• GoHome Professional
nepremičnine do 156 eur/m2 čim manjše - GoHome iskalnik za nepremičnine GoHome
  • nepremičnine do 156 eur/m2 čim manjše - GoHome iskalnik za nepremičnine GoHome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 156 eur/m2 čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 156 eur/m2 čim manjše" je bilo najdenih 1 459 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 50 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2100 m2
    • do 2630 m2
    • 2630 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 2630 m2
    • 3160 m2
  •  Po ceni
    • 148 eur/m2 (malo cenejši)
    • 163 eur/m2 (malo dražje)
    • do 3700 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, PODGORJE, 85.000 €, 1923,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-268 Ogled oglasa na strani ponudnika Na čudoviti lokaciji v Podgorju s pogledom na Pohorje, je na voljo večje gradbeno zemljišče za stanovanjsko gradnjo. Zemljišče je velikosti 1.923 m2. Od tega je polovico zemljišča gradbenega, polovico kmetijskega. Zagotovljeni....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 75.075 €, 1925,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2024.,

www.indomio.si

1.925 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 39,00 EUR/m2 Iščete idealno lokacijo, kjer bi zgradili hiško po vaših željah, pa se zdi, da še niste našli pravega zemljišča? Predstavljamo vam idealno rešitev - stavbno zemljišče, ki se nahaja v idiličnem naselju Gradiška pri Kungoti in obsega....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA KUNGOTA, 31.882 €, 1925,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2021.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-18 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Gradiška I prodamo dve zazidljivi parceli. Parceli sta locirani na sončnem pobočju, v ne strnjenem delu naselja in sta pod rahlim naklonom. 1. Parcela 205/2 1086 m2 41.402,00 eur 2. Parcela 205/3 839 m2 31.882,00 eur....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKA NEDELJA, 34.704 €, 1928,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

1.928 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: cca 18,00 EUR/m2 V mirnem in urejenem okolišu naselja Velika Nedelja, južno od železnice, posredujemo pri prodaji gradbene parcele oz. stavbnega zemljišča. Teren oz. parcela je v pretežnem delu ravna in ima skoraj popolno obliko....

 
 
 
  Zemljišče, ŽUŽEMBERK, 165.000 €, 1940,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.08.2025.,

www.indomio.si

1.940 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljiva parcela na prelepi lokaciji, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR V Dolgi vasi pri Žužemberku na odlični lokaciji posredujemo pri prodaji lepe parcele, v skupni velikosti 1940 m2, od tega 948 m2 stavbnega zemljišča in 992 m2 zemljišča mešane....

 
 
 
  Zemljišče, LIBELIŠKA GORA, 24.750 €, 1943,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.06.2024.,

www.indomio.si

1.943 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče - Libeliška Gora, prodamo. Cena: 24.750,00 EUR Posredujemo pri prodaji dveh zemljišč na Libeliški Gori. Zemljišča se nahajajo na robu vasi in v bližini narave.Prvo je zazidljivo in veliko 835 m2, drugo je kmetijsko in veliko 1.108 m2. Skupaj....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 67.900 €, 1952,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2025.,

www.indomio.si

1.952 m2, zazidljiva, v naravi, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, urejeno naselje, hiter dostop do Maribora, na novo komunalno opremljeno zemljišče, nov asfalt, prodamo. Cena: 67.900,00 EUR GRADIŠKA, PESNICA PRI MARIBORU: Prodamo zazidljivo zemljišče, ki se nahaja v urejenem naselju,....

 
 
 
  Zemljišče, RESNIK, 250.000 €, 1961,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

1.961 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče z gradbenim dovoljenjem nune - rogla, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji izjemnega stavbnega zemljišča na eni izmed najbolj iskanih turističnih lokacij v Sloveniji na Rogli. Zemljišče v skupni izmeri 1961 m² se....

 
 
 
  Zemljišče, BUKOVŽLAK, 198.200 €, 1982,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.02.2025.,

www.indomio.si

1.982 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče na mirni lokaciji le streljaj od Celja, prodamo. Cena: 100,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 1.982 m2. Vsi priključki se nahajajo v bližini. Dostop do parcele je....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 89.000 €, 1992,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

1.992 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR Na eni izmed najbolj prepoznavnih in zaželenih lokacij v Laškem je na voljo izjemno zazidljivo zemljišče, namenjeno gradnji stanovanjske nepremičnine. Gre za redko priložnost, kjer se združijo lokacija, razgled, tradicija, sončna....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJA RADGONA, 162.500 €, 2000,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2026.,

www.indomio.si

2.000 m2, zazidljiva, Simoničev breg, Gornja Radgona - Naprodaj velika zazidljiva parcela 2.000 m2 z investicijskim potencialom. Možnost parcelacije na manjše enote ter gradnje samostojnih ali povezanih stanovanjskih objektov skladno s prostorskimi pogoji. Na zemljišču že stoji urejen....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 340.000 €, 2000,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.08.2025.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 2.000 m2, zazidljiva, Že izdano gradbeno dovoljenje za gradnjo poslovne stavbe: delavnica in pisarne za poslovanje podjetja, prodamo. Cena: 170,00 EUR/m2 Gradbeno dovoljenje je izdano za objekt velikosti 10,30 m x 15,60 m, gabarit: pritličje, medetaža in mansarda. Začetek....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 340.000 €, 2000,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2025.,

www.indomio.si

2.000 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, Delno zazidljiva parcela s pridobljenim gradbenim dovoljenjem za poslovno stavbo, prodamo. Cena: 170,00 EUR/m2 GD je izdano za delavnico s pisarnami. Velikost objekta 10,30 x 15,60. Gabarit: pritličje, medetaža in mansarda. Na terenu že izvedena....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 70.000 €, 2000,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

zemljisce primerno za gradnjo hise ali vikenda,soncna lega,lep razgled,blizina avtoceste ugodno prodam .

 
 
 
  Zemljišče, PODBORŠT, 52.000 €, 2000,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

2.000 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 52.000,00 EUR SEVNICA, Podboršt pri Šentjanžu, posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v izmeri cca 2.000,00 m2. Zemljišče je ravno, po namenski rabi gre za območje stanovanj. Dostopen je po javni poljski cesti v lasti občine. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE MALENCE, 13.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2024.,

www.kumi.si

Ravno zemljišče po namenski rabi kmetijsko zemljišče K2. Na voljo je več parcel, vsaka obsega cca. 2000m², možnost nakupa samo posamezne parcele ali več parcel skupaj. Vsega skupaj na voljo 22.189m². Meje zemljišča so znane in urejene. Izjemna priložnost za tiskega, ki vidi poslovni....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 6.000 €, 2000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam kmetisko zemlisce je na soncni legi. prcela je ravna dostopna iz javne ceste.mozno gradnja kmetiske lope. Primerna za vrtickarje konje rejo puranov rastlnjak soncno elektrano zelo lepa prcela .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šentvid, 50.000 €, 2006,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2025.,

www.indomio.si

2.006 m2, kmetijsko zemljišče, ljubljana, k.o. vižmarje, kmetijsko zemljišče v neposredni bližini ministrstva za obrambo, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR V Ljubljani, k.o. Vižmarje, je naprodaj ravno, kmetijsko zemljišče in sicer tri parcelne številke v skupni velikosti 2.006 m2. Lokacija....

 
 
 
  Zemljišče, KROMBERK, 130.000 €, 2012,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.forma-nepremicnine.si

2.012 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, nezazidano stavbno zemljišče, na parceli je vodovod, elektrika, parcela ima dostop na asfaltirano občinsko cesto. Višje ležeča parcela, z odlično mirno lokacijo z krasnim razgledom, razgled vse do morja, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Kontakt....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 35.000 €, 2016,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

GORENJE KAMENJE, NEPOSREDNJA BLIŽINA NOVEGA MESTA 2.016 m2, posest, Prodamo zidanico z vionogradom na zelo lepi mirni in sončni lokaciji v neposrednji bližini Novega mesta. Cena po dogovoru, prodamo. Tel. 040/832-514, 07/620-90-06. .

