• GoHome Professional
hiša - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • hiša - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - hiša

  • Za iskalni niz "hiša" je bilo najdenih 1 745 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.689 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 150 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 180 m2
    • 220 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eur
    • do 130000 eur (povprečna cena)
    • do 160000 eur
    • do 1300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, MARIBOR, 220.000 €, 134,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiša se nahaja v ograjenem naselju pod pohorjem, kjer so lepo urejene zelenice, ribnik...Hiša je prazna, vseljiva takoj. .

 
 
 
  Hiša, GORELJEK, 355.000 €, 84,00 m2 cca 4230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2025.,

www.indomio.si

84 m2, samostojna, zgrajena l. 1953, adaptirana l. 2008, 1.091 m2 zemljišča, Redka priložnost - hiša na izjemni lokaciji sredi Pokljuke. Le redko se na trgu pojavi nepremičnina, kot je ta - prijetna hiša sredi neokrnjene narave Pokljuke, obdana z mogočnimi smrekami, ki nudijo popolno....

 
 
 
  Hiša, STEPANI, 279.000 €, 157,50 m2 cca 1770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V mirni in slikoviti vasi Stepani, v zaledju Kopra in le nekaj sto metrov od avtocestnega priključka Črni Kal, je na voljo čudovita priložnost za nakup dela vrstne podeželske kamnite kmečke hiše. .

 
 
 
 
+36%

Spremembe cen iz 55.000 € na 75.000 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, STOJANSKI VRH, 75.000 €, 15,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.09.2025 - 55.000 €
05.05.2026 - 75.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.09.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

Prodaja se vikend v k.o. STOJANSKI VRH (Cerklje ob Krki - Brežice). Mirno območje, sončna lega z razgledom, asfaltni dostop. .

 
 
 
  Hiša, CELJE, 215.000 €, 178,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281008-389 Ogled oglasa na strani ponudnika Hiša ki vam jo nudimo v prodajo, se nahaja v Celju in sicer umeščena je v kraju Polule. Hiša je v naselju in je obdana z zelenjem. V bližini je osnovna šola, 5 min pešhoje, odmaknjena je od glavne ceste Celje - Laško in je....

 
 
 
  Hiša, ZAPOTOK, 850.000 €, 275,00 m2 cca 3090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

275,7 m2, samostojna, zgrajena l. 2009, 1.483 m2 zemljišča, K+P+M, nadstandardna hiša s posestvom - ljubljana - ig- zapotok, prodamo. Cena: 850.000,00 EUR LJUBLJANA OKOLICA, ZAPOTOK PRI LJUBLJANI – IG POSEST TER NADSTANDARDNA HIŠA NA ČUDOVITI LOKACIJI 20 MIN DO LJUBLJANE Novemu lastniku....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 88.000 €, 163,30 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lokacija: Občina Laško, naselje Šentrupert cca 8 km od Laškega ter cca 9 km od Šentjurja objekt se nahaja ob gozdu, z razgledom na okoliške hribe, travnike ter gozdove kljub izdvojenosti iz strogo urabanih središč se v bližini nahaja pošta, trgovina, cerkev, nova osnovna šola, športna....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 285.000 €, 340,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Večji poslovno,stanovanjski kompleks,z vsemi priključki na parceli kot so: elektrika,voda,ogrevanje plin,tel.internet,lasten samostojen dovoz, tudi za večje avtomobile. .

 
 
 
  Hiša, ŠKOFJA LOKA, 130.000 €, 120,00 m2 cca 1080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

KUPIM HIŠO NA GORENJSKEM – MEDVODE, ŠK.LOKA, KRANJ, RADOVLJICA Z BLIŽNJO OKOLICO. ZAŽELENA KVADRATURA STANOVANJSKEGA DELA OD 100 – 135 M2, VELIKOST PARCELE VSAJ 450 M2 , VSI KOMUNALNI PRIKLJUČKI. MOŽNA MENJAVA ZA ENOSOBNO STANOVANJE V ŠKOFJI LOKI, Z NAŠIM DOPLAČILOM. HIŠA JE LAHKO....

