• GoHome Professional
nepremičnine do 157 eur/m2 - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • nepremičnine do 157 eur/m2 - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 157 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 157 eur/m2" je bilo najdenih 1 450 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 50 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2080 m2
    • do 2600 m2
    • 2600 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 2600 m2
    • 3120 m2
  •  Po ceni
    • 149 eur/m2 (malo cenejši)
    • 164 eur/m2 (malo dražje)
    • do 3700 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, NOVA GORICA, 846.630 €, 9407,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

9.407 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, prodamo. Cena: 90,00 EUR/m2 V Poslovno ekonomski coni Kromberk v Novi Gorici je naprodaj zemljišče v izmeri 9.407 m2. Namenjeno je trgovski, poslovni, proizvodni, obrtni in servisni dejavnosti. Namenska raba zemljišča so območja stavbnih....

 
 
 
  Zemljišče, HOČKO POHORJE, 72.360 €, 804,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

804 m2, zazidljiva, Gradbeno zemljišče 804 m2 na Hočkem Pohorju, prodamo. Cena: 72.360,00 EUR Na obronkih Hočkega Pohorja, približno 13 km iz centra Maribora, prodamo gradbeno zemljišče 804 m2, primerno za stanovanjsko gradnjo. Parcela je ravna-sončna, razgledna lega. Ob robu zemljišča....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 51.660 €, 574,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2025.,

www.indomio.si

574 m2, zazidljiva, na odlični mirni, sončni lokaciji, južna lega z lepim razgledom, primerno tudi za investicijo, možen je takojšen pričetek pridobitve gradbene dokumentacije za gradnjo, prodamo. Cena: 51.660,00 EUR Lokacija: v centru urejenega zdraviliškega kraja, v sklopu stanovanjsko....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 97.200 €, 1080,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

1.080 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo parcele v Lokvi, ki so namenjena stanovanjski gradnji, prodamo. Cena: 90,00 EUR/m2 Na voljo več zazidljivih parcel v idilični kraški vasi Lokev Iščete prostor za svoj novi dom v mirnem, naravnem in hkrati dobro povezanem okolju? V Lokvi,....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 113.400 €, 1261,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

1.261 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 113.400,00 EUR ZA VSE INFORMACIJE POKLIČITE 031641040. Spoštovani, v nakup vam lahko ponudimo zazidljivo zemljišče v skupni površini 1.261m2, z izdelano DGD dokumentacijo za stanovanjski dvojček z opornim zidom. Zemljišče predstavlja tri parcelne....

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 80.000 €, 890,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

890 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na prodaj sta dve zazidljivi parceli po 890 m2 v Počehovi, le 5 minut vožnje do centra Maribora. Mirna, zelena lokacija z odprtim pogledom in rahlim naklonom. Voda in elektrika sta na zemljišču, možen priklop na optiko. Odlična priložnost za....

 
 
 
  Zemljišče, PRESTRANEK, 68.000 €, 757,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.11.2024.,

www.indomio.si

757 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 68.000,00 EUR Parcele se nahajajo na južno orientiranem pobočju z blagim naklonom in prelepim razgledom na gore, ki obdajajo Postojnsko kotlino (Javorniki, Trojica, Snežnik, Nanos). Parcele so oddaljene cca 300 m od ceste Postojna-Pivka in ležijo....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB DRAVI, 75.900 €, 845,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

845 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče na sončni legi blizu Ruš, prodamo. Cena: 75.900,00 EUR Na mirni lokaciji v Logu, Bistrica ob Dravi, so na prodaj tri zazidljiva zemljišča v izmerah 785 m2, 845 m2 in 724 m2 ( na sliki označena z A,B,C ). Parcele ležijo ob lokalni cesti, v manjšem....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB DRAVI, 65.000 €, 724,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

724 m2, zazidljiva, Zanimivo zazidljivo zemljišče blizu Ruš, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Logu, Bistrica ob Dravi, so na prodaj tri zazidljiva zemljišča v izmerah 785 m2, 845 m2 in 724 m2 (na sliki označena z A,B,C). Parcele ležijo ob lokalni cesti v Logu v manjšem....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 105.000 €, 1176,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam stavbno zemljišče v izmeri 1.176 m2 in na njej stoječo stanovansjko stavbo v izmeri 90 m2 v dveh etažah, k.o. Golo . Možnost nadomestne stanovanjske gradnje v skladu s pridobljeno lokacijsko informacijo. .

 
 
 
  Zemljišče, TOPOL PRI MEDVODAH, 113.600 €, 1276,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-73 Ogled oglasa na strani ponudnika V Topolu pri Medvodah posredujemo pri prodaji večjega zemljišča, v izmeri 1276m2. Zemljišče je sestavljeno iz večinoma zazidljive parcele in malenkostnega kmetijskega dela, ki ga predstavlja gozd. Dostop je preko asfaltirane....

 
 
 
  Zemljišče, TOPOL, 112.700 €, 1266,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-104 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Topolu pri Medvodah posredujemo pri prodaji treh stavbnih zemljišč v skupni izmeri 1266m2. Dostop do parcel je asfaltirani občinski cesti.. Parcele so komunalno neopremljene, komunalni priključki (elektrika in voda)....

 
 
 
  Zemljišče, TOPOL, 71.200 €, 800,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-70 Ogled oglasa na strani ponudnika V Topolu nad Medvodami posredujemo pri prodaji dveh zazidljivih parcel. Skupna izmera je 800 m2. Parceli sta v celoti zazidljivi. Dovoljena je gradnja nizkih enostanovanjskih ali dvostanovanjskih objektov tipa P+1+M ali P+T.....

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 160.000 €, 1798,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.09.2025.,

www.indomio.si

1.798 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na prodaj je zazidljivo zemljišče v izmeri 1798 m2, ki se nahaja v naselju Počehova, le 5 kilometrov severno od središča Maribora, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Parcela je skoraj pravokotne oblike in le rahlo pod naklonom, kar omogoča razgibano....

 
 
 
  Zemljišče, LASENO, 180.000 €, 2027,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391004-8 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prekrasni lokaciji v kraju Laseno občina Kamnik, posredujemo pri prodaji parcele v velikosti 2.027m2, ki je bila že sprejeta prva obravnava OPPN in je trenutno v drugi obravnavi. Možnost izgradnje dveh stanovanjskih hiš, kot....

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 167.700 €, 1892,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2025.,

www.indomio.si

1.892 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 167.700,00 EUR Pozdravljeni, Predstavljamo vam veliko zazidljivo zemljišče velikosti 1892 m2 na odlični lokaciji v Mariboru. Parcela ima sočno lego in je delno ravna ter delno pod lažjim naklonom. Ponuja možnost gradnje večstanovanjskega objekta....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB DRAVI, 69.500 €, 785,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

785 m2, zazidljiva, Prložnost za gradnjo na sončni legi v Logu, prodamo. Cena: 69.500,00 EUR Na mirni lokaciji v Logu, Bistrica ob Dravi, so na prodaj tri zazidljiva zemljišča v izmerah 785 m2, 845 m2 in 724 m2 ( na sliki označena z A,B,C ). Parcele ležijo ob lokalni cesti, v manjšem....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA VAS NAD DRAGONJO, 160.000 €, 950,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

950 m2, zazidljiva, Popolnoma ravna stavbna parcela od asfaltirani javni cesti na koncu vasi, odmaknjena od ostalih hiš - razpršena gradja, prodamo. Cena: cca 160.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji delno stavbne parcele, skupne površine 950 m2, od katerih predstavlja zazidalni del....

 
 
 
  Zemljišče, MOVRAŽ, 99.000 €, 1119,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

1.119 m2, zazidljiva, V Movražu prodamo zazidljivo parcelo 1.119 m2 - mirna lokacija v naravi, možnost gradnje hiše in lastnega vrta ob domu. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR V Movražu prodamo zazidljivo parcelo na mirni in sončni lokaciji, obdani z naravo. Movraž....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, Po dogovoru cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-174 Ogled oglasa na strani ponudnika ZEMLJIŠČE OB AC - LESCE - RADOVLJICA, 8.866 M2 Posredujemo pri prodaji zemljišča v velikosti 8.866 m2. Zemljišče se nahaja tik ob AC Ljubljana - Jesenice ob AC priključku Lesce. Namenska raba: OBMOČJE CENTRALNIH DEJAVNOSTI....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 790.000 €, 8972,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2025.,

www.indomio.si

8.972 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 8.972 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, sežana - lokev: 7 zazidljivih parcel za dvostanovanjske hiše (p4-p14) v novi soseski - sprejet oppn, cena: cca. 90 EUR na m2, prodamo. Cena: 790.000,00 EUR, prodamo. Cena: 790.000,00 EUR SEŽANA – LOKEV:....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 48.500 €, 551,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.10.2024.,

www.indomio.si

551 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 48.500,00 EUR Parcela se nahaja v neposredni bližini centra Postojne ob Cankarjevi ulici 7. Parcela je podolgovate oblike dolga cca 60 m in široka od 5 do 18 m. Zaradi oblike ni primerna za gradnjo večjih obljektov. Lahko se zgradi garaže ali parkirne....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 246.840 €, 2805,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.07.2025.,

www.indomio.si

2.805 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče s pogledom na Piranski zaliv, prodamo. Cena: 246.840,00 EUR Na prodaj je kmetijsko zemljišče, v naselju Seča blizu slikovitega Portoroža, v slovenski Istri. Nepremičnina meri skupno 2.805 kvadratnih metrov in je idealna za tiste,....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 129.000 €, 1467,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

1.467 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, komunalno opremljeno, primerno za takojšnjo gradnjo, zadnja parcela v ulici, dvignjena pozicija, urejena, ravna, osončena, čudovit razgled, zasebnosti, urejen dostop, odprt razgled, bližina AC, bližina mesta Zagorje ob Savi, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, SEČOVLJE, 590.000 €, 6744,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

6.744 m2, kmetijsko zemljišče, rodaja kmetijskega zemljišča z edinstvenim razgledom nad Sečovljami, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Opis nepremičnine: Lokacija: Nad slikovitimi Sečovljami, na mirni in sončni legi. Površina: (vstavite površino) Razgled: Neprekosljiv pogled na čudovite....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 300.000 €, 3466,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se zazidljivo zemljišče v velikosti 3.466m2. .

 
 
 
  Zemljišče, OREHOVA VAS, 82.500 €, 954,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2026.,

www.indomio.si

954 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 82.500,00 EUR Mariborska 81, Radizel: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 954 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot območje centralnih dejavnosti. Glavni prednosti sta neposredna bližina avtoceste in možnost za gradnjo eno- in večstanovanjskih....

 
 
 
  Zemljišče, ROŠPOH, 98.500 €, 1141,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2024.,

www.indomio.si

1.141 m2, zazidljiva, odlična lokacija, naravno okolje, izdelan projekt, pridobljeno gradbeno dovoljenje, komunalno opremljeno, prodamo. Cena: 98.500,00 EUR ZEMLJIŠČE S PROJEKTOM IN GRADBENIM DOVOLJENJEM MARIBOR, ROŠPOH-DEL: Prodamo komunalno opremljeno zemljišče, ki se nahaja v neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, JAGODJE, 58.000 €, 675,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

675 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 58.000,00 EUR JAGODJE NAD IZOLO – OLIČNIK Z ODPRTIM POGLEDOM NA MORJE V Jagodju nad Izolo je naprodaj kmetijska parcela velikosti 675 m², na kateri raste približno 20 oljk. Parcela se nahaja tik ob asfaltirani cesti in je enostavno dostopna....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 445.000 €, 5201,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.08.2025.,

www.indomio.si

5.201 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče v hrpeljah - prodamo, prodamo. Cena: 445.000,00 EUR HRPELJE – PRILOŽNOST ZA GRADNJO DOMOV ALI INVESTICIJO V Hrpeljah prodamo prostorno stavbno zemljišče velikosti 5.201 m², primerno za stanovanjsko gradnjo po sprejetem OPN....

 
 
 
  Zemljišče, ŽUŽEMBERK, 165.000 €, 1940,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.08.2025.,

www.indomio.si

1.940 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljiva parcela na prelepi lokaciji, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR V Dolgi vasi pri Žužemberku na odlični lokaciji posredujemo pri prodaji lepe parcele, v skupni velikosti 1940 m2, od tega 948 m2 stavbnega zemljišča in 992 m2 zemljišča mešane....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 125.035 €, 1471,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2026.,

www.nesta.si

ŠMARTNO PRI LITIJI - Prodaja, Posest Zazidljiva .

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 126.140 €, 1484,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo zazidljivo parcelo z urejeno dokumentacijo cca 15km iz Šentjakoba proti Litiji na odlični lokaciji. Cena po dogovoru. Parcela je v velikosti 1.184 m2 in se prodaja v celoti ali v dveh delih. Ima vso potrebno urejeno dokumentacijo .

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 91.205 €, 1073,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.073 m2, zazidljiva, 1.073 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 91.205,00 EUR, prodamo. Cena: 91.205,00 EUR Na robu Vipavske doline, v neposredni bližini Nove Gorice (5,5 km) in sredi neokrnjene narave se nahaja na čudoviti in ozeleneli lokaciji zazidljiva posest velikosti 1073 m². Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 139.655 €, 1643,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.643 m2, zazidljiva, 1.643 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 139.655,00 EUR, prodamo. Cena: 139.655,00 EUR Na robu Vipavske doline, v neposredni bližini Nove Gorice (5,5 km) in sredi neokrnjene narave se nahaja na čudoviti in ozeleneli lokaciji zazidljiva posest velikosti 1643 m². Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 94.095 €, 1107,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.107 m2, zazidljiva, 1.107 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 94.095,00 EUR, prodamo. Cena: 94.095,00 EUR Na robu Vipavske doline, v neposredni bližini Nove Gorice (5,5 km) in sredi neokrnjene narave se nahaja na čudoviti in ozeleneli lokaciji zazidljiva posest velikosti 1107 m². Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO PRI LITIJI, 125.035 €, 1471,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2025.,

www.indomio.si

1.471 m2, zazidljiva, Na zahodnem robu naselja ob asfaltni javni poti prodamo stavbno zemljišče po namenski rabi osrednja območja cetralnih dejavnosti, prodamo. Cena: 85,00 EUR/m2 .

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 134.555 €, 1583,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.583 m2, zazidljiva, Ali iščete čudovito in zeleno zemljišče na mirni lokaciji? To je priložnost, ki je ne smete zamuditi. Za več informacij nas kontaktirajte še danes. Ne zamudite odlične investicijske priložnosti, prodamo. Cena: 134.555,00 EUR Gradbena parcela velikosti 1583 m²....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 105.740 €, 1244,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.244 m2, zazidljiva, 1.244 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 105.740,00 EUR, prodamo. Cena: 105.740,00 EUR Na robu Vipavske doline, v neposredni bližini Nove Gorice (5,5 km) in sredi neokrnjene narave se nahaja na čudoviti in ozeleneli lokaciji zazidljiva posest velikosti 1244 m². Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 2.017.560 €, 23736,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2024.,

www.indomio.si

23.736 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, na odlični lokaciji, v nastajajoči poslovno industrijski coni, prodamo. Cena: 85,00 EUR/m2 Lokacija: v bližini glavnega vhoda v cono z bodoče obvoznice. Meji na zemljišče v lasti velikega podjetja in v bližini obstoječih objektov v PC Cikava.....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 1.546.745 €, 18197,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.08.2025.,

www.indomio.si

18.197 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, investicijska priložnost - naprodaj večje zemljišče v sežani, prodamo. Cena: 85,00 EUR/m2 Na odlični lokaciji v Sežani, tik ob objektih Komunale Sežana, prodamo prostorno in večinoma ravno zemljišče skupne velikosti 18.197 m². Del zemljišča....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 109.800 €, 1293,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-47 Ogled oglasa na strani ponudnika SEŽANA, 1.293 m2, zazidljiva, namenska raba BC - za športne in rekreacijske aktivnosti, prireditve, športni centri Zemljišče na območju med Orleško in Bazoviško cesto SŽ 113, prodamo. ID parcele je 2455 2725/98 in se nahaja....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 253-294 (od skupaj 807)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.