• GoHome Professional
 - GoHome nepremičnine - hiše stanovanja zemljišča Slovenija
  •  - GoHome nepremičnine - hiše stanovanja zemljišča Slovenija
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    -

  • Za iskalni niz "" je bilo najdenih 5 404 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.390 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2
    • do 360 m2
    • 360 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 360 m2
    • 430 m2
  •  Po ceni
    • do 59000 eur
    • do 74000 eur (povprečna cena)
    • do 89000 eur
    • do 745 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, CERKLJE NA GORENJSKEM, 475.000 €, 103,00 m2 cca 4610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.nepremicnina.si

Hiša je bila zgrajena leta 1989 in popolnoma obnovljena v letu 2016. Približno polovico zemljišča predstavlja stavbno zemljišče, ostalo pa je gozdno zemljišče. .

 
 
 
  Zemljišče, GRAD, 17.000 €, 768,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321044-205 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, v skupni velikost 768 m2 (po podatkih GURS-a), na eni izmed lepših leg v Gornji Radgoni. Parcela se nahaja direktno ob poti, ki vodi na Radgonski grad ter ob glavni cesti (smer....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Rudnik, 9.900 €, 33,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.12.2023.,

www.mp-projekt.si

Oddamo poslovni prostor 24 m2 , namenjen za pisarno. Pripada mu manjši prostor 9 m2, ki se lahko uporabi za arhiv/skladišče . Prostor je svetel in vzdrževan, dostopen tudi z dvigalom . Nahaja se v urejenem objektu z recepcijo in varovanjem. Parkiranje: 1 parkirno mesto na parkirišču....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom ''
150.000 €
225.000 €
299.000 €
  Zemljišče, TOPOL PRI MEDVODAH, 64.000 €, 780,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2020.,

www.kumi.si

Povezava -dostop. -cca 3km do ceste Ljubljana -Polhov gradec -11 km do Medvod preko Trnovca -11 km do AC Uvoz Brezovica Pogoj nakupa prodajalca,da plačilo DPN prevzame kupec in prodajno pogodbo. Kontakt Prodajalec: KU-MI nepremičnine d.o.o. Naslov: Tbilisijska 57, 1000 Ljubljana Telefon:....

 
 
 
  Zemljišče, STARI GRAD, 49.000 €, 1345,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.novdom.si

V Starem Gradu je naprodaj zemljišče, ki je po namenski rabi opredeljeno deloma kot območje stanovanjskih površin v izmeri cca. 1000 m² in del kot kmet. zemljišče v izmeri 345 m². .

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 24.900 €, 1896,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V prijetni in mirni vasici Gaberk sredi Brkinov prodamo zazidljivo parcelo na robu naselja, ki ponuja popolno ravnovesje med naravo in dostopnostjo. .

 
 
 
  Stanovanje, STRAŽA, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

STRAŽA, Pod Srobotnikom, prodamo popolnoma prenovljeno dvoinpolsobno stanovanje, v skupni izmeri 75,00 m2 , v II. nadstropju večstanovanjske stavbe zgrajene l. 1954 . Stanovanje obsega: vhod, hodnik, jedilnica, kuhinja, wc, otroška soba, dnevna soba, kopalnica in spalnica. Stanovanju....

 
 
 
  Hiša, GONJAČE, 94.900 €, 79,50 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni lokaciji v idilični vasi Gonjače , v samem srcu Goriških Brd, je na voljo samostojna hiša, ki ponuja izjemno priložnost za prenovo po vaših željah. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO PRI LITIJI, 41.030 €, 746,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2021.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Parcela se nahaja v urejenem zaselku, urejen dostop, 2 km iz Šmartnega pri Litiji, vsa infrastruktura ob oz. na parceli, z naklonom na zahod, možnost gradnje enostanovanjske ali dvo stanovanjske gradnje. Možnost nakupa dodatne parcele v velikosti 915 m² z istimi značilnostmi. Priložnost....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 120.000 €, 45,80 m2 cca 2620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2024.,

www.gral-nepremicnine.si

PRODAMO PODATKOVNI CENTER, VELIK 45,8 m² .

