• GoHome Professional
nepremičnine 1120 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine 1120 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 1120 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine 1120 m2" je bilo najdenih 134 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 321 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1060 m2 (malo manjši)
    • 1180 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 6200 eur
    • do 7800 eur (povprečna cena)
    • do 9400 eur
    • do 78 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, BRUNŠVIK, 72.000 €, 1085,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

1.085 m2, zazidljiva, gradbeno dovoljenje, plačan komunalni prispevek, izdelan PZI projekt, prodamo. Cena: 72.000,00 EUR PRODAMO ravno parcelo z GRADBENIM DOVOLJENJEM in PZI projektom, na sončni legi Odlična priložnost za nakup popolnoma ravne parcele z že izdelanim projektom za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 85.000 €, 1083,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

1.083 m2, zazidljiva, Komunalno urejeno zazidljivo zemljišče, Filovci, prodamo. Cena: cca 85.000,00 EUR Na prodaj je zazidljiva parcela v velikosti 1083 m² v idilični vasi Filovci pri Moravskih Toplicah. Zemljišče je komunalno opremljeno, ob njem poteka mestna kanalizacija, kar omogoča....

 
 
 
  Zemljišče, IGA VAS, 53.000 €, 1082,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2025.,

www.indomio.si

1.082 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR Zazidljiva parcela v velikosti približno 1082 m2 (točna velikost bo znana po parcelaciji) se nahaja v slikoviti vasici Iga vas, ki je del občine Loška Dolina. Ta priložnost za nakup zemljišča ponuja izjemno lokacijo s potencialom....

 
 
 
  Zemljišče, SVEČINA, 80.500 €, 1158,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2026.,

www.indomio.si

1.158 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Top lokacija Svečina: vikend parcela z elektriko, vodo in razgledom, prodamo. Cena: 80.500,00 EUR Na mirni in sončni lokaciji v Svečini, v objemu narave in vinorodnih gričev, prodamo zazidljivo parcelo v izmeri 1.150 m² (in 8 m2 dostopne poti).....

 
 
 
  Zemljišče, BORŠT, 28.000 €, 1159,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.indomio.si

1.159 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 28.000,00 EUR V prijetni istrski vasici Boršt, posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča. Vas Boršt je od Kopra oddaljena približno 13 kilometrov. Kmetijsko zemljišče je po podatkih javne evidence velikosti 1.159 m2. Dostop do parcele....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 49.000 €, 1081,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

1.081 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Naprodaj zazidljivo zemljišče – 1.081 m² Mihovci pri Veliki Nedelji, Občina Ormož Na prodaj je zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1.081 m², ki se nahaja na sončni in mirni lokaciji v naselju Mihovci pri Veliki Nedelji, ob glavni....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRBOVLJE, 450.000 €, 1080,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2024.,

www.indomio.si

1.080 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1960, adaptiran l. 2012, 1.265 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 450.000,00 EUR V Trbovljah prodamo kombiniran poslovni prostor v velikosti 1.080 m2 ( po GURS), v naravi pa je dejanska velikost skupaj z nadstreškom zadaj 1.292 m2. Stavba je bila zgrajena....

 
 
 
  Zemljišče, ZVODNO, 27.500 €, 1160,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-162 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 1160 m2. Priključki se nahajajo na parceli. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je ravna in primerno osončena. Lokacijska....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 97.200 €, 1080,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

1.080 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo parcele v Lokvi, ki so namenjena stanovanjski gradnji, prodamo. Cena: 90,00 EUR/m2 Na voljo več zazidljivih parcel v idilični kraški vasi Lokev Iščete prostor za svoj novi dom v mirnem, naravnem in hkrati dobro povezanem okolju? V Lokvi,....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 39.000 €, 1080,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

1.080 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, blizu center Dobrna, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR Prodamo zazidljivo parcelo na mirni lokaciji v Dobrni, Zavrh nad Dobrno. Parcela je za stanovanjsko gradnjo in je v skupni velikosti 1.080m2. Za lokacijsko inforamcijo nas kontaktirajte. V neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, KOBDILJ, 64.000 €, 1162,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2024.,

www.indomio.si

1.162 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, južna lega, mirna lokacija, prodamo. Cena: 64.000,00 EUR V kraškem naselju Kobdilj, tik ob znamenitem gradu Štanjel, prodamo zazidljivo zemljišče velikosti 1.162m². Kobdilj se nahaja na mirnem območju Krasa, ki je znano po svojih vinogradih,....

 
 
 
  Zemljišče, VISOKO, 256.080 €, 1164,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

1.164 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na Visokem je naprodaj stavbno zemljišče za stanovanjsko gradnjo. Zemljišče je v rahlem naklonu proti vzhodu. Možno je dokupiti še sosednji zemljišči 915 m2 730 m2, prodamo. Cena: 220,00 EUR/m2 Na parceli stoji gospodarsko poslopje. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 23.000 €, 1165,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

1.165 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 23.000,00 EUR Prodamo gradbeno parcelo ob asfaltni cesti v Dolžu. Namenska raba: površine podeželskega naselja Dopustni objekti: stanovanjski (eno in dvostanovanjske prostostoječe stavbe, kmetijski objekti Dopustne dejavnosti: bivanje, kmetijske....

 
 
 
  Zemljišče, PRADE, 175.000 €, 1167,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.03.2025.,

www.indomio.si

1.167 m2, za investicijo, Parcela v neposredni bližini stavbnega območja, prodamo. Cena: cca 175.000,00 EUR Lepe pravokotne oblike, z urejenim dostopom. Voda in elektrika v neposredni bližini. Trenutno še kot kmetijsko zemljišče. Pogoj prodajalca za prodajo nepremičnine je, da kupec....

 
 
 
  Zemljišče, ČRMOŠNJICE PRI STOPIČAH, 89.000 €, 1167,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

1.167 m2, zazidljiva, nahaja se v urejenem naselju stanovanjkih hiš, na parceli stoji gospodarsko poslopje, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 91.205 €, 1073,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.073 m2, zazidljiva, 1.073 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 91.205,00 EUR, prodamo. Cena: 91.205,00 EUR Na robu Vipavske doline, v neposredni bližini Nove Gorice (5,5 km) in sredi neokrnjene narave se nahaja na čudoviti in ozeleneli lokaciji zazidljiva posest velikosti 1073 m². Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, CERKLJE NA GORENJSKEM, 850.000 €, 1169,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

1.169 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 850.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PONUDBA- idilično obrobljen z Alpami, blizu vse infrastrukture - trgovine, avtobus, gostinstvo, itd. Parcela v izmeri 1.169 m² na kateri je možnost dodatne gradnje kar omogoča odlično investicijo. Hiša: ✔ 224,60 m² stanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 196.452 €, 1070,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Iz parcele je prekrasen, odprt pogled proti Bertokom, sv. Antonu in Koprom. V bližini se nahaja vrtev, šola in športna dvorana, oskrbne dejavnosti pa so urejene v centru Škofij do katerega je možen peš dostop. ponujamo možnost ugodnega kreditiranja. .

 
 
 
  Hotel, MARIBOR, 2.590.000 €, 1069,00 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.09.2025.,

www.indomio.si

Poslovni prostor - hotel in gostinski lokal, Podravska, Maribor, zgrajeno l. 2003, bruto tlorisna površina 1.069,80 m2. Cena: 2.590.000,00 EUR. Posredujemo pri prodaji izjemno dobro pozicioniranega in urejenega poslovnega kompleksa na eni najbolj prestižnih lokacij v Mariboru – neposredno....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 49.000 €, 1067,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

1.067 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Naprodaj zazidljivo zemljišče – 1.067 m² Mihovci pri Veliki Nedelji, Občina Ormož Na prodaj je zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1.067 m², ki se nahaja na sončni in mirni lokaciji v naselju Mihovci pri Veliki Nedelji, ob glavni....

