• GoHome Professional
nepremičnine GORENJSKA - GoHome preiščite portal za nepremičnine z gohome
  • nepremičnine GORENJSKA - GoHome preiščite portal za nepremičnine z gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine GORENJSKA

  • Za iskalni niz "nepremičnine gorenjska" je bilo najdenih 325 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.945 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 200 m2
    • 240 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eur
    • do 180000 eur (povprečna cena)
    • do 220000 eur
    • do 1800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
+10%

Spremembe cen iz 635.000 € na 697.000 € z dne 12.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, KOPRIVNIK V BOHINJU, 697.000 €, 130,00 m2 cca 5360 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.02.2026 - 635.000 €
12.03.2026 - 697.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

130,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1997, 7.000 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 697.000,00 EUR V enem najlepših in hkrati najbolj varovanih naravnih okolij Slovenije, v kraju Koprivnik v Bohinju, znotraj Triglavskega narodnega parka, je na voljo izjemno redka nepremičnina: samostojna brunarica....

 
 
 
  Stanovanje, TRŽIČ, 169.900 €, 44,00 m2 cca 3860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2026.,

www.indomio.si

44,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1959, adaptirano l. 2002, P/6 nad., prodamo. Cena: 169.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji 2-sobnega stanovanja s praktično razporeditvijo na Cankarjevi cesti v Tržiču. Stanovanje po podatkih GURS-a meri 42,1 m² uporabne površine in se nahaja v pritličju....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 273.000 € na 266.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 266.000 €, 64,00 m2 cca 4160 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.04.2026 - 273.000 €
08.05.2026 - 266.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

64,7 m2, 2-sobno, oskrbovano stanovanje za starejše, zgrajeno l. 1999, adaptirano l. 2008, P/3 nad., prodamo. Cena: 266.000,00 EUR Na Kamnitniku v Škofji Loki se prodaja 2-sobno oskrbovano stanovanje za starejše. Nahaja se v pritličju 3-nadstropne stavbe, ki je bila zgrajena l. 1999....

 
 
 
  Hiša, RADOVLJICA, 359.000 €, 196,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

196,59 m2, samostojna, zgrajena l. 1971, 603,24 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 359.000,00 EUR Prodaja: Samostojna dvo stanovanska hiša z velikim vrtom v Radovljici- Vrbnje Prodamo samostojno hišo na izjemno mirni in iskani lokaciji v Radovljici. Nepremičnina predstavlja odlično priložnost....

 
 
 
  Hiša, LOKA, 433.000 €, 211,00 m2 cca 2050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

211 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2025, 745 m2 zemljišča, P+1, V Loki pri Črnem Kalu prodamo samostojno istrsko domačijo, moderno in stilsko preurejeno in adaptirano. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 433.000,00 EUR V Loki pri Črnem Kalu prodamo samostojno istrsko....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠKOFJA LOKA, 550.000 €, 200,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

200 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1967, adaptiran l. 2000, 160 m2 zemljišča, v centu Škofje Loke se prodaja pritlični gostinski lokal v izmeri 80 m2 z izhodom na pokrito teraso z lepim pogledom na staro mestno jedro in Kupcinarski most, ter ločenim stanovanjem v prvem nadstropju....

 
 
 
  Hiša, GOROPEKE, 250.000 €, 272,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

272,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, 1.556 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR ZANIMIVA (VIKEND) HIŠA S SAVNO, obdana z gozdom 171'60 m2 neto 272’40 m2 bruto (od tega garaža 20’5 m2, klet 22’3 m2 ter balkoni/terase 58 m2) 1.556 m2 zemljišče V k.o. Žiri prodamo (vikend)....

 
 
 
  Stanovanje, BRITOF, 295.000 €, 84,00 m2 cca 3510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

84,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2005, 1/1 nad., Naprodaj je svetlo prostorno 3. sobno stanovanje -dupleks v bloku v Britofu pri Kranju. Stanovanju pripada tudi eno parkirno mesto pred stavbo. Blok je urejen in miren in v bližini vse infrastrukture, prodamo. Cena: 295.000,00 EUR V Britofu....

 
 
 
  Zemljišče, JESENICE, 80.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.06.2022.,

www.suvak.com

Zazidljivo zemljišče obsega 1.910 m2. .

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 150.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.08.2025.,

www.loka-nepremicnine.si

GORENJA VAS - ŽIRI - ŠKOFJA LOKA, za znanega kupca kupimo 1 ss, 1,5 ss ali 2 ss, zaželjeno nižje nadstropje. .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 379.000 €, 107,00 m2 cca 3540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.07.2023.,

www.inf-ing.si

Lastnosti nepremičnine .

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 385.000 €, 102,00 m2 cca 3780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2026.,

www.loka-nepremicnine.si

ŠKOFJA LOKA – Mestni trg .

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 765.142 €, 217,00 m2 cca 3530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2022.,

www.inf-ing.si

Lastnosti nepremičnine .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 334.000 €, 71,00 m2 cca 4700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2023.,

www.inf-ing.si

Lastnosti nepremičnine .

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 1.080.000 €, 400,00 m2 cca 2700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.11.2023.,

www.inf-ing.si

Lastnosti nepremičnine .

 
 
 
  Poslovni prostor, KRANJ, 224.000 €, 112,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.06.2025.,

www.nepremicnina.si

Nepremičninski posrednik .

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 529.230 €, 177,00 m2 cca 2990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2024.,

www.inf-ing.si

Lastnosti nepremičnine .

 
 
 
  Zemljišče, KRANJ, 165.840 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490361001-211 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v izmeri 5.528,00 m2, ki se nahaja ob robu vasi Vopovlje v občini Cerklje na Gorenjskem ter ob tudi robu stavbnih zemljišč. Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% +ddv stroška prodaje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRŽIČ, 319.900 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321068-33 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji hotela Gora v vasici Podljubelj, ki se nahaja v gorenjski turistični občini Tržič. Hotel se nahaja v samem osrčju Karavank, v neposredni bližini mej z Avstrijo in Italijo. Od Ljubljane je oddaljen 50....

 
 
 
  Poslovni prostor, LOKA, 1.300.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.11.2018.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490361001-64 Ogled oglasa na strani ponudnika Samostojna poslovna stavba s skupaj 2.174,20 m2 uporabne poslovne površine, ki jo sestavljajo pisarniški prostori ter prodajalna v pritličju v izmeri 64,30 m2, leto gradnje 1960, vzdrževana, v letu 1985 menjana fasada in okna,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRANJ, Po dogovoru, 548,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

starejša hala 548 m2, zemljišče 4.391 m2 .

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 260.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno