• GoHome Professional
nepremičnine KOPER - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine KOPER - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine KOPER

  • Za iskalni niz "nepremičnine koper" je bilo najdenih 146 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.673 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 120 m2
    • 140 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eur
    • do 280000 eur (povprečna cena)
    • do 340000 eur
    • do 2800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KOPER, 165.000 €, 26,00 m2 cca 6350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-75 Ogled oglasa na strani ponudnika V SEMEDELI se prodaja enosobno stanovanje z balkonom. Stanovanje velikosti 26,6 m2 se nahaja v 1. nadstropju bloka, ki je bil zgrajen leta 1967. Na bloku je bila leta 2018 zamenjana streha, v načrtu je tudi obnova fasade, za....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, Semedela, 480.000 €, 88,20 m2 cca 5440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na eni izmed najbolj zaželenih lokacij v Kopru je naprodaj izjemno svetlo in prostorno 3-sobno stanovanje v sodobni soseski Semedelski razgledi . Stanovanje se nahaja v urejeni in mirni soseski, le nekaj minut od morja in centra mesta. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, Center, 269.000 €, 47,70 m2 cca 5640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Očarljivo 3-sobno stanovanje v samem srcu Kopra – le korak od tržnice in obale! .

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine koper'
245.000 €
390.000 €
398.000 €
  Zemljišče, KOPER, 140.360 €, 3509,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

3.509 m2, kmetijsko zemljišče, V bližini Kopra, oddaljeno od mesta le 2,5 km, na sončni, južni legi, v naravi starejši vinograd v rodnosti, sorte Refošk. Zemljišče je v rahlem naklonu (7%) in je dostopno direktno iz asfaltirane javne poti, ob zemljišču poteka javni vodovod. Predlagana....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 340.000 €, 54,00 m2 cca 6300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

54 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1980, 3/5 nad., SL: 54 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1980, 3/5 nad., prodamo. Cena: 320.000,00 EURIT: 54 m2, 2 camere, costruito nel 1980, 3° piano su 5, in vendita. Prezzo: EUR 320.000,00, prodamo. Cena: 340.000,00 EUR SL: Pozdravljeni, naprodaj je 2 - sobno....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 1.540.000 €, 380,00 m2 cca 4050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Na odlični lokaciji blizu plaže v Žusterni prodamo večjo, razgibano stanovanjsko hišo. Hiša je bila zgrajena leta 1967, a je bila zadnja leta temeljito in kvalitetno obnovljena. Lastnik je v hiši uredil tri stanovanja - dva v pritličju, enega v celotnem nadstropju. Seveda je lahko....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 168.000 €, 52,00 m2 cca 3230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje popolnoma obnovljeno leta 2009 (avgust) in luksuzno opremljeno na 52 kv. bivalne površine plus terasa 6 kv. m. in klet 3 kv.m.. Stanovanje leži na sočni strani s pogledom na park v bližini pošte, trgovine, avtobusne postaje, šole in vrtca. .

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 275.000 € na 259.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, KOPER, Center, 259.000 €, 50,00 m2 cca 5180 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.10.2025 - 275.000 €
26.03.2026 - 259.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na odlični lokaciji v starem mestnem jedru Kopra se prodaja svetlo in funkcionalno 2-sobno stanovanje , ki se nahaja v drugem nadstropju starejše stavbe. Stanovanje ponuja prijetno bivanje v neposredni bližini vseh mestnih udobij – univerze, lekarne, zdravstvenega doma, trgovin, avtobusne....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 556.800 €, 174,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje v dvojčku; prva etaža in garaža v kleti; objekt je na koncu zaprte ulice caa 800 mt od Mercator centra v Kopru. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 100.000 €, 30,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Staro mestno jedro, stanovanje naj bi bilo brez plomb in adaptirano. .

 
 
 
  Hiša, KOPER, 150.000 €, 133,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

133,2 m2, zidan, zgrajen l. 1950, adaptiran l. 2005, 3.913 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zidanega vikenda v naselju Sv. Anton na Pohorju. Objekt je zgrajen l. 1950, obnova strehe 1975 in obnova oken 2005. Objekt je NTP 133,2 m2, uporabne....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 28.000 €, 2135,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: škofije ID oglasa: 490111024-63 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Spodnjih Škofijah se prodaja kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 2.135 m2, ki ga sestavljata dve parceli. Na delu zemljišča je so ob robu zemljišča posajene starejše oljke, glavnina parcele pa je trenutno....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, Center, 375.000 €, 85,50 m2 cca 4390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V samem mestnem jedru se prodaja atraktivno dvoetažno stanovanje , ki navduši z veliko naravne svetlobe , premišljeno razporeditvijo prostorov in odličnim potencialom za bivanje ali investicijo. .

 
 
 
  Hiša, KOPER, 1.720.000 €, 450,00 m2 cca 3820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na prodaj luksuzna vila opremljena v modernem stilu. 390m2 bivalnega prostora na 3 etaže. Mini hiška 50m2: kopalnica, kuhinja in jedilnica, spalnica.terasa. 550m2 parcele, velik vrt, garaža za 2 avtomobila, video nadzor. Vabljeni na oglet, samo resni! .