 
 
 
  Zemljišče, PERNICA, 135.000 €, 1295,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.gral-nepremicnine.si

EKSKLUZIVNO PRODAMO 1295 m² VELIKO ZAZIDLJIVO STAVBNO ZEMLJIŠČE V PERNICI, S POGLEDOM NA JEZERO, Z GRADBENIM DOVOLJENJEM, IZDELANIM PROJEKTOM in PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM .

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 340.000 €, 4578,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.d-5.si

4.578 m², zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Na lepi lokaciji in dostopni lokaciji med avtocesto in železniško progo na lokaciji Ravbarkomanda, prodamo zanimivo nepremičnino z večjim pripadajočim zemljiščem v skupni izmeri 4.578,00 m², prodamo. Cena: 340.000,00 EUR Cena:....

 
 
 
 
-26%

Spremembe cen iz 18.900 € na 13.900 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOLNJA BISTRICA, 13.900 €, 1561,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.07.2025 - 18.900 €
21.03.2026 - 13.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.07.2025.,

www.tikida.si

Na Dolnji Bistrici, ki leži v občini Črenšovci, prodamo zazidljivo parcelo, ki je velika 1.561 m2. Parcela je v celoti zazidljiva. .

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠALARA, 350.000 €, 119,20 m2 cca 2940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.obala-realestate.com

Prodamo večji poslovni prostor na vrhu poslovne stavbe z dvigalom, garažo v kletni etaži in skupnim zunanjim parkiriščem za obiskovalce. Poslovni prostor je primeren za zdravstveno, kozmetično, športno rekreativno ali podobno mirnejšo dejavnost. .

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 12.900 €, 1695,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.tikida.si

Nedaleč stran od Moravskih Toplic, v vasi Vučja Gomila, tik pri Bogojini, prodamo zemljišče, ki je sestavljeno iz več parcel v skupni velikosti 1.695 m2. Zemljišča so deloma kmetijska, deloma gozdna in deloma stavbna (252 m2). Na delu zemljišča se nahaja urejen vinograd. Del zemljišča,....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 1.790.000 €, 326,80 m2 cca 5480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.kumi.si

Na voljo hiša (dve enoti dvojčka) edinstveni lokaciji v Ljubljani, zadnja v ulici in edina ob reki Ljubljanici z nesporednim dostopom! Zaradi svoje edinstvene lokacije ponuja različne možnosti rekreacije s supom, kajkom, čolnom, Parcela na kateri stoji hiša meri 470m² , hiša pa....

 
 
 
  Hiša, BOHINJSKA BELA, 495.000 €, 360,50 m2 cca 1370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.06.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

BOHINJSKA BELA - Stanovanjsko hišo v izmeri 360,50 m 2 in zemljiščem v izmeri 931,00 m 2 , na mirni in sončni lokaciji s čudovitim razgledom in v 1. vrsti – PRODAMO. Stanovanjska stavba je zgrajena v štirih etažah. Klet, visoko pritličje, 1. nadstropje in mansarda. Na zahodni strani....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 320.000 €, 69,20 m2 cca 4620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.obala-realestate.com

Zelo prostorno, svetlo in opremljeno meščansko stanovanje s kaminom in visokim stropom, na mirnem predelu Pirana, z veliko kletjo in zgolj 200 m od Tartinijevega trga. .

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 27.000 €, 884,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Zemljišče ob potoku v Premu pri Ilirski Bistrici .

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 239.000 €, 93,00 m2 cca 2570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.suvak.com

Štirisobno stanovanje obsega 93 m2 in se nahaja v pritličju nizkega bloka na Plavžu. .

 
 
 
  Poslovni prostor, TRZIN, 17.280 €, 32,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V poslovni coni v Trzinu oddamo eno pisarno velikosti 32 m2. Pisarna ima veliko steklenih površin in je zato svetla, odprta in zračna. Je opremljena. Skupaj s pisarno ima najemnik tudi pravico do uporabe skupne čajne kuhinje in sanitarij. Okoli objekta je urejeno parkiranje. Najem....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 45.195 €, 655,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v sončni vasi DOVJE v izmeri Zemljišče A – 655 m2 na izredno lepi in sončni lokaciji s čudovitim pogledom na Triglav, Julijske Alpe in Mojstrano – PRODAMO. Zemljišče je v neposredni bližini novo asfaltirane občinske ceste in....

