• GoHome Professional
zemljišče na obali - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • zemljišče na obali - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišče na obali

  • Za iskalni niz "zemljišče na obali" je bilo najdenih 238 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 149 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2040 m2
    • do 2560 m2
    • 2560 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 2560 m2
    • 3070 m2
  •  Po ceni
    • do 3200 eur
    • do 4000 eur (povprečna cena)
    • do 4800 eur
    • do 40 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, IZOLA, 350.000 €, 808,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.11.2025.,

www.indomio.si

808 m2, zazidljiva, ŠARED - IZOLA: Zazidljiva parcela s pridobljenim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom.Na izjemni lokaciji v Šaredu prodamo zazidljivo parcelo v skupni izmeri 808 m2, z izdanim gradbenim dovoljenjem, ter plačanim komunalnim prispevkom. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, KRKAVČE, 32.735 €, 6547,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

6.547 m2, kmetijsko zemljišče, Na zanimivi lokaciji se prodaja kmetijsko zemljišče, z urejenim dostopom. UGODNO, prodamo. Cena: 32.735,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 365.000 €, 8983,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.10.2025.,

www.indomio.si

8.983 m2, nezazidljiva, VANGANEL-KOPER; na lepi lokaciji, v dolini Vanganela prodamo posest kmetijskih parcel v skupni izmeri 8983 m2. J lega. V naravi je travnik, del gozdička (ki nudi senco), ter urejena tenis igrišča, prodamo. Cena: 365.000,00 EUR VANGANEL–KOPER; na lepi lokaciji,....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 70.000 €, 2505,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2024.,

www.indomio.si

2.505 m2, kmetijsko zemljišče, Na razgledni legi v Marezigah, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Na lepi razgledni legi v bližini poselitvenih površin. Zemljišče pravokotne oblike v rahlem naklonu z zahodno lego. Dejansko rabo zemljišča predstavljajo 1/2 površine travnik ter 1/2 zemljišča....

 
 
 
  Zemljišče, BUTARI, 35.523 €, 11841,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2025.,

www.indomio.si

11.841 m2, kmetijsko zemljišče, Butari, prodamo kmetijska in gozdna zemljišča, možen posamezen nakup, prodamo. Cena: cca 3,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji večjega sklopa kmetijskih in gozdnih zemljišč, ki se nahajajo v bližini in okolici vasi Butari. Možen skupen nakup z dodatnimi....

 
 
 
  Zemljišče, DEKANI, 24.000 €, 5127,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.08.2025.,

www.indomio.si

5.127 m2, kmetijsko zemljišče, Zemljišče s čudovitim razgledom na Koprski zaliv, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Na voljo novo na trgu: kmetijsko zemljišče v podeželskem okolju v Dekanih v Slovenski Istri. To prazno zemljišče velikosti 5.127 kvadratnih metrov ponuja obilo priložnosti....

 
 
 
  Zemljišče, BORŠT, 28.000 €, 1159,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.indomio.si

1.159 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 28.000,00 EUR V prijetni istrski vasici Boršt, posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča. Vas Boršt je od Kopra oddaljena približno 13 kilometrov. Kmetijsko zemljišče je po podatkih javne evidence velikosti 1.159 m2. Dostop do parcele....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 68.760 €, 3438,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

3.438 m2, kmetijsko zemljišče, Atraktivno zemljišče z oljčnikom na planoti pod vasjo Marezige, prodamo. Cena: 68.760,00 EUR Atraktivno zemljišče na planoti pod vasjo Marezige Na lepi in osončeni planoti Marišče, tik pod vasjo Marezige v smeri proti Kopru, prodamo urejeno in prostorno....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 5.679 €, 1262,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

1.262 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 5.679,00 EUR Parcela leži cca.450 m SZ pod Gračiščem na območju imenovanem Zagriža, na cca. 270 m nadmorske višine. Teren je dokaj položen. Dostopnost za kmetijsko mehanizacijo je zadovoljiva. V naravi gre za zatravljeno kmetijsko zemljišče,....

 
 
 
  Zemljišče, KAMPEL, 150.000 €, 6044,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2022.,

www.indomio.si

6.044 m2, kmetijsko zemljišče, oljčni nasad, prodamo. Cena: cca 150.000,00 EUR V Kopru v naselju Kampel posredujemo pri prodaji zelo lepega in urejenega oljčnega nasada - cca 255 starih med 20-30 let. Nasad pridela med 700 in 1000 l. olja na leto. Celotno zemljišče meri 6044 m2 in....

