• GoHome Professional
nepremičnine 1120 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremičnine 1120 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine 1120 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine 1120 m2" je bilo najdenih 135 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 319 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1060 m2 (malo manjši)
    • 1180 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 6100 eur
    • do 7700 eur (povprečna cena)
    • do 9200 eur
    • do 77 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, KOPER, 3.200.000 €, 1077,00 m2 cca 2970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

xxx .

 
 
 
  Zemljišče, DOMŽALE, 231.000 €, 1050,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Eno ali dvostanovanjska hiša, poslovni prostor. .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 168.000 €, 1050,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Komunalni priključki ob parceli, ureditev dostopa. .

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, LIMBUŠ, 1.089.000 €, 1050,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.03.2026.,

www.indomio.si

1.050 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2006, 2.423 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.089.000,00 EUR V Poslovni coni Limbuš prodamo poslovni objekt z industrijsko-skladiščnimi prostori in s pisarnami. Objekt je bil zgrajen leta 2006. Višina industrijsko-skladiščnih prostorov je....

 
 
 
  Zemljišče, BOŠAMARIN, 150.000 €, 1050,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2025.,

www.indomio.si

1.050 m2, zazidljiva, KOPER - BOŠAMARIN (proti Grinjanu), prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 1050 m2 (zazidljivo 520 m2,530 m2 kmetijsko zemljišče), prodamo. Cena: 150.000,00 EUR KOPER - BOŠAMARIN (proti Grinjanu), prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 1050m2 (zazidljivo 520m2,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PREVALJE, 1.950.000 €, 1050,00 m2 cca 1860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.07.2025.,

www.indomio.si

1.050 m2, gostinski lokal, hotel, zgrajen l. 1800, adaptiran l. 2001, 23.560 m2 zemljišča, P/K+P+M, 3 objekti - gostišče z barom in dvorano, letnim vrtom, salon z apartmaji, hotelske sobe, piknik prostor s prostorom za žar, gozd, ribnik, pomožni objekti, prodamo. Cena: 1.950.000,00....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Center, 2.990.000 €, 1194,90 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191084-169 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo sklope poslovnih prostorov v objektu na Koprski 98, zgrajenemu leta 2007, v skupni izmeri 1.194,9 m2, kar v naravi predstavlja 12 pisarn in skupne prostore. Vse pisarne so trenutno oddane najemnikom. Priložnost za investitorje.....

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 150.000 €, 1045,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

1.045 m2, zazidljiva, VIŠNJA GORA, 1.045 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, območje eno in dvostanovanskih hiš na odlični lokaciji v objemu narave. Partizanska cesta, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Dodaten opis nepremičnine PRILOŽNOST ZA INVESTITORJE....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠENTJUR, 350.000 €, 1043,00 m2 cca 340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

1.043 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 2005, avtopralnica z vsemi dovoljenji, možnost izgradnje kakega drugega objekta območje centralnih dejavnosti, na frekventni lokaciji, vsi priključki, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, OREHOVA VAS, 75.500 €, 1042,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2026.,

www.indomio.si

1.042 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.500,00 EUR Mariborska 81, Radizel: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 1042 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot območje centralnih dejavnosti. Glavni prednosti sta neposredna bližina avtoceste in možnost za gradnjo eno- in večstanovanjskih....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.990.000 €, 1041,00 m2 cca 1910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2024.,

www.indomio.si

Poslovni prostor – samostojna stavba, Ljubljana – Bežigrad - Tomačevo, zgrajeno l. 2002, K+P+M, skupna površina 1041,00 m2. Cena: 1.990,000 EUR. V Tomačevem prodamo samostojni poslovni objekt površine 1041,00 m2, ki se nahaja na zemljišču skupne velikosti 2326,00 m2. V bližini so....

 
 
 
  Zemljišče, RIMSKE TOPLICE, 50.000 €, 1041,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

1.041 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR V centru Rimskih Toplic, v urejenem in prijetnem stanovanjskem okolju imamo na prodaj zazidljivo zemljišče velikosti 1.041 m², najbolj primerno za gradnjo družinske hiše. Lokacija združuje mirno bivalno okolje in odlično dostopnost....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 100.225 €, 1055,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

- .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 300.000 €, 1200,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

1.200 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, sončno, zazidljivo zemljišče z odprtim pogledom na morje in na obalo prodam. Asfaltirana cesta in vsa potrebna infrastruktura. Tloris gradnje eno ali dvostanovanjske hiše bruto 400 m2, možno klet, pritličje in prvo nadstropje.....

 
 
 
  Zemljišče, ŽIRI, 73.000 €, 1200,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

1.200 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 73.000,00 EUR V okolici Žirov v prodajo ponujamo dve parceli. Manjša parcela je v izmeri 594m2, kvadratura večje pa je 606m2. Po veljavni lokacijski informaciji gre za območje stanovanjskih površin, kjer je dovoljena gradnja....

 
 
 
  Zemljišče, PREŠNICA, 119.000 €, 1200,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

1.200 m2, zazidljiva, V Prešnici prodamo zazidljivo parcelo (skupaj 1.200 m2) na mirni in sončni lokaciji. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR V Prešnici prodamo zazidljivo zemljišče v skupni velikosti 1.200 m², ki se nahaja na mirni, sončni lokaciji na robu vasi,....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 375.000 €, 1200,00 m2 cca 310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

1.200 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, prodamo. Cena: 375.000,00 EUR NA IZREDNO STRATEŠKI LOKACIJI - IZVOZ IZOLA Na voljo, še zadnje stavbno zemljišče, velikosti 1.200m2, namenjeno proizvodni, skladiščni, trgovski, obrtni, poslovno - storitveni dejavnosti. Parcela ima dostop do....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Polje, 780.000 €, 1200,00 m2 cca 650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

1.200 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR IZJEMNA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST V ZALOGU! (Zazidljiva parcela v Zalogu 1200 m2) Na mirni in prijetni lokaciji v Zalogu se prodaja zazidljiva parcela. Predstavlja odlično priložnost za gradnjo doma v narvnem in mirnem okolju. Lokacija....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI, 72.000 €, 1200,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

1.200 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 60,00 EUR/m2 V Šmartnem v Rožni dolini, na eni izmed prijetnejših in sončnih lokacij, posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v velikosti približno cca 1.000 m². Parcela se nahaja v urejenem in mirnem okolju, kjer se prepletata zasebnost....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI DUPLEK, 74.000 €, 1039,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2024.,

www.indomio.si

1.039 m2, zazidljiva, V bližini osnovne šole v Spodnjem Dupleku, na koncu slepe ulice, prodamo zazidljivo gradbeno parcelo. Zemljišče ima urejen dostop. Vodovod, elektrika, kanalizacija in optika so v neposredni bližini. Idealno za gradnjo dvojčka ali samostojne individualne hiše,....

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 60.500 €, 1201,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2026.,

www.indomio.si

1.201 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 60.500,00 EUR Ponujamo redko priložnost za nakup večjega stavbnega zemljišča v naselju Lindek, v neposredni bližini Frankolovega in le nekaj minut vožnje do Vojnika ter Celja. Gre za zemljišče velikosti 1201 m², ki se nahaja na mirni, zeleni lokaciji,....

 
 
 
  Zemljišče, MALA SELA, 40.000 €, 1038,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.03.2026.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Parcela se nahaja nad vasjo Mala sela ob gozdu, asfalten dostop, elektrika, telekomunikacije na oz. ob parceli, javni vodovod oddaljen cca. 300 m zračne razdalje. .

 
 
 
  Zemljišče, GABRJE PRI ILOVI GORI, 149.000 €, 1202,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.kumi.si

Parcela se nahaja v območju namenske rabe SS, SSe- površine eno in dvostanovanjski objekt v zelo mirnem in majhnem naselju, kateri ponuja kvalitetno mirno bivanje. Parcela, malo dvignejna od ostalih v okolici kar ponuja odprt pogled in prijetno bivanje. Zemljiško knjižno stanje -....

 
 
 
  Zemljišče, ZAZID, 57.000 €, 1038,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-129 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Morski jarek (del naselja v Sp. Kungoti v smeri proti Kamnici, Urbanu v Občini Kungota), prodamo dve povezani zazidljivi parceli za gradnjo ene ali dveh stanovanjskih hiš. Na sosednjih parcelah se bo v naslednjem....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, 230.000 €, 1036,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-128 Ogled oglasa na strani ponudnika V Notranjih Goricah posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, velikosti 1036m2. Vsi priključki se nahajajo v neposredni bližini. Dostop do parcele je urejen. Parcela je ravna in primerno osončena.....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, CELJE, 750.000 €, 1036,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

1.036 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1997, adaptiran l. 2010, 1.332 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 750.000,00 EUR PRILOŽNOST! POSLOVNO-STANOVANJSKI OBJEKT ZA VAŠO POSLOVNO IDEJO! Za informacije pokličite 031641040. Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo večji poslovno-stanovanjski....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 750.000 €, 1036,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

1.036 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1997, adaptiran l. 2010, 1.332 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 750.000,00 EUR PRILOŽNOST! POSLOVNO-STANOVANJSKI OBJEKT ZA VAŠO POSLOVNO IDEJO! Za informacije pokličite 031641040. Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo večji poslovno-stanovanjski....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 19.640 €, 1034,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2025.,

www.indomio.si

1.034 m2, zazidljiva, moravske toplice / motvarjevci - izjemna priložnost, prodamo. Cena: 19.640,00 EUR MORAVSKE TOPLICE / MOTVARJEVCI – IZJEMNA PRILOŽNOST! Zazidljivo zemljišče 1.034 m² – sončna lokacija v naravi, številne možnosti gradnje Na odlični lokaciji v Motvarjevcih, v neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 47.000 €, 1206,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.indomio.si

1.206 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 47.000,00 EUR Na odlični lokaciji na severovzhodni strani naselja Dobrna, nad zdraviliškim kompleksom, imamo na prodaj zazidljivo parcelo v izmeri 1.206 m2. Parcela je skladno z lokacijsko informacijo opredeljena kot stavbno zemljišče (stanovanjske....

 
 
 
  Poslovni prostor, LENDAVA, 669.000 €, 1033,00 m2 cca 650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.gral-nepremicnine.si

NAMESTITVENI CENTER S ŠTIRIMI ZVEZDICAMI ZA NASTANITEV 20 DO 28 GOSTOV in VEČNAMENSKA STAVBA, SKUPAJ 1.032 m², vse na 1,2 ha VELIKEM POSESTVU, Z MOŽNOSTJO IZGRADNJE ENE ALI DVEH DODATNIH STAVB .

 
 
 
  Zemljišče, BENEDIKT, 17.000 €, 1208,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-285 Ogled oglasa na strani ponudnika V Štajngrovi pri Benediktu prodamo zazidljivo parcelo velikosti 1.208 m2, od tega je 562 m2 stavbnega in 646 m2 kmetijskega zemljišča. Parcela je delno ravna, delno pod rahlim naklonom, osončena, zahodne lege in locirana cca....

 
 
 
  Zemljišče, SLIVNIŠKO POHORJE, 40.000 €, 1209,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2025.,

www.indomio.si

1.209 m2, zazidljiva, Pohorje, idilična, sončna, mirna lokacija, ravna, velika parcela, bližina gozda, v objemu narave, dostop urejen, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR SLIVNIŠKO POHORJE: Prodamo veliko, ravno zemljišče velikosti 1209m2, na idilični lokaciji. LASTNOSTI NEPREMIČNINE: Parcela....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 41.100 € na 38.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, NEBOVA, 38.000 €, 1027,00 m2 cca 40 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.05.2024 - 41.098 €
03.04.2025 - 41.100 €
23.04.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2024.,

www.indomio.si

1.027 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo gradbeno parcelo v velikosti 1.027,43 m2, ki se nahaja v naselju Nebova. Ta parcela ponuja izjemno priložnost za izgradnjo vašega sanjskega doma, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Parcela se nahaja v naselju Nebova, ki je del Maribora.....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 79.500 €, 1213,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.11.2024.,

www.indomio.si

1.213 m2, zazidljiva, Svetinova ulica, odlična iskana lokacija center Šentjur, blizu Dom starejših Šentjur, komunalni vodi ob zemljišču, prodamo. Cena: 79.500,00 EUR Prodamo zazidljivo parcelo na odlični in iskani lokaciji v centru Šentjurja, Svetinova ulica (blizu Dom starejših Šentjur).....

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 737.505 €, 1215,00 m2 cca 610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2024.,

www.indomio.si

1.215 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 0,50 EUR/m2 Na območju vasi Smrje v občini Ilirska Bistrica se prodaja veliko kmetijskijh parcel. Parcele so travniki, gozdnate. Parcele niso v naravi v enem kosu, ampak so razdrobljene po območju, zato so združene v več sklopov. Cena....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 89.900 €, 1216,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

1.216 m2, zazidljiva, parcela na prisojni legi z razgledom, prodamo. Cena: 89.900,00 EUR Na mirni in zeleni lokaciji na Bukovcu (nad Zgornjo Polskavo) je naprodaj prostorno zazidljivo zemljišče skupne izmere 1216 m², ki predstavlja odlično priložnost za gradnjo lastnega doma ali investicijo.....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 71.540 €, 1022,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nezazidano stavbno zemljišče za gradnjo individalne stanovanjske hiše. Informacije: 041 781-718, 031 301-241 .

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽALEC, 750.000 €, 1218,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

1.218,2 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1958, 1.615 m2 zemljišča, izjemen potencial in priložnost, poslovno-stanovanjski objekt, s obrtne, kmetijske ali druge dejavnosti, dva stanovanja, nadaljnji razvoj, 1218 m2 notranje površina, veliki in prostorni skladiščni prostori, hitra....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 500.000 €, 1221,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

1.221 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 500.000,00 EUR URESNIČITE SANJE O DOMU NA GORENJSKEM V ČUDOVITI RADOVLJICI Zazidljiva parcela, 1.221 m², Radovljica – Vaša priložnost se začne tukaj! Predstavljamo vam izjemno priložnost za gradnjo sanjskega nizkoenergijskega doma na eni najboljših....

 
 
 
  Zemljišče, POPETRE, 65.000 €, 1223,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2025.,

www.indomio.si

1.223 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbna parcela na robu zazidalnega območja v centru vasi, prodamo. Cena: cca 60.000,00 EUR Prodaja se stavbna parcela z delom kmetijske. Večji stavbni del predstavlja cca 1020 m2, manjši del pa kmetijsko zemljišče površine cca 203 m2. Dostop....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 220.320 €, 1224,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

1.224 m2, zazidljiva, le 5 minut vožnje od avtocestnega izvoza Grosuplje, blizu osnovne šole, na parceli so priključki za elektriko in vodo, prodamo. Cena: 220.320,00 EUR Na prodaj je stavbno zemljišče v naselju Polica, le 5 minut vožnje od avtocestnega izvoza Grosuplje. Nahaja se....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, BREŽICE, 1.984.000 €, 1225,00 m2 cca 1620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.03.2026.,

www.indomio.si

1.225,9 m2, večji poslovni kompleks, adaptiran l. 2022, 6.403 m2 zemljišča, Celovit industrijsko-poslovni kompleks v gospodarski coni, prodamo. Cena: 1.984.000,00 EUR Prodamo celovit industrijsko-poslovni kompleks v gospodarski coni v kraju Brežicah, primeren za proizvodnjo, logistiko,....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-126 (od skupaj 135)

<< <1 2 3 4> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!