 
 
 
  Hiša, CERKLJE NA GORENJSKEM, 315.000 €, 280,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.11.2025.,

www.nepremicnina.si

Prodamo hišo v tretji gradbeni fazi v Lahovčah. .

 
 
 
  Zemljišče, TURJAK, 376.740 €, 4830,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.d-5.si

4.830 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, V idilični naravi, obrobljeno z zelenimi pobočji in mirno okolico, se nahaja nad Laporjami in med Gradežem in Turjakom, kjer lahko uživate v popolnem miru in zasebnosti, a hkrati ste le nekaj minut stran od vseh potrebnih storitev, prodamo.....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 1.200.000 €, 1000,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.indomio.si

1.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,20 EUR/m2 Naprodaj je večje število parcel: K.O. 2476 LANDOL: - parcela 887 kmetijsko zemljišče 4.557 m2 (celotna) delež do 1/2 cena 1,20 €/m2 - parcela 853 kmetijsko zemljišče 4.863 m2 (celotna) delež do 1/2 cena 1,20 €/m2 - parcela....

 
 
 
  Hiša, BUJE, 230.000 €, 220,00 m2 cca 1050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2025.,

www.d-5.si

220 m², vrstna, zgrajena l. 1968, 490 m² zemljišča, V okolici Buj prodamo vrstno hišo, ki je potrebna kompletne adaptacije, s prekrasnim pogledom na morje, JZ lega,mirna lokacija, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR Cena: 230.000,00 EUR Natisni Priporoči prijatelju .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 310.000 €, 230,00 m2 cca 1350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2020.,

www.forma-nepremicnine.si

230 m², pisarna, zgrajena l. 1986, adaptirana l. 2005, pet pisarniških prostorov od tega dva večja pisarniška prostora ( za 4 do 6 zaposlenih ), uporaben pomožni prostor v kletni etaži ( 33 m², skladišče ipd. ), vsi prostori klimatizirani ( toplo/hladno), čajna kuhinja. Svetli prostori.....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 60.000 €, 63,70 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Prodamo počitniško hišo v turističnem naselju Terme Čatež. Hiša ima 63,7 m2 stanovanjske površine in stoji na parceli v izmeri 74 m2. .

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 265.000 €, 76,60 m2 cca 3460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.agentkranj.si

V pritličju lepo vzdrževanega objekta, v Frankovem naselju prodamo lepo trisobno stanovanje, ki je pregrajeno v tri in pol sobnega. Fasada na objektu je bila obnovljena leta 2011, tako kot streha in žlebovi. Stanovanje je bilo v kompletu obnovljeno leta 2013. Ogrevanje je preko zemeljskega....

 
 
 
  Stanovanje, STRAŽA, 157.000 €, 63,40 m2 cca 2480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.inteleks.si

LOKACIJA: stanovanje se nahaja v centru Straže v bližini trgovine, avtobusne postaje, ZASNOVA: spalnica, dnevna soba, kopalnica, kuhinja, hodnik. Stanovanje nima balkona, kakor tudi ne kleti. OBNOVE NA STANOVANJU IN STAVBI: 2005: kopalnica, talne obloge, delno okna 2020: kuhinja....

 
 
 
  Hiša, LITIJA, 82.000 €, 115,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.nesta.si

GRADIŠČE PRI LITIJI - Prodaja, Vikend Zidan .

