• GoHome Professional
nepremicnine.net - GoHome nepremičnine naprodaj v Sloveniji
  • nepremicnine.net - GoHome nepremičnine naprodaj v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net" je bilo najdenih 5 134 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.416 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 290 m2
    • do 360 m2
    • 360 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 360 m2
    • 430 m2
  •  Po ceni
    • do 59000 eur
    • do 74000 eur (povprečna cena)
    • do 89000 eur
    • do 744 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, STARI TRG PRI LOŽU, 57.500 €, 2300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2020.,

www.kumi.si

Prijeten kraj -turistično razvito okolica ponuja veliko različnih aktivnosti tako kulturnih kot turističnih. Infrastruktura je v kraju Stari trg pri Ložu, ki je odmaknjen cca.1,2km v katerem je šola, ZD, trgovine, banka, Možnost nakupa še dodatnega zemljišča v izmeri 2.700m². Skupno....

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIRSKA BISTRICA, 42.000 €, 35,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prednost imajo kupci, ki odkupijo še opremo in zalogo ter nadaljujejo z dejavnostjo. .

 
 
 
  Stanovanje, JAVORNIK, 115.000 €, 56,60 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.simobilia.si

Na odlični lokaciji na Javorniku na Ravnah na Koroškem posredujemo pri prodaji prijetnega in funkcionalno razporejenega 2-sobnega stanovanja z balkonom, ki se nahaja v 2. nadstropju večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje dobra razporeditev prostorov, svetlost ter prijetna....

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 360.000 €, 107,00 m2 cca 3360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.mp-projekt.si

V Kranju, na izjemni in mirni lokaciji v bližini mestnega središča, je naprodaj severna enota sodobno načrtovane dvostanovanjske hiše. Nepremičnina združuje udobno bivanje v prijaznem naravnem okolju, obenem pa omogoča hiter dostop do celotne mestne infrastrukture. Nepremičnini pripada....

 
 
 
  Hiša, ZBILJE, 578.000 €, 181,00 m2 cca 3190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.07.2025.,

www.kumi.si

Novogradnja dvojček ( ENOTA 3A ) v izmeri 181m² , kateri stoji na parceli 283m² , predviden zaključek gradnje sredina leta 2026. Hiša se nahaja na edinstveni lokaciji , na robu zazidljivosti in v bližini gozda, ena izmed zadnjih v neposredni bližini Zbiljskega jezera . Klasična gradnja....

 
 
 
  Zemljišče, POGLED, 350.000 €, 851,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281027-135 Ogled oglasa na strani ponudnika EKSLUZIVNA PRILOŽNOST ZA NAKUP ZAZIDLJIVE PARCELE S POGLEDOM NA MORJE Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 851 m2. Vsi priključki se nahajajo v bližini. Dostop do parcele je urejen....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 455.000 € na 422.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 422.000 €, 89,00 m2 cca 4740 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 455.000 €
15.04.2026 - 422.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.kumi.si

Zelo prijetno, svetlo , zračno , prostorno štirisobno stanovanje z J orientacijo, v izmeri 89m² , katero je bilo adaptirano leta 2014 . Objekt zgrajen l. 1976, v letu 2000 je bila zamenjana streha , leta 2023 pa je bila izdelana nova dodatna izolacija na fasadi! Stanovanju pripada....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 288.190 €, 1253,00 m2 cca 230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Sprejet OPPN, komunalno opremljeno, komunalni vodi na parceli, plačan komunalni prispevek, dostop z asfaltirane poti. .

 
 
 
  Zemljišče, POPETRE, 70.000 €, 710,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Posredujemo pri prodaji zemljišča, ki leži na območju stavbnih zemljišč – površine podeželjskega naselja v izmeri 710 m² . Parcela je pravokotne oblike z izmerami cca 22 m² X 32,3 m². .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 369.000 €, 101,00 m2 cca 3650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.kumi.si

Zaradi svoje razgibane razporeditve je izredno primerna za investicijski nakup (oddajanje dveh enot) ali bivanje dveh generacij. Hiša je priključena na kanalizacijsko omrežje, elektriko, vodovod ter optiko . Ogrevanje je urejeno z električnimi radiatorji in klimo. V večjem stanovanju....