 
 
 
  Zemljišče, HRVATINI, 340.000 €, 6389,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

6.389 m2, nezazidljiva, Istra: urejen oljčnik z objektom in čudovito jugozahodno lego, prodamo. Cena: 340.000,00 EUR Čudovito kmetijsko zemljišče z oljčnikom in objektom – Hrvatini (Brageti) Na izjemni lokaciji na sončnem južnem pobočju Hrvatinov, v mirnem zaselku Brageti, prodamo....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 140.000 €, 4992,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.09.2025.,

www.indomio.si

4.992 m2, kmetijsko zemljišče, ob asfaltirani cesti cca 3 km izven Kopra tik pred naseljem Kampel,soglasje za postavitev gospodarskega objekta, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče se nahaja v neposredni bližini mesta Koper ob asfaltirani cesti tik pred naseljem Kampel....

 
 
 
  Zemljišče, KRKAVČE, 80.000 €, 3567,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

3.567 m2, kmetijsko zemljišče, akcija do konca aprila - znižana cena zemljišča na 80.000 EUR, kmetijska parcela z dvema objektoma velikosti 32 m2 in 25,1 m2, vpisana stavba, na samem, urejen dostop iz občinske ceste, mirno okolje, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Možnost nakupa tudi pol....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 143.700 €, 2874,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

2.874 m2, kmetijsko zemljišče, osupljiv pogled na morje, tik nad zazidalnim področjem, ob nasadu lavande, urejen dostop iz glavne ceste, prodamo. Cena: 143.700,00 EUR Sanje postanejo resničnost na tem čudovitem kmetijskem zemljišču velikosti 2.874 m2, ki vam nudi osupljiv razgled....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE ŠKOFIJE, 149.000 €, 931,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

931 m2, zazidljiva, škofije - zazidljivo zemljišče za stanovansjko gradnjo, prodamo. Cena: 149.000,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE ZA STANOVANSJKO GRADNJO - PARCELA ŠT. 3 V spodnjem delu naselja Škofije ob mejnem prehodu prodamo stavbno zemljišče za stanovanjsko gradnjo. Zemljišče se....

 
 
 
  Zemljišče, PLAVJE, 250.000 €, 16432,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2025.,

www.indomio.si

16.432 m2, kmetijsko zemljišče, PLAVJE-ŠKOFIJE (KOPER), cca. 10 km in 15 minut do Kopra prodamo delno kmetijsko delno gozdno zemljišče z dostopom v izmeri v skupni izmeri 16432 m2, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR PLAVJE-ŠKOFIJE (KOPER), cca. 10 km in 15 minut do Kopra prodamo delno....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 110.000 €, 413,00 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

413 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA V Babičih pri Kopru ( v bližini Marezig), prodamo gradbeno parcelo velikost 413 m2. Parcela ima urejen dostop ter pogled na dolino. Lokacije parcele je atraktivna, saj se nahaja v mirnem okolju v objemu narave.....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOCJAN, 25.000 €, 3324,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2025.,

www.indomio.si

3.324 m2, kmetijsko zemljišče, pritličje, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče skupne površine 3.324 m², na katerem stoji kamnita stavba – gospodarski objekt (hram) iz leta 1920, površine po javnih podatkih 24 m² (GURS). Zemljišče se nahaja v idilični mirni lokaciji....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIN, 158.760 €, 79380,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.09.2025.,

www.indomio.si

79.380 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 2,00 EUR/m2 Na voljo kmetijske parcel v Gradinu: 2621 590 (Parcela) 2621 591/1 (Parcela) 2621 741/1 (Parcela) 2621 1905/11 (Parcela) 2621 2373/19 (Parcela) 2621 2373/28 (Parcela) 2621 2429/8 (Parcela) 2621 2429/9 (Parcela) 2621 2429/12....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 59.355 €, 3957,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2025.,

www.indomio.si

3.957 m2, kmetijsko zemljišče, potok - (vanganel) koper, cca. 7 km do kopra prodamo kmetijska zemljišča z dostopom z asfaltirane ceste v skupni izmeri 3957 m2, prodamo. Cena: 15,00 EUR/m2 POTOK – (VANGANEL) KOPER, cca. 7 km do Kopra prodamo kmetijska zemljišča z dostopom z asfaltirane....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 36.000 €, 4796,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2023.,

www.indomio.si

4.796 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče z dostopom po javni poti, prodamo. Cena: cca 36.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče je parcela v enem kosu cca 100m oddaljena od asfaltne ceste Padna - Puče, do nje se dostopa po javni poti. Naklon parcele je minimalen in je zaželjen za....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 1.000.000 €, 1000,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.000 m2, kmetijsko zemljišče, kmetijska in gozdna zemljišča v neposredni okolici Kubeda, možen nakup posameznih enot, prodamo. Cena: cca 1,00 EUR/m2 Prodamo obsežno posest kmetijskih in gozdnih zemljišč v vasi Kubed in Gračišče v skupni velikosti 319.010 m2. V ponudbi sta tudi dve....

 
 
 
  Zemljišče, KOŠTABONA, 5.052 €, 421,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2024.,

www.indomio.si

421 m2, kmetijsko zemljišče, Naprodaj je lepa in lahko dostopna kmetijska parcela v Koštaboni v velikosti 421 m2, parcela je delno poraščena možen je pa tudi nakup sosednje parcele v velikosti 352 m2. Obe skupaj tvorita kvadrat. Pogoj prodajalca za prodajo je, da kupec prevzame plačilo....

 
 
 
  Zemljišče, LABOR, 18.000 €, 1453,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.453 m2, kmetijsko zemljišče, Labor, kmetijsko zemljišče - 1453 m2, pri cerkvi, prodamo. Cena: cca 18.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, v velikosti 1453 m2, v naselju Labor. Zemljišče se nahaja tik ob samem naselju, v bližini cerkve ter je pravokotne oblike,....

 
 
 
  Zemljišče, SEČOVLJE, 299.000 €, 2074,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

2.074 m2, zazidljiva, Tik ob slovensko-hrvaški meji prodamo atraktivno zazidljivo zemljišče velikost 2074 m2 z urejenim dostopom, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR Iščete popolno lokacijo za svoj novi dom ali investicijski projekt? Na mirni lokaciji v bližini Sečovelj (na Hrvaški strani)....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 1.099.104 €, 856,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

856 m2, posest, prodamo. Cena: 1.284,00 EUR Parcela leži cca. 410 metrov SZ od Kubeda na območju imenovanem pod Vardo. Teren se spušča proti SV. Dostopnost do parcel je zadovoljiva, saj pod severnim robom parcel vodi solidna kolovozna pot.V naravi gre za pretežno iglast gozd, na manjšem....

 
 
 
  Zemljišče, TINJAN, 33.900 €, 1694,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.07.2025.,

www.indomio.si

1.694 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče ob asfaltirani cesti, prodamo. Cena: 33.900,00 EUR Na pobočju tinjanskega hriva se prodajajo 3 kmetijska zemljišča. Eno zemljišče se nahaja v bližini vasi Slatine. Dostopno je po poljski poti in ima južno lego. Velikost zemljišča....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 1.400.000 €, 9892,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

9.892 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 1.400.000,00 EUR ŠARED – izjemna priložnost s pogledom na morje (Koper, Piranski zaliv) Na eni najlepših in najbolj mirnih lokacij v Šaredu prodamo večjo zemljiško celoto v skupni izmeri 9.892 m², od tega je 3.830 m² zazidljivega zemljišča in 6.062....

 
 
 
  Zemljišče, PLAVJE, 47.000 €, 19077,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

19.077 m2, posest, gozd, Gozdno zemljišče. 19.077 m2, prodamo. Cena: 47.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji gozdnega zemljišča v izmeri 19.077m2, na Plavjah. .

 
 
 
  Zemljišče, PORTOROŽ, 210.000 €, 642,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.indomio.si

642 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 10 minut do plaže, na ravnem, južna stran, zelo sončna, mirno okolje, parcela ima urejen dostop do občinske ceste, vsi priključki, elektrika, voda, tel., internet so ob parceli, lokacijska informacija za gradnjo objekta na tej parceli, možna....

 
 
 
  Zemljišče, BABIČI, 198.000 €, 849,00 m2 cca 230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

849 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA V Babičih pri Kopru ( v bližini Marezig), prodamo gradbeno parcelo velikost 849 m2. Lokacije parcele je atraktivna, saj se nahaja v mirnem okolju v objemu narave. Parcela ima urejen dostop ter pogled na dolino.....

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA PRI GRADINU, 179.000 €, 2398,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

2.398 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR V Brezovici pri Gradinu - notranjost slovenske Istre - prodajamo zazidljivo zemljišče v velikosti 2.398 m2. Zemljišče se nahaja na ureditvenem območju za poselitev. Možna je navezava na obstoječo....

 
 
 
  Zemljišče, PORTOROŽ, 255.000 €, 362,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

362 m2, zazidljiva, V Pacugu prodamo zazidljivo parcelo 362 m2 s pogledom na morje, urejen dostop. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 255.000,00 EUR Na mirni in urejeni lokaciji v Pacugu, v bližini obale in turistično prepoznavnega območja Portoroža, prodamo zazidljivo parcelo....

 
 
 
  Zemljišče, ANKARAN, 255.000 €, 7102,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2025.,

www.indomio.si

7.102 m2, kmetijsko zemljišče, večje urejeno zemljišče primerno tudi za vadbišča, rekreacijo, športne dejavnosti, prodamo. Cena: 255.000,00 EUR Večje urejeno in melioririano kmetijsko in gozdno zemljišče v bližini Ankarana Na izjemno dostopni in mirni lokaciji, le 2,5 km od Ankarana....

 
 
 
  Zemljišče, SEČOVLJE, 590.000 €, 6744,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

6.744 m2, kmetijsko zemljišče, rodaja kmetijskega zemljišča z edinstvenim razgledom nad Sečovljami, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Opis nepremičnine: Lokacija: Nad slikovitimi Sečovljami, na mirni in sončni legi. Površina: (vstavite površino) Razgled: Neprekosljiv pogled na čudovite....

 
 
 
  Zemljišče, POBEGI, 250.000 €, 904,00 m2 cca 280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.10.2025.,

www.indomio.si

904 m2, zazidljiva, KOPER-POBEGI na mirni, urejeni lokaciji prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 904 m2, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR KOPER-POBEGI na mirni, urejeni lokaciji prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 904m2. Zemljišče ima urejen dostop in je ravna. Ob neposredni bližini....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 7.750.000 €, 50000,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.12.2025.,

www.indomio.si

50.000 m2, zazidljiva, Na Slovenski Obali prodamo več gradbenih parcel za gradnjo stanovanjskih naselij s 6 do 120 hiš in 600 stanovanji.Za več informacij, kadarkoli pokličite na +38640205142V agenciji imamo zaposlenega arhitektnega svetovalca z več 20 letnimi izkušnjami, ki vam lahko....

 
 
 
  Zemljišče, LUKINI, 102.366 €, 34122,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2025.,

www.indomio.si

34.122 m2, kmetijsko zemljišče, Lukini, prodamo kmetijska in gozdna zemljišča, možen posamezen nakup, prodamo. Cena: cca 3,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji večje sklopa kmetijskih in gozdnih zemljišč, ki se nahajajo v bližini in okolici vasi Lukini. Možen skupen nakup z dodatnimi....

 
 
 
  Zemljišče, POMJAN, 29.700 €, 3715,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.11.2025.,

www.indomio.si

3.715 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče pri Pomjanu, prodamo. Cena: 29.700,00 EUR Kmetijsko zemljišče v bližini Pomjana Predstavljamo vam priložnost za nakup kmetijskega zemljišča v slovenski Istri, natančneje v bližini vasi Pomjan. To nepremičnino, ki je trenutno zaraščena....

 
 
 
  Zemljišče, BERTOKI, 227.000 €, 12275,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.04.2026.,

www.indomio.si

12.275 m2, kmetijsko zemljišče, naprodaj - ravno kmetijsko zemljišče pri vanganelu (12.275 m2, boniteta 86), prodamo. Cena: cca 227.000,00 EUR Na odlični lokaciji v bližini Vanganela prodamo prvovrstno kmetijsko zemljišče, ki ga sestavljajo tri med seboj povezane parcele v skupni....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 44.492 €, 908,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2023.,

www.indomio.si

730 m2, kmetijsko zemljišče, izredo mirno okolje obkroženo z vikend hišicami, prodamo. Cena: cca 49,00 EUR/m2 Parcela v mirnem delu, odmaknjena od hrupa, vendar v bližini vse infrastrukture. .

 
 
 
  Zemljišče, BERTOKI, 310.000 €, 12500,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

15.000 m2, kmetijsko zemljišče, 1,5 ha najboljših kmetijskih zemljišč, prodamo. Cena: cca 20,00 EUR/m2 V neposredni bližini Kopra v Bertokih, se prodaja veliko ravninsko kmetisko zemljišče, primerno za pridelavo zelenjave, vinogradništvo,sadjarstvo, Zemljišče je v enem kosu in....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 169-210 (od skupaj 238)

<< <1 2 3 4 5 6> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!