• GoHome Professional
znižana cena 200 m2 balkon čim večje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • znižana cena 200 m2 balkon čim večje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - znižana cena 200 m2 balkon čim večje

  • Za iskalni niz "znižana cena 200 m2 balkon čim večje" je bilo najdenih 4 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.323 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manjši)
    • 210 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 99000 eur
    • do 120000 eur (povprečna cena)
    • do 140000 eur
    • do 1200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-9%

Spremembe cen iz 549.000 € na 499.000 € z dne 01.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BEGUNJE NA GORENJSKEM, 499.000 €, 211,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.04.2025 - 800.000 €
04.06.2025 - 749.000 €
18.11.2025 - 649.000 €
15.01.2026 - 599.000 €
13.02.2026 - 549.000 €
01.05.2026 - 499.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Gorenjska – Radovljica (Begunje na Gorenjskem), zgrajena l. 1700, skupna površina 211,30 m2, zraven pripada še skedenj, zgrajen l. 1994 v velikosti 275,90 m2, hlev, zgrajen l. 1750 v velikosti 74,90 m2 ter dodatna manjša samostojna hiša, zgrajena l. 1935 z neto tlorisno....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 260.000 € na 250.000 € z dne 24.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BISTRICA OB DRAVI, 250.000 €, 208,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.03.2026 - 260.000 €
24.04.2026 - 250.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

208,4 m2, samostojna, zgrajena l. 2004, adaptirana l. 2014, 406 m2 zemljišča, K+P+1, Družinska hiša v mirni slepi ulici v Bistrica ob Dravi. 137,3 m2 uporabne površine, 406 m2 parcela, terasa, balkon in 2x garaža. Ogrevanje s toplotno črpalko. Hiter dostop do Maribor. Idealno za družinsko....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 165.000 € na 159.000 € z dne 12.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LENDAVA, 159.000 €, 206,00 m2 cca 770 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.11.2025 - 173.000 €
11.12.2025 - 165.000 €
12.02.2026 - 159.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.indomio.si

206,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1972, adaptirana l. 2000, 764 m2 zemljišča, Predstavljamo vam stanovanjsko hišo z zemljiščem na idealni lokaciji v Lendavi, prodamo. Cena: 159.000,00 EUR V Lendavi prodamo prostorno stanovanjsko hišo z lepo urejenim zemljiščem v skupni izmeri 764....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'znižana cena 200 m2 balkon čim večje'
249.999 €
290.000 €
 
-12%

Spremembe cen iz 169.900 € na 149.500 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, GENTEROVCI, 149.500 €, 201,00 m2 cca 740 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.06.2025 - 169.900 €
08.05.2026 - 149.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2025.,

www.indomio.si

201,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, adaptirana l. 2008, 1.395 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 149.500,00 EUR PRODAMO STANOVANJSKO HIŠO V GENTEROVCIH – MIRNA LOKACIJA NA OBROBJU NASELJA Na prodaj stanovanjska hiša v naselju Genterovci, občina Lendava. Hiša se nahaja na mirni, zeleni....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-4 (od skupaj 4)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!