Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija vsaj 2300 m2 do 20 eur/m2" je bilo najdenih 426 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 8 €/m2
Omeji iskanje
23.01.2025.,
www.indomio.si
30.447 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,50 EUR/m2 V k.o. Hrenovice se prodajajo parcele v deležu 1/12 kmetijskih površin. Št. parcelo so: 357,358,426,427,461,513/1,569,570,571,572,573,709,718,1590/1,1590/2,1590/3,1591,1689/1,1689/2,1742,1777/1,1777/2,1791,2036,2037. Pogoj....
23.01.2025.,
www.indomio.si
5.701 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,50 EUR/m2 V k.o. Hrenovice se prodaja solastnina na kmetijskih parcelah. Prodaja se solastnina v deležu 5/96, kar pomeni, da niste lastnik 1/1, vendar si delite lastništvo še z drugimi solastniki. Parcelne št. so: 460,1687/1,1687/2,1743/1,1743/2,2067/1,2067/2,2067/3,2072/1,2072/2.....
10.04.2024.,
www.indomio.si
5.355 m2, posest, prodamo. Cena: 8.033,00 EUR Parcela leži vzhodno od vasi Kubed in sicer med cesto, ki vodi proti kubejskemu Gradu in glavno cesto Kubed - Mostičje. Teren se spušča proti SV. Dostopnost do parcele je bolj slaba. V naravi gre za nekdanji pašnik, močno poraščen z grmovjem....
10.05.2024.,
www.indomio.si
10.789 m2, posest, prodamo. Cena: 16.000,00 EUR Na območju Povirja se nahaja več kmetijskih parcel in gozdov. Parcele se prodajajo v sklopu-nerazdružljivi celoti. Vse k.o. 2453 Povir parcele so št. 4003,4002,607/2,828,829,830,835,836,1058/79 Skupna velikost vseh parcel je 10.790 m2,....
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490191069-143 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 28 parcel v skupni površini 35.873,00m2, ki se nahajajo v vasi Tomačevica v občini Komen na Krasu. V naravi predtsavljajo kmetijska in gozdna zemljišča. Predmet prodaje so se vsa zemljišča skupaj. Številke....
29.11.2024.,
www.indomio.si
35.873 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko in gozdno zemljišče v Komnu (vas Tomačevica), prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 28 parcel v skupni površini 35.873,00m2, ki se nahajajo v vasi Tomačevica v občini Komen na Krasu. V naravi predtsavljajo kmetijska in gozdna....
04.01.2025.,
www.indomio.si
7.386 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, prodamo. Cena: 10.000,00 EUR .
21.01.2025.,
www.indomio.si
13.391 m2, kmetijsko zemljišče, Ta čudovita posest je še posebej primerna za vse, ki iščejo zemljišče za pridelavo raznolike, zdrave hrane na sončni legi - za samooskrbo, sonaravno kmetovanje ali uresničitev vizije življenja v stiku z naravo. Zemlja je rodovitna, lega pa nudi obilje....
14.12.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490371004-83 Ogled oglasa na strani ponudnika Naprodaj je sklop šestih parcel v skupni površini 11.548 m2, pretežno kmetijska zemljišča, tudi boniteta 44 in del gozdno zemljišče. Parcele se nahajajo v k.o. Kožbana, številke parcel so: 552/1,553/1,553/2,554/1,561/1,561/2.....
05.11.2025.,
www.indomio.si
38.065 m2, kmetijsko zemljišče, Naprodaj čudovita posest - Belski in Gorenjski vrh, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Novo na trgu! Priložnost, da postanete lastnik izjemnega, v glavnem kmetijskega zemljišča, v idiličnem podeželskem okolju Slovenije, v občini Zavrč - Belski in Gorenjski....
20.04.2026.,
www.indomio.si
7.685 m2, kmetijsko zemljišče, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 9.900,00 EUR PREDANOVCI – ZANIMIVO ZEMLJIŠČE V ENEM KOSU V Predanovcih prodamo lepo urejeno zemljišče v skupni velikosti 7.685 m², ki zajema kombinacijo gozda in kmetijskega zemljišča. Parcela....
16.10.2020.,
www.vilmar-nepremicnine.si
Parcele se nahajajo v blizini ceste med Komnom in Pliskovico. Moznost nakupa posamezno ali skupno, Parcela je kmetijska v naravi gozd in delno travnik. Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine d.o.o. Naslov: Tolminskih Puntarjev 12, 5000 Nova Gorica GSM: 041/806-440 Email: info@vilmar-nepremicnine.si....
12.12.2024.,
www.indomio.si
5.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 6.398,00 EUR Prodajamo parcele v deležu 7/158 Agrarne skupnosti - Selce. Parcele se prodajajo v sklopih, kot je razvidno na sliki, nakup posamičnih parcel ni mogoč. POMEMBNO PRODAJA SE ZGOLJ DELEŽ 7/158. Cena posameznega sklopa, kvadrature....