 
 
 
  Hiša, RAVNE NA KOROŠKEM, 370.000 €, 276,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.indomio.si

276,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1600, adaptirana l. 2016, 576 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 370.000,00 EUR Na prodaj sta dva stanovanja v staromeščanski večstanovanjski hiši v središču Raven na Koroškem, ki s skupno površino 276 m2 nudita obilo prostora za udobno bivanje. Stanovanjema....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 399.000 €, 193,00 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2025.,

www.indomio.si

193,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 226 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 399.000,00 EUR ŠMARJE: Hiša v skupni izmeri 193,4,2 m2 in z 226 m2 zemljišča naprodaj. V hiši sta dve stanovanji.. Spodaj je 4 sobno stanovanje, ter v nadstropju enosobno. Obe stanovanji imata ločena vhoda. Nahaja....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 195.000 €, 255,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321050-56 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem delu Maribora s pogledom na Pohorje prodamo hišo zgrajeno leta 1902, stoječo na zemljišču velikosti 362 m2. Hiša je etažnosti klet+pritličje+mansarda. Površina tlorisa na parceli znaša 93m2. Hiša je....

 
 
 
  Hiša, LITIJA, 82.160 €, 130,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-285 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Tenetiše, le 2,5 km od središča Litije je naprodaj manjša hiša z zemljiščem. Če želite živeti v bližini mesta, nedaleč od vsega kar potrebujete za visoko kvaliteto bivanja, je to nepremičnina za vas! Objekt je enostanovanjska....

 
 
 
  Hiša, Podutik, 590.000 €, 200,65 m2 cca 2940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-153 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo vam edinstveno priložnost za nakup nadstandardne novogradnje hiše-dvojček, ki se ponaša z moderno arhitekturo in visokokakovostno izvedbo. Objekti se nahajajo v slepi ulici, v Podutiku, na mirni in idilični lokaciji,....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 120.000 €, 90,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

hiša je v bližini vseh infrastruktur,je samostojna z lepim razgledom na okolico. .

 
 
 
  Hiša, CELJE, 269.000 €, 142,00 m2 cca 1890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

142,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1968, 515 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 269.000,00 EUR Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo samostojno hišo z lepim vrtom na sončni lokaciji v Celju. Hiša je v prvotnem stanju in potrebna kompletne prenove, kar vam omogoča da si jo uredite po....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 200.000 €, 122,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: šempeter v savinjski dolini ID oglasa: 490341006-73 Ogled oglasa na strani ponudnika V Šempetru v Savinjski dolini, Spodnje Grušovlje posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše zgrajene 1968. leta Stoji na 2.330 m2 velikem zemljišču s pripadajočimi gospodarskimi objekti. Cena:....

 
 
 
  Hiša, MOZIRJE, 70.000 €, 319,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V centru Gornjega Grada, v objemu idilične narave in gozda, prodamo večji poslovno stanovanjski objekt potreben obnove, z dvoriščem. V objektu je mogoče urediti turistično ali gostinsko dejavnost, poslovne prostore in/ali več stanovanj. Objekt je bil zgrajen 1800, kot krajna vrstna....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 109.000 €, 90,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151034-196 Ogled oglasa na strani ponudnika V Krčevini pri Vurbergu posredujemo pri prodaji bivalnega vikenda. Vikend se nahaja na mirni lokaciji, ob gozdu. V letu 1985 zgrajena ter v letu 2005 obnovljena hiša meri 90 m2 skupne površine, od tega 51,4 uporabne površine....

 
 
 
  Hiša, ŠTANJEL, 380.000 €, 190,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490331001-260 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo večjo samostojno hišo velikosti 190 m2 v novem delu Štanjela. Hiša je bila zgrajena l. 1976 in je dobro ohranjena. Ima prekrasno lego na robu vasi s čudovitim razgledom na Kras. Veliko 2638 m2 zazidljivo zemljišče,....

 
 
 
  Hiša, LENDAVA, 180.000 €, 380,00 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

hisa avstroogrske grofice Zichy. ,obnovljena v stilu, opremljena z vsem potrebnim za takojsnjo vselitev.na mirni lokaciji za bezanje pred vsakdanjikom in popolno sprostitev v srcu prekmurja .

