• GoHome Professional
nepremičnine do 156 eur/m2 čim manjše - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • nepremičnine do 156 eur/m2 čim manjše - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 156 eur/m2 čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 156 eur/m2 čim manjše" je bilo najdenih 1 450 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 50 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2080 m2
    • do 2600 m2
    • 2600 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 2600 m2
    • 3120 m2
  •  Po ceni
    • 148 eur/m2 (malo cenejši)
    • 163 eur/m2 (malo dražje)
    • do 3700 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, CETORE, 98.670 €, 3286,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

3.286 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče z možnostjo postavitve poljske hišice, prodamo. Cena: 98.670,00 EUR Kmetijsko zemljišče se nahaja v vasi Cetore nad Izolo. Na prodaj sta dve parceli v skupni izmeri 3.286 m2. Po podatkih javne evidence je velikost parcel 1.518 m2....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJA RADGONA, 23.000 €, 3287,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2025.,

www.indomio.si

3.287 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 23.000,00 EUR Na lepem osončenem griču radgonske občine, v razpršenem naselju Zbigovci, neposredno ob regionalni cesti prodamo rahlo položno zemljišče, po namembnosti v celoti zazidljivo, skupne površine 3.287 m2. Vsa infrastruktura....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 6.000 €, 3295,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2025.,

www.indomio.si

3.295 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijska parcela med zgornjim delom Družinske vasi in avtocesto. Parcela ima minimalen naklon, možnost obdelovanja z vsako kmetijsko mehanizacijo. Parcela ima uraden dostop po kolovoznih poteh, uporablja se dostop iz asfaltne ceste (cca. 50m stran od....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 6.500 €, 3300,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281035-20 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v Zabukovici, občina Žalec. Zemljišče je v rahlem naklonu, in obsega 3.300 m2 obdelovalne kmetijske površine. Zemljišče se nahaja ob lokalni cesti. Vabljeni na ogled. Prodajalcu....

 
 
 
  Zemljišče, KOŠTABONA, 27.000 €, 3307,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

3.307 m2, kmetijsko zemljišče, SL: 3.307 m2 kmetijskega zemljišča, prodamo. Cena 27.000 EURIT: Vendiamo terreno agricolo di 3.307 metri quadrati al prezzo di 27.000 EUR, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR SL: Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča velikosti 3.307 m2. Zemljišče se....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 413.750 € na 397.200 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, KOPER, 397.200 €, 3310,00 m2 cca 120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.01.2026 - 413.750 €
21.03.2026 - 397.200 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

3.310 m2, posest, Krasna, sončna, ravna in izredno lepo urejena parcela s pogledom na morje v Ankaranu, cca 400 m do morja (školjčišče), urejen asfaltiran dostop, v urejenem naselju stanovanjskih hiš, na parceli postavljena mobilna hišica. Voda na parceli, sončne celice za elektriko,....

 
 
 
  Zemljišče, ANKARAN, 397.200 €, 3310,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

 
 
 
  Zemljišče, SREDNJE GRČEVJE, 30.000 €, 3316,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

3.316 m2, zazidljiva, Parcela z gradbenim dovoljenjem za gradnjo zidanice 6 x 8 m.Na parceli je vodovod, elektrika in tel.. Urejen dostop. Lep razgled. Vredno ogleda, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 265.440 €, 3318,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

3.318 m2, zazidljiva, Parcela na mirni lokaciji med Vidmarjevo ulico in Regrčo vasjo. 1400 m2 parcele spada pod območje centralnih dejavnosti po OPN, ostalo 1918 m2 pa je stavbnega zemljišča, prodamo. Cena: 80,00 EUR/m2 .

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 235.800 €, 3319,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2024.,

www.indomio.si

3.319 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče v hrpeljah - naprodaj, prodamo. Cena: cca 235.800,00 EUR V HRPELJAH PRODAMO zemljišče namenjeno stanovanjski gradnji. Velikost zemljišča znaša 3.319 m2. Pretežni del parcele je raven, del pa je v naklonu oz. se spušča v dolino.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 799-808 (od skupaj 809)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!