05.05.2026.,
www.indomio.si
7.823 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 10.000,00 EUR Kmetijska parcela Grobelno za investicijo V kraju Grobelno na sončni lokaciji, ki je obrnjena proti jugu, je na prodaj kmetijska parcela v velikosti 7.823 m2. V naravi in po GURS evidenci je parcela ovrednotena delno kot....
24.02.2026.,
www.indomio.si
9.366 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, prodamo. Cena: 12.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji mešanega gozda (smreka, geber, kostanj) na območju katastrske občine Cerovec. Kupec plača polovico stroškov, ki nastanejo pri prodaji gozda. .
16.04.2026.,
www.salomon.si
V Skokah, v bližini Dobrovc - Letališča Maribor; prodamo gozd v skupni velikosti 9614 m2. Sestavljen je iz 2 parcel, in sicer: 423/2 ter 425, obe K.O.: 708 -SKOKE. Obe parceli se držita skupaj. Dostop do gozda je urejen. V gozdu je večinoma hrastov les, nekaj je tudi gabra in bora.....
14.01.2025.,
www.indomio.si
39.167 m2, nezazidljiva, gozd, gozd podsreda, prodamo. Cena: 48.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji nezazidljivega zemljišča, ki je po namenski rabi delno kmetijsko in delno gozdno zemljišče. Nahaja se v občini Kozje, natančneje v naselju Podsreda. Pogoj prodajalca je, da kupec prevzame....
09.10.2025.,
www.indomio.si
22.185 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Gozdno zemljišče v gozdu med naselji Dolenje Laknice in Čužnja vas. Parcela je približno 750 metrov dolga in 30 metrov široka, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR .
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490321062-115 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki ga sestavlja 6 parcel v skupni izmeri 16.632 m2. Zemljišče se nahaja ob javni cesti, je pod naklonom - pretežno mešani gozd, delno kmetijske površine. Prodajalcu povejte da....
08.11.2025.,
www.indomio.si
6.134 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,20 EUR/m2 Blizu vasi Koritno v občini Brežice prodamo kmetijsko zemljišče. Kmetijsko zemljišče predstavljata 2 parceli, ki se NE držita skupaj. PARCELA 1: 1.235 m2 je 84 % najboljša kmetijska zemljišča in 16 % gozdna zemljišča. PARCELA....
17.01.2026.,
www.indomio.si
8.171 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,20 EUR/m2 Prodaja se kmetijska zemljišče v izmeri 8171 m2, ki je locirano v bližnji okolici vasi Stara Sušica. Lastništvo urejeno in brez bremen. Pogoj prodajalca je, da kupec plača davek na promet nepremičnin v višini 2% in stroške....
08.03.2024.,
www.indomio.si
32.704 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,20 EUR/m2 V Studenem prodamo kmetijska in gozdna zemljišča v skupni izmeri 32.704 m2. Od tega je 7.447 m2 kmetijskih zemljišč, 25.067,00 m2 pa gozda. Cena za kmetijska zemljišča znaša 1,20 €/m2, za gozdna pa 1,00 €/m2. K.O. 2473 STUDENO.....
24.10.2025.,
www.indomio.si
8.715 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Gozdno zemljišče v gozdu med Brezovico in Žalovčami. Dostop po gozdni javni poti, prodamo. Cena: 10.458,00 EUR .
31.05.2024.,
www.indomio.si
16.632 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Kmetijsko zemljišče v Sladkem vrhu, prodamo. Cena: 19.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki ga sestavlja 6 parcel v skupni izmeri 16.632 m2. Zemljišče se nahaja ob javni cesti, je pod naklonom - pretežno mešani gozd, delno....
08.06.2024.,
www.indomio.si
15.106 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,19 EUR/m2 V Trebčah v občini Bistrica ob Sotli prodamo zaraščeno kmetijsko zemljišče. Zemljišče predstavlja 9 parcel, ki se držijo skupaj. Zemljišče je zaraščeno z grmičevjem cca 20 let. Nekoč je stala na eni izmed parcel hiša in so....
11.04.2025.,
www.indomio.si
12.783 m2, nezazidljiva, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR HRAST PRI JUGORJU, zemljišča v izmeri 12.783m2 ( gozdno zemljišče 8.359m2, kmetijsko zemljišče 3.942m2, stavbno zemljišče 482m2), prodam.Prodajalčev pogoj je plačilo 2% davka na promet nepremičnin od pogodbene cene s strani kupca.Kupec....
05.06.2024.,
www.indomio.si
19.728 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, mlajši mešani gozd, dostopno, prodamo. Cena: 24.660,00 EUR V Kuršincih, kakšna 2 km iz centra Male Nedelje prodamo 19.728 m2 mešanega gozda, čisto majhen procent je najboljšega kmetijskega zemljišča, vse skupaj v enem kosu. Mlajši gozd s potencialom,....
18.01.2022.,
www.indomio.si
39.308 m2, kmetijsko zemljišče, Prodamo kmetijsko zemljišče z izvirom manjšega studenca in kmetijskih objektom - senik, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 39.308 m2. Na zemljišču je izvir manjšega studenca, poleg se nahaja manjši kmetijski objekt - senik....