 
 
 
  Zemljišče, KAPLJA VAS, 442.200 €, 3685,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.08.2025.,

www.mp-projekt.si

Kaplja vas pri Preboldu – prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 3.685m 2 . Zelo primerno za investicijo - možnost gradnje več samostojnih hiš. Parcela po namenski rabi spada v območje SK – dovoljena gradnja stanovanjskih objektov s spremljajočimi dejavnostmi (npr. nastanitvena dejavnost,....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 120.000 €, 112,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V mirnem okolju naselja Knežak je naprodaj starejša stanovanjska hiša, ki združuje tradicijo in funkcionalnost. Osnovno zgrajena leta 1904 kot pritlična hiša z mansardo, je bila leta 1984 nadzidana v sedanjo obliko (P+1+M). .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 180.000 €, 47,00 m2 cca 3830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Pol-mansarda v petnadstropni stavbi. Komplet opremljeno, obnovljena streha in okna. Ob stanovanju je zaprta sušilnica. Izmera 47m2 plus 5m2 klet. Brez dvigala. Bližina OŠ, vrtec, pošta itd. .

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 114.000 €, 1622,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Prodajamo zazidljivo zemljišče na robu vasi, na lepi lokaciji, malce dvignjena, Južna lega, komunalna infrastruktura blizu zemljišča, z urejenim dostopom, na S strani je parcela obdana s kamnitim zidom. POGLEJ NA ZEMLJEVIDU POGLEJ NA ZEMLJEVIDU Ključne specifikacije Parcela: 1622....

 
 
 
  Zemljišče, KOMEN, 252.440 €, 6311,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na odlični lokaciji na robu naselja v Komnu je naprodaj zazidljiva parcela v skupni izmeri 6.311 m². Parcela se nahaja v mirnem in urejenem okolju, v neposredni bližini osnovne šole, kar zagotavlja prijetno bivanje in dobro dostopnost do osnovne infrastrukture. .

 
 
 
  Zemljišče, ZBILJE, 240.000 €, 500,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.kumi.si

Lokacija in infrastruktura Sončna, mirna, edinstvena lokacija ob bližini Zbiljskega jezera, odmaknjena od glavne ceset AC LJ – 12km AC VODICE – 5km OŠ – 3km Vrtec – 1,2km Trgovine – 3km Zdravstveni dom – 3km Pokličite za vse dodatne informacije in za termin ogleda smo vam na voljo.....

 
 
 
 
+36%

Spremembe cen iz 55.000 € na 75.000 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, STOJANSKI VRH, 75.000 €, 15,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.09.2025 - 55.000 €
05.05.2026 - 75.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.09.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

Prodaja se vikend v k.o. STOJANSKI VRH (Cerklje ob Krki - Brežice). Mirno območje, sončna lega z razgledom, asfaltni dostop. .

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 830.000 € na 799.000 € z dne 19.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BERTOKI, 799.000 €, 332,90 m2 cca 2400 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.10.2025 - 830.000 €
19.03.2026 - 799.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni in zeleni lokaciji se prodaja prostorna dvostanovanjska hiša , zgrajena leta 1995 , s skupno površino 332,9 m² , ki stoji na čudovitem zemljišču velikosti 1666 m² . Hiša se nahaja kot zadnja v vrsti , kar zagotavlja več zasebnosti in odprt pogled na naravo. .

 
 
 
  Hiša, TRŽIČ, 390.000 €, 151,00 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

151,9 m2, dvojček, zgrajen l. 2016, 204 m2 zemljišča, P+1+M, skupna površina 151,90 m2, bivalni prostor 125,10 m2, balkon 1,60 m2, nerazporejen prostor 25,20 m2, zemljišče 204,00 m2, prodamo. Cena: 390.000,00 EUR V urejenem naselju Zali Rovt v Tržiču prodamo enoto hiše dvojček, ki....

 
 
 
  Stanovanje, BREŽICE, 256.100 €, 96,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

BREŽICE, Ulica Stanka Škalerja, prodamo 3-sobno stanovanje M3, v Vila Hrastina , neto tlorisne površine 95,70 m2 od tega 83,00 m2 uporabne površine. Stanovanje se nahaja v mansardi (3. etaži) novogradnje, zgrajene po modernih in energetsko varčnih smernicah s funkcionalno zasnovo.....

 
 
 
  Zemljišče, KOKRICA, 189.120 €, 591,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Kokrica pri Kranju se prodaja zazidljiva parcela, pravilne oblike. Komunalni vodi so zraven. .

 
 
 
  Stanovanje, BREŽICE, 266.344 €, 92,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

BREŽICE, Ulica Stanka Škalerja, prodamo 3-sobno stanovanje N1, v novogradnji Vila Hrastina , neto tlorisne površine 91,60 m2, od tega 82,70 m2 uporabne površine, balkon 4,90 m2 in shramba 4,00 m2. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju , stavbe zgrajene po modernih in energetsko varčnih....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 298.000 €, 54,40 m2 cca 5480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.nepremicnina.si

V Luciji prodamo izredno svetlo in prijetno dvosobno stanovanje. Predvidena je vgradnja osebnega dvigala. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 61.031 €, 26535,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Ratež , prodamo kmetijska zemljišča v skupni izmeri 26.535,00 m2. Po namenski rabi se parcele nahajajo na območju najboljših kmetijskih zemljišč. V naravi gre za travnike, njivo in manjši gozd. .

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 158.000 €, 419,00 m2 cca 380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na prodaj je urejena zazidljiva parcela v mirnem naselju Sežana – Lenivec. .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 67.000 €, 44,00 m2 cca 1520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V novejšem poslovno stanovanjskem objektu grajenem leta 2004/05 v drugem nadstropju naprodaj v celoti opremljena garsonjera v izmeri stanovanjske površine 34,57 m2, loža 4,72 m2, klet 5,02 m2. Stanovanje ima lastni ogrevalni in vodovodni števec. Gradnja objekta klasična opečna. Stanovanje....

 
 
 
  Zemljišče, OPLOTNICA, 58.000 €, 6466,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281036-23 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v skupni izmeri 6.466 m2, ki v naravi predstavlja travnik. Zemljišče se nahaja ob lokalni asfaltirani cesti. Celotno zemljišče je izjemno lepo umeščeno in vzdrževano ter se od spodnjega....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 145.000 €, 333,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391005-64 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v Šmarju pri Jelšah, ki je bila zgrajena leta 1972, (vseljena l. 1985) ter zemljišče v velikosti 1.300 m2. Po lokacijski informaciji je celotna parcela opredeljena kot OBRTNO - STANOVANJSKA....

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 304.000 €, 152,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni in prijetni lokaciji v Lokvi je naprodaj del dvostanovanjske hiše (dvojček), ki združuje kakovostno gradnjo, premišljeno zasnovo in izjemno prilagodljivost notranjih prostorov. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 175.000 €, 80,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

kuhinjo. Dve velike spalnice +ena manjša. Kopalnica + posebej wc. in dve utility sobe. Potleh mahagoni. Poleti za hlahenje klima mitsubisci electric top. protivlomna vrata. Smo v pritličju. Blok ima novo fasado in novo streho. Ima tudi dvigalo + kleti. V mirni soseski. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SELNICA OB DRAVI, 1.150.000 €, 1528,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2024.,

www.indomio.si

1.528,6 m2, gostinski lokal, s prehrano, zgrajen l. 1826, adaptiran l. 2022, 2.104 m2 zemljišča, Domača gostilna v Selnici ob Dravi, prodamo. Cena: 1.150.000,00 EUR Na dobro vidni in frekventni lokaciji v Selnici ob Dravi prodajamo prehrambni gostinski lokal in stanovanjski objekt.....

 
 
 
  Hiša, CEROVEC PRI TREBELNEM, 180.000 €, 157,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

CEROVEC PRI TREBELNEM, prodamo samostojno stanovanjsko hišo , skupne površine stavbe 156,50 m2 (uporabne površine 86,20 m2), zgrajene l. 1951, in dograjene l. 1980, v štirih etažah (K+P+N+M). Zemljišče obsega 2.469,00 m2 površine , ki v naravi predstavlja površino okoli stavb in manjši....

 
 
 
  Hiša, BISTRICA PRI TRŽIČU, 460.000 €, 212,20 m2 cca 2170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.nepremicnina.si

Na sončni lokaciji prodamo moderno samostojno hišo v 4. gradbeni fazi z bruto tlorisno površino stavbe 212,1 m2 in 360 m2 površine zemljišča. .

 
 
 
  Zemljišče, VRHNIKA, 189.000 €, 1185,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.kumi.si

Zemljišče pravilne oblike z izdanim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem , na odlični sončni lokaciji in na meji zazidljivosti ! Gradbeno dovoljenje je za izgradnjo enodružinske hiše v izmeri 161m² v etažnosti pritličje in 1. nadstropje . Mirna - sončna lokacija ob majhnem potoku in....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 280.000 €, 178,00 m2 cca 1570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-380 Ogled oglasa na strani ponudnika Predvajanje videoposnetka s klikom na gumb "Več info" ! V Rogaški Slatini je, v praktično neposredni bližini središča mesta, na prodaj stanovanje v drugem nadstropju večstanovanjske stavbe. Stanovanje je orientirano proti zahodu,....

 
 
 
  Hiša, DRENOV GRIČ, 307.000 €, 134,05 m2 cca 2290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.hisanepremicnine.si

DRENOV GRIČ - 134 m2 , samostojna medetažna hiša na zemljišču 691 m2 z urejenim ograjenim dvoriščem , zelenico in vrtom, ki lahko postane vaš prijeten novi dom ali priložnost za investicijo . Hiša ima gradbeno dovoljenje Na parceli stoji še lesen objekt. Hiši je potrebna temeljite....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 7.360 €, 6134,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

6.134 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,20 EUR/m2 Blizu vasi Koritno v občini Brežice prodamo kmetijsko zemljišče. Kmetijsko zemljišče predstavljata 2 parceli, ki se NE držita skupaj. PARCELA 1: 1.235 m2 je 84 % najboljša kmetijska zemljišča in 16 % gozdna zemljišča. PARCELA....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 560.000 €, 2800,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.07.2024.,

www.inf-ing.si

V poslovno-proizvodni coni v Radovljici se prodaja zazidljivo zemljišče, velikosti 2800 m². .

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 204.900 €, 74,70 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni in urejeni lokaciji prodamo prijetno 3-sobno stanovanje v pritličju bloka, zgrajenega leta 1975. Objekt je lepo vzdrževan – streha je bila obnovljena leta 2006, fasada pa leta 2015. .

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 1.009.750 € na 863.800 € z dne 28.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PRIMSKOVO, 863.800 €, 2468,00 m2 cca 350 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.12.2025 - 1.037.750 €
17.01.2026 - 1.009.750 €
28.02.2026 - 863.800 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.mp-projekt.si

Kranj Primskovo – poslovna cona, prodamo zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 2.468m² . Primerno za poslovno rabo, investicijo. Ključne značilnosti Komunalno opremljeno zemljišče – vsa infrastruktura ob parceli Odlična prometna povezava – bližina regijskih cest, visoka prepoznavnost....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJA KUNGOTA, 276.379 €, 120,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191084-179 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 3-sobno stanovanje v leseni, nizkoenergijski večstanovanjski stavbi v Zgornji Kungoti. Stanovanje se nahaja v mansardi in obsega 119,80 m2 bruto površine, od tega je 100,71 m2 uporabne površine, 15,33 m2 zavzema balkon....

 
 
 
  Zemljišče, VODICE, 200.000 €, 502,00 m2 cca 400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.inf-ing.si

V občini Vodice pri Ljubljani se prodaja zazidljivo zemljišče, velikosti 502 m² s ceno 398 eur/m². Parcela je ravna, pravilne oblike. Komunalni vodi so ob parceli. .

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 463-504 (od skupaj 812)

<< <8 9 10 11 12 13 14 15 16 17> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled