• GoHome Professional
nepremičnine GORENJSKA - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine GORENJSKA - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine GORENJSKA

  • Za iskalni niz "nepremičnine gorenjska" je bilo najdenih 325 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.945 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 200 m2
    • 240 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eur
    • do 180000 eur (povprečna cena)
    • do 220000 eur
    • do 1800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, JESENICE, 239.000 €, 93,00 m2 cca 2570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.suvak.com

Štirisobno stanovanje obsega 93 m2 in se nahaja v pritličju nizkega bloka na Plavžu. .

 
 
 
  Poslovni prostor, KRANJ, Center, 130.000 €, 110,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2021.,

www.inf-ing.si

V centru Kranja na Tavčarjevi ulici se prodaja gostinsko-trgovski lokal v pritličju poslovne stavbe na frekventni lokaciji. .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 150.000 €, 76,80 m2 cca 1950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

61 m3 bivalne površine, ki obsega: hodnik, kopalnica, dnevno bivalni prostor s kuhinjo in jedilnico, 2 spalnici. Kleti je 15m3 do katere dostopate iz hodnika. Pred hišo je zelenjavni vrt. Stanovanje ima tudi 3 parkirna mesta. Lahko je tudi možnja menjava za garsonjero ali enosobnim....

 
 
 
  Hiša, BRITOF, 490.000 €, 325,00 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.10.2025.,

www.inf-ing.si

Na mirni lokaciji v Britofu pri Kranju prodamo prostorno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1972, s tremi etažami in skupno bivalno površino 325 m² ter 163 m² kleti. Hiša stoji na zemljišču, velikosti 850m². Primerna je za bivanje dveh ali treh družin. V preteklosti se je v pritličnem....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE GORJE, 105.000 €, 700,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Spodnje Gorje pri Bledu se prodaja več zazidljivih parcel, velikosti 550 do 1060 m². Parcele so v naklonu s pogledom na Blejsko jezero. Parcele imajo urejeno zemljiško-knjižno stanje in so brez bremen. Dostop do parcel je po občinski cesti Spodnje Gorje - Podhom. Komunalna....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 250.000 €, 1000,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2023.,

www.mp-projekt.si

Odlična priložnost za investicijo! Na izredni in vidni lokaciji, ob glavni cesti Škofja Loka - Kranj ekskluzivno prodajamo zazidljivo parcelo v izmeri 1000 m2. Parcela se nahaja na območju centralnih dejavnosti - CU in je namenjena poslovni nestanovanjski gradnji. Dopustne dejavnosti....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 500.000 €, 2530,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2024.,

www.inf-ing.si

Na S-delu industrijske cone Radovljica se prodaja zazidljiva parcela za industrijsko gradnjo. Parcela se nahaja poleg čistilne naprave v Radovljici.Parcele so v fazi komunalnega opremljanja in ravnanja terena. .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, Center, 480.000 €, 125,60 m2 cca 3820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.03.2026.,

www.inf-ing.si

Prodamo popolnoma obnovljeno 4-sobno stanovanje 125,6 m² s pripadajočimi parkirišči. Stanovanje je l. 2022 popolnoma prenovljeno in opremljeno z visokokakovostnimi materiali. Ima 95 m² uporabne površine. Nahaja se v 1.nadstropju starejše dvonadstropne stavbe. Vgrajeno ima toplotno....

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 249.000 €, 124,30 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

Na obrobju Kranja v naselju Orehek ekskluzivno prodamo enoto vrstne hiše . Lokacija je izjemna, v neposredni bližini Kranja, pa kljub temu umaknjena z mestnega vrveža. V neposredni bližini je vsa potrebna infrastruktura. To območje pokriva tudi avtobusni mestni promet mesta Kranja.....

 
 
 
  Stanovanje, GOZD MARTULJEK, 250.000 €, 44,60 m2 cca 5610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.12.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - Poteka postopek prodaje KRANJSKA GORA – GOZD MARTULJEK popolnoma prenovljen dvosobni počitniški apartma v velikosti 44,60 m 2 s sončnim balkonom s čudovitim razgledom na Martuljkovo skupino na izredno mirni lokaciji PRODAMO Počitniški apartma se nahaja v večapartmajskem....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 287.000 €, 88,90 m2 cca 3230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.06.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

Na Bleiweisovi cesti v Kranju 13. nadstropju večstanovanjskega bloka, svetlo, prostorno, delno prenovljeno in opremljeno štirisobno stanovanje v velikosti 88,90 m2 – PRODAMO. Skupna površina po podatkih Gurs-a je 88,90 m2 in obsega: - velik prostoren hodnik, - kuhinjo z jedilnico,....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 162.000 €, 72,00 m2 cca 2250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.07.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - Poteka postopek prodaje Na cesti maršala Tita v 11. nadstropju večstanovanjskega bloka, svetlo, prostorno, delno prenovljeno in opremljeno trisobno stanovanje v velikosti 72,00 m2 – PRODAMO. Skupna površina po podatkih Gurs-a je 72 m2 in obsega: - velik prostoren hodnik,....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, Center, 477.000 €, 89,00 m2 cca 5360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2025.,

www.inf-ing.si

Prodamo etažno stanovanje (73m²) z vrtom (70 m²) garažo (16m²) in funkcionalno zemljišče v deležu, ki pripada temu stanovanju. .

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 45.195 €, 655,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v sončni vasi DOVJE v izmeri Zemljišče A – 655 m2 na izredno lepi in sončni lokaciji s čudovitim pogledom na Triglav, Julijske Alpe in Mojstrano – PRODAMO. Zemljišče je v neposredni bližini novo asfaltirane občinske ceste in....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 137.000 €, 90,90 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.09.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

PRODANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Na cesti Maršala Tita na Jesenicah v 2. nadstropju večstanovanjskega bloka, svetlo, prostorno, delno prenovljeno in opremljeno trisobno stanovanje v velikosti 90,90 m2 – PRODAMO. Skupna površina po podatkih Gurs-a je 90,90 m2 in obsega: - velik prostoren....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 78.000 €, 34,50 m2 cca 2260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

Na Jesenicah , na Ulici Staneta Bokala , prodamo opremljeno 1-sobno stanovanje , v skupni izmeri 34,5m2. Stanovanje se nahaja v visokem pritličju bloka, zgrajenega l.1962. Stanovanje ima J lego. Razporeditev: predprostor, manjša bivalna kuhinja, soba, kopalnica z WC. Pripada mu tudi....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, Planina, 285.000 €, 80,80 m2 cca 3530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.nepremicnina.si

V Kranju na Planini 1 ekskluzivno prodamo prostorno stanovanje. .

 
 
 
  Hiša, BISTRICA PRI TRŽIČU, 460.000 €, 212,20 m2 cca 2170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.nepremicnina.si

Na sončni lokaciji prodamo moderno samostojno hišo v 4. gradbeni fazi z bruto tlorisno površino stavbe 212,1 m2 in 360 m2 površine zemljišča. .

 
 
 
  Zemljišče, PUŠTAL, 307.080 €, 853,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.02.2025.,

www.inf-ing.si

V naselju Puštal - Žovšče prodamo zazidljivo parcelo 853 m². Parcela je komunalno urejena. .

 
 
 
  Hiša, KAMNA GORICA, 79.900 €, 143,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.03.2026.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - Poteka postopek prodaje V Srednji Dobravi pri Kamni Gorici v občini Radovljica prodamo stanovanjsko hišo z zemljiščem v skupni izmeri 433,00 m 2 . Stavba ima neto tlorisne površine cca 143,00 m 2 . Po podatkih s strani Gurs-a je bila stavba bila zgrajena leta 1760. Stavba....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 265.000 €, 83,60 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.nepremicnina.si

V neposredni bližini novozgrajenega naselja Kranjska Iskrica prodamo prostorno in svetlo trosobno stanovanje, s 83,6 m2 stanovanjske površine. Stanovanje obsega predsobo, kuhinjo z jedilnico, dnevno sobo, spalnico, kopalnico in še eno večjo sobo (30 m2), ki jo je možno pregraditi....

 
 
 
  Hiša, ŠENČUR, 449.000 €, 169,00 m2 cca 2660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.nepremicnina.si

Predstavljamo vam krajno hišo oz. enoto trojčka v prijetnem in mirnem Sajovčevem naselju v Šenčurju. .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, Planina, 265.000 €, 72,90 m2 cca 3640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.nepremicnina.si

Kranj - Planina 2, prodamo prostorno atrijsko stanovanje. .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 375.000 €, 68,70 m2 cca 5460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2025.,

www.inf-ing.si

Na Potrčevi ulici v naselju Vodmat se prodaja 3,5 sobno stanovanje, velikosti 68,7 m². .

 
 
 
  Zemljišče, KRANJ, 150.000 €, 1902,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2023.,

www.inf-ing.si

V naselju Šegotići pri Puli se prodaja večje zemljišče z gradbeno dokumentacijo za hišo z bazenom. Parcela je delno kmetijska, večinsko zazidljiva. Možna je prodaja v 2 delih: 1043 m² + 705 m². .

 
 
 
  Zemljišče, JESENICE, 51.586 €, 25793,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2021.,

www.kumi.si

Gozd v izmeri 25.793 m² parc.št. 1196/4 k.o. 2167 Rateče. Kontakt Prodajalec: KU-MI nepremičnine d.o.o. Naslov: Tbilisijska 57, 1000 Ljubljana Telefon: 01/256-62-00 GSM: 041/257-623 GSM: 031/372-511 Email: info@kumi.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Uspešno poslano .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJSKA GORA, 458.438 €, 94,50 m2 cca 4850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2022.,

www.nepremicnine-smuk.com

Nov apartma v izmeri 94,50 m 2 z lastnim parkiriščem v centru Kranjske Gore v popolnoma prenovljenem apartmajskem objektu NORDIC HOUSE KRANJSKA GORA – PRODAMO OBJEKT IMA PRAVNOMOČNO UPORABNO DOVOLJENJE APARTMA IMA MOŽNOST TURISTIČNEGA ODDAJANJA V centru Kranjske Gore prodamo popolnoma....

 
 
 
  Stanovanje, FUŽINE, 285.000 €, 90,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2023.,

www.mp-projekt.si

Prodamo svetlo, delno obnovljeno, dobro vzdrževano in brez dodatnih vlaganj vseljivo 4-sobno stanovanje v urejenem bloku s 13 stanovanji na vhod. Lokacija med drugim ponuja vrtec, šolo, banko, pošto, trgovine, LPP postajališče, več možnosti rekreacije, hiter dostop do obvoznice, pa....

 
 
 
  Zemljišče, JESENICE, 80.000 €, 1912,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

1.912 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo večje zazidljivo zemljišče na robu mesta Jesenice ob glavni cesti v Planino pod Golico, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Opis nepremičnine Zazidljivo zemljišče obsega 1.910 m2. Namenska raba: Namenska raba prostora je območje stanovanj,....

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 360.000 €, 107,00 m2 cca 3360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.mp-projekt.si

V Kranju, na izjemni in mirni lokaciji v bližini mestnega središča, je naprodaj severna enota sodobno načrtovane dvostanovanjske hiše. Nepremičnina združuje udobno bivanje v prijaznem naravnem okolju, obenem pa omogoča hiter dostop do celotne mestne infrastrukture. Nepremičnini pripada....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 265.000 €, 134,00 m2 cca 1980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Polje - Bohinjska Bistrica, se prodaja 4-sobno stanovanje v nadstropju 2-stanovanjske hiše. Hiša je l. 1974 in obnavljana l. 2004. Potrebna je osvežitve. Stanovanja so etažirana. Priključki so skupni. Pripada 289 m² zemljišča. .

 
 
 
  Hiša, TRSTENIK, 143.000 €, 69,60 m2 cca 2060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

Na lepi lokaciji Orlove glave nad Trstenikom ekskluzivno prodamo vikend v skupni izmeri 69 m2, ki leži na parceli velikosti 468m2. Vikend(delno zidan, delno brunarica) obsega: Klet Pritličje : dnevna soba, jedilnica, kuhinja, kopalnica, shramba. Mansarda : dve spalnici. Ima tudi večji....

 
 
 
  Hiša, CERKLJE NA GORENJSKEM, 315.000 €, 280,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.11.2025.,

www.nepremicnina.si

Prodamo hišo v tretji gradbeni fazi v Lahovčah. .

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJE BITNJE, 360.000 €, 149,80 m2 cca 2400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.nepremicnina.si

Kranj - Zgornje Bitnje, prodamo polovico hiše na lepi, mirni lokaciji. .

 
 
 
  Stanovanje, PREDDVOR, 71.000 €, 43,40 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.01.2018.,

www.mp-projekt.si

V staromeščanski hiši v centru Preddvora prodamo 2-sobno stanovanje ki obsega dnevno bivalni del s kuhinjo, jedilnico z izhodom na balkon, kopalnico z wc in spalnico. V letu 2004 je bilo stanovanje v celoti obnovljeno oz. na novo narejeno. Ogrevanje z radiatori, daljinsko, na biomaso.....

 
 
 
  Zemljišče, KOVOR, 100.000 €, 1277,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.12.2021.,

www.inf-ing.si

Na robu naselja Kovor se prodaja večinsko zazidljiva parcela - 2/3 poleg šole na ravnem terenu s čudovitim razgledom. Parcela je pravokotne oblike. .

 
 
 
  Hiša, ŠKOFJA LOKA, 239.000 €, 141,50 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2018.,

www.mp-projekt.si

Izredno kvalitetna gradnja petih samostojnih hiš! Naprodaj je hiša v 3. PGF – z možnostjo izdelave na ključ , velikosti 141,5m2, s parcelo velikosti 525m2 + dovoz 61m2 (skupaj 586m2) Hiša je zidana klasično - zidana konstrukcija z nosilnimi opečnimi stenami debeline 25 cm, kritina....

 
 
 
  Hiša, SREDNJE BITNJE, 489.000 €, 238,00 m2 cca 2060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.mp-projekt.si

SREDNJE BITNJE – prodamo lepo, prostorno, samostojno družinsko hišo, skupne velikosti 238 m² (neto 215 m² ), postavljeno na ravni in sončni parceli cca 311 m² . Hiša je bila zgrajena leta 2001 , redno je vzdrževana in ima izjemno funkcionalen tloris za udobno družinsko bivanje. RAZPOREDITEV....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 255.000 € na 235.000 € z dne 27.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LESCE, 235.000 €, 61,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.03.2026 - 255.000 €
27.03.2026 - 235.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.inf-ing.si

Na Vodnikovi ulici v Lescah se prodaja 1,5 sobno stanovanje v velikosti 61 m² z lastno teraso in zelenico. Nhaja se v pritličju 4-nadstropne stavbe. Zgrajeno je bilo l. 2002. Bivalne površine je 40 m², terase 14 m² in kleti 7 m². Lastniško parkirno mesto se nahaja pred stavbo. Otroci....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 360.000 €, 107,00 m2 cca 3360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.mp-projekt.si

 
 
 
  Hiša, POLJANE NAD ŠKOFJO LOKO, 550.000 €, 329,80 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.nepremicnina.si

V kolikor si želite živeti v bližini narave, stran od mestnega vrveža oz. v prijaznem okolju z veliko možnosti uživanja raznih sprehajalnih in kolesarskih poteh je ta hiša prava za vas. .

 
 
 
  Hiša, TRŽIČ, 274.000 €, 144,00 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.12.2025.,

www.nepremicnina.si

V prijetnem naselju Križe posredujemo pri prodaji dvojčka v 3. podaljšani gradbeni fazi. .