• GoHome Professional
poslovni prostor Ljubljana padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • poslovni prostor Ljubljana padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - poslovni prostor Ljubljana padla cena

  • Za iskalni niz "poslovni prostor ljubljana padla cena" je bilo najdenih 3 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.865 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 190 m2
    • do 240 m2
    • 240 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 240 m2
    • 290 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eur
    • do 180000 eur (povprečna cena)
    • do 220000 eur
    • do 1800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-6%

Spremembe cen iz 1.458.250 € na 1.366.951 € z dne 03.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LJUBLJANA, Dravlje, 1.366.951 €, 1535,00 m2 cca 890 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.12.2024 - 1.535.900 €
04.06.2025 - 1.458.250 €
03.04.2026 - 1.366.951 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2024.,

www.indomio.si

Poslovni prostor – kombiniran prostor, Ljubljana Dravlje, zgrajeno l. 1986, 1./4.nad. v poslovni stavbi, skupna površina 1535,90 m2. Cena: 890,00 EUR/m2 + DDV. Na odlični in lahko dostopni lokaciji v Stegnah, s hitrim dostopom do obvoznice, posredujemo pri prodaji proizvodnih prostorov....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 85.000 € na 83.000 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 83.000 €, 29,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 85.000 €
14.05.2026 - 83.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

29 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1994, pritličje, Opremljen gostinski prostor skupaj s teraso, takoj na razpolago za delovanje. Primeren za vse letne čase zaradi notranjega odprtega prostora in zunanje terase, prodamo. Cena: 83.000,00 EUR Poslovni prostor – Opremljen gostinski lokal....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 460.000 € na 440.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 440.000 €, 239,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.03.2026 - 460.000 €
07.05.2026 - 440.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

239,41 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1969, adaptiran l. 2010, prodamo. Cena: 440.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST - Naprodaj je gostinski lokal v dveh etažah z velikim potencialom, ki se nahaja na eni najbolj frekventnih lokacij v centru - ob Dunajski cesti v Bežigradu. Število sedišč....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-3 (od skupaj 3)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.