijetnem naselju, s hitrim dostopom do AC je na voljo večje stavbno zemljišče v skupni velikosti 7.889m2. V naravi je 6.634m2 gradbene parcele in 1.255m2 ceste oz.....