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 200.000 €, 127,00 m2 cca 1580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-392 Ogled oglasa na strani ponudnika Ta čarobna nepremičnina se nahaja v slikovitem kraju Zgornje Negonje, le 1 km oddaljena od obvoznice, ki povezuje Rogaško Slatino, ter 4 km stran od središča mesta oz. 7 minut vožnje z avtomobilom. Ustoličena na višjem delu....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 650.000 €, 220,00 m2 cca 2960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-373 Ogled oglasa na strani ponudnika V neposredni bližini Šmarja pri Jelšah, približno 10 kilometrov oddaljena od Rogaške Slatine, je na prodaj stanovanjska hiša z velikim posestvom, ki je popolnoma obnovljena in opremljena z izbranim, kvalitetnim pohištvom po....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVO MESTO, 445.000 €, 231,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.07.2024.,

www.inteleks.si

LOKACIJA Poslovni prostori se nahajajo ob zelo frekventni Ljubljanski cesti v poslovni stavbi grajeni leta 2006. Primerni so za prodajalno, pisarne, ordinacijo, ZASNOVA STAVBE Predmet prodaje je pritlična in prva etaža v trietažnem objektu (etažna lastnina urejena) V pritlični....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE POLJANE, 39.500 €, 668,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2025.,

www.inteleks.si

Zemljišče se nahaja v mirnem predelu vasi Velike Poljane, na izrazito sončni legi. Teren je položen. Na parceli sta dva objekta: kozolec in kmetijski objekt-svinjaki Infrastruktura ob zemljišču: vodovod, elektrika, optika Poleg zemljišča kupec dobi v last že 1/4 solastniški delež....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Šiška, 69.000 €, 26,50 m2 cca 2600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2026.,

www.dom-in.si

26,5 m², pisarna, zgrajena l. 1964, adaptirana l. 2021, 1/1 nad., Urejeni pisarniški prostori v dobro vzdrževani poslovni stavbi s pripadajočim parkirnim prostorom. Streha stavbe je bila zamenjana v letu 2021, objekt ima nove moderne skupne sanitarije. Objekt je na dobro znani lokaciji....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 1.280.000 €, 267,00 m2 cca 4790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.gradex.si

Lokacija: Center Portoroža je samo nekaj minut peš hoje oddaljen od hiše, kjer lahko najdete tudi dodatni oddih v savnah in wellnes centrih z odličnimi hoteli ter uživate v sprehajalnih poteh do centra Portoroža ali do zelo znanih solin na J strani, kjer je zelo lepa sprehajalna pot....

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 630.000 €, 534,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

V novem delu mesta ponujamo novejšo, samostojno, poslovno-stanovanjsko hišo z razgibano arhitekturo. Skupno ima 4 etaže s pohodnim podstrešjem ter je v celoti podkletena. V hiši sta 2 stanovanji in sicer 5. sobno in 3.sobno, le to s samostojnim vhodom. V kletni etaži je velika garaža....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJSKA GORA, 790.000 €, 170,00 m2 cca 4650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.09.2025.,

www.portalnepremicnine-sp.si

V centru Kranjske Gore smo zgradili, trostanovanjsko hišo v kateri se nahaja predmetno luksuzno stanovanje, s pogledom na smučišča, izdelano na ključ, z lastnim vhodom in čudovito teraso ter dvema parkirnima mestoma, ki bo zadovoljil tudi najzahtevnejše kupce. .

 
 
 
  Hiša, GORNJE CEROVO, 320.000 €, 166,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2023.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Hisa lezi na prelepi lokaciji z izjemnim pogledom. Zemljisce se drzi v vse v enem kosu, v naravi sadovnjak-vinograd opuscen in gozd. Pogoj prodajalca je, da kupec poravna davk na promet npremičnine v višini 2% Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine d.o.o. Naslov: Tolminskih Puntarjev....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 623.450 €, 12469,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Zazidljivo zemljišče za investitorje – Rakek, 12.469 m² .

 
 
 
  Zemljišče, TREBNJE, 153.000 €, 575,00 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2026.,

www.hisanepremicnine.si

TREBNJE – zazidljivo zemljišče 575,oo m2, na katerem stoji starejša hiša 70,1o m2 , L. 1880, obnova 2005, z urejenim dvoriščem – parkirna mesta, zelenica, otroško igrišče, manjši zelenjavni vrt , sadovnjak , v bližini vsa infrastruktura, ( vrtec, šola, zdravstveni dom, športni center,....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-42 (od skupaj 807)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.