 
 
 
  Zemljišče, ZREČE, 56.000 €, 1066,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281008-392 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Zreče imamo za vas stavbno zemljišče na katerem je sicer zgrajena vinska klet in pomožni lesen objekt. Torej v kolikor si želite preprosto uživat v naravi in razmišljate mogoče o gradnji stanovanjske hiše je tale zadeva....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 165.000 € na 160.000 € z dne 30.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, AJDOVŠČINA, 160.000 €, 1175,00 m2 cca 140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.02.2026 - 175.000 €
06.03.2026 - 165.000 €
30.04.2026 - 160.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

1.175 m2, zazidljiva, zemljišče z izdanim gradbenim dovoljenjem, ravna parcela na odprti in sončni lokaciji z lepimi razgledi, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Naprodaj je zazidljiva parcela velikosti 1.175 m² v naselju Tevče, na mirni in sončni lokaciji z odprtim razgledom na Vipavsko....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 105.000 €, 1176,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam stavbno zemljišče v izmeri 1.176 m2 in na njej stoječo stanovansjko stavbo v izmeri 90 m2 v dveh etažah, k.o. Golo . Možnost nadomestne stanovanjske gradnje v skladu s pridobljeno lokacijsko informacijo. .

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, MARIBOR, Studenci, 399.000 €, 1062,00 m2 cca 380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

1.062 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1959, 1.043 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 399.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST v Mariboru. V Industrijski Coni Studenci prodamo Poslovno-Skladiščni Objekt po ZNIŽANI CENI. Na voljo je poslovno-skladiščni objekt na atraktivni lokaciji....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

1.062 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1959, adaptiran l. 1981, 1.043 m2 zemljišča, P+1+M/P+1+M, Na Studencih prodamo poslovno stavbo, prodamo. Cena: 399.000,00 EUR Na Studencih prodamo poslovno stavbo, ki je bila po podatkih GURS zgrajena leta 1959. V pritličju so skladiščni....

 
 
 
  Zemljišče, RAVNIK, 1.238.187 €, 1061,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

1.061 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,10 EUR/m2 Prodaja se kmetijsko zemljišče v izmeri 1.061 m2, ki je locirano v bližnji okolici vasi Ravnik. Lastništvo urejeno in brez bremen. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠTRIHOVEC, 61.900 €, 1060,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2025.,

www.indomio.si

1.060 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 61.900,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V ŠTRIHOVCU S PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM Prodaja se zazidljivo zemljišče v čudoviti, podeželski okolici Štrihovec pri Šentilju. Ta nepremičnina je novost na trgu in ponuja priložnost za....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 41.340 €, 1060,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

1.060 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 39,00 EUR/m2 Parcela se nahaja na odlični lokaciji ob regionalni cesti Logatec–Postojna in je namenjena industrijski gradnji, kar predstavlja izjemno priložnost za investicijo ali razvoj poslovne dejavnosti. Območje je trenutno vključeno v OPPN,....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 243.900 €, 1111,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Možna takojšnja izgradnja. .

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 79.500 €, 1137,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Z.K. urejeno .

 
 
 
  Zemljišče, MOVRAŽ, 1.774.500 €, 1183,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.183 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Gozd, 1.183 m2, ob cesti Movraž - Dvori, prodamo. Cena: cca 1.500,00 EUR Posredujemo pri prodaji gozdnega zemljišča, v skupni velikosti 1.183 m2. Gozd se nahaja v bižini ceste Movraž - Dvori ter ima urejen dostop. ID zak parcel: 2618 2370 2618....

