• GoHome Professional
2-sobno stanovanje maribor - GoHome iskalnik nepremičnin
  • 2-sobno stanovanje maribor - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - 2-sobno stanovanje maribor

  • Za iskalni niz "2-sobno stanovanje maribor" je bilo najdenih 22 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.895 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eur
    • do 270000 eur (povprečna cena)
    • do 330000 eur
    • do 2700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MARIBOR, 285.000 €, 102,00 m2 cca 2790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2021.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321055-79 Ogled oglasa na strani ponudnika V bližini centra Maribora na Mladinski ulici, v neposredni bližini mestnega parka prodamo vrhunsko obnovljeno 2 sobno stanovanje v velikosti 102 m2, ki se nahaja v pritličju staro meščanske stavbe. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2024.,

www.gral-nepremicnine.si

V URBANIH VILAH NA SERNČEVI ULICI V MARIBORU IŠČEMO 2-SOBNO STANOVANJE ZA NAKUP .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 69.000 €, 65,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Taboru prodajamo 2 sobno stanovanje v pritličju stanovanjskega bloka, ki je bil zgrajen v letu 1965.Stavba je popolnoma urejena in je v zelo dobrem stanju. V stanovanju so vsi priključki (elektrika, voda,CTV,telefon,domofon,plin).Ogrevanje je urejeno z daljinskim toplovodom, poleti....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom '2-sobno stanovanje maribor'
172.992 €
173.424 €
216.700 €
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 140.000 €, 67,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

67,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2018, P/1 nad., Prodamo 2-sobno stanovanje, Žitna ulica, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Prodamo čudovito 2-sobno stanovanje.Imate priložnost postati lastnik prostornega in svetlega stanovanja na Žitni ulici, ki se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 175.000 €, 70,30 m2 cca 2490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Si želite mirno bivanje v svetlem in odprtem prenovljenem stanovanju s pogledom na pekrsko gorco? Potem je ta oglas prav za vas! Stanovanje je v bloku (z dvigalom) kvalitetne gradnje letnik 2004, nedaleč vstran od potrebne infrastrukture ter z zeleno okolico. Okolica omogoča sprehode....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 63.000 €, 49,80 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje ima francosko teraso,centralno ogrevanje-v kopalnici je talno gretje, pred kratkim obnovljena streha. V bližini se nahaja vrtec, šola, trgovina, UKC MB. .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 154.000 €, 56,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodaja, stanovanje: TEZNO, 55 m2 154.000,00 €Izračun kredita Posredovanje: Prodaja | Vrsta: Stanovanje | Regija: Podravska | Upravna enota: Maribor | Občina: Maribor TEZNO, 55 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2019, 1/2 nad., Prijetno 2-sobno stanovanje na Teznem s pogledom na Pohorje, prodamo.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 153.000 €, 51,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

51,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2008, 6/10 nad., MARIBOR, TABOR: Prodamo svetlo in vzdrževano 2 sobno stanovanje, odlična lokacija, funkcionalna razporeditev, opremljeno, parkiranje je pred objektom, prodamo. Cena: 153.000,00 EUR MARIBOR, TABOR: Prodamo svetlo in....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 138.990 € na 134.900 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 134.900 €, 49,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.03.2026 - 138.990 €
21.03.2026 - 134.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

49,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1959, adaptirano l. 2015, VP/4 nad., prodamo. Cena: 134.900,00 EUR Na iskani lokaciji v Mariboru na Teznem, natančenje na Keleminovi ulici, prodamo svetlo, funkcionalno in opremljeno 2-sobno stanovanje. Nahaja se v visokem pritličju bloka, zgrajenega....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 186.000 €, 50,00 m2 cca 3720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.indomio.si

50,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2026, P/1 nad., v celoti prenovljeno 2026, pritličje, odlična lokacija, takoj vseljivo, pritličje, posebni vhod, parkiranje za zapornico, bremen prosto, kakovostna oprema po meri, prodamo. Cena: 186.000,00 EUR MARIBOR, CENTER – V CELOTI....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 195.000 €, 61,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2025.,

www.indomio.si

61,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2022, 1. nad., Svetlo in prenovljeno 2-sobno stanovanje na Taboru, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Svetlo in prenovljeno 2-sobno stanovanje na Taboru Na Ljubljanski ulici v Mariboru posredujemo pri prodaji prenovljenega in opremljenega....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Radvanje, 245.000 €, 66,00 m2 cca 3710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2024.,

www.indomio.si

66,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2005, 3/3 nad., prodamo. Cena: 245.000,00 EUR Zastopamo stranko pri prodaji stanovaja pod Pohorjem, natančneje na Pohorski ulici 25a. Stanovanje se nahaja v tretjem, najvišjem, nadstopju s pogledom na Pohorje. Objekt je razdeljen na dva dela, nižji del....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 185.000 €, 73,00 m2 cca 2530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

73,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1973, VP/5 nad., prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Na odlični lokaciji v Ulici Frana Kovačiča, v bližini mestnega jedra (Nova vas), je naprodaj večje, svetlo in funkcionalno 2-sobno stanovanje, ki se nahaja v pritličju urejene večstanovanjske stavbe iz leta....

 
 
 
 
+6%

Spremembe cen iz 169.900 € na 179.900 € z dne 08.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, MARIBOR, Center, 179.900 €, 64,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.10.2025 - 169.900 €
08.04.2026 - 179.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2025.,

www.indomio.si

64,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1911, adaptirano l. 2025, 2. nad., prodamo. Cena: 179.900,00 EUR Maribor, Kočevarjeva, center: Popolnoma prenovljeno 2-sobno stanovanje z mansardo na Kočevarjevi ulici Izjemna priložnost v središču Maribora. V samem srcu Maribora, na iskani Kočevarjevi....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 210.000 € na 199.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Koroška Vrata, 199.000 €, 67,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2026 - 220.000 €
24.03.2026 - 210.000 €
09.04.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

67,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2011, 6/7 nad., Na odlični lokaciji v Mariboru, le streljaj od centra mesta na voljo 2 sobno stanovanje. Primerno za pare, manjše družine ali kot investicija za oddajanje študentom. V bližini vse potrebne infrastrukture (trgovina,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Radvanje, 169.990 €, 59,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

59,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1983, 3. nad., prodamo. Cena: 169.990,00 EUR Dvosobno stanovanje z razgledom na Pohorje – Štantetova ulica, Spodnje Radvanje (Maribor) Na eni izmed najbolj priljubljenih lokacij v Mariboru – v mirnem in zelenem Spodnjem Radvanju – prodamo prijetno in....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Studenci, 110.000 €, 67,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

67 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1895, adaptirano l. 2017, P/2 nad., prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Odlično za investicijo, kakor tudi za prijeten dom!! Predstavljamo vam urejeno 2-sobno stanovanje z ugodno razporeditvijo na zanimivi lokaciji ob reki Dravi. Stanovanje je zelo svetlo, s....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 265.650 €, 48,00 m2 cca 5530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2025.,

www.indomio.si

48,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 2010, 2/4 nad., Stanovanji (garsonjera in 2-sobno) v peš coni, trenutno zasedeni z najemniki, prodamo. Cena: 265.650,00 EUR V strogem centru mesta prodamo dve stanovanji (garsonjero in 2-sobno), ki sta v obnovljeni (streha in fasada),....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 170.000 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

61,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1903, 1/2 nad., Prostorno 2-sobno stanovanje ob Koroški cesti s parkiriščem na dvorišču, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR V stavbi ob Koroški cesti prodamo v celoti opremljeno 2-sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju delno obnovljene stanovanjsko-poslovne....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 135.000 €, 63,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

63,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2012, 3/4 nad., V dinamični, a vendar mirni soseski na Teznu v Mariboru se nahaja svetlo 2-sobno stanovanje, skupne velikosti 63,6 m2. Sestavljeno je iz spalnice, dnevne sobe, kuhinje z jedilnico, balkona s pogledom na Pohorje ter....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 159.900 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

65,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, prodamo. Cena: 159.900,00 EUR Prodamo 2-sobno stanovanje na Taboru Za nakup je na voljo prostorno, svetlo dvosobno stanovanje na super lokaciji v Mariboru. Stanovanje v skupni izmeri 65,50 m2 nudi 58 m2 bivalne površine, 4 m2 balkona in 3,5 m2 veliko....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-21 (od skupaj 20)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!