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 194.496 €, 2026,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Izdelan idejni projekt arhitekta Mitja Škerjanca. .

 
 
 
  Zemljišče, LASENO, 180.000 €, 2027,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391004-8 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prekrasni lokaciji v kraju Laseno občina Kamnik, posredujemo pri prodaji parcele v velikosti 2.027m2, ki je bila že sprejeta prva obravnava OPPN in je trenutno v drugi obravnavi. Možnost izgradnje dveh stanovanjskih hiš, kot....

 
 
 
  Zemljišče, SVETI TOMAŽ, 9.000 €, 2035,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2024.,

www.indomio.si

2.035 m2, kmetijsko zemljišče, stavbno zemljišče, Kmetijsko zemljišče z dostopom, prodamo. Cena: 9.000,00 EUR V naselju Koračice posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, katerega zgornji del je stavbno zemljišče in je na njem možno zgraditi manjši objekt. Ta del se nahaja ob....

 
 
 
  Zemljišče, OSOJNICA, 153.000 €, 2043,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

2.043 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 153.000,00 EUR V okolici Žirov posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča. Kvadratura parcele znaša 2043m2 in je v celoti zazidljiva. Po veljavni lokacijski informaciji gre za površine podeželjskega naselja. Gre za parcelo v....

 
 
 
  Zemljišče, ZLATO POLJE, 261.632 €, 2044,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

2.044 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v skupni izmeri 2.044 m2 na čudoviti in sončni lokaciji v naselju Brezovica pri Zlatem Polju v občini Lukovica. Parcela se nahaja na območju, na katerem je skladno z OPN občine Lukovica dovoljena gradnja enostanovanjskih....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 51.200 €, 2048,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2025.,

www.indomio.si

2.048 m2, kmetijsko zemljišče, IZOLA - KORTE; na mirni in sončni lokaciji, J lega, prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 2048 m2, prodamo. Cena: 25,00 EUR/m2 IZOLA – KORTE; na mirni in sončni lokaciji, J lega, prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 2048m2, z dostopom po asfaltu. Na parceli....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 133.835 €, 2059,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodaja se zazidljiva parcela velikosti 2059 m2. Ponudba je za resne kupce, ki bi v idilični Suhokrajinski vasici gradili več hiš. So ljubitelji narave in aktivnosti ob in na Krki. So ljubitelji gozdov in gozdnih sadežev. So ljubitelji sprehodov čez gozdove in hribe. So ljubitelji....

 
 
 
  Zemljišče, MALE DOLE, 11.900 €, 2061,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.10.2024.,

www.indomio.si

2.061 m2, kmetijsko zemljišče, sočna lokacija, pretežno ravninsko zemljišče, nahaja se toik ob občinski cesti, prodamo. Cena: 11.900,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče, ki se nahaja na mirni in sočni lokaciji v naselju Male Dole v občini Vojnik. Zemljišče v velikosti 2.061 m2 se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, SEČOVLJE, 299.000 €, 2074,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

2.074 m2, zazidljiva, Tik ob slovensko-hrvaški meji prodamo atraktivno zazidljivo zemljišče velikost 2074 m2 z urejenim dostopom, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR Iščete popolno lokacijo za svoj novi dom ali investicijski projekt? Na mirni lokaciji v bližini Sečovelj (na Hrvaški strani)....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 41.500 €, 2075,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-9 Ogled oglasa na strani ponudnika Kmetijsko zemljišče, deloma oljčnik, deloma gozd. Parcela je na lepi poziciji ob potočku. Vredno ogleda in nakupa! Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 41.500 €, 2076,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341002-620 Ogled oglasa na strani ponudnika Brežice, na mirni in sončni lokaciji na obrobju kraja Žejno je naprodaj: stavbno zemljišče v izmeri 2.076m2 - površine za turizem na katerih je možno graditi objekte namenjene turistični ponudbi, gostinstvo brez bivanja, gostinske....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 102.214 €, 2086,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2023.,

www.indomio.si

2.086 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, odlična lokacija, asfaltni dostop do parcele, v bližina vsa potrebna infrastruktura, prodamo. Cena: 49,00 EUR/m2 Prodamo stavbno zemljišče na odlični, sončni lokaciji v Laškem (naselje Debro) v izmeri 2.086 m2. Dostop do parcele je po asfaltni....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šiška, 168.000 €, 2100,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zemljišče se nahaja od javni asfaltirani poti , v naselju že obstoječih hiš, sončna lokacija s pogledom na jug. Komunalni priključki so v javni cesti. .