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 413.750 € na 397.200 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, KOPER, 397.200 €, 3310,00 m2 cca 120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.01.2026 - 413.750 €
21.03.2026 - 397.200 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

3.310 m2, posest, Krasna, sončna, ravna in izredno lepo urejena parcela s pogledom na morje v Ankaranu, cca 400 m do morja (školjčišče), urejen asfaltiran dostop, v urejenem naselju stanovanjskih hiš, na parceli postavljena mobilna hišica. Voda na parceli, sončne celice za elektriko,....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 295.020 €, 1639,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Po lokacijski informaciji je možno graditi: enpdružinsko, dvodružinsko hišo ali dvojčke; privatne klinike in poslovne prostore za druge tihe dejavnosti. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 174.800 €, 100,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na robu starega mestnega jedra ob koprski promenadi na mansardi je urejeno zelo lepo 4-sobno nadstandardno stanovanje. V celoti je obnovljena prezračevana streha z agepan sekundarno kritino in notranje vpihovano izolacijo - trendisol. Stanovanje obsega manjši hodnik, dve sobi in manjšo....

 
 
 
  Hiša, KOPER, Center, 350.000 €, 163,30 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Ste pripravljeni na priložnost, ki se ne pojavi vsak dan? .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 120.000 €, 54,00 m2 cca 2220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam dvosobno stanovanje na Markovcu s pogledom na morje, na mirni in urejeni lokaciji, le nekaj minut peš od žusternske plaže, v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture (banka, trgovine, šola,). Stanovanje je svetlo, adaptirano je bilo leta 2006. Veliko je 54m2 in obsega....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 44.492 €, 908,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2023.,

www.indomio.si

730 m2, kmetijsko zemljišče, izredo mirno okolje obkroženo z vikend hišicami, prodamo. Cena: cca 49,00 EUR/m2 Parcela v mirnem delu, odmaknjena od hrupa, vendar v bližini vse infrastrukture. .

 
 
 
  Hiša, KOPER, 348.888 €, 225,00 m2 cca 1550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

STANOVANJE 1.:veranda,predprostor, wc, velika kuhinja z dnevno izhod na teraso. spalni del; hodnik,kopalnica,3 velike spalnice, utility. STANOVANJE 2.: kuhinja, spalnica,kopalnica,shramba .

 
 
 
  Hiša, KOPER, 245.000 €, 85,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2026.,

www.indomio.si

85,1 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, 200 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 245.000,00 EUR NAPRODAJ: Kamnita istrska vrstna hiša z zemljiščem – Kocjančiči pri Sv. Antonu V mirnem naselju Kocjančiči pri Svetem Antonu prodamo starejšo kamnito krajno vrstno hišo, letnik 1900, z veliko potenciala....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 45.000 €, 3424,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Ob parceli je potok ki nikoli ne presuši. Parcela ima elektro priključek (omarica). Dostop je urejen po asfaltirani(lokalni)cesti. Zraven parcele so hiše in vodovod. lokacija zelo prijetna, mirna v bližini pa kmečki turizem nemoteč!!! .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 100.000 €, 4395,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: škofije ID oglasa: 490111024-48 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 4 kmetijska zemljišča v Urbancih. Zemljišča se lahko prodajo ločeno ali v kompletu in sicer gre za zemljišča v KO Tinjan: - v celoti zemljišče št. 1720/1 v velikosti 1.237m2 z dostopom direktno iz glavne....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 382.000 €, 112,00 m2 cca 3410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111013-39 Ogled oglasa na strani ponudnika KOPER-Nokturno, 111,50 m2, 4- sobno stanovanje, v stavbi zgrajeni 2010 in dokončani 2017, nad. P/2, opremljeno, s teraso in pogledom na morje, prodamo. Cena 398.000 EUR Posredujemo pri prodaji 4-sobnega nadstandardnega stanovanja.....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 180.000 €, 110,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na 110m je veranda, kuhinja, jedilnica, soba s kaminom, spalnica, dve kopalnici, garderoba, stopnišče. Prostori so veliki, sončni, zračni. Hiša ni opremljena. Ob tem še terasa 33m, balkon 11m, zunanje stopnišče ter 60m dvorišča v istrskem kamnu. Sončna lega. .

 
 
 
  Hiša, KOPER, 318.000 €, 186,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Enota A2: Ena izmed štirih enot po 186 m2, zgrajene decembra 2008, zemljišča 204 m2, mirna in odprta lokacija s pogledom na koprski zaliv, etažnost K+P+N, v celoti zaključena od zunaj, tlakovano dvorišče, štiri parkirna mesta, kamnite terase, škarpe zidane na suho, sredozemska hortikulturna....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 175.000 €, 80,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

kuhinjo. Dve velike spalnice +ena manjša. Kopalnica + posebej wc. in dve utility sobe. Potleh mahagoni. Poleti za hlahenje klima mitsubisci electric top. protivlomna vrata. Smo v pritličju. Blok ima novo fasado in novo streho. Ima tudi dvigalo + kleti. V mirni soseski. .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 140.000 €, 4992,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.09.2025.,

www.indomio.si

4.992 m2, kmetijsko zemljišče, ob asfaltirani cesti cca 3 km izven Kopra tik pred naseljem Kampel,soglasje za postavitev gospodarskega objekta, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče se nahaja v neposredni bližini mesta Koper ob asfaltirani cesti tik pred naseljem Kampel....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 109.900 €, 1099,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

KOPER, okolica, le 15 km od Kopra v vasi Hrastovlje prodamo zazidljivo parcelo v izmeri 1.099 m2 (1/3 zazidljiva in 2/3 kmetijsko zemljišče). Parcela je namenjena razpršeni stanovanjski gradni, lahko pa tudi v turistične namene. Nahaja na robu zelenega pasu. Cena: 100,00 EUR/m2 .

 
 
 
  Hiša, KOPER, 135.000 €, 70,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

hiša se nahaja na lepi in mirni lokaciji, v pritličju dnevna soba s kuhinjo in jedilnico, kopalnica v nadstropju predprostor in 2x spalnica. V p pred vhodom je nadkrita terasa in lepo urejenodvorišče. Podaja se v celoti opremljeno zaradi selitve. Pokličite o31 281 727 mETKA .

 
 
 
  Hiša, KOPER, 161.000 €, 70,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na sedemnajstih (17) parcelah je v izgradnji sedemnajst individualnih stanovanjskih objektov prilagojenih zahtevam in željam soinvestitorjev oziroma bodočih kupcev. Na posamezni parceli je v treh etažah na osnovnem tlorisu 8 x 12 m možna izgradnja do 380 m2 stanovanjskih površin.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 160.000 €, 74,00 m2 cca 2160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

74,1 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1980, adaptiran l. 2018, P/2 nad., V Kopru na Ogrlici prodamo poslovni prostor - gostinski lokal. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: cca 160.000,00 EUR V Kopru na Ogrlici prodamo poslovni prostor. Prostor je primeren za različne dejavnosti (gostinstvo,....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 128.000 €, 43,00 m2 cca 2980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Popolnoma opremljeno. Klimatska naprava, CK plin, CTV, internet, klet (2 kv. m.), zastekleni balkon, protivlomna vrata, novi radijatorji in inštalacije. .

 
 
 
  Hiša, KOPER, 687.000 €, 399,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: škofije ID oglasa: 490111024-53 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj je samostojna hiša na Zgornjih Škofijah, ki se ponaša z dvema ločenima stanovanjema. Nepremičnina na Zgornjih Škofijah vam ponuja priložnost za prijetno in prostorno bivanje v mirnem okolju, obdana....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 335.000 €, 186,00 m2 cca 1800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Enota A1: Ena izmed štirih enot po 186 m2, zgrajene decembra 2008, zemljišča 212 m2, mirna in odprta lokacija s pogledom na koprski zaliv, etažnost K+P+N, v celoti zaključena od zunaj, tlakovano dvorišče, štiri parkirna mesta, kamnite terase, škarpe zidane na suho, sredozemska hortikulturna....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.02.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje (40 kvadratov in več-pritličje, visoko pritličje ali 1.nadstropje-Koper,Izola). 040 870766 .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 300.000 €, 1200,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

1.200 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, sončno, zazidljivo zemljišče z odprtim pogledom na morje in na obalo prodam. Asfaltirana cesta in vsa potrebna infrastruktura. Tloris gradnje eno ali dvostanovanjske hiše bruto 400 m2, možno klet, pritličje in prvo nadstropje.....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 860.000 €, 242,00 m2 cca 3550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

242,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, 1.186 m2 zemljišča, P+1, V Semedeli prodamo samostojno hišo 242,5 m2 na veliki parceli s še dodatnim pomožnim objektom 76 m2, parkirišče, dvorišče, pogled na morje. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 860.000,00 EUR V Semedeli prodamo prostorno....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 149.000 €, 66,00 m2 cca 2260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

novogradnja, 66 m2 neto tlorisne površine, začetek gradnje april 09, p+n, dve etaži po 33 m2, zgrajeno do 4. podaljšane gradbene faze, možno dokončati na ključ, predviden rok za končanje del septembra 09. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 175.000 €, 80,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lepa mirna lokacija. Stanovanje se nahaja v bloku ki ima novo fasado in novo streho.Zelo dobra izolacija. Prostori v stanovanju lepo urejeni in smiselno postavljeni, adaptirano 2017. Velika kuhinja z jedilnico in dnevno sobo, tri spalnice, kopalnica, posebej zudi wc, dve utility sobe.....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 189.000 €, 81,70 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

katero se nahaja v visokem pritličju mirnega stanovanjskega bloka, zgrajenega 1972. Stanovanje je bilo v celoti adaptirano leta 2008 (okna, instalacija, kopalnica). Stanovanje zajema dve veliki spalnici in eno manjšo, dnevni prostor, opremljeno kuhinjo, opremljeno kopalnico z masažno....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-42 (od skupaj 144)