13.01.2026.,
www.salomon.si
Prodaja kmetijskega zemljiša, primernega za trajni nasad ,vzrejo drobnice, pašnik ,ekološko kmetovanje, postavitev bruarice.. Ta zaradi lege na hribčku nudi čudoviti razgled . Trenutno je parcela v naravi kot travnik, ki pa se lahko preorje in na njej zasadi kultura,ki bo donosna....
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
21.05.2025. - 9.900 €
21.05.2025.,
www.indomio.si
9.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,10 EUR/m2 Na območju vasi Senadole se prodajajo naslednje kmetijske parcele in gozdovi: 2443-52/8 (Parcela) 2443-308 (Parcela) 3443-322 (Parcela) 2443-325 (Parcela) 2443-327/2 (Parcela) 2443-344 (Parcela) 2443-450 (Parcela) 2443-483/39....
03.02.2026.,
www.indomio.si
11.241 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 12.000,00 EUR Parcela se nahaja ob Gorjancih, lepi naravni okolici in gozdnatih pobočjih. Na mirni lokaciji prodamo kmetijsko parcelo veliko 11.241 m2. Nahaja se ob robu vasi Koritno. V naravi parcela predstavlja travnik, ki ga obdaja....
18.01.2022.,
www.indomio.si
68.789 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Prodamo zemljišče v Spodnjem Boču, velikosti 68.798 m2, ki ga predstavlja manjšem delu kmetijsko zemljišče, po večini pa gozdno zemljišče. Zemljišče ima južno lego in leži nad mestom Selnica ob Dravi. Na zemljišču se nahaja vodno zajetje in električni....
23.10.2025.,
www.indomio.si
39.085 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 39.900,00 EUR Prodamo lepo urejen gozd na JV legi v Podkumu. Sestoj gozda je pretežno listavci, po pridobljenih informacijah pregledovalnik ZGS bukev, hrast. Lastništvo je urejeno, brez bremen. Povezava do javne poti za enostavno spravilo....
11.09.2023.,
www.indomio.si
19.589 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR .
03.07.2024.,
www.indomio.si
47.487 m2, kmetijsko zemljišče, Posest Čemšenik - zagorje ob Savi, prodamo. Cena: 47.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji 8 parcel v Čemšeniku pri Zagorju ob Savi. Gre za 47.487 m2 zemljišč, od tega je 19.056 kmetijskih zemljišč in 28.431 gozda. Večinoma v enem kosu. Na enem izmed kmetijskih....
28.08.2025.,
www.indomio.si
95.444 m2, kmetijsko zemljišče, kmetijska zemljišča, prodamo. Cena: 96.000,00 EUR V istrskem zaledju v bližini mejnega prehoda Sočerga ter zaselka Šeki prodamo več sklopov zemljiških parcel. Zemljiške parcele se nahajajo v katastrski občini 2619 - Sočerga. Parcele tvorijo več povezanih....
06.01.2026.,
www.nepremicnine-novomesto.si
URŠNA SELA, k. o. Dobindol, prodamo delno kmetijska in delno gozdna zemljišča v skupni površini 35.290,00 m2 . .
22.01.2026.,
www.indomio.si
9.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 9.000,00 EUR prodamo parcelocca 9000 m2 z blagim padcem proti jugu primerno za gojenje oljk ali sivke. Trenutno v naravi predstavlja mešani gozd. .
17.05.2025.,
www.indomio.si
10.850 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 Na prodaj sta dve gozdni parceli s skupno površino 10.850 m2. Nepremičnina se nahaja v kraju Planina pri Postojni, ki je poznan po svoji dostopnosti in neposredni bližini naravnih znamenitosti. Lastništvo urejeno in brez bremen. Za dodatne....
25.05.2024.,
www.indomio.si
26.708 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 V vasi Studeno pri Postojni prodajamo več kmetijskih parcel v skupni izmeri 26.708 m2. Parcelne št. so: 347/3, 2217, 2320, 2860, 2863, 2879, 2880, 2925, 3191/12, 3191/21, 3622, vse k.o. Studeno. Pogoj prodajalca je, da kupce....
20.03.2025.,
www.indomio.si
35.290 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 35.300,00 EUR URŠNA SELA, k. o. Dobindol, prodamo delno kmetijska in delno gozdna zemljišča v skupni površini 35.290,00 m2. Pravno stanje: Vpisano v ZK in bremen prosto. Pogoj prodaje: Kupec plača vse stroške, ki nastanejo pri prodaji....
17.01.2026.,
www.indomio.si
5.343 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 Prodaja se gozdno zemljišče v izmeri 5343 m2, ki je locirano v bližnji okolici vasi Volče. Lastništvo urejeno in brez bremen. Pogoj prodajalca je, da kupec plača davek na promet nepremičnin v višini 2% in stroške vpisa v ZK in stroške takse....
www.insa.siMontažne, varčne in pasivne hiše Rihter vas popeljejo v svet naravnega bivanja!
www.rihter.si