• GoHome Professional
 - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  •  - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    -

  • Za iskalni niz "" je bilo najdenih 5 405 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.390 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2
    • do 360 m2
    • 360 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 360 m2
    • 430 m2
  •  Po ceni
    • do 59000 eur
    • do 74000 eur (povprečna cena)
    • do 89000 eur
    • do 745 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-7%

Spremembe cen iz 253.936 € na 236.720 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, BRDA, 236.720 €, 4304,00 m2 cca 60 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.04.2026 - 253.936 €
23.04.2026 - 236.720 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.11.2025.,

www.indomio.si

4.304 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zazidljivi parceli v Brdih, prodamo. Cena: 55,00 EUR/m2 V slikovitih Goriških Brdih sta naprodaj dve zazidljivi parceli s skupno površino 4.304 m². Zemljišče se nahaja v območju SK - površine podeželskega naselja. Jugovzhodna orientacija zagotavlja....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 295.020 €, 1639,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Po lokacijski informaciji je možno graditi: enpdružinsko, dvodružinsko hišo ali dvojčke; privatne klinike in poslovne prostore za druge tihe dejavnosti. .

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 260.000 €, 203,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490271003-366 Ogled oglasa na strani ponudnika MARIBOR - ZGORNJI KOŠAKI - posredujemo pri prodaji hiše - dvojček, zgrajeni leta 2007. Hiša leži na izredno lepi, sončni lokaciji, oddaljeni od Maribora 10 minut vožnje, nudi čudovit pogled na bližnje travnike.....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 850.000 €, 740,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

740 m2, pisarna, zgrajena l. 1972, adaptirana l. 2006, M/3 nad., prodamo. Cena: 850.000,00 EUR Naprodaj celotna etaža pisarniških prostorov v centru Maribora! Za več informacij in ogled nas kontaktirajte: janko.parfant@kwslovenia.com. V poslovni stavbi v samem središču Maribora prodajamo....

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 69.000 €, 70,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-71 Ogled oglasa na strani ponudnika Pritlično 3-sobno stanovanje z lastnim vhodom v neposredni bližini Nove Gorice in 10 m od centra Gorizie na razpolago. Stanovanju pripada del skupnega dvorišča, na katerem je možno urediti 2 parkirni mesti ter prostori v kleti.....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 170.273 €, 36,00 m2 cca 4730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

36 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1901, adaptirano l. 2026, 1. nad., prodamo. Cena: 170.273,00 EUR SEŽANA-CENTER 8 NOVIH STANOVANJ V PRENOVLJENEM OBJEKTU (STANOVANJE 36 m2) V samem centru Sežane je na prodaj 8 sodobnih stanovanj v celoti prenovljenem objektu. Odlična priložnost tako za....

 
 
 
  Zemljišče, OSOJNICA, 495.000 €, 38658,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

38.658 m2, kmetija, prodamo. Cena: 495.000,00 EUR V okolici Žirov v prodajo ponujamo sklop več kmetijskih parcel in stanovanjskih objektov s pomožnimi kmetijskimi delom:. Kmetijskih del znaša cca 30923m2. Po uradnih podatkih GURS-a gre za gozdna in druga kmetijska zemljišča. Večinoma....

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 430.000 €, 166,00 m2 cca 2590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-47 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Pirana, le 3 min od morja se prodaja prikupna, izrednokvalitetno obnovljena hiša z vrtom in strešno teraso ter savno Hiša je bila zgrajena leta 1900 in popolonoma renovirana leta 2005. Ima 116 m2 stanovanjske površine....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 271.915 €, 114,86 m2 cca 2370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-155 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO STANOVANJE - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Kompleks Sončni Golovec je dialog moderno zasnovanih objektov. Razgledi, ki ponujajo pravo razkošje, dodajajo vrednost arhitekturni zasnovi objekta.....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKI PODLJUBEN, 20.000 €, 1316,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

1.316 m2, kmetijsko zemljišče, lepo urejen in negovan vinograd, sadovnjak, lepa, dostopna lokacija, čudovit razgled, lesena lopa, WC, prostor za druženje, asfaltni dostop, možnost dokupa kmetijskega zemljišča velikosti 1334 m2, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Lokacija: zemljišče se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, 125.000 €, 500,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Začnite z gradnjo vaše hiše že »jutri«. Vsa zemljišča v velikosti od cca.460m2 do cca.600m2 imajo vso komunalno ureditev, asfalt do parcele, vsi prkiljučki že na parceli (voda,elektrika,plin ). Vsa zemljišča v novem naselju Dragočajna v sklopu 57hiš, ležijo na povsem ravni in sončni....

 
 
 
  Zemljišče, RIMSKE TOPLICE, 56.000 €, 27245,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.10.2025.,

www.indomio.si

27.245 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 56.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 712,51 m2. Ostali del parcele predstavlja kmetijske in gozdne površine v velikosti 27245 m2. Na parceli je stala starejša hiša s hišno številko, ki....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 799-810 (od skupaj 810)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>