 
 
 
 
-12%

Spremembe cen iz 249.000 € na 219.000 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, VERŽEJ, 219.000 €, 370,00 m2 cca 590 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.05.2025 - 390.000 €
09.07.2025 - 290.000 €
07.02.2026 - 249.000 €
25.03.2026 - 219.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2025.,

www.indomio.si

370 m2, samostojna, zgrajena l. 1967, adaptirana l. 1992, 1.106 m2 zemljišča, K+P+M, V Veržeju prodamo prostorno hišo z možnostjo dvostanovanjske ureditve. Mirna lokacija, velik vrt s sadnim drevjem in rastlinjakom, garaža, klet, ločen vhod. Odlična priložnost za bivanje ali investicijo,....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 33.000 €, 57,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

kuhinja, 2 sobe, kopalnica, hodnik, špajza, centralno grijanje .

 
 
 
  Hiša, RADOMLJE, 298.000 €, 185,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391002-92 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni in zeleni lokaciji v Homcu pri Radomljah v naselju novejših hiš, posredujemo pri prodaji samostojne stanovanjske hiše. Hiša je bila zgrajena leta 1969 in obsega 184,8 m2, velikost parcele pa je 363 m2. Hiša je klasične....

 
 
 
  Hiša, VIDEM, 28.000 €, 60,00 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321069-38 Ogled oglasa na strani ponudnika Predstavljamo priložnost za nakup vikenda v osrčju vinogradov, na mirni in samotni lokaciji na Majskem vrhu, le 10 minut vožnje od mestnega vrveža. Podrobnosti nepremičnine: - Skupna izmera zemljišča: 683 m2 - Večja parcela:....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 168.000 €, 185,00 m2 cca 910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Trenutno prazna hiša, brez kuhinje in ostale opreme,takoj vseljiva. Obnovljena v letu 2000,2001. .

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 46.000 €, 46,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-224 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni lokaciji v objemu narave, je naprodaj novejša (2004) brunarica v Pongracu, Griže. Če iščete vikend za oddih od mestnega vrveža z obilico prostočasnih aktivnosti, je to nepremičnina za vas. Objekt je bil grajen leta....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Bivalna brunarica z nadstreskom 2m2, Uta ista kot brunarica 3x2,5m2,vodovod in elektrika,francoski solarni tus.... .

 
 
 
  Hiša, SPODNJI GABERNIK, 159.990 €, 750,00 m2 cca 210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-384 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Spodnji Gabernik, le pet kilometrov oddaljenem od centra Rogaške Slatine, je na prodaj povsem nova stanovanjska hiša, ki je trenutno še v izgradnji, v sklopu treh popolnoma enakih samostojnih hiš. Lesena skeletna gradnja....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 273.000 €, 161,00 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

161 m2, samostojna, zgrajena l. 1972, adaptirana l. 2024, 524 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 273.000,00 EUR SAMOSTOJNA HIŠA S SONČNO PARCELO 524 m² – UREJENO, VZDRŽEVANO, TAKOJ VSELJIVO Če si želiš hiše na mirni, lepi lokaciji v bližini Žalca, v prijetnem naselju, kjer lahko zaživiš....

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 229.700 €, 162,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-188 Ogled oglasa na strani ponudnika NOVEJŠA DVOSTANOVANJSKA HIŠA - SODNA VAS - PODČETRTEK Novemu lastniku je na voljo novejša hiša, zgrajena leta 2012 in še nikoli vseljena. Hiša še ni popolnoma dokončana ( manjka toplotna črpalka, lestenci v sobah ), prav....

 
 
 
  Hiša, RADENCI, 69.000 €, 26,00 m2 cca 2650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321066-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zemljišča z nedokončanim vikendom. Parcela ponuja prelep razgled in se nahaja območju naselja Rački Vrh, blizu kraja Gornja Radgona. Do vikenda vodi asfaltna cesta. Na zemljišču velikem 5.152 m2 se nahaja....

 
 
 
  Hiša, VURBERK, 230.000 €, 105,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

105 m2, samostojna, zgrajena l. 1968, 3.654 m2 zemljišča, Na mirni, z naravo obdani lokaciji vam ponujamo odlično priložnost za nakup stanovanjske hiše za tiste, ki želijo pobegniti mestnemu vrvežu. V objemu zelene narave, med vinogradi in s čudovitim razgledom na Dravsko dolino,....

 
 
 
  Hiša, MUTA, 100.000 €, 94,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-522 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu lastniku se ponuja hiša letnik 2002 po podatkih GURS-a. Obsega hišo ter zemljišče 1 ha kmetijsko z možnostjo obdelave, 3 ha gozd, ki je mešan (smreka, bukev, jesen, hrast), povsod so izdelane vlake, delno tudi ravnina,....

 
 
 
  Hiša, KOŠTABONA, 350.000 €, 236,00 m2 cca 1480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.11.2024.,

www.indomio.si

236 m2, samostojna, zgrajena l. 1890, 1.000 m2 zemljišča, P+1, Koštabona - končna vrstna hiša z zemljiščem, možen dogovor o velikosti parcele, prodamo. Cena: cca 350.000,00 EUR V idilični istrski vasici Koštabona, na čudoviti, mirni in sončni lokaciji posredujemo pri prodaji končne....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiška je lahko starejša, potrebna obnove, lahko je delno obnovljena, zaželjeno je, da sta gradbeno in uporabno dovoljenje urejena. .

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 10.000 €, 45,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

45 m2, zidanica, zgrajena l. 1825, 344 m2 zemljišča, zidanica v Savinjski regiji, prodamo. Cena: 10.000,00 EUR Dobrodošli v Podplatu, v čudovitem kotičku Slovenije, kjer ponujamo izjemno priložnost za nakup zidanice, ki vas bo očarala s svojo oblico potenciala. Ta zidanica, zgrajena....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 34.990 €, 123,00 m2 cca 280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-294 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji hiše na čudoviti sončni lokaciji v Loki pri Žusmu. Če iščete hišo za prenovo oz. nadomestno gradnjo je to nepremičnina za vas! Nepremičnina je od naselja Podčetrtek je oddaljena 12 minut vožnje, do mesta....

 
 
 
  Hiša, ZRKOVCI, 198.000 €, 288,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321055-133 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem predelu Zrkovc v slepi ulici prodamo družinsko hišo zgrajeno leta 1980. Hiša po podatkih GURS meri 288,3 m2 neto tlorisne površine, od tega je 126,5 m2 bivalne površine. Pripadajoče zemljišče meri....

 
 
 
  Hiša, GORNJI PETROVCI, 139.000 €, 160,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

160 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, adaptirana l. 2001, 2.300 m2 zemljišča, posredujemo pri prodaji samostojne družinske hiše, z možnostjo ureditve v dvostanovanjsko stavbo, v pritličju se nahajajo pomožni prostori, dve sobi, kuhinja in kurilnica (trda goriva, olje), v zgornjem....

 
 
 
 
+5%

Spremembe cen iz 520.000 € na 545.000 € z dne 24.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, DOMŽALE, 545.000 €, 173,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

23.10.2025 - 520.000 €
24.04.2026 - 545.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.10.2025.,

www.indomio.si

173,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1957, adaptirana l. 2022, 831 m2 zemljišča, Prodamo samostojno hišo v Radomljah. Domžale. 173,9 m2, obnovljeno 2022, parcela je 831 m2, na mirni in zeleni lokaciji v malo prometni ulice, prodamo. Cena: 545.000,00 EUR Prodamo samostojno hišo na mirni....

 
 
 
  Hiša, LUKOVICA, 218.500 €, 383,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: vsa področja ID oglasa: 490281015-497 Ogled oglasa na strani ponudnika Večja hiša 6 min do AC priključka Trojane. Takoj vseljiva hiša, 9 minut do šole, vrtca, trgovine (Izlake), cca 25 minut do Celja, cca 35 minut do Ljubljane, 6 minut do krofov na Trojanah. Ob strani hiše....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 253-294 (od skupaj 819)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!