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 189.450 €, 2105,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

2.105 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 90,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zelo lepega kmetijskega zemljišča v Lucanu, velikosti 2.105 m2, s prelepim razgledom na Strunjanske in Sečoveljske soline.Večji del parcele je kategorizirano kot kmetijsko zemljišče in sicer K1 - najboljša....

 
 
 
  Zemljišče, VRANJI VRH, 25.300 €, 2108,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

2.108 m2, zazidljiva, zemljišče za gradnjo stanovanjske hiše, ob reki Muri, sončna lega, mirna okolica, idilična lokacija v občini Šentilj, komunalna infrastruktura v bližini, prodamo. Cena: 25.300,00 EUR OBČINA ŠENTILJ, VRANJI VRH: ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V SKUPNI VELIKOSTI 2108 m2....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJA RADGONA, 69.500 €, 2120,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.indomio.si

2.120 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam priložnost, ki se redko pojavi na trgu - zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 2.170 m2 na mirni in urejeni lokaciji v Gornji Radgoni, prodamo. Cena: 69.500,00 EUR Pozdravljeni, Predstavljamo vam priložnost, ki se redko pojavi na trgu – zazidljivo....

 
 
 
  Zemljišče, DRAGONJA, 41.900 €, 2120,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.01.2026.,

www.indomio.si

2.120 m2, kmetija, prodamo. Cena: 41.900,00 EUR V prijetnem in mirnem naselju Dragonja, v občini Piran (k.o. Sečovlje), prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 2.120 m². Parcela je v celoti ravna in v naravi predstavlja urejen travnik, kar omogoča enostavno obdelavo in raznovrstno kmetijsko....

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 11.500 €, 2123,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

2.123 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 11.500,00 EUR NAPRODAJ JE DELEŽ 1/8 VSEH SPODAJ NAVEDENIH PARCEL ZA SKUPNO VREDNOST 11.500 € kmetijsko zemljišče, v izmeri 2.123 m2 z ID znakom: parcela 1827 877 gozdno zemljišče, v izmeri 3.595 m2 z ID znakom: parcela 1827 879/1 gozdno....

 
 
 
  Zemljišče, PREVALJE, 49.900 €, 2124,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

2.124 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: do cca 49.900,00 EUR Zazidljiva parcela Leše. Posredujemo pri prodaji zazidljive parcele, malo več kot 1000 m2 je zazidljivega dela, ostalo je kmetijsko. Za dostop do lokacijske informacije pokličite 051 649 173. Lokacija je odlična, dostop iz....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 17.008 €, 2126,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2025.,

www.indomio.si

2.126 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 8,00 EUR/m2 V Hrpeljah posredujemo pri prodaji kmetijskih zemljišč. Na prodaj sta dve kmetijski zemljišči v skupni izmeri 2.126 m². Lokacija zemljišč je mirna, obdana z naravo, hkrati pa le nekaj minut oddaljena od središča naselja, kjer....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 28.000 €, 2135,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: škofije ID oglasa: 490111024-63 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Spodnjih Škofijah se prodaja kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 2.135 m2, ki ga sestavljata dve parceli. Na delu zemljišča je so ob robu zemljišča posajene starejše oljke, glavnina parcele pa je trenutno....

 
 
 
  Zemljišče, HRASTNIK, 42.840 €, 2142,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

2.142 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v skupni velikosti 2.142 m2, sestavljenega iz dveh parcel:- 855 m2- 1.287 m2, prodamo. Cena: 42.840,00 EUR Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v skupni velikosti 2.142 m², sestavljenega iz....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 589-630 (od skupaj 809)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

MyGoHome - Piškotki so onemogočeni