• GoHome Professional
hiše MARIBOR - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • hiše MARIBOR - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - hiše MARIBOR

  • Za iskalni niz "hiše maribor" je bilo najdenih 56 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.743 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 200 m2
    • 240 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eur
    • do 150000 eur (povprečna cena)
    • do 180000 eur
    • do 1500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, MARIBOR, Studenci, 240.000 €, 79,00 m2 cca 3040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

79 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 510 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v Marles izvedbi z neto površino 79,00 m2, ki se nahaja na odlični lokaciji na Studencih v Mariboru, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR Predstavljamo vam 79 m2 veliko stanovanjsko hišo, na....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 390.000 €, 140,00 m2 cca 2790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.07.2025.,

www.indomio.si

140 m2, vrstna, zgrajena l. 1965, 76 m2 zemljišča, K+P+1, Prodamo vrstno hišo na zelo mirni lokaciji na Bezenškovi ulici, prodamo. Cena: 390.000,00 EUR Hiša leži na koncu ulice, zelo blizu sprehajalne poti ob reki Dravi. Ima naslednjo razporeditev: Pritiličje: - dnevni prostor z kuhinjo....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 780.000 €, 250,00 m2 cca 3120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.10.2025.,

www.indomio.si

250 m2, samostojna, zgrajena l. 1926, adaptirana l. 1990, 670 m2 zemljišča, Vila na elitni lokaciji, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR Prodamo čudovito meščansko vilo v Art-deco slogu na Tomšičevem drevoredu, v neposredni bližini mestnega parka in centra mesta. Vila s pripadajočim zemljiščem....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Pobrežje, 798.990 €, 288,00 m2 cca 2770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2025.,

www.indomio.si

288,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1870, adaptirana l. 1995, Prodamo stanovanjsko-poslovni objekt v Mariboru - Pobrežje. Edinstvena priložnost za bivanje in poslovno dejavnost na enem mestu, prodamo. Cena: 798.990,00 EUR Prodamo stanovanjsko-poslovni objekt v Mariboru – Pobrežje. Edinstvena....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Studenci, 249.000 €, 205,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

205,2 m2, vrstna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2024, 264 m2 zemljišča, Dvojček za dokončanje obnove na Studencih, prodamo. Cena: 249.000,00 EUR Na mirni lokaciji na Studencih prodamo hišo dvojček, zgrajeno l. 1970.Hiša se nahaja v slepi ulici v naselju individualnih hiš na ograjeni....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 440.000 €, 165,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.08.2025.,

www.indomio.si

165,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2020, 613 m2 zemljišča, K+P, družinska hiša mb center za kalvarijo, prodamo. Cena: 440.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji družinske hiše na dobri lokaciji - Za kalvarijo v Mariboru. Hiša se nahaja v osrčju narave in blizu centra....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 335.000 €, 97,00 m2 cca 3450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

97,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, 905 m2 zemljišča, P+1, hiša z velikim zemljiščem, dvema garažama in gospodarskim poslopjem na izjemni lokaciji. hiša meri 97,4 m2 neto tlorisne površine in stoji na čudoviti v celoti zazidljivi parceli v velikosti 905 m2. skozi leta je bila redno....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 319.900 €, 179,00 m2 cca 1790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

179,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1981, 268 m2 zemljišča, Spoštovani,predstavljamo vam vrstno hišo v mestni četrti Radvanje, eni najbolj zaželenih lokacij v Mariboru, kjer lega pod Pohorjem združuje mir narave z udobjem mestnega življenja. Hiša se nahaja v mirnem stanovanjskem območju....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 980.000 €, 673,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2025.,

www.indomio.si

673,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1905, adaptirana l. 2015, 1.665,7 m2 zemljišča, K+P+1+M, Staromeščanska vila ob mestnem parku, prodamo. Cena: 980.000,00 EUR Staromeščanska vila ob mestnem parku Na prodaj je nadstandardna staro meščanska mariborska vila iz leta 1905, ki je bila večkrat....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 162.900 €, 74,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

74,4 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1860, 179 m2 zemljišča, Odlična lokacija v Mariboru - hiša blizu hitre ceste in le nekaj minut do centra, prodamo. Cena: 162.900,00 EUR Na odlični lokaciji na Šentiljski cesti je naprodaj starejša, a urejena stanovanjska hiša letnik 1860, ki ponuja....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 465.000 €, 280,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

280,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 2000, 914 m2 zemljišča, K+P+M, samostojna hiša, Maribor, Tabor, prodamo. Cena: 465.000,00 EUR Maribor, Tabor: na odlični lokaciji je naprodaj prostorna hiša s samostojno garažo. Skrbno negovano zemljišče je velikosti 914 m2. Površina....

 
 
 
 
+3%

Spremembe cen iz 170.000 € na 175.000 € z dne 03.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, MARIBOR, Tezno, 175.000 €, 183,00 m2 cca 960 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2026 - 170.000 €
03.04.2026 - 175.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

183 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, adaptirana l. 2018, 501 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Hiša naTeznu z zelenico Na voljo je priložnost za nakup hiše na Teznu. Hiša je bila zgrajena leta 1950, leta 2018 je bila delno menjana kritina na hiši (črna opeka), leta 2001....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 380.000 €, 283,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

283,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1961, 370 m2 zemljišča, K+P+1+M, Spoštovani,izjemna priložnost za nakup prostorne vrstne hiše na eni najlepših, na novo urejenih ulic - Medvedovi ulici v centru mesta Maribor, z urejenim zemljiščem, obrnjenim proti jugu, ter čudovitimi severnimi pogledi....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Po dogovoru, 140,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

velikost zemljišča min.950m2 velikost bivalne površine min140m2 .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-56 (od skupaj 56)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!