• GoHome Professional
hiša - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • hiša - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - hiša

  • Za iskalni niz "hiša" je bilo najdenih 1 745 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.689 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 150 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 180 m2
    • 220 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eur
    • do 130000 eur (povprečna cena)
    • do 160000 eur
    • do 1300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, GORENJE KAMENCE, 36.000 €, 48,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Gorenje Kamence, prodamo zidanico, skupne površine stavbe 48,00 m2 , zgrajene l. 1976 ter zasnovane v dveh etažah, K+M . Pred vikendom je terasa in zidan kamin. Objekt se nahaja na lepi, sončni, razgledni lokaciji, na samem. Dostop je po neurejni makadamski poti, vozno....

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 575.000 €, 238,00 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.mp-projekt.si

SREDNJE BITNJE – prodamo lepo, prostorno, samostojno družinsko hišo, skupne velikosti 238 m² (neto 215 m² ), postavljeno na ravni in sončni parceli cca 550 m² . Hiša je bila zgrajena leta 2001 , redno je vzdrževana in ima izjemno funkcionalen tloris za udobno družinsko bivanje. RAZPOREDITEV....

 
 
 
  Hiša, RADOMLJE, 565.000 €, 288,00 m2 cca 1960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.04.2026.,

www.inf-ing.si

V Radomljah se prodaja samostojna hiša 288 m² (3x96 m²) =K+P+M+ garaža + terasa. Zgrajena je bila l. 2001. Stoji na parceli 646 m². Hiša se nahaja v mirni okolici Arboretuma. Do Ljubljane je 20 minut vožnje. Hiša je nadstandardna.Ogrevanje je na kurilno olje,(talno ogrevanje), možen....

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 73.000 €, 50,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

50 m2, zidan, zgrajen l. 1800, 3.443 m2 zemljišča, Lastnič zidanica, prodamo. Cena: 73.000,00 EUR NE GLEDE NA PONUDBENO CENO pričakujemo vaše ponudbe. Novemu kupcu sta na voljo 2 objekta - zidanica letnik 1800, voda, elektrika, novejša kritina, v treh etažah, spodaj predprostor, kuhinja,....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 235.000 €, 227,30 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.novdom.si

V Krškem je na prodaj lepo vzdrževana, deloma prenovljena in opremljena samostojna stanovanjska hiša , ki nudi udobno bivanje za večgeneracijsko družino ali tiste, ki iščejo prostorno in funkcionalno nepremičnino z odličnim dostopom do vse infrastrukture. .

 
 
 
 
-12%

Spremembe cen iz 42.000 € na 37.000 € z dne 07.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ČEPINCI, 37.000 €, 140,00 m2 cca 260 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.01.2026 - 42.000 €
07.03.2026 - 37.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.01.2026.,

www.halodom.com

GORIČKO - V Čepincih (Občina Šalovci) prodamo starejšo hišo, grajeno leta 1958, neto tlorisne površine 140,00 m2 - od tega bivalni prostor 93,70 m2, shramba 4,10 m2, klet 36,60 m2 in odprti prostor 5,60 m2. .

 
 
 
  Hiša, PRAPRETNO, 79.000 €, 260,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.novdom.si

V kraju Prapretno je naprodaj nedokončana stanovanjska hiša pod katero je v celoti opredeljeno zazidljivo zemljišče, površine 903 m². Infrastruktura dostop po javni asfaltirani cesti vodovovod električni priključek priprava za optični priklop za internet in TV Lokacija-oddaljenost....

 
 
 
  Hiša, POLJANE NAD ŠKOFJO LOKO, 550.000 €, 329,80 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.nepremicnina.si

V kolikor si želite živeti v bližini narave, stran od mestnega vrveža oz. v prijaznem okolju z veliko možnosti uživanja raznih sprehajalnih in kolesarskih poteh je ta hiša prava za vas. .

 
 
 
  Hiša, GRABROVEC, 36.000 €, 35,00 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

METLIKA, Berčice-Grabrovec, prodamo zidanico, površine 35,00 m2 in zgrajene l. 1983 . Zemljišče obsega 2.554,00 m2 površine, južne in sončne lege na mirni lokaciji. V pritličju objekta je vinska klet in shramba, v prizidku pa je hodnik, kuhinja z jedilnico in dnevno sobo ter manjša....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 135.000 €, 91,00 m2 cca 1480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ŠMARJETA, Koglo, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, velikosti 91,00 m2 (uporabne površine 47,20 m2), zgrajene l. 1970, ter zasnovane v treh etažah, K+ P + M . .

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 280.000 €, 142,64 m2 cca 1960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.07.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na čudoviti, sončni lokaciji na južnem robu slikovite vasice Pedrovo se prodaja popolnoma obnovljena, opremljena in takoj vseljiva kraška hiša s čudovitim razgledom na Vipavsko dolino . .

 
 
 
  Hiša, PREVALJE, 400.000 €, 433,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.10.2025.,

www.indomio.si

433 m2, hiša, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 1998, P+1+M, Nepremičnina ponuja kombinacijo poslovnih prostorov in stanovanjskega dela, kar omogoča idealno rešitev za podjetnike, obrtnike ali investitorje, ki želijo združiti poslovno dejavnost in bivanje na eni lokaciji, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 18.000 €, 12,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.01.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

URŠNA SELA, Stari Ljuben, prodamo leseno zidanico, površine stavbe 12,00 m2 , zgrajene l. 1987 , zasnovane v eni etaži ter namenjeni za shranjevanje orodja in opreme. Zemljišče obsega 1.677,00 m2 površine, v rahlem naklonu, na katerem je zasajen manjši vinograd. .

 
 
 
  Hiša, MAČE, 1.200.000 €, 490,00 m2 cca 2450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.01.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Mače pri Preddvoru se prodaja razkošna vila, ki je lahko tudi 4-stanovanjska. Obsega 490 m² (klet, pritličje in mansarda). Stoji na prostorni parceli 1149 m². V pritličju je 200 m² veliko vseljeno stanovanje s kaminom. V mansardi je stanovanje delno izdelano. V kleti so....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.050.000 €, 252,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2024.,

www.kumi.si

Dodaten opis: Hiša v izmeri 252m² etažnosti P+1 je bila zgrajena leta 2019 , s kvalitetnimi materiali ter izvajalci. Nahaja se na zemljišču velikosti 2732m² , del zemljišča je zazidljiv, del pa predstavlja kmetijsko zemljišče. Hiša je zadnja v ulici, kar omogoča veliko zasebnosti.....

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 399.000 €, 180,00 m2 cca 2220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2026.,

www.nepremicnina.si

Na zelo zaželeni lokaciji, v mirnem in urejenem naselju hiš, prodamo medetažno enodružinsko hišo, ki stoji na zemljišču velikem 571 m2. Hiša ima odprt pogled proti južni strani. .

 
 
 
  Hiša, ZREČE, 300.000 €, 303,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281030-79 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji obnovljene stanovanjske hiše v Zrečah, natančneje Gorenje pri Zrečah ki je bila delno obnovljena v leta 2020 za potrebe oddajanja postelj v najem. Trenutno se lahko oddaja do 30 oseb. Objekt stoji na....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 36.000 €, 40,00 m2 cca 900 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.03.2026. - 36.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

Prodaja se vikend v k.o. Polhovica (Tolsti vrh 93 - Šentjernej). Mirno območje, sončna lega z razgledom, asfaltni dostop. .

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 60.000 €, 63,70 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Prodamo počitniško hišo v turističnem naselju Terme Čatež. Hiša ima 63,7 m2 stanovanjske površine in stoji na parceli v izmeri 74 m2. .

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 119.000 €, 130,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

130 m2, samostojna, zgrajena l. 1988, 1.413 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR Stanovanjska hiša z gostinskim lokalom – v GURS evidencah je razvidno, da je evidentirano kot stanovanjska stavba z enim stanovanjem. Stavba je po projektu zasnovana v dveh etažah (P+M), od....

 
 
 
  Hiša, ŠKOFJA LOKA, 580.000 €, 147,00 m2 cca 3950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.nepremicnina.si

V Škofja Loki prodamo lepo in prostorno enoto dvojčka. Hiša je bila po modernih standardih zgrajena leta 2020. .

 
 
 
  Hiša, PRIMSKOVO, 257.000 €, 270,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

Na odlični lokaciji v Kranju ekskluzivno prodamo večjo samostojno hišo v skupni izmeri 270m2, s parcelo v izmeri 632m2. Hiša je lahko dvo ali več družinska! Hiša obsega klet, visoko pritličje, nadstropje in neizdelano podstreho. Razporeditev prostorov: Klet: garaža, dve shrambi, pralnica.....

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 619.000 €, 365,00 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2025.,

www.ruj-meridoma.si

V mirnem in urejenem stanovanjskem naselju v Lokvi, le streljaj od Sežane in meje z Italijo, čaka na vas čudovita samostojna hiša, obdana z naravo in odprtim razgledom, ki ponuja popolno ravnovesje med udobjem sodobnega bivanja in spokojnostjo kraške pokrajine. .

 
 
 
 
-30%

Spremembe cen iz 135.000 € na 95.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, NOVO MESTO, 95.000 €, 128,00 m2 cca 740 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.11.2025 - 88.000 €
23.01.2026 - 65.000 €
30.01.2026 - 53.000 €
13.02.2026 - 145.000 €
10.03.2026 - 185.000 €
13.03.2026 - 135.000 €
28.04.2026 - 280.000 €
01.05.2026 - 135.000 €
08.05.2026 - 95.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.11.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

GABRJE, Ruparjev dol, prodamo stanovanjsko hišo, površine stavbe 128,00 m2 , zgrajene l. 1879, in zasnovane v treh etažah, K + P + M . Zemljišče obsega 475,00 m2 površine okoli stavbe, ravne lege ter neposredno ob javni asfaltirani cesti. Po namenski rabi je 100% stavbo zemljišče....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 120.000 €, 170,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V naselju Jelšane , na dokaj samostojni lokaciji nedaleč od glavne ceste, prodajamo samostojno enonadstropno stavbo z urejenim bivalnim nadstropjem in poslovnim prostorom v pritličju. Hiša stoji na lepi, prostorni parceli z vrtom in ponuja zanimivo priložnost za bivanje, poslovno....

 
 
 
  Hiša, PONIKVE, 299.000 €, 102,00 m2 cca 2930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni lokaciji sredi pristnega kraškega okolja je naprodaj starejša, a skrbno vzdrževana kraška kamnita domačija , ki s svojo arhitekturo, prostornostjo in številnimi dodatnimi objekti ponuja izjemen potencial za bivanje, turizem ali večgeneracijsko rabo. .

 
 
 
  Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 52.000 €, 44,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

DOLENJSKE TOPLICE, Soteska, prodamo samostojno stanovanjsko hišo za obnovo ali nadomestno gradnjo, tlorisne velikosti 44,00 m2, zgrajene l. 1800 ter obnovljene l. 1930 . Zasnovana je v treh etažah, K+N+M , kjer sta klet in nadstropje povezani z zunanjimi lesenimi stopnicami, mansarda/podstrešje....

 
 
 
  Hiša, SELNICA OB DRAVI, 148.000 €, 271,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-136 Ogled oglasa na strani ponudnika JANŽEVA GORA PROSTORNA HIŠA PRODAMO Na Janževi gori nad Selnico ob Dravi prodamo prostorno družinsko hišo zgrajeno leta 1973. Hiša po podatkih GURS meri 271,0 m2 neto tlorisne površine, od tega je 160,5 m2 bivalne površine.....

 
 
 
  Hiša, CERKLJE NA GORENJSKEM, 315.000 €, 280,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.11.2025.,

www.nepremicnina.si

Prodamo hišo v tretji gradbeni fazi v Lahovčah. .

 
 
 
  Hiša, CERKLJE OB KRKI, 279.000 €, 65,20 m2 cca 4280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.novdom.si

V Cerkljah ob Krki , v prijetni urbani okolici, je naprodaj v celoti prenovljena in opremljena stanovanjska hiša , ki stoji na sončni, ravninski in lepo dostopni lokaciji . .

 
 
 
  Hiša, SLOGONSKO, 93.000 €, 62,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

BREŽICE, Zgornje Slogonsko, prodamo samostojno montažno stanovanjsko hišo, površine stavbe 62,00 m2, zgrajene l. 1980, ter zasnovane v eni etaži - pritličje. Zemljišče obsega 1.095,00 m2 površine okoli stavbe, na kateri poleg stanovanjske hiše stoji zidana garaža, površine 56,00 m2.....

 
 
 
  Hiša, ŽEJE PRI KOMENDI, 539.000 €, 259,00 m2 cca 2080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.04.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Žeje pri Komendi se prodaja samostojna hiša, zgrajena l. 1988 in obnavljana l.2012. Stoji na zemljišču 1066 m² na robu vasi. Obsega K+P+M. Do avtocestnega priključka Kranj-Ljubljana je le 5 minut vožnje, do Ljubljane ali Kranja pa samo 20 minut. Hiša obsega 2 stanovanjski....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 260.000 €, 419,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V pritlični etaži je delavnica, s sanitarijami. Delavnica ima elektriko za moč. Stanovanji se nahajata v prvem nadstropju in mansardi. Vsako izmed stanovanj ima dve sobi, kuhinjo in kopalnico. Ogrevanje je centralno. Hiša ima dva prizidka, kjer sta klet in garaža. .

 
 
 
  Hiša, ŠKOFJA LOKA, 269.000 €, 141,50 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2018.,

www.mp-projekt.si

Naselje SV. Duh se razteza ob cesti med Kranjem in Šk. Loko. Na V strani se razprostira Sorško polje, na Z strani pa ga obdajajo široki gozdovi. Naprodaj je hiša velikosti 141,5m2, s parcelo velikosti 596m2 + dovoz 40m2 (skupaj 636m2). Izdelana je do 3. PGF. Hiša je zidana klasično....

 
 
 
  Hiša, SREDNJE BITNJE, 475.000 €, 338,00 m2 cca 1410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

09.05.2026.,

www.nepremicnina.si

V srednjih Bitnjah na zemljišču, ki meri 704 m2, prodamo dva stanovanjska objekta. .

 
 
 
  Hiša, HRPELJE, 193.000 €, 133,10 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2017.,

www.mp-projekt.si

Ekskluzivno prodamo enoto moderno zasnovanega dvojčka , zgrajeno do 3.PGF. Enota ima 133,10m2 stanovanjske površine, teraso v izmeri 99m2, odprto garažo v izmeri 55,30m2, veliko shrambo v izmeri 13,80m2 in klet v izmeri 3,5m2, na parceli 780m2. Enota obsega pritličje in nadstropje....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 115.000 €, 270,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanjsko hišo, veliko 270m2, zgrajeno 1973, skoraj v celoti obnovljeno v l.2010 prodam za 115.000,00. Stoji v mirnem delu naselja Spodnje Hoče, zadnja v slepi ulici. Zelo primerna za mlade družine. V spodnji etaži ni predelnih sten, ker je trenutno skladišče. Lahko se preuredi....

 
 
 
  Hiša, DIVAČA, 120.000 €, 130,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2025.,

www.indomio.si

130 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 301 m2 zemljišča, prodaja se gospodarski objekt v starem delu naselja Divača tlorisne velikosti 130 m2 na parceli velikosti 301 m2, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR Prodaja se gospodarski objekt v starem delu naselja Divača tlorisne velikosti 130....

 
 
 
  Hiša, ZBILJE, 578.000 €, 181,00 m2 cca 3190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.07.2025.,

www.kumi.si

Novogradnja dvojček ( ENOTA 3A ) v izmeri 181m² , kateri stoji na parceli 283m² , predviden zaključek gradnje sredina leta 2026. Hiša se nahaja na edinstveni lokaciji , na robu zazidljivosti in v bližini gozda, ena izmed zadnjih v neposredni bližini Zbiljskega jezera . Klasična gradnja....

 
 
 
  Hiša, IVANČNA GORICA, 159.000 €, 291,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-53 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prostorne hiše v samem centru Višnje Gore. Hiša je bila zgrajena iz kamna leta 1881 in ima 290,80 m2 površine. Hiša je potrebna kompletne prenove, vendar to predstavlja predelavo po željah in s tem izjemen....

 
 
 
 
+13%

Spremembe cen iz 479.000 € na 540.000 € z dne 03.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, STRAHINJ, 540.000 €, 260,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.08.2024 - 460.000 €
28.01.2026 - 479.000 €
03.05.2026 - 540.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2024.,

www.inf-ing.si

V naselju Strahinj v sklopu občine Naklo se prodaja generalno obnovljena stanovanjska hiša s 544 m² zemljišča. Hiša obsega: P+1+2 in je le nekaj minut stran od priključka na gorenjsko avtocesto. Nahaja se na izredno mirni lokaciji ob gozdu. Hiša je obdana z velikim vrtom. Ima 2 terasi....

 
 
 
  Hiša, ZBILJE, 608.000 €, 181,00 m2 cca 3360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.07.2025.,

www.kumi.si

Novogradnja dvojček KONČNA ENOTA , katera meji na nezazidljivo gozdno zemljišče ( ENOTA 3B ) v izmeri 181m² , kateri stoji na parceli 330m² , predviden zaključek gradnje sredina leta 2026. Hiša se nahaja na edinstveni lokaciji , na robu zazidljivosti v neposredni bližini gozda in....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 127-168 (od skupaj 819)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

• stanovanja Ljubljana
  • stanovanje kranj
  • stanovanje murska sobota