 
 
 
  Zemljišče, VRHNIKA, 189.000 €, 1185,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.kumi.si

Zemljišče pravilne oblike z izdanim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem , na odlični sončni lokaciji in na meji zazidljivosti ! Gradbeno dovoljenje je za izgradnjo enodružinske hiše v izmeri 161m² v etažnosti pritličje in 1. nadstropje . Mirna - sončna lokacija ob majhnem potoku in....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOCJAN, 30.000 €, 1185,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.01.2025.,

www.indomio.si

1.185 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR V kraju Bučka prodamo parcelo za gradnjo stanovanjske hiše. Parcela v velikosti 1.185 m2 vključuje cca 1.000 m2 stavbnega zemljišča, ostalo je kmetijsko zemljišče. Parcela leži na sončni legi in je rahlo v naklonu. Infrastrukturni....

 
 
 
  Zemljišče, LIBELIŠKA GORA, 23.400 €, 1054,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.06.2024.,

www.indomio.si

1.054 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče - Libeliška Gora, prodamo. Cena: 23.400,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča velikosti 1.054 m2. Po GURSu gre za površine podeželskega naselja.Zemljišče je na Libeliški Gori. Primerno je za ljubitelje narave, saj leži ob....

 
 
 
  Zemljišče, RAČE, 53.500 €, 1186,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.06.2025.,

www.indomio.si

1.186 m2, zazidljiva, sončno, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, zeleno okolje, bližina Maribora, priključki v ulici, prodamo. Cena: 53.500,00 EUR FRAM: Ekskluzivno vam predstavljamo komunalno urejeno parcelo, na sončni in mirni lokaciji. Lokacija: https://maps.app.goo.gl/tZYcD8TMwK6wAcf69?g_st=com.google.maps.preview.copy....

 
 
 
  Zemljišče, TREBNJE, 65.000 €, 1187,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

TREBNJE – okolica , k.o. Škovec -zazidljivo zemljišče 1.187,oo m2, , na odlični lokaciji, mirna, sončna prisoja lega, na obrobju manjšega naselja , voda, elektrika in optika do parcele, primerno za ljubitelje narave . Cca 5 minut do AC priključka Lj. - NM . Prodamo - cena 65.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 230.000 €, 1052,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 1052 m2. Parcela se nahaja na mirni lokaciji ter ima prečudovit pogled na celotni zaliv (od solin, marine, Portorož, Bernardin in Hrvaško obalo). VREDNO OGLEDA. .

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 78.900 €, 1052,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Omogočen dostop z javne ceste, komunalna, energetska, telekomunikacijska infrastruktura so v neposredni bližini parcele, prav tako kabelsko razdelilno omrežje. .

 
 
 
  Zemljišče, OKROGLO, 196.000 €, 1188,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

1.188 m2, zazidljiva, naklo, zazidljiva parcela, prodamo. Cena: 196.000,00 EUR V Naklem - Podreber, na mirni lokaciji, je naprodaj zazidljiva parcela v velikosti 1188 m2, primerna za gradnjo eno ali dvostanovanjske hiše. Vsa potrebna omrežja gospodarske javne infrastrukture se nahajajo....

 
 
 
  Zemljišče, NAKLO, 196.020 €, 1188,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.12.2025.,

www.indomio.si

1.188 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 165,00 EUR/m2 V Naklem prodamo zazidljivo parcelo, velikosti 1.188 m2. Osnovna namenska raba: Območje stavbnih zemljišč Podrobnejša namenska raba: SS – stanovanjske površine, ki so namenjene bivanju z ali brez spremljajočih dejavnosti Lokacija:....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠKOFJA LOKA, 558.000 €, 1188,00 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

1.188,9 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 2000, 1.001 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji gospodarsko-stanovanjskega poslopja v naselju Virlog, v občini Škofja Loka. Stavba ima 951,7 m2 stanovanjskih površin in 237,2 m2 proizvodno-skladiščnega prostora. Objekt ima gradbeno in uporabno....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 3.200.000 €, 1077,00 m2 cca 2970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

xxx .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-84 (od skupaj 134)

<< <1